چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه تخصصی

صفحه ترجمه تخصصی را صوتی گوش کنید
 

اولین شرط برای حفظ کیفیت ترجمه های تخصصی، ارجاع ترجمه ها به مترجمین هم رشته و گرایش  با متن تخصصی می باشد. ولی برای ارتقای کیفیت باید مترجمین متخصص باید پایش و پالایش دائمی شوند که این کار را با آزمون های تخصصی، نظرات شما کاربران گرامی و تیم بازبینی تخصصی انجام میدهیم. تمام دغذغه ما ارتقای کیفیت ترجمه های تخصصی است و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم. مطمئنا ترجمه های تخصصی میتواند راهگشای ورود علم به کشورمان باشد و سطح دانش دانش دوستان عزیز را بالا ببرد.


نحوه ترجمه تخصصی مقالات
با توجه به اینکه دایره لغات تخصصی در هر رشته مختص همان رشته است و اصطلاحات تخصصی رشته های مختلف به صورت مختلف ترجمه می شوند، بهترین راه کار برای رسیدن به ترجمه تخصصی، استفاده از دانشجویان یا فارغ التحصیلان همان رشته که زبان آنها  قوی است، می باشد تا تسلط بر اصطلاحات تخصصی وجود داشته باشد. علاوه بر اینکه استخدام مترجم را با آزمون های تخصصی همراه نمودیم، ارجاع تخصصی و پایش تخصصی مترجمین را سرلوحه کارمان قرار دادیم تا بتوانیم کیفت مطلوب در ترجمه های تخصصی را مهیا نماییم.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی
همه مقاله هایی که باید از انگلیسی به فارسی ترجمه شوند، تخصصی می باشند. در مقطع کارشناسی ارشد به بالا، دانش دوستان گرامی با دسترسی به ترجمه تخصصی مقالات و کتاب ها راحتتر میتوانند تمرکز علمی خود را در حوزه خاص که احتمالا موضوع تز دکتری یا ارشد آنها می باشد، بالا ببرند.

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی
ترجمه های فارسی به انگلیسی سرنوشت ساز هستند. به همین دلیل است که موسسه ایران تایپیست فقط و فقط بالاترین سطح مترجمین متخصص خود را برای ترجمه های تخصصی فارسی به انگلیسی به کار میگیرد "سطح تخصصی ویژه". مترجمین در سطح تخصصی ویژه با توجه به سابقه آنها، امتیازتی که طول زمان در موسسه کسب نموده اند، انتخاب می شوند. به عبارت دیگر از بین 14000 مترجم، به سختی مترجم ویژه منتخب می شود تا بهترین کیفیت را برای ترجمه های تخصصی شما از زبان فارسی به انگلیسی مهیا سازیم.

ترجمه تخصصی

بهترین راهکار برای ترجمه تخصصی کتاب

با توجه به اینکه در دانشگاه های مختلف، اساتید ترجمه های مختلفی از برخی اصطلاحات تخصصی در کلاس درس، ارائه میکنند، بهترین راه برای ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی مشاهده نمونه ترجمه هاست. در این روش به شما قبل از اینکه مبلغی به ایران تایپیست پرداخت نمایید، به شما 3 نمونه ترجمه تخصصی از یکی از صفحات کتابتان داده می شود تا بتوانید بهترین مترجم را بر اساس سلیقه خود یا استادتان انتخاب نمایید و سپس تصمیم گیری بفرمایید.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 

کاتالوگ و بروشور را تخصصی ترجمه کنیم
بروشور ها نمایندگی مستقیم معرفی شما را به عهده دارند. ترجمه ایی روان، رسمی و تخصصی به شما در معرفی کالا یا محصول یا خدماتتان بسیار کمک کنده می باشد. به همین علت ترجمه تخصصی بروشور از زبان انگلیسی به فارسی در لاین تخصصی ویژه به شما ارائه می شود تا از بالاترین سطح مترجمین مسلط به اصطلاحات تخصصی همان بروشور استفاده نمایید.

مترجم همزمان متخصص داشته باشیم
این مهم است که وقتی جلسه ایی دارید یااینکه همایشی در پیش روست، از مترجم آن مطمئن باشید. تسلط مترجم بر حیطه اصطلاحات تخصصی برای ترجمه همزمان بسیار کمک کننده است. شرایط برای تست مترجم همزمان ما قبل از جلسه یا همایش برای شما مهیا می شود تا به راحتی بتوانید تصمیم گیری بفرمایید.

ترجمه تخصصی برای تولید محتوا
اگر میخواهید دنیا وب را تسخیر کنید، باید ترجمه تخصصی از محتواهای مرتبط با کسب و کارتان را ارائه دهید. مطئما اگر بتوانید به صورت منظم محتوای با ارزش از زبان انگلیسی به فارسی به صورت تخصصی و روان ترجمه نمایید، شکم گوگل را پر کردید و برنده میدان بازاریابی اینترنتی خواهید بود.

ترجمه تخصصی

تمایز بین ترجمه متون تخصصی و عمومی

تمام متون  علمی در تمامی رشته ها، ترجمه تخصصی محسوب می شوند. متون عمومی مثل متون محاوره ایی و روزمره می باشد. برای ترجمه متون عمومی از لیسانس های مترجمی که آزمون آنلاین را به خوبی سپر کرده اند استفاده می شود ولی برای ترجمه تخصصی  از مترجم هایی که در رشته خاص تبحر و سابقه دارند یا از مترجم های هم رشته با متن تخصصی استفاده می شود.
 

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 

ویرایش متون تخصصی ترجمه شده
اگر ترجمه خود را از زبان فارسی به انگلیسی برگرداندید، بهترین گزینه ادیت متن ترجمه شما از نظر گرامری و زمان افعال و اصطلاحات تخصصی هست. برای این منظور می توانید در سایت ثبت نام کنید و سفارش ترجمه ثبت نمایید و زمینه ترجمه خود را صحیح انتخاب کنید تا مترجم متخصص در زمینه سفارش شما، ادیت گرامری و تخصصی ترجمه شما را انجام دهد.

آنلاین ترجمه تخصصی بگیرید
امروز رشد فناوری به شما کمک میکند تا تخصصی ترین ترجمه ممکن را در اختیار داشته باشید. شاید کافی نت ها یا مراکز خدمات دانشجویی با در اختیار داشتن 20 مترجم توانایی اندکی در ارائه خدمات ترجمه تخصصی داشتند. هم اکنون علم آی تی باعث شده تا در موسسه ایران تایپیست بیش از 14000 مترجم دور هم بیایند و امکان ترجمه تخصصی را برای تمامی رشته ها در بالاترین سطح ممکن مهیا نماید.

رشته هایی که ترجمه تخصصی در آن ارائه می شوند؟
دسته بندی مترجمین در تمامی رشته ها با هدف ارائه ترجمه تخصصی در رشته های
مکانيک، هنر، زيست،ادبيات، اقتصاد، بازرگاني، برق، ورزشي، تربيت بدني،  الکترونيک، صنايع، فلسفه، زمين شناسي، معدن، فقه، مالي، صنايع غذايي، ترجمه متن کشاورزي، متالورژي، سياسي، نفت، معماري، اجتماعي، شيمي، پزشکي، حقوق ، روان شناسي، عمران، کامپيوتر، محيط زيست، مديريت، حسابداري  انجام شد.

نمونه ترجمه های تخصصی
به منظور آشنایی با کیفیت ترجمه های تخصصی مترجمین در ایران تایپیست و اطمینان از این موضوع شرایط برای بازدید از نمونه ترجمه های قبلی مترجمین به همراه کد مترجمی آنها برایتان مهیا شده است. شما به راحتی میتوانید نمونه ترجمه هایی در رشته خود را هم اکنون ببینید و بررسی های لازم را انجام دهید. نمونه ترجمه های تخصصی

ترجمه تخصصی در زبان های دیگر
ترجمه تخصصی به زبان های انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، عربی، فرانسه، ترکی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، اسپانیایی و غیره در ایران تایپیست خدمات داده می شود. به راحتی میتوانید در سایت ثبت نام نمایید و در هنکام ثبت سفارش، زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه تخصصی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است


گالری عکس ایران تایپیست

ترجمه تخصصی

مدیر بخش ترجمه: خانم عبدی  09199398915

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ترجمه مقالهترجمه مقاله ISIلیست هزینه ترجمهترجمه سریع

سوالات متداول

ترجمه تخصصی یعنی مترجم علاوه بر تسلط به بحث گرامری سفارش، بر موضوع علمی آن من نیز تسلط داشته باشد. اغلب سفارشات ترجمه تخصصی شامل مقالات و یا کتب دانشگاهی میشوند

در بیش از 100 رشته گرایش علمی ترجمه تخصصی انجام میشود و مترجمین در آن رشته ها دسته بندی شده اند

بله- برای مثال اگر متن تخصصی شما در رابطه با مهندسی کشلورزی است سفارش شما به مترجمی داده میشود که تحصیلات در رشته کشاورزی دارد

نسبت به ترجمه متون عمومی بله هزینه بیشتری دارد

بله بدون محدودیت در حجم در هر تایمی برای شما قابل انجام است

ضمن اینکه کلیه خدمات در ایران تایپیست گارانتی دارد، چنانچه متن شما حجیم باشد میتوانید حداقل 3 نمونه رایگان ترجم از متن تان را توسط 3 مترجم دریافت کنید تا پیش از شروع مترجم دلخواهتان را انتخاب کنید


نویسنده: همتا وحیدی تاریخ انتشار: 1398/6/22 تعداد بازدید: 85727 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه تخصصی تخصصی ترین ترجمه ترجمه متن تخصصی ترجمه تخصصی کردن

Link: /page/ترجمه-تخصصی

دیدگاه کاربران

احمد ایزدی | 1403-2-1 ساعت 16:47:36 امتیاز :

ترجمه‌ی انجام شده خیلی خوب بود، واژه‌ها و اصطلاحات رو خیلی روان توضیح داده بودن و فهمیدن متن برام ساده بود. به نظرم تو ترجمه‌ی این موضوع واقعاً پیشرفته و حرفه ای بودن.

فرشته پازوکی | 1400-8-13 ساعت 08:34:47 امتیاز :

از ترجمم خیلی راضیم. همه اصطلاحات و جملات بدون اشتباه بودن

سجاد کظمی | 1400-7-12 ساعت 08:46:06 امتیاز :

هر سری که ترجمه دادم واقعا تخصصی و قابل فهم انجام شد. ممنون از تیم ایران تایپیست

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :