دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی لوگو

طراحی لوگو برای برندسازی دارای اهمیت بسیاری است. بعد از این که صاحب یک کسب و کار توانست هدفش را از شروع کار مشخص کند، نیاز به داشتن یک لوگو دارد که بتواند خود را با آن به کاربران و مخاطبانش معرفی کند. در واقع، می توان گفت که اولین مرحله برندسازی طراحی یک لوگوی متناسب با نوع فعالیت است. برای طراحی هر نوع لوگو برای هر کسب و کاری می توانید با ایران تایپیست در تماس باشید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی لوگو چیست؟

طراحی لوگو از این جهت حائز اهمیت است که همیشه نخستین نگاه بیشترین اثر را بر روی مخاطب دارد. هیچ کدام از مخاطبان کفش های نایک نمی توانند محصولات این برند را بدون لوگوی ساده و بدون پیچیدگی آن در نظر بگیرند. همین لوگوی ساده در تمام این سال ها بیشترین تأثیر را در مخاطبانش داشته است. لوگو را می توان چهره اصلی یک کسب و کار و برند دانست. هر کسب و کاری که بتواند با لوگوی خود اولین نگاه مخاطب را به خود جذب کند، برگ برنده در دستانش خواهد بود. اما باید به این نکته مهم توجه داشت که طراحی این عنصر مهم اصلاً کار ساده ای نیست.

تمام ویژگی های یک لوگوی مناسب و پر معنا و مفهوم را می توانید از طراحان با تجربه ایران تایپیست که آزمون های سختی را برای کار کردن با این مجموعه پشت سر گذاشته اند بخواهید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

طراحی لوگو

آیا امکان طراحی لوگو به صورت آنلاین وجود دارد؟

طراحی لوگو باید در ذهن مخاطب تداعی کننده نوع کسب و کار باشد. این ویژگی از دیگر وجوه اصلی است که نباید در زمان طراحی از چشم ها دور بماند. داشتن یک لوگوی مناسب می تواند از نظر استراتژی های بازاریابی نیز پر اهمیت تلقی شود. هدف اصلی داشتن یک لوگو را می توان به خاطر سپردن بهتر یک کسب و کار دانست. از آنجا که یک لوگو اولین چیزی است که یک مخاطب از یک کسب و کار می بیند، می تواند در جلب مخاطب بسیار اثرگذار باشد. سپردن این مهم به افراد غیر حرفه ای می تواند لطمه بزرگی به کسب و کارها بزند. بهتر است به سراغ مرکزی مانند ایران تایپیست بروید که با داشتن 9000 گرافیست و طراح بهترین خدمات را به کسب و کارها ارائه می دهد. در ضمن، تمام خدمات در این شرکت به صورت آنلاین و اینترنتی است.

طراحی لوگو

طراحی لوگو به صورت آنلاین


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی لوگو حرفه ای در ایران تایپیست

طراحی لوگو، این مهم ترین عنصر دیداری هویت یک کسب و کار، فقط باید به افراد متخصص واگذار شود. لوگو یک شرکت و کسب و کار باید در سایت، شبکه های اجتماعی و بر روی کارت ویزیت، آگهی های تبلیغاتی و سربرگ ها و هر آنچه به آن ربط دارد آورده شود. هیچ چیزی نمی تواند از کسب و کار شما خارج شود، بدون این که لوگو آن کسب و کار را به هر شکلی در خود داشته باشد. لوگو در تمام مسیر صعود و سقوط یک کسب و کار در کنار او خواهد بود. این همراهی لوگو و کسب و کار باید شما را مجاب کرده باشد که هرگز طراحی آن را به دست افراد غیر متخصص و کمتر حرفه ای ندهید. ایران تایپیست از مراکزی است که به سادگی می تواند همراهی کسب و کار شما با لوگو را به بهترین شکل رقم بزند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای

دریافت مشاوره طراحی لوگو به صورت رایگان

طراحی لوگو نیاز به مشاوره دارد که به صورت رایگان در ایران تایپیست به همه کسب و کارها ارائه می شود. برای داشتن یک لوگوی خوب که برای مخاطبان و کاربران قابل درک باشد، می توانید با مشاوران این مجموعه صحبت کنید. از آنجا که انتخاب های بسیار زیادی برای رنگ و عناصر دیداری یک لوگو وجود دارد، ولی یک لوگوی خوب باید کمک کننده انتقال اطلاعات مهم و اصلی درباره یک کسب و کار به مخاطب باشد. انتخاب رنگ مناسب برای لوگو خود مبحث بسیار گسترده ای است. چون ممکن است بتوانید از همان رنگ در دیگر عناصر کسب و کار خود نیز استفاده کنید؛ از طراحی دکوراسیون داخل محیط گرفته تا طراحی وبسایت. همین مسئله منجر می شود که انتخاب رنگ لوگو با حساسیت های بیشتری انجام شود. در ضمن، این رنگ باید از نگاه مخاطب نیز کم نظیر باشد.

طراحی لوگو

مشاوره طراحی لوگو

طراحی لوگو دفتر مهندسی با کمترین قیمت

دفترهای مهندسی هم از جمله کسب و کارهایی هستند که به طراحی لوگو نیاز دارند. درست که تعداد این دفترها امروز بیشتر از گذشته هستند، اما داشتن یک لوگوی شکیل و مناسب می تواند مخاطبان بیشتری را به سمت شما بخواند. هرگز نباید فکر کنید که چون افراد متخصصی در دفتر شما مشغول کار هستند و احتمال دارد که آنها نرم افزار فتوشاپ هم بلد باشند، پس می توانند یک لوگوی حرفه ای برای شما طراحی کنند. این کار باید به افراد متخصصی واگذار شود که هم با کار و شخصیت برند شما آشنایی پیدا کنند و هم بتوانند از طرح ها و رنگ ها به درستی استفاده کنند. ایران تایپیست همان مرجعی است که برای این کار می توانید به آن مراجعه کنید. طراحان این مجموعه هنرمند و خلاق هستند و بهترین گزینه ها را پیش پای شما خواهند گذاشت.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو آنلاین مذهبی با فتوشاپ

طراحی لوگو با نرم افزارهای مختلفی انجام می شود. یکی از این نرم افزارها ایندیزاین است که از ابزارهای فوق العاده ای برای طراحی برخوردار است. هر چند قدیمی ترین نرم افزار و البته پرکاربردترین آنها فتوشاپ است. کار کردن با نرم افزار فتوشاپ ساده است، اما مسئله مهم در طراحی و به ویژه طراحی یک لوگو آشنایی با هنر طراحی است.

شما اگر به لوگوی مذهبی نیز نیاز داشته باشید می توانید به ایران تایپیست مراجعه کنید. بعد از این که در سایت ثبت نام کردید تمام اطلاعات مورد نظر خود را در زمان ثبت سفارش در پروفایلتان وارد کنید و حتی می توانید انتخاب کنید که طراحی شما با چه نرم افزاری انجام شود. البته بهتر است انتخاب نوع نرم افزار را به افراد متخصص در این حوزه واگذار کنید تا بهترین نتیجه نصیب شما شود.  

طراحی لوگو

سایت طراحی لوگو


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

بهترین سایت طراحی لوگو با اسم کدام است؟

طراحی لوگو با اسم هم می تواند گزینه مناسبی برای بسیاری از کسب و کارها باشد. حتماً شما هم کسب و کارهایی را دیده اید که لوگوهای مناسبی داشته اند. خیلی از شرکت ها در روند کار خود مجبور شده اند لوگوی خود را عوض کنند. در کشور امریکا حداقل ده شرکت بزرگ بعد از پنج سال از شروع فعالیت خود لوگویشان را تغییر داده اند. سفارش طراحی در ایران تایپیست مزایای دیگری نیز برای شما دارد. شما می توانید از طریق بخش بحث و گفت و گو در پروفایلتان با طراح در تماس باشید و ایده ها و نظرهای خود را با او در میان بگذارید و هر آنچه در ذهن خود دارید با او مطرح کنید و سلیقه او را به خودتان نزدیک کنید و نتیجه دلخواهتان را بگیرید. نتیجه ای که می تواند بازتابی زیبا در مخاطبان داشته باشد.    

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو

آیا ایران تایپیست خدمات طراحی لوگو نستعلیق را ارائه می دهد؟

طراحی لوگو نستعلیق نیز می تواند برای برخی از کسب و کارها گزینه بسیار مناسبی باشد. خط نستعلیق قدمت زیادی در ایران دارد و با توجه به پتانسیل هایش می توان از آن برای طراحی لوگو نیز استفاده کرد. نگارش این خط دارای قوانینی است که همان ها بر جذابیت آن افزوده است. البته استفاده از این نوع لوگو ممکن است برای هر کسب و کاری مناسب نباشد. این تشخیص را بهتر است به افراد متخصص بسپارید. در زمان سفارش طراحی در ایران تایپیست می توانید پیشنهاد خود را با طراح مطرح کنید. می توانید از طراح و گرافیست دو نمونه بخواهید که یک نمونه آن با استفاده از خط نستعلیق باشد. بعد می توانید با مقایسه آنها با هم بهترین را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. می توانید لوگوها را به افراد دیگری هم پیش از گرفتن تصمیم نهایی نشان دهید.

طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو برای اینستاگرام چقدر است؟

طراحی لوگو می تواند برای کسب و کاری باشد که تنها در برنامه اینستاگرام از آن استفاده می شود. کسب و کارهای زیادی هستند که توانسته اند تنها از طریق اینستاگرام خود را به مخاطبان بشناسانند و معروف شوند. خیلی از آنها حتی نیاز ندیده اند که برای خود لوگو داشته باشند. اما به مرور زمان نیاز به داشتن لوگو با گسترده شدن کار احساس خواهد شد. اگر شما در ابتدای یک کسب و کار در اینستاگرام هستید، بهتر است به فکر یک لوگو باشید. لوگویی که می تواند جای عکس های غیر حرفه ای را در پروفایل این برنامه بگیرد و وجهه ای حرفه ای به کسب و کار شما بدهد. برای طراحی چنین لوگویی می توانید از طراحان ایران تایپیست کمک بخواهید. طراحانی که با این محیط آشنایی کامل دارند و مخاطبان آن را به خوبی می شناسند. 

خدمات ریدیزاین طراحی لوگو شما در کمترین زمان

طراحی لوگو می تواند به نوعی ریدیزاین آن نیز باشد. خیلی از کسب و کارها در میانه کار خود به این نتیجه می رسند که لوگوی آنها نیاز به ریدیزاین دارد. این کار ممکن است کار کوچکی باشد، اما می تواند تأثیرات شگرفی بر کسب و کار داشته باشد. این تغییر می تواند حس تازه شدن و به روز شدن را برای کسب و کار به همراه بیاورد. مخاطبان بعد از این تغییرات به طور حتم به دنبال تغییرات بیشتری در محصولات و خدمات شما و در انتظار بهبود خواهند بود.  

واگذار کردن این کار به ایران تایپیست می تواند تغییراتی در کسب و کار شما ایجاد کند. تنها تغییر در فرم و رنگ یک لوگو می تواند اساس لوگو و برند شما را بر هم بریزد و همه چیز را از نو بنا کند. این کار تنها از عهده افراد حرفه ای و باتجربه بر می آید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیطراحی کاتالوگطراحی بنر

سوالات متداول

خیر، فتوشاپ یک نرم افزار تخصصی برای طراحی است که می توان از آن برای طراحی هر آنچه یک کسب و کار نیاز دارد استفاده کرد اما با هر نرم افزار دیگری که کاربر بخواهد قابل طراحی است.

نوع سفارش و زمانی که صرف این کار می شود در قیمت آن بسیار اثرگذار است، برای اطلاع دقیق از هزینه سفارشتان، ثبت سفارش کنید تا مطابق درخواستتان به شما اعلام هزینه شود.

در سایت ایران تایپیست نمونه هایی برای ارائه وجود دارد. ضمن این که می توانید طراح مورد نظر را انتخاب کنید.

در سایت ایران تایپیست سفارشات شما در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت قابل ارائه است.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/9 تعداد بازدید: 18351 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی لوگو آنلاین طراحی لوگو برند سفارش طراحی لوگو طراحی لوگو حرفه ای طراحی لوگو ارزان

Link: /page/طراحی-لوگو

دیدگاه کاربران

Sara_beauty | 1403-2-10 ساعت 16:30:28 امتیاز :

من برای پیج اینستاگرام خودم سفارش طراحی لوگو دادم و واقعاً راضی‌ام! لوگو هم خلاقانه بود و هم با فضای پیجم کاملاً هماهنگ شده بود.

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :