چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۹
ثبت سفارش ترجمه ثبت سفارش تایپ ثبت سفارش کتاب ورود به سیستم

دسته بندی مقالات
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

هزینه ترجمه قرارداد

نویسنده: شکیلا رحمانی قیمت ترجمه تاریخ انتشار: 1399/7/30 ساعت 11:00:00 تعداد بازدید: 2 امتیاز 0 از 0 نظر

هزینه ترجمه قرارداد در هلدینگ ایران تایپیست به شکل فوری و یا از طریق پنل کاربری و به صورت کاملا رایگان قابل مشاهده است و می توانید در کمتر از 10 دقیقه، پیش فاکتور رایگان را از طریق ایمیل یا حساب کاربری خود دریافت نمایید. حق مترجم در کلیه سفارشات از جمله قراردادها معادل 50% کل هزینه سفارش است.

بیشتر بخوانید

ترجمه متون حقوقی

نویسنده: شیرین کرم خانی ترجمه رشته ها تاریخ انتشار: 1399/7/29 ساعت 16:28:37 تعداد بازدید: 42 امتیاز 0 از 0 نظر

ترجمه متون حقوقی به دلیل درجه سختی و حساسیت ویژه فقط در صورتی کیفیت بالایی خواهد داشت که مترجمین کاملا حرفه ای و تخصصی در همین زمینه آنها را ترجمه کنند که هلدینگ ایران تایپیست در تمامی زمینه ها از جمله حقوقی صدها مترجم کاملا تخصصی و حرفه ای در اختیار دارد که تعرفه ها نیز بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مؤسسات ترجمه ای هستند.

بیشتر بخوانید

مث تایپ در ورد

نویسنده: سارا اخلاقی تایپ فرمول تاریخ انتشار: 1399/7/28 ساعت 11:00:00 تعداد بازدید: 17 امتیاز 0 از 0 نظر

نرم افزار مث تایپ در ورد یکی از نرم افزارهای عالی با قابلیت بسیار زیاد است، که به نویسنده کمک می کند تا به راحتی با استفاده از آن، اقدام به تایپ فرمول های ریاضی در ورد نماید. این نرم افزار هم به صورت مجزا و هم به صورت اجرا در زمان نصب ویندوز، قابلیت نصب شدن دارد.

بیشتر بخوانید

تایپ متن عربی

نویسنده: دنیا ذاکری تایپ عربی تاریخ انتشار: 1399/7/27 ساعت 15:33:54 تعداد بازدید: 25 امتیاز 0 از 0 نظر

تایپ متن عربی قواعد و اصول خاص خود را دارد. به این صورت که مانند تایپ کردن متن های فارسی و زبان های دیگر نیست. به همین جهت است که هزینه تایپ متن عربی نسبت به فارسی بیشتر است چرا که زمان بیشتری را یک تایپیست در هلدینگ ایران تایپیست می بایست صرف نوشتن و اعراب گذاری متون عربی کند.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه رزومه

نویسنده: آیدا وحدت قیمت ترجمه تاریخ انتشار: 1399/7/27 ساعت 08:30:26 تعداد بازدید: 11 امتیاز 0 از 0 نظر

هزینه ترجمه رزومه تحصیلی و کاری طبق پارامترهای مختلف مشخص می شود و بهمین دلیل بین تعرفه رزومه و CV تفاوتی وجود ندارد. کلیه تعرفه و قیمت ها در پایین ترین مقدار خود قرار دارند تا همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند. همچنین می توانید از طریق سیستم محاسبه گر آنلاین نیز به شکل فوری هزینه نهایی را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری متن

نویسنده: آیدا وحدت ترجمه فوری تاریخ انتشار: 1399/7/25 ساعت 11:00:00 تعداد بازدید: 19 امتیاز 0 از 0 نظر

ترجمه فوری به معنای فوری بودن زمان تحویل و زودتر از حد نرمال همراه با حفظ کیفیت و روان و قابل فهم بودن جملات است که تنها در مؤسسه ترجمه ای امکان پذیر است که مترجمینی مجرب و حرفه ای در تمام زمینه های تخصصی با مهارت تایپ 10 انگشتی در اختیار داشته باشد. مؤسسه ایران تایپیست با بهترین قیمت ها و کیفیت آماده انجام پروژه های بسیار فوری شماست.

بیشتر بخوانید

ترجمه کتاب انگلیسی

نویسنده: دانیال فرهادی ترجمه کتاب تاریخ انتشار: 1399/7/24 ساعت 11:19:37 تعداد بازدید: 37 امتیاز 0 از 0 نظر

ترجمه کتاب انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل پس از انتخاب موضوع مناسب که قبلا ترجمه نشده باید مؤسسه ترجمه بسیار معتبر که هم کیفیت خوبی در سطح کلاس های بین المللی ارائه می کند و هم تعرفه پایینی دارد را پیدا کنید. شما نیز با انتخاب مؤسسه ایران تایپیست به جمع باشگاه میلیونی مشتریان ما بپیوندید.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی ارزان

نویسنده: زهرا خلف زاده قیمت صفحه آرایی تاریخ انتشار: 1399/7/23 ساعت 11:39:52 تعداد بازدید: 29 امتیاز 0 از 0 نظر

صفحه آرایی کتاب و مجله یا نشریه های مختلف یکی از هنرهایی است که افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کاری می توانند به راحتی از پس آن برآمده تا نیاز مشتریان خویش را برآورده نمایند. هلدینگ ایران تایپیست می تواند در زمینه صفحه آرایی ارزان قیمت و با کیفیت بالا شما را در این زمینه یاری کند.

بیشتر بخوانید

تایپ زی پرشین

نویسنده: مرتضی صمدی تایپ فرمول تاریخ انتشار: 1399/7/22 ساعت 11:00:00 تعداد بازدید: 27 امتیاز 0 از 0 نظر

تایپ کردن فرمول های ریاضی و فیزیک و عبارت های انگلیسی مختلف و سایر شکل ها و نمادها و دستورها از عهده هر تایپیستی برنمی آید. به همین جهت است که با تایپ زی پرشین می توان با مهارت تایپیست های مجرب و کاربلد در هلدینگ ایران تایپیست از پس این نوع از تایپ کردن ها هم برآمد و آن ها را با مهارت خاصی نوشت و تحویل مشتری داد.

بیشتر بخوانید

ترجمه چکیده مقاله

نویسنده: نازنین بیات ترجمه مقاله تاریخ انتشار: 1399/7/21 ساعت 06:25:00 تعداد بازدید: 27 امتیاز 0 از 0 نظر

ترجمه چکیده مقاله به معنای ترجمه مهمترین بخش هر مقاله است که اگر به درستی انجام نشود و کیفیت خوبی نداشته باشد قطعا با چاپ مقاله شما موافقت نشده و ریجکت خواهد شد. مؤسسه ایران تایپیست در زمینه ترجمه بخش خلاصه یا چکیده مقالات نیز سابقه بسیار درخشانی دارد و کیفیت بالا را در کنار قیمت پایین به شما عزیزان ارائه می نماید.

بیشتر بخوانید