چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی کاراکتر

 طراحی کاراکتر برای استفاده در فضاهای مختلف این روزها بسیار کاربرد شده است. این کار در واقع نوعی شخصیت سازی است که در کسب و کارها برای برقراری ارتباط با مخاطب بسیار کارآمد است. اما ساخت شخصیت اصلاً کار ساده ای نیست و درست کردن یک شخصیت که مخاطب آن را دوست داشته باشد و پیگیری کند نیز از دست هر کسی بر نمی آید. تنها افراد حرفه ای و با تجربه هستند که توان چنین کاری را دارند. می توانید برای طراحی شخصیت روی هنرمندان ایران تایپیست حساب کنید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاراکتر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی کاراکتر چیست؟

طراحی کاراکتر فرایندی است که بعد از پرداختن به یک کاراکتر انجام می شود و شامل تعریف و توصیف آن از طریق مشخصه های ظاهری آن می شود. کاراکترها می توانند انسانی یا غیر انسانی باشند. در کل آنها موجوداتی ساخته و پرداخته ذهن خیال پرداز هستند. هدف از خلق آن ارتباط با مخاطب و جلب رضایت او است. ممکن است در ابتدا این شخصیت به خوبی در ذهن شکل بگیرد، اما پیاده کردن و طراحی آن ساده نباشد. به همین دلیل هم اگر شما یک شخصیت در ذهن خود دارید که دوست دارید یک گرافیست و طراح زبده آن را برایتان طراحی کند، نمی توانید به هر کسی اعتماد کنید. برای این که بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید می توانید با طراحان ایران تایپیست در تماس باشید. طراحانی که سال ها است کارشان خلق شخصیت های خیالی و گرافیکی است.     

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر

کاربرد طراحی کاراکتر در چه زمینه هایی است؟

طراحی کاراکتر برای کسب و کارها و استفاده تجاری از آنها روز به روز طرفداران بیشتری پیدا کرده است. در برندینگ از نقش خلق شخصیت برای تبلیغات محصولات و خدمات یک کسب و کار سخن به میان می آید. این شخصیت باید به خودی خود مستقل و اثرگذار باشد. در واقع، این شخصیت می تواند حکم نماینده یک کسب و کار را داشته باشد. می توان از آن برای عرضه محصولات و خدمات به مخاطب استفاده کرد. به همین دلیل هم این کاراکتر باید برای مخاطب بسیار جذاب باشد و با آن ارتباط برقرار کند. می توان از این کاراکتر با طی مراحلی که خیلی هم ساده نیستند برای ارتقای یک کسب و کار بهره برد. تمام این اتفاق ها زمانی می افتد که یک شخصیت به خوبی طراحی شده باشد. برای این که به چنین نتیجه ای دست پیدا کنید، می توانید با طراحان ایران تایپیست کار طراحی خود را آغاز کنید.  

طراحی کاراکتر

کاربرد طراحی کاراکتر


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاراکتر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

سفارش طراحی کاراکتر کارتونی

طراحی کاراکتر کارتونی و داشتن یکی از آنها در تبلیغات یک کسب و کار می تواند بسیار جذاب باشد. وقتی یک کاراکتر موفق خواهد شد که بتواند با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند. وقتی یک شخصیت بتواند فکر کند، راه برود و حرف بزند این اتفاق با سرعت بیشتری به حقیقت خواهد پیوست. شخصیت های کارتونی می توانند بسیار اثرگذار باشند و تا مدت ها در ذهن مخاطب بمانند. برای این که چنین شخصیت ماندگاری شکل بگیرد، برای آن باید وقت زیادی صرف شود. با سفارش طراحی شخصیت به ایران تایپیست متوجه می شوید که این ابزارها نیستند که یک شخصیت کارتونی را خلق می کنند، بلکه همراهی تکنیک و هنر گرافیست و طراح است که منجر به خلق چنین شاهکاری خواهد شد. تنها یک هنرمند می تواند با طراحی ظاهر هر شخصیت کارتونی مخاطب را از داستان پشت چهره آن آگاه کند.   

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاراکتر

سفارش طراحی کاراکتر

هزینه طراحی کاراکتر به چه عواملی بستگی دارد؟

طراحی کاراکتر در مرحله اول به زمانی که صرف آن می شود بستگی خواهد داشت. هر کاراکتری برای این که بتواند سفارش دهنده آن را به هدفش برساند، باید به خوبی ساخته و پرداخته شود. ابتدا این که باید در ذهن طراح به خوبی شکل بگیرد تا بتواند آن را به اجرا در بیاورد. بسیار از افراد برای شروع کار از طراحی های دستی استفاده می کنند تا بتوانند بعد از آن در نرم افزارهای رایانه ای بهره ببرند. برای طراحی دستی نیز از ابزارهای مختلفی استفاده می شود. هزینه طراحی شخصیت در ایران تایپیست نسبت به رقبای دیگرش پایین تر است. تعداد 9000 گرافیست با این مجموعه همکاری می کنند و پیدا کردن فردی که بتواند یک شخصیت کارتونی ایده آل سفارش دهنده را خلق کند، به سادگی در این مجموعه اتفاق خواهد افتاد. کافی است قیمت ها را با سایر سایت ها مقایسه کنید تا متوجه این مسئله و کیفیت خروجی شوید.

طراحی کاراکتر

هزینه طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر در ایلوستریتور

طراحی کاراکتر در نرم افزارهای مختلفی انجام می شود. هر گرافیستی برای کار طراحی و البته بسته به کاری که در دست دارد از یک نرم افزار استفاده می کند. فتوشاپ یکی از پر طرفدارترین نرم افزارهایی است که سال ها است برای طراحی هر چیزی می توان از آن استفاده کرد. اما با پیدایش نرم افزار ایلوستریتور بسیاری از طراحان به سوی کار با آن رفته اند. این نرم افزار بسیار کاربردی است و ابزارهای کاملی برای طراحی دارد. طراحان در ایران تایپیست هم برای طراحی از این نرم افزار استفاده می کنند و مزایای آن را نادیده نگرفته اند. هر سفارش دهنده ای که دوست داشته باشد کار طراحی او در این نرم افزار انجام شود، می تواند در ابتدای کار درباره این مسئله با مشاوران صحبت کند و در صورت تأیید آنها این کار حتماً انجام خواهد شد. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر در ایلوستریتور

آیا امکان طراحی کاراکتر تبلیغاتی در ایران تایپیست وجود دارد؟

طراحی کاراکتر می تواند با هدف استفاده از آن در تبلیغات انجام گیرد. کاراکترها می توانند مخاطب را یاد خودشان بیندازند یا آنها را شخصت هایی بییند که دوست دارند باشند. یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیت هایی که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند انعطاف پذیری آنها است. در صورتی که این شخصیت قرار است به یک مدل متحرک بدل شود، باید از زوایای مختلف برای مخاطب جذابیت داشته باشد. اگر کاراکتر بر اساس نام تجاری یک کسب و کار شکل گرفته باشد باید بتواند با تغییراتی که در کسب و کار ایجاد می شود، تغییر یابد و منعطف عمل کند. امکان طراحی شخصیت در ایران تایپیست ایجاد شده است تا صاحبان کسب و کارها بتوانند از یک کاراکتر منعطف در تبلیغات خود استفاده کنند. شخصیتی که همگام با رشد یک کسب و کار رشد می کند و کامل می شود و در جهت پیشبرد اهداف موثر است.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر تبلیغاتی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاراکتر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

سفارشات طراحی کاراکتر با چه ابزارهایی انجام می شود؟

طراحی کاراکتر هم به ابزارهای دستی و هم نرم افزارهای رایانه ای نیاز دارد. نرم افزارهایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند شامل فتوشاپ، ایلوستریتور، کورل پینتر و sketchbook می شود. لازم است که هر گرافیستی دست کم به یکی از آنها تسلط داشته باشد. طراحی دستی اولیه نیز می تواند با ابزارهای مختلف طراحی بسته به مهارت و تجربه ای که طراح دارد انجام گیرد. برای این که بتوان طراحی دستی را در رایانه استفاده کرد نیاز به دوربین عکاسی و اسکنر است. برخی از قلم نوری برای طراحی در تبلت ها استفاده می کنند که در طرح و اندازه های مختلف در بازار موجود است. طراحان و گرافیست های ایران تایپیست هم برای طراحی از تمام ابزارهای موجود استفاده می کنند تا یک کاراکتر کامل و بی نقص خلق کنند که مخاطب آن را دوست داشته باشد.   

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاراکتر

سفارشات طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر مخصوص برند شما

طراحی کاراکتر برای یک کسب و کار و برند کار ساده ای نیست. هر طراحی برای این که بتواند این کار را به خوبی پیش ببرد باید انگیزه کافی برای آن داشته باشد. نیاز است که اطلاعات کافی درباره برند به او داده شود. هر آنچه درباره طراحی شخصیت لازم است باید در زمان ثبت سفارش در سایت آورده شود. این توضیحات به خلق یک کاراکتر منحصر به فرد مخصوص برند کمک می کند. یکی از مهم ترین مزایای سفارش طراحی در ایران تایپیست این است که فرد سفارش دهنده در تمام مراحل طراحی می تواند از گرافیست بخواهد که او را در جریان کار قرار بدهد و در صورت مورد پسند نبودن آن را به او اعلام کند. هر ایده و نظری که صاحب کسب و کار داشته باشد می تواند به طور کامل در پنل کاربری خود در زمان ثبت سفارش با گرافیست در میان بگذارد و او را با خود همراه کند.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر مخصوص برند

سفارش طراحی کاراکتر ساده چقدر طول می کشد؟

طراحی کاراکتر به طور ناگهانی و به یک باره شکل نمی گیرد. این کار در هر حال به زمان نیاز دارد. یک کاراکتر خوب دارای لایه ها و اجزای مختلفی است. این که برای طراحی دستی از چه ابزار و تکنیکی استفاده می کند نیز در زمان کار اثرگذار است. کاراکتر ابتدا باید در ذهن طراحی شکل بگیرد و ممکن است اجرای آن روی کاغذ و در نرم افزار در زمان کمی انجام شود یا ممکن است به زمان بیشتری احتیاج داشته باشد. کاراکتر درخواستی سفارش دهنده هر چقدر هم ساده باشد، برای عمق پیدا کردن باید تمام مراحل را طی کند. برای این که بتوانید چنین کاراکتری را در تبلیغات خود استفاده کنید در زمان ثبت سفارش در سایت ایران تایپیست زمان کافی برای طراحی را به گرافیست بدهید. البته می توانید به طور دقیق زمان تحویل کار را مشخص کنید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر برای تبلیغات اینستاگرام

طراحی کاراکتر انسان و شخصیت برای تبلیغات اینستاگرام

طراحی کاراکتر می تواند با هدف استفاده در تبلیغات اینستاگرام باشد. خلق شخصیت انسانی می تواند در این تبلیغات اثرگذار باشد. شخصیتی که می توان از آن برای انتقال هر نوع پیامی به مخاطب استفاده کرد. به طور معمول این شخصیت ها بسته به نوع مخاطب می توانند انسانی یا غیر انسانی باشند. دو بعدی یا سه بعدی بودن این کاراکتر همان ابتدا باید مشخص شود. هویت آن باید شکل بگیرد و نیاز است که روی چهره آن کار شود. این کاراکتر باید منعطف باشد و طراحی لباس می تواند برای آن یک هویت جدید به ارمغان بیاورد. پیش از این که قالب و شکل اصلی کاراکتر شکل بگیرد نیاز است که آزمون و خطاهای زیادی صورت گیرد. در زمان سفارش در طراحی در ایران تایپیست می توانید تمام نکات لازم برای تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می دهید و استفاده از این کاراکتر خواهید کرد توضیحات کافی بدهید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاراکتر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیطراحی لوگوطراحی سربرگ

سوالات متداول

هر طراحی شیوه خود را برای طراحی دارد و شما از میان تمام گرافیست ها خواهید توانست هم سلیقه خود را بیابید.

نمی توان به این سؤال پاسخ دقیقی داد. زیرا شکل گیری یک کاراکتر اصیل به وقت و زمان نیاز دارد. اما در ایران تایپیست در کمترین زمان ممکن به سفارش خود دست خواهید یافت.

کافی است در سایت ثبت نام و سفارش را در پنل خود ثبت کنید و بعد از تأیید فاکتور کار شما ادامه خواهد یافت.

بله. نمونه کارهای طراحی های مختلف کاراکتر در سایت موجودند. ضمن این که می توانید از گرافیست خود درخواست نمونه کار بدهید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/28 تعداد بازدید: 19791 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی کاراکتر تبلیغاتی طراحی کاراکتر آنلاین طراحی کاراکتر فانتزی سایت طراحی کاراکتر طراحی کاراکتر حرفه ای

Link: /page/طراحی-کاراکتر

دیدگاه کاربران

تابان باقری فر | 1403-2-10 ساعت 16:49:16 امتیاز :

برای شخصیت کتابم سفارش طراحی کاراکتر دادم و از نتیجه شگفت‌زده شدم! کاراکتر دقیقاً همان‌طور که تصور می‌کردم طراحی شده بود و واقعاً جان گرفت. خیلی ممنون از تیم خلاق و حرفه‌ای‌تون. و چقدر هم با حوصله و انرژی پاسخگو بودین. سپاس فراوان

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :