یکشنبه ۳۰ خرداد ۰۰
ثبت سفارش ترجمه ثبت سفارش تایپ ثبت سفارش کتاب ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب و جزوه به کتاب در مقاطع مختلف دانشگاهی کمک زیادی به تقویت رزومه، ارتقای جایگاه شغلی، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی و ... خواهد کرد که این خدمات در ایران تایپیست برای اساتید، دانشجویان مقاطع مختلف و دبیران مؤسسات آموزشی انجام می‌گیرد. چنانچه با روند کار، هزینه‌ها، ثبت قرارداد و به طور کلی نحوه همکاری با ایران تایپیست آشنایی ندارید، همین حالا با کارشناسان پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید تا در طی مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات لازم را دریافت کنید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تبدیل جزوه به کتاب

تبدیل جزوه به کتاب خدماتی است که در ایران تایپیست برای دانشجویان و اساتید انجام می‌شود تا با تألیف و چاپ کتاب رزومه قوی برای خود ایجاد کنند. اساتیدی که مایل هستند جزوات درسی که تدریس کرده‌اند یا دانشجویان و دانش آموزان در طی سال‌های مختلف نگارش کرده‌اند را به کتاب تبدیل کنند می‌توانند روی قابلیت‌ها و تخصص مؤلف – محققین ایران تایپیست حساب ویژه باز کنند. ایران تایپیست این امکان را فراهم کرده تا اساتید نگران دور انداخته شدن یا گم شدن جزوه درسی خود نباشند و با جمع آوری و تحویل آن‌ها، با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و سریعترین زمان ممکن به کتاب تبدیل کنند.

تبدیل جزوه به کتاب برای اساتید رزومه بسیار خوبی محسوب می‌شود و راه را برای رسیدن به درجه استاد تمام هموار می‌سازد. تبدیل جزوه به کتاب در ایران تایپیست محدود به اساتید نیست بلکه دانشجویان هم می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند. دانشجویانی که در طی سالیان مختلف جزوه درسی مثل زیست شناسی را از اساتید مختلف جمع آوری کرده‌اند می‌توانند به ایران تایپیست تحویل دهند و درخواست تبدیل جزوه به کتاب را ثبت کنند. دسته بعدی که می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند، دبیران مؤسسات آموزشی هستند. دبیران مؤسسات آموزشی هم می‌توانند جزوات دانشجویان خود را جمع آوری کرده و با تبدیل جزوه به کتاب در ایران تایپیست به اعتبار خود و مؤسسه اضافه کنند. در چنین حالتی چاپ کتاب با نام مؤسسه تبلیغ مثبت و کاملا حرفه‌ای تلقی می‌شود که ایران تایپیست قادر است بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب را از جزوات شما استخراج کند چون در هر زمینه صدها فرد مولف – محقق تخصصی و حرفه‌ای فعالیت دارند.

ایران تایپیست به عنوان یک نهاد اسپانسری و بسیار متخصص و حرفه‌ای تمامی مراحل از تایپ جزوه و نگارش تا تبدیل به کتاب و چاپ آن را بر عهده می‌گیرد. محققین و مؤلفین برتر و حرفه‌ای که در ایران تایپیست کار می‌کنند در تمامی زمینه‌ها فعالیت دارند و هر جزوه درسی به افراد کاملا متخصص و حرفه‌ای آن ارجاع داده خواهد شد. پس از ارجاع سفارش، مولف – محققین ایران تایپیست، ویراستاری و تغییرات لازم را اعمال می‌کنند و در هر مرحله از طریق پنل کاربری و به شکل کاملا آنلاین با کاربر در ارتباط هستند تا پس از تأیید، وارد مرحله بعدی شوند. تمامی مراحل تبدیل جزوه به کتاب در ایران تایپیست با پشتیبانی 24 ساعته و پیگیری مستمر همراه است تا ارسال فایل‌ها در زمان مقرر شده و با کیفیت مدنظر کاربر و طبق نکات ثبت شده، انجام شوند.

تمامی روند کار از ارسال فایل گرفته تا ثبت سفارش، پرداخت و ثبت قرارداد به شکل آنلاین و غیر حضوری در ایران تایپیست امکان پذیر است. با این حال کسانی که مایل باشند به شعبه میدان انقلاب تهران به شکل حضوری مراجعه کنند و قرارداد ثبت کنند این امکان نیز فراهم شده و مانعی ندارد.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب و جزوات درسی با بهترین کیفیت در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تبدیل جزوه به کتاب خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تبدیل پایان نامه دکتری به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری در ایران تایپیست با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب انجام می‌پذیرد. از این پس دانشجویانی که از مقطع دکتری فارغ التحصیل شده‌اند و قصد دارند برای ادامه فعالیت وارد مقطع فوق دکتری یا پست داک شوند و نیاز به رزومه قوی پیدا می‌کنند، نگران نباشند چرا که ایران تایپیست با تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری این مسیر را کاملا هموار ساخته است. دانشجویان مقطع دکتری می‌توانند بخش چکیده یا چند فصل ابتدایی یا اینکه کل پایان نامه خود را در طی ثبت سفارش برای ما ارسال کنند تا پس از بررسی اولیه و شرح مراحل کاری و صدور فاکتور، در صورت رضایت، پروژه به مولف – محققین حرفه‌ای و متخصص در زمینه مورد نظر ارجاع داده شود.

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری این مزیت را دارد که ویراستاری، چاپ و زمان مورد نیاز برای آن نسبت به استخراج مقاله از پایان نامه بسیار ساده‌تر و راحت‌تر بوده و هزینه بسیار کمتری دارد و در عین حال به تقویت رزومه کمک شایانی می‌کند. ایران تایپیست پایان نامه دکتری شما را فقط به کسانی ارجاع می‌دهد که در زمینه تخصصی شما کاملا حرفه‌ای هستند و از سد آزمون‌های سخت و چالش برانگیز ورودی این مجموعه با نمره بسیار خوب عبور کرده باشند به همین دلیل کیفیت کار کاملا تضمین شده است. کسانی که قصد دارند با تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری، پیشنهاد شغلی خوبی برای مقطع فوق دکتری دریافت کنند یا موقع استخدام در سازمان و ارگان‌های دولتی به مشکل برخورد نکنند، روی خدمات، تخصص، مهارت و سابقه و تجربه کاری بسیار بالای ایران تایپیست حساب ویژه باز کنند..

پایان نامه‌های مقطع دکتری بسته به نوع رشته ممکن است پژوهش محور یا آموزش محور (تئوری محور) باشند. ایران تایپیست تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری را به هر فرمی (پژوهشی یا تئوری) انجام می‌دهد و هیچگونه محدودیتی ندارید. در واقع ایران تایپیست به خاطر داشتن مولفین و محققین حرفه‌ای و برتر کشور در رشته‌های مختلف قادر است پایان نامه پژوهش محور یا تئوری محور شما را در مقطع دکتری به بهترین شکل ممکن به کتاب تبدیل کند. هر کدام از این پایان نامه‌ها روش خاص خود را برای تبدیل شدن به کتاب دارند و ایران تایپیست به لطف سال‌ها تجربه و تخصص و مولف – محققان کاملا حرفه‌ای، به سادگی این کار را انجام می‌دهد. با خدمات ایران تایپیست در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری، نگران رزومه تحصیلی و دریافت اپلای یا پیشنهادهای شغلی رده بالا نباشید.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری با بهترین کیفیت و پایینترین قیمت

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع ارشد یا فوق لیسانس تقاضای بسیار زیادی دارد که ایران تایپیست با نیازسنجی دقیق خود و استخدام مولف – محققان بسیار حرفه‌ای و زبده در زمینه رشته‌های مختلف، این خدمات را ارائه می کند. دانشجویان مقطع فوق لیسانس که قصد دارند با تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب رزومه تحصیلی یا CV خود را تقویت کنند و در مصاحبه دکتری کار ساده‌ای داشته باشند، ایران تایپیست با بهترین کیفیت و کمترین قیمت آماده خدمات رسانی به شماست.

ایران تایپیست طبق تجربه طولانی و درخشان خود در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع ارشد به خوبی می‌داند که داشتن کتاب برای دانشجویان، امتیاز خوبی در مصاحبه دکتری محسوب می‌شود و برای آزمون‌های استخدامی هم امتیاز بسیار بالایی خواهد داشت و مزیت بزرگی است. از طرفی برخی دانشجویان مقطع فوق لیسانس قصد دارند با تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب، در دانشگاه‌های خارج کشور پذیرش بگیرند که ایران تایپیست، کیفیت کتاب و مطالب آن را تضمین می‌کند چرا که بهترین مولفین و محققین کشور را در اختیار دارد. دانشجویانی که در شهرهایی بجز تهران حضور دارند و امکان مراجعه حضوری برای آن میسر نیست نگران نباشند چرا که کل روند کار از زمان ثبت سفارش و عقد قرارداد تا زمان تحویل کتاب استخراج شده از پایان نامه به شکل آنلاین و غیر حضوری در ایران تایپیست امکان پذیر می‌باشد.

تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب در ایران تایپیست در تمامی رشته‌های تخصصی و عمومی و در انواع پژوهشی یا تئوری محور با کیفیت بسیار بالا و کمترین قیمت انجام می‌پذیرد و در هر مرحله ارتباط مستقیم بین مولف و کاربر از طریق پنل به شکل آنلاین برقرار است تا با تأیید کاربر، مراحل مختلف طی شوند. مولفین و محققین ایران تایپیست هر نوع ویراستاری که بر روی پایان نامه نیاز باشد را انجام خواهند داد و سپس فایل ویراستاری شده پس از تأیید کاربر وارد مراحلی مثل انتخاب نام، فصل بندی، صفحه آرایی، تصویرگری، طراحی جلد و ... خواهد شد که در هر مرحله تأییدیه کاربر گرفته می‌شود. پرداخت هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع ارشد در دو قسط؛ 60% قبل از شروع کار و 40% بعد از اتمام پروژه خواهد بود.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی ارشد توسط بهترین مولفین و محققین کشور

 

تبدیل پایان نامه کارشناسی به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی یا لیسانس برای بسیاری از دانشجویان یکی از راه‌های تقویت رزومه است. تبدیل پایان نامه کارشناسی به کتاب در ایران تایپیست توسط بهترین مولفین و محققین سراسر کشور به شکل کاملا اختصاصی و حرفه‌ای انجام می‌گیرد و دانشجویان می‌توانند برای تقویت رزومه و افزایش شانس پذیرش خود در دانشگاه‌های خارج کشور، روی این خدمات حساب ویژه باز کنند. ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی یا لیسانس در ایران تایپیست نیازی به مراجعه حضوری ندارد و کل روند کار به شکل آنلاین و غیر حضوری قابل انجام می‌باشد تا تمامی دانشجویان از سراسر کشور بتوانند با این مجموعه همکاری داشته باشند.

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی بیشتر از سمت دانشجویانی است که به عنوان یک واحد اجباری یا پروژه مقطع لیسانس باید پایان نامه ارائه کنند. ایران تایپیست در این مرحله می‌تواند به کمک دانش فنی و علمی و مهارت مولف – محققینی که از سراسر کشور همکاری دارند، پایان نامه دانشجویان کارشناسی را طبق بهترین روش و متدهای علمی به کتاب تبدیل کند و سهم زیادی در ارتقای رزومه تحصیلی ایفا نماید. مولفین و محققینی که در ایران تایپیست ارسال می‌شوند برحسب سابقه و رزومه کاری، نمرات آزمون‌های ورودی و نمونه کارهای خود دسته بندی شده و بهترین آن‌ها انتخاب می‌گردند و به همین دلیل ایران تایپیست در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی، بهترین‌ها را در اختیار دارد تا کیفیت کار تضمین شده باشد.

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی و سایر مقاطع تحصیلی دانشگاه برحسب حجم پروژه، نوع پایان نامه (پژوهشی یا تئوری محور)، میزان ویراستاری، طراحی جلد و ... تعیین می‌گردد. ایران تایپیست پس از دریافت فایل و تعیین فاکتورهای مختلف، هزینه نهایی را در قالب پیش فاکتور به شکل رایگان برای شما ارسال می‌کند که پس از موافقت و ثبت قرارداد به شکل آنلاین و دریافت مشاوره‌های رایگان، پروژه کاری توسط بهترین مولفین و محققین در همان رشته تحصیلی شما، شروع خواهد شد. ایران تایپیست علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب در مقاطع مختلف دانشگاهی، قیمت و زمان اتمام پروژه را نیز بسیار مناسب و در اسرع وقت در نظر گرفته تا بتواند رضایت حداکثری شما را جلب نماید.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای مقطع کارشناسی توسط افراد تحصیل کرده و با سابقه در رشته های مرتبط

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

سوالات متداول

بله کلیه روند کار برای تبدیل جزوه و پایان نامه به کتاب در ایران تایپیست به شکل آنلاین و غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

تبدیل جزوات درسی به کتاب توسط اساتید و دبیران مؤسسات آموزشی به کتاب علمی – آموزشی تأثیر زیادی روی رزومه کاری و تحصیلی و حتی تبلیغ مؤسسه آموزشی خواهد داشت. حتی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه نیز می توانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند و روند اخذ پذیرش در دانشگاه های خارجی و یا قبولی در مصاحبه دکتری و حتی گرفتن پوزیشن های شغلی بهتر را ساده تر کنند.

در ایران تایپیست مولف و محققین زبده و بسیار ماهر از سراسر کشور فعالیت داشته و در تمامی رشته ها صدها فرد برتر با این مجموعه همکاری دارند. این افراد با تأیید نمونه و سابقه کار و عبور از آزمون های سخت ورودی، انتخاب شده اند تا کیفیت کار و ارسال به موقع پروژه در زمان مقرر تضمین شده باشد.

قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب یا جزوات درسی به کتب آموزشی، پس از دریافت فایل از سوی شما براساس فاکتورهای مختلف محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال می گردد. ضمنا در طی مشاوره رایگان نیز می توانید مطلع شوید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 546

کلمات کلیدی: مرکز تبدیل پایان نامه به کتاب تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب تبدیل پایان نامه لیسانس به کتاب تبدیل پایان نامه دکتری به کتاب تبدیل پایان نامه به کتاب آنلاین

Link: /page/تبدیل-پایان-نامه-به-کتاب