چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ به اندازه همه ابزارهای تبلیغاتی مهم است. از آنجا که همه شرکت ها و سازمان ها در پی داشتن ست اداری هستند، سربرگ یکی از اجزای مهم این ست محسوب می شود. البته برای این که یک سربرگ بتواند اثرگذاری خودش را بر روی مخاطب داشته باشد، نیاز است که اصولی در طراحی آن رعایت شود. طراحان ایران تایپیست همان هایی هستند که با این اصول آشنایی کامل دارند.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی سربرگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 طراحی سربرگ چیست؟

در طراحی سربرگ نیاز است که گرافیست و طراحی در ابتدای طراحی تمام عناصر را مد نظر داشته باشد. نکات ظریفی در طراحی این عنصر مهم تبلیغاتی وجود دارد که نباید از چشم طراح دور بماند. سربرگ در واقع برگه ای است برای تمام مکاتبه های اداری و غیر اداری از آن استفاده می شود. برگه ای که نقش سفیر یک شرکت و سازمان را بازی می کند و به همین دلیل هم در طراحی آن باید همه چیز به طور تمام و کمال رعایت شود. حتی برای نوشتن نامه های الکترونیکی هم نیاز به چنین برگه ای احساس می شود. نامه ای که لوگو و راه های ارتباطی با شرکت در آن مهم و برجسته هستند. این اطلاعات بیشتر در بالای صفحه به سلیقه خاص سازمان و شرکت گنجانده خواهند شد. ایران تایپیست با داشتن 9000 گرافیست با تجربه و ماهر همان مرکزی است که می تواند یک سربرگ مطابق با محصولات و خدمات شما طراحی کند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ چه اهمیتی دارد؟

طراحی سربرگ از آن جهت حائز اهمیت است که نامه با هر محتوایی را می تواند به بهترین و شکیل ترین حالت ممکن به دست گیرنده اش برساند. این نامه می تواند حامل یک یادداشت تشکر، فاکتور، خبرنامه یا اسناد دیجیتال باشد. اگر اطلاعات کافی درباره سربرگ ندارید و نمی دانید که چطور می توانید صاحب یک طرح اثرگذار شوید، می توانید با ایران تایپیست در تماس باشید تا بهترین راهنمایی ها درباره این طراحی به شما داده شود. استفاده از لوگو در این طراحی و جایگاه آن در این برگه اداری را نباید دست کم گرفت. خلاقیت می تواند سربرگ شما را به یک اثر هنری بدل کند، نه این که فقط یک برگه سفید باشد که با بخشی سفید برای نوشتن یک مطلب که هم می تواند مهم باشد و با یک طراحی خلاقانه می تواند مهم تر هم جلوه کند.   

طراحی سربرگ

اصول طراحی سربرگ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی سربرگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

اصول طراحی سربرگ چیست؟

طراحی سربرگ دارای اصولی است که باید در زمان طراحی به آنها توجه شود. هر طراحی که بخواهد پا را از این اصول فراتر بگذارد نیاز دارد که ابتدا آشنایی کاملی با این اصول پیدا کند. سربرگ ها به طور معمول به اندازه کاغذ A4 یا A5 هستند. اطلاعاتی که روی این برگه آورده می شود شامل لوگوی شرکت یا سازمان و نشانی محل، شماره های ثابت و شماره های همراه و همچنین نشانی ایمیل، وب سایت و صفحه اینستاگرام باشد. در واقع تمام راه هایی که فکر می کنید مخاطب شما در صورت لزوم می تواند با آنها با شما ارتباط برقرار کند، نباید از قلم بیفتند. این که این اطلاعات را که در کجای صفحه آورده شوند و به چه شکلی در کنار هم چیده شوند و همچنین چه فونتی برای آنها بهتر است و اندازه آنها چقدر باشد می توانید به ایران تایپیست واگذار کنید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی سربرگ

ساخت سربرگ

کدام سایت خدمات طراحی و ساخت سربرگ ارائه می دهد؟

طراحی سربرگ می تواند به صورت آنلاین و تنها از طریق سفارش در سایت انجام گیرد. ایران تایپیست از معدود سایت هایی است که سفارش در آن بسیار ساده است. کافی است به نشانی این سایت وارد شوید و برای خودتان یک پروفایل بسازید. در پنل اختصاصی خودتان می توانید هر آنچه را نیاز دارید به او بگویید و تمام انتظارات خود را از سربرگ به ثبت برسانید. پیش از این که سربرگ خود را از گرافیست ها و طراحان این مجموعه تحویل بگیرید، شاید به نظرتان برسد این کار را خودتان یا کارمندانتان که کمی با نرم افزار فتوشاپ کار کرده اند هم می توانند انجام دهند. اما وقتی سربرگتان را از این مجموعه تحویل بگیرید متوجه خواهید شد این کار به سادگی امکان پذیر نمی شود. شما تمام ایده ها و خواسته های خود را می توانید با گرافیستتان در میان بگذارید و او را همراه سلیقه خود کنید.

آیا امکان طراحی سربرگ به انگلیسی وجود دارد؟

طراحی سربرگ می تواند هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی باشد. سربرگی که اطلاعات به زبانی غیر از فارسی روی آن آورده می شود برای مخاطبانی است که به زبان دیگری به جز فارسی تکلم می کنند. در واقع، این نوع سربرگ ها به کار سازمان ها و مؤسسه هایی می آید که تجارت بین المللی دارند و نباید در سربرگ های فارسی نامه و محتوای خود را برای آنها ارسال کنند. نیاز است که برای برقراری ارتباط با سازمان هایی در کشورهایی دیگر از سراسر دنیا در سربرگ مناسب و ترجیحاً به زبان انگلیسی این کار انجام گیرد. این کار هم جلوه حرفه ای تری از شما پیش چشم مخاطبانتان شکل خواهد داد و هم راه های ارتباطی به زبان انگلیسی برای او در دسترس خواهند بود. برای داشتن یک سربرگ انگلیسی می توانید با ایران تایپیست در تماس باشید.

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ در ورد و فتوشاپ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی سربرگ خود را ثبت نمایید.

صدور فاکتور رایگان است

طراحی سربرگ در ورد و فتوشاپ چقدر هزینه دارد؟

طراحی سربرگ در نرم افزارهای مختلفی انجام پذیر است. حتی می توان برای طراحی سربرگ از نرم افزار ورد هم استفاده کرد. البته از آنجا که این نرم افزار برای طراحی ساخته نشده است، طراحی در آن با فتوشاپ بسیار متفاوت است. به دلیل این که فتوشاپ نرم افزاری بسیار قدیم و البته قوی برای طراحی است. در ایران تایپیست بیشتر گرافیست ها از نرم افزار فتوشاپ برای طراحی بهره می برند. هزینه های طراحی در این مجموعه در مقایسه با رقبایشان بسیار پایین تر در نظر گرفته شده است. کم هزینه بودن این طراحی ها به معنای بی کیفیت بودن آنها نیست. بلکه تنها به این دلیل است که این طراحان همه کارها را به صورت آنلاین انجام می دهند و همیشه دستشان پر است و همین مسائل موجب شده است که هزینه زیادی را از مشتری درخواست نکنند و هوای او را داشته باشند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی سربرگ

سفارش طراحی سربرگ

صدور فاکتور آنلاین و رایگان برای طراحی سربرگ

سفارش طراحی سربرگ در ایران تایپیست در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد. کافی است بعد از این که سفارش و توضیحات خود را در پنل ثبت کردید. کمی منتظر بمانید. در عرض 5 دقیقه از راه های ارتباطی (ایمیل یا پیامک) که در اختیار آنها گذاشته اید فاکتور به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. بعد از این که شما تأیید خود را از آن اعلام کنید، گرافیست های این مجموعه که آزمون های سخت و دشواری برای همکاری پشت سر گذاشته اند در اسرع وقت کار شما را شروع خواهند کرد. در تمام طول کار شما می توانید از طریق تالار بحث و گفت و گو با در ارتباط باشید و مورد پسند بودن یا نبودن خود را از طرح هایی که برای نمونه برای شما ارسال کرده است به او اعلام کنید. کار با نظارت شخص سفارش دهنده ادامه خواهد یافت.‌  

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ برای شرکت ها

طراحی سربرگ برای شرکت ها و مراکز اداری را به کجا بسپاریم؟

طراحی سربرگ را باید به مراکزی واگذار کرد که گرافیست و طراحان با تجربه و با سابقه ای با آنها همکاری می کنند. اگر شما ساکن مناطق دوردست تر باشید و به چنین افرادی دسترسی نداشته باشید، دست پیدا کردن به چنین مرکزی تنها از طریق سایت برایتان شبیه یک معجزه خواهد بود. اگر شما محصول منحصر به فردی داشته باشید که بخواهید آن را به افراد بیشتری معرفی کنید نیاز دارید که برای مکاتبه های رسمی و حتی غیر رسمی خود برای شناساندن برندتان از سربرگ استفاده کنید. به همین دلیل هم نیاز است که با مرکزی مانند ایران تایپیست ارتباط برقرار کرده و ارتباط خود را حفظ کنید و از منافع کار با این مرکز سود ببرید. شما در هر کدام از شهرهای کشور ساکن باشید و می توانید طراحی لازم برای شرکت و سازمان خود را به آنها بسپارید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ برای پزشکان

طراحی سربرگ برای پزشکان

پزشکان از جمله افرادی هستند که به طراحی سربرگ نیاز دارند. سربرگ ممکن است در نگاه اول شبیه به نسخ بیاید، اما کارایی این و برگه سفید که جایی برای نوشتن در آن در نظر گرفته شده است کاملاً متفاوت است. در صورتی که یک پزشک بخواهد با پزشکان دیگر درباره بیمار مکاتبه داشته باشد، بهتر است آن را در سربرگ بنویسد. همچنین، برای ارتباط برقرار کردن با پزشکانی از تمام دنیا نیاز است که مطلب خود را در یک سربرگ الکترونیکی یا در صورت لزوم کاغذی بنویسد و بعد ارسال کند. این کار هم بسیار حرفه ای تر است و هم منجر به شکل گیری یک ارتباط کاملاً رسمی با طرف مقابل می شود. گاهی ممکن است پزشکانی که جزئی از کادر درمان در بیمارستان یا کلینیک هستند نیازی به داشتن یک سربرگ به طور جداگانه نداشته باشند. در هر صورت برای داشتن یک سربرگ شکیل می توانند با ایران تایپیست در تماس باشند.

طراحی سربرگ در ایران تایپیست بر عهده چه کسانی است؟

طراحی سربرگ در ایران تایپیست به طراحان و گرافیست هایی واگذار می شود که در کارشان بسیار حرفه ای هستند. این افراد برای این که بتوانند با این مجموعه کار کنند در آزمون های سختی پذیرفته شده اند. افرادی که به تمام نرم افزارهای طراحی از فتوشاپ گرفته تا ایندیزاین مسلط هستند و علاوه بر تکنیک های طراحی با هنر طراحی هم ارتباط نزدیکی دارند. آنها با تلفیق طراحی و تکنیک و با استفاده از نرم افزار مناسب می توانند دست به طراحی هر چیزی بزنند. طراحی یک سربرگ نیاز دارد که فرد طراح بتواند شناخت کاملی از برند پیدا کند، اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات به دست آورد و در نهایت نیز جایگاه شرکت و سازمان را در میان رقبایش بشناسد. تمام این اطلاعات گرافیست ها را در یک طراحی هنرمندانه و آگاهانه کمک خواهند کرد.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی سربرگ خود را ثبت نمایید.

صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیخدمات طراحی کارت ویزیتطراحی لوگو

سوالات متداول

یکی از عناصر مهم در یک ست اداری سربرگ است که در کنار کارت ویزیت و پاکت و غیره می تواند بدرخشد.

از آنجا که قرار است سربرگ بخشی از یک ست اداری باشد رنگ آن نیز باید از رنگ بقیه عناصر تبلیغاتی تبعیت کند.

بله. تایپوگرافی می تواند ظاهری خاص به سربرگ شما ببخشد. استفاده از لوگو در جای مناسب هم مهم است.

لازم نیست در چیدمان اطلاعات در یک سربرگ حتماً از یک الگو پیروی کرد. می توان تصمیم گیری درباره آن را به افراد متخصص در ایران تایپیست واگذار کرد.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/20 تعداد بازدید: 17337 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی سربرگ شرکت سفارش طراحی سربرگ طراحی سربرگ امتحانی طراحی سربرگ موسسه طراحی سربرگ اداری

Link: /page/طراحی-سربرگ

دیدگاه کاربران

احمد موسوی | 1403-2-10 ساعت 16:47:05 امتیاز :

برای دفتر کاری‌ام سفارش طراحی سربرگ دادم و نتیجه فراتر از انتظاراتم بود! طراحی خیلی حرفه‌ای و شیک انجام شده بود و دقیقاً با برند ما همخوانی داشت.

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :