دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه تخصصی کتاب

امروزه ترجمه کتاب بعلت آسانتر بودن نسبت به تالیف آن و همگام شدن با علوم روز دنیا، بسیار پرطرفدار و کاربردی شده است. اما مشکل زمانی وجود خواهد داشت که شخصی توانایی کافی در زمینه ترجمه تخصصی کتاب را نداشته اما بعلت نیاز، علاقه و یا ارتقای رزومه خواستار این امر است.

برای ترجمه تخصصی کتاب از کجا شروع کنیم و از چه کسی کمک و راهنمایی بگیریم؟

برای اشخاص غیر حرفه ای، ترجمه تخصصی یک کتاب بعلت حساسیت بسیار بیشتر نسبت به هر نوع ترجمه دیگری، علاوه بر زمانبر بودن، نتیجه مناسبی هم در پی نخواهد داشت. تخصصی بودن ترجمه یک کتاب از آن جهت حائز اهمیت است که علاوه بر رعایت قواعد دستوری و ادبی متن، مترجم باید با ظرافتهای زبان مبدا نیز آشنا باشد. لذا فقط مترجمان زبده مفهوم کلمات نویسنده اصلی را درک خواهند کرد، بنابراین در این لحظه استفاده از یک مترجم حرفه ای و با تجربه بسیار کمک کننده خواهد بود.

باید بخاطر داشته باشید ترجمه تخصصی کتاب فقط شامل متن نمی باشد بلکه جداول، فرمولها، تصاویر، نمودارها و بطور کل زیرنویس ها و دور نویس ها را نیز در بر میگیرد. بنابراین کوچکترین اشتباهی در برگردان کتاب ها ممکن است موجب انحراف علمی خواننده شود.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

 
 
ترجمه تخصصی کتاب
ترجمه تخصصی کتاب

 

هلدینگ ایران تایپیست مفتخر است که با سابقه طولانی بهترین موسسه در امر خدمات دانشجویی بوده و همواره ترجمه و ویرایش کتبی که به ما سپرده شده جزو پرفروشترین های بازار بوده است.

 

ما با بکارگیری بهترین مترجمان داخل و خارج از کشور (به تمام زبانهای زنده دنیا) و تضمین 100% ترجمه تخصصی کتابها و ارزیابی لحظه به لحظه آن توسط همکارانمان، امیدواریم بتوانیم موجبات رضایت خاطر شما را فراهم آوریم.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

ترجمه کتاب
هزینه ترجمه کتاب
هزینه چاپ کتاب

 


تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 2/9/95 ساعت 10:00

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

هزینه چاپ و نشر کتابترجمه سریعویراستاریچاپ و نشر کتاب

سوالات متداول

ترجمه تخصصی کتاب به همه زبان ها در ایران تایپیست قابل انجام است

بستگی به حجم کتاب، موضوع و مدت زمان درخواستی شما برای تحویل هزینه ها متغیر است باید سفارش ثبت کنید زیر 5 دقیقه طی فاکتور انلاین رایگان متوجه هزینه خواهید شد

بله پیش از ثبت سفارش با کارشناسان واحد ترجمه که انتهای سایت شماره شان درج شده ارتباط بگیرید در خصوص پرداخت اقساطی راهنمایی خواهید شد

بله در این حالت سفارش اورژانسی و فوق فوری بوده و هزینه چندین برابر خواهد شد

در سفارشات ترجمه متون حجیم ترجمه ها پارت به پارت توسط تیم پیگیری از مترجم دریافت و بررسی میشود، منتها با توجه به اینکه کلیه خدمات ایران تایپیست گارانتی دارد طی بررسی تیم بازرسی چنانچه  ایرادات وارد شده درست باشد مترجم تعلیق شده و سفارش شما به صورت اورژانسی به مترجم دیگری به صورت رایگان داده خواهد شد.


نویسنده: رضا واحدی تاریخ انتشار: 1394/6/19 تعداد بازدید: 6892 امتیاز 4.7 از 3 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه تخصصی کتاب ترجمه کتاب تخصصی ترین ترجمه کتاب ترجمه کردن کتاب ترجمه کتاب تخصصی

Link: /page/ترجمه-تخصصی-کتاب

دیدگاه کاربران

یونس محمدی | 1403-2-23 ساعت 16:25:30 امتیاز :

برای رشته ی دانشگاهیم باید کتاب های تخصصی و رفرنس میخوندم که ترجمه اش به فارسی موجود نبود. اینجا ثبت سفارش کردم و قیمت هاش رو ارزونتر از جاهای دیگه دیدم.

توحید کریمی | 1400-8-22 ساعت 08:13:34 امتیاز :

حتی کوچکترین اشتباه و مغایرتی توی ترجمم ندیدم. باریکلا به تیمتون

ابوالفضل فاطمی | 1400-8-3 ساعت 08:54:24 امتیاز :

چقدر روان و بی نقص ترجمه کردین. خیلی زیاد ممنونم

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :