یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

سوالات متداول

 منظور از سه سطح ترجمه متون عمومی، تخصصی و تخصصی ویژه چه می باشد؟
سطح متون عمومی توسط لیسانس های مترجمی ترجمه می شود
سطح متون تخصصی توسط کارشناسان ارشد و دکترین مترجمی زبان که در زمینه سفارش شما تسلط کامل دارند و از نظر ما شناخته شده هستند و یا توسط کارشناسان ارشد و دکترین رشته خودتان که تسلط کامل بر زبان مورد نظر شما دارند، ترجمه می شود. البته در این راستا تمهیداتی ویژه اندیشیده شده است.
سطح متون تخصصی ویژه ابتدا توسط مترجمین ارشد یا دکتری مترجمی زبان ترجمه می شود و سپس توسط کارشناسان ارشد یا دکترین رشته تخصصی سفارش شما که تسلط کامل بر زبان مورد نظر دارند ویرایش می شود.


 

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

نحوه بدست آوردن کوپن تخفیف چگونه می باشد؟
  • ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید
  • پس از ثبت نام یک باکس معرفی به دوستان را در سمت راست وبسایت مشاهده می نمایید
  • شماره موبایل 30 نفر از دوستان خود را به ترتیب وارد نمایید و ارسال دعوتنامه را کلیک کنید تا پیامک دعوتنامه که با نام شما شروع می شود ارسال شود
  • وبسایت به طور اتومات به شما یک کوپن تخفیف 6 درصدی می دهد!
این کوپن تخفیف دائمی می باشد و برای تمامی سفارش های شما قابل استفاده است


نحوه پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب چگونه می باشد؟
شما به سادگی می تواند فاکتور خود را مشاهد و گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید تا وارد صفحه بانک سامان شوید و هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید. شما می توانید با تمامی کارت های عضو شتاب که رمز اینترنتی آن فعال شده باشد پرداخت اینترنتی را انجام دهید.


آیا در پرداخت آنلاین تضمینی وجود دارد؟
بله، تمامی پرداخت ها توسط بانک سامان تضمین می شود


در حال حاضر توسط کارت کدام بانک ها می توانم پرداخت آنلاین انجام دهم؟
شما با استفاده از کارت تمامی بانک های عضو شتاب(ملی، ملت، مسکن، تجارت، اقتصاد نوین، سامان، پارسیان، کشاورزی و ...) می توانید پرداخت آنلاین انجام دهید


آیا می توانم وجه سفارشم را به شماره حساب شما واریز نمایم یا اینکه کارت به کارت نمایم؟
بله، شما می توانید شماره حساب های موسسه را از صفحه شماره حساب ها موسسه یادداشت نموده و به حساب موسسه  واریز نمایید یا کارت به کارت نمایید و سپس وارد محیط کاربری خود شده و در سفارش خودتان شماره فیش و تاریخ واریز را ثبت نمایید. در صورت هر گونه سوال می توانید با موسسه تماس بگیرید.


اینکه سفارشات دارای گارانتی 72 ساعته می باشند یعنی چه؟
شما می توانید تا 72 ساعت پس از آماده شدن سفارش درخواست ویرایش ترجمه یا تایپ خودتان را بدهید که این کار به صورت رایگان برای شما انجام می شود. البته شما می توانید در این مدت درخواست مرجوعی سفارش خودتان را بدهید که پس از بررسی توسط هیئت داوران کل مبلغ سفارش به شما برگردانده می شود یا در صورت تمایل به مترجم دیگری برای ترجمه سپرده می شود و البته از شما هزینه ای دریافت نمی گردد.


چگونه می توانم شما را به دوستان، همکاران خودم معرفی نمایم؟
برای حمایت از ما می توانید پس از ثبت نام در وبسایت از باکس معرفی دوستان استفده نمایید و شماره موبایل دوستان خود را بنویسید و ارسال دعوتنامه را کلیک نمایید تا به طور اتومات با نام خودتان به دوست خودتان پیامک دعوتنامه ارسال شود. البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پس از ثبت نام در همین وبسایت از سامانه معرف دیدن فرمایید.در حال حاضر چه زبان هایی را ترجمه می کنید؟
شما می توانید از طریق این صفحه تمامی زبان های تحت پوشش را مشاهده نمایید


آیا به جز تخفیف ناشی از معرفی دوستان تخفیف دیگری وجود دارد؟
بله، تخفیفاتی مختص انتشارات، موسسات و شرکت ها وجود دارد که می توانند فرم درخواست نمایندگی را تکمیل نمایند تا مراحل کار انجام شود.


منظور از پشتیبانی 24 ساعته چیست؟
شما می توانید پس از اینکه ثبت نام کردید و وارد وبسایت شدید (وارد محیط کاربری خودتان شدید) برای پشتیبانی (مترجم، اپراتور، تایپیست، مدیریت) تیکت یا پیام بگذارید. در مدت کمتر از 10 دقیقه به شما پاسخ داده خواهد شد.
  • درساعات اداری اپراتور های اداری به شما پاسخ گو خواهند بود
  • در ساعات غیر اداری تا ساعت 12 شب اپراتور های غیر اداری به شما پاسخ گو خواهد بود


من متنی دارم ولی نمی توانم آن را اسکن کنم تا در وبسایت سفارشم را ثبت نمایم، چه کنم؟
شما می بایست یک سفارش ثبت نمایید و تیک تحویل حضوری را بزنید و سپس بعد از هماهنگی به موسسه تشریف بیاورید و متن خود را حضورا بیاورید یا توسط پست یا پیک ارسال کنید. البته شما می توانید  از متن خود عکس نیز تهیه نمایید یا در صورتی که می خواهید تایپ سفارش دهید می توانید از گزینه تایپ فایل صوتی استفاده نمایید.از چه طریقی انجام سفارش و صدور فاکتور و آماده شدن سفارش را به من اطلاع می دهید؟
از طریق ایمیل و اس ام اس


برای دریافت سفارش ترجمه و تایپ شده از کجا باید اقدام نمایم؟

پس از اینکه ایمیل و اس ام اس با این متن (سفارش ترجمه یا تایپ شما آماده تحویل است) دریافت کردید می بایست وارد وبسایت شود و از قسمت کاربری خود از قسمت پی گیری سفارش های ترجمه یا پی گیری سفارش های تایپ به سفارش خودتان بروید و پس از پرداخت الباقی مبلغ می توانید بلافاصله فایل ترجمه و تایپ شده خودتان را دانلود نمایید.


هزینه ترجمه سفارش من چقدر می شود؟
لطفا در وبسایت ثبت نام نموده و وارد محیط کاربری خودتان شوید و بر روی ثبت سفارش ترجمه کلیک نمایید  و سفارش خودتان را ثبت نمایید. اپراتور در مدت کمتر از 10 دقیقه هزینه دقیق و زمان تحویل را برای شما مشخص می نماید. البته شما از طریق ایمیل و اس ام اس مطلع خواهید شد. هم اکنون آنلاین هستیم!


هزینه تایپ سفارش من چقدر می شود؟
لطفا در وبسایت ثبت نام نموده و وارد محیط کاربری خودتان شوید و بر روی ثبت سفارش تایپ کلیک نمایید  و سفارش تایپ خودتان را ثبت نمایید. اپراتور در مدت کمتر از 10 دقیقه هزینه دقیق و زمان تحویل را برای شما مشخص می نماید. البته شما از طریق ایمیل و اس ام اس مطلع خواهید شد. هم اکنون آنلاین هستیم.


آیا ترجمه فوری نیز انجام میدهید؟
بله، امکان ترجمه در 2 ساعت نیز وجود دارد و برای دستیابی به برترین سرعت تمهیداتی ویزه اندیشیده شده است. لطفا هنگام ثبت سفارش حتما در توضیحات بنویسید که خیلی عجله دارید و می بایست تا ساعت فلان و روز فلان آماده شود. لطفا با موسسه تماس بگیرید.


آیا تایپ فوری نیز انجام میدهید؟
بله، امکان تایپ کتاب 1000 صفحه ایی در 3 روز نیز وجود دارد! البته با توجه به ارجای تایپ به تایپیست با توجه به زمینه تخصصی سفارش می باشد، مطمئنا به کمترین غلط های املایی دست خواهید یافت.


چگونه سفارش ترجمه را در وبسایت ثبت نمایم؟
ابتدا در وبسایت ثبت نام نموده و سپس اقدام نمایید. شما می توانید به صفحه راهنمای ثبت سفارش ترجمه مراجعه نمایید و از جزییات آن مطلع شوید.


چگونه سفارش تایپ را در وبسایت ثبت نمایم؟
ابتدا در وبسایت ثبت نام نموده و سپس اقدام نمایید. شما می توانید به صفحه راهنمای ثبت سفارش ترجمه مراجعه نمایید و از جزییات آن مطلع شوید.


آیا مترجم سفارش من متخصص در زمینه سفارش ترجمه من می باشد؟
بله. از اهداف اصلی و مهم این موسسه ارجای سفارش ترجمه به متخصص همان رشته و زمینه می باشد و در این زمینه بسی تلاش شده و از روش های نوینی استفاده شده است تا این مهم محقق شود. البته شاید اگر علم ICT نبود نمی توانستیم دستیابی به مترجمین متخصص را به واقعیت برسانیم.آیا تایپیست سفارش من مرتبط با زمینه سفارش تایپ من می باشد؟
بله، در غیر این صورت ما به هدفمان نمی رسیم! البته مطمئن باشید فقط در این صورت است که می توانید به کمترین غلط های تایپی دستیابی داشته باشید و وقت کمتری را برای ویرایش صرف کنید.


آیا می توانم حضورا سفارش خود را به موسسه بیاورم تا از هزینه ترجمه یا تایپ آن آگاه شوم؟
بله، آدرس موسسه را از این صفحه می توانید بیابید


نحوه درخواست استخدام تایپیست چگونه می باشد؟

لطفا فرم درخواست استخدام تایپیست را با دقت پر نمائید و منتظر تماس ما باشید.


نحوه درخواست استخدام مترجم چگونه می باشد؟
لطفا ابتدا فرم درخواست استخدام مترجم را بادقت پر نمائید و سپس با وارد کردن کد ملی خود در آزمون آنلاین ترجمه شرکت نمائید.


من به عنوان مترجم فرم استخدام را پر نمودم ولی آزمون آنلاین را شرکت نکردم؟
در صورتی که آزمون آنلاین ترجمه را شرکت نکنید به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد، لطفا در صورتی که قبلا فرم استخدام مترجم را پر نمودید ،به صفحه آزمون آنلاین مترجم بروید و کد ملی خود را وارد کنید و در آزمون شرکت کنید.

 
سوالات متداول

مدیریت شتابدهنده آکا: دکتر شمس الدین یوسف آملی (اطلاعات بیشتر)

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

درباره ماموضوعات انجمندرخواست های استخدام درخواست اعطا نمایندگی

نویسنده: مهتا نوری تاریخ انتشار: 1398/6/26 تعداد بازدید: 9709 امتیاز 4.5 از 4 نظر

کلمات کلیدی: سوالات متداول سوالات سوال سوال جواب پرسش پاسخ

Link: /page/سوالات-متداول

دیدگاه کاربران

فاطمه | 1402-5-2 ساعت 21:51:14 امتیاز :

سلام نمیتونم وارد بشم درصورتی که قبلا عضو ایران تایپیست هم بودم

سید عزیز موسوی | 1400-8-19 ساعت 11:34:50 امتیاز :

سلام وقت بخیر ضمن تشکر از ارائه خدمات مفید ارشدان آیا کتابی که در ارشدان چاپ شده قابل ارائه برای فروش در فضای مجازی میباشد یا خیر اگر ممکن باشد راهنمایی بفرمایید

مهدی ابراهیمی | 1400-7-11 ساعت 08:49:43 امتیاز :

چند ساله مشتریتونم و همیشه کارام عالی انجام شده ضمن اینکه کارشناساتون سوالارو با صبوری پاسخ میدن

شهره احسانی | 1400-7-1 ساعت 08:51:32 امتیاز :

چندتا ترجمه ای که دادم بهتون همیشه عالی بوده. تازه کوپن تخفیفم گرفتم ??

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :