چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی گرافیکی

صفحه طراحی گرافیکی را صوتی گوش کنید
 

طراحی گرافیکی در ایران تایپیست شامل 11 نوع خدمات مختلف است که از طراحی جلد کتاب، بنر، پوستر و کلیه کارهای گرافیکی پیچیده تا کاتالوگ و کارت پستال را شامل می‌شود. گرافیست‌های این مجموعه با عبور از آزمون‌های سخت ورودی، ارائه نمونه کار درخشان و تست‌های مکرر توانسته‌اند همکاری خود را شروع کنند ضمن اینکه در تمام طول فرایند نیز از طریق پنل کاربری با گرافیست حرفه‌ای خود در ارتباط هستید. بهترین تعرفه‌ها را در نظر گرفته‌ایم و برای ثبت سفارش و شروع همکاری می‌توانید به شکل آنلاین و غیر حضوری اقدام نمایید.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی جلد کتاب

طراحی گرافیکی جلد کتاب یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید قبل از چاپ کتاب انجام داد و همکاری با ایران تایپیست به معنای تضمین کیفیت، سرعت و دقت کاری بالاست. گرافیست‌های این مجموعه می‌توانند با کلیه نرم افزارهای معروف طراحی گرافیک جلد کتاب شما را طراحی کنند. البته در مراحل اولیه اتود یا طرح اولیه برای کاربر فرستاده می‌شود تا در صورت رضایت از کار و گرافیست، پروژه ادامه پیدا کند.

طراحی گرافیکی جلد کتاب در ایران تایپیست با دقت بسیار زیاد انجام می‌شود و گرافیست‌های این مجموعه به تمامی المان‌های آن توجه دارند مثل عنوان کتاب، فونت و رنگ جلد، سوتیتر (توضیح مرتبط با عنوان و موضوع کتاب که بعد از تیتر قرار داده می‌شود)، نام نویسنده و فاصله درست آن از عنوان، لوگوی ناشر، رنگ جلد کتاب متناسب با موضوع و رده سنی، تصاویر جلد بسته به موضوع و رده سنی و ... .

طراحی گرافیکی جلد تمامی انواع کتاب‌ها در ایران تایپیست با مهارت زیاد توسط بهترین گرافیست‌های کشور انجام می‌گیرد تا تصاویر و طراحی جلد کتاب شما باعث جذب مخاطب بیشتر گردند و انتقال مفهوم به درستی و سادگی هر چه ممکن امکان پذیر شود. در ایران تایپیست علاوه بر طراحی روی جلد کتاب، طراحی نقطه عطف کتاب (برای جلب توجه و نمود بیشتر در قفسه کتابخانه و فروشگاه) و طراحی پشت کتاب (با هدف تبلیغات و سایر موارد برای نویسنده) با هماهنگی و تأیید کاربران انجام می‌گیرد.

طراحی جلد کتاب در ایران تایپیست با هزینه‌های بسیار کمتر ولی با تضمین کیفیت و تحویل در موعد مقرر شده انجام می‌گیرد چرا که تمامی تلاش ما حفظ رضایت مشتریان و برخورداری از کلیه امکانات طراحی جلد توسط تمام مولفان و مترجمان محترم سراسر کشور می‌باشد.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

خدمات طراحی گرافیکی جلد کتاب

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی لوگو

طراحی گرافیکی لوگو یکی دیگر از خدمات ایران تایپیست می‌باشد که با کمک 9000 گرافیست از سراسر کشور آماده خدمات رسانی هستیم. اصول طراحی لوگو در ایران تایپیست براساس سبک‌های مختلف به خصوص سبک مینیمال می‌باشد یعنی لوگوهای طراحی شده در عین سادگی جذابیت بسیار زیادی دارند. لوگوهای طراحی شده توسط تیم گرافیست ایران تایپیست در انتقال مفهوم بسیار قوی و مؤثر هستند و ایده‌های ناب به شما پیشنهاد خواهد شد. لوگوها به هیچ وجه با تغییر سایز دچار افت کیفیت نمی‌شوند و کلیه قوانین رنگ زمینه و لوگو به بهترین شکل خود رعایت می‌گردند.

شرکت ایران تایپیست قادر است تا به پشتوانه تیم گرافیست حرفه‌ای خود برای تمامی کسب و کارها لوگوی مناسب طراحی کند تا پروسه برندینگ خود را با سرعت بیشتری دنبال کنند و بتوانند مشتریان زیادی جذب نمایند، چون همانطور که می‌دانید کیفیت طراحی و ایده لوگو در جذب مشتریان کامل مؤثر است و ایران تایپیست این مورد را تضمین می‌کند.

طراحی لوگو در ایران تایپیست در سه دسته بندی مونوگرام (پیکتوگرام) یعنی طراحی براساس حرف اول نماد تجاری است، لوگو نوشتاری یا لوگو تایپ (استفاده از فونت‌های مرسوم با طراحی بسیار جذاب توسط تیم گرافیست) و لوگو ترکیبی که در واقع ترکیب موارد یک و دو می‌باشد انجام می‌گیرد که بستگی به سلیقه مشتریان خواهد داشت.

طراحی گرافیکی لوگو در ایران تایپیست ابتدا با مشاوره رایگان شروع می‌شود تا پس از دریافت پیش فاکتور رایگان و پذیرش مبلغ، کار استارت شود. اتودهای اولیه از لوگو نمایش داده می‌شوند تا در صورت وجود ایده‌های بهتر یا برخی اصلاحات، تغییرات لازم توسط گرافیست مربوطه فورا اعمال شوند و فایل نهایی براساس فرمت مدنظر مشتری ارسال گردد. قیمت طراحی لوگو کاملا رقابتی است و کیفیت آن کاملا تضمینی خواهد بود. حتی می‌توانید نرم افزار مورد نظر خود را برای طراحی لوگو نیز پیشنهاد دهید.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

خدمات طراحی گرافیکی لوگو

 

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر یکی از نمونه‌های پرطرفدار طراحی گرافیکی در بین صاحبان کسب و کارهای مختلف است که داستان یک برند را درباره محصولات و خدمات بهتر منتقل می‌کند. حتی طراحی کاراکتر برای فیلم، کارتون، کتاب، بازی کامپیوتری و ... هم انجام می‌شود که تمامی این خدمات در ایران تایپیست قابل ارائه است. به کمک طراحی کاراکتر حرفه‌ای می‌توانید تأثیر عمیق و بهتری روی ذهن مخاطب بگذارید مخصوصا که برای تبلیغ محصول و خدمات استفاده نمایید اما نحوه طراحی و کیفیت آن نیز بسیار مهم است که در ایران تایپیست به شکل کاملا تضمینی انجام می‌گردد.

طراحی گرافیکی کاراکتر در ایران تایپیست به شکل کاراکتر اصلی، کاراکتر فرعی، کاراکتر مخالف و کاراکتر ضعیف برای محصولات و خدمات انجام می‌گیرد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. ایران تایپیست در ابتدای کار برای شما مشاوره رایگان قرار می‌دهد تا در مورد طراحی انواع کاراکتر و اهمیت و کاربرد هر کدام اطلاعات جامعی به شما داده شود و سپس پیش فاکتور رایگان برحسب موارد مختلف و مدنظرتان صادر می‌گردد.

در تمام طول پروسه طراحی کاراکتر می‌توانید مستقیما با گرافیست ایران تایپیست در ارتباط باشید و نظرات خود را بیان کنید. قبل از اتمام کار نیز اتود اولیه و پیش نهایی ارسال می‌شوند تا در چندین نوبت اشکالات ریز و درشت طراحی گرفته شوند و رفع گردند و سپس طرح نهایی ارسال می‌گردد. طراحی کاراکتر تبلیغاتی و مختص برندینگ در ایران تایپیست با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌گیرند تا رضایت مشتریان حاصل گردد.

قیمت و هزینه طراحی کاراکتر در ایران تایپیست کمتر از قیمت‌های موجود در بازار هستند و کیفیت کار کاملا تضمینی و در هر مرحله با تأیید شما خواهند بود. ایران تایپیست با در اختیار داشتن هزاران گرافیست از سراسر کشور امکان همکاری به شکل حضوری و آنلاین یا از راه دور را برای همه امکان پذیر ساخته است.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی کاراکتر

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی بنر

طراحی بنر یکی دیگر از خدمات طراحی گرافیکی در ایران تایپیست است که در ایران تایپیست با مهارت، دقت و سرعت بالا توسط بهترین گرافیست‌های کشور انجام می‌گیرد و هر نوع ایده‌ای داشته باشید قابل پیاده سازی است. در انتخاب نوع نرم افزار هیچ محدودیتی ندارید چون گرافیست‌های ما با بهترین نرم افزارها کار می‌کنند. طراحی بنر تبلیغاتی، بنر شبکه‌های اجتماعی، بنر وب سایت (مثل بنرهای موجود در اسلایدر یا Slider و ...)، بنر در صنایع و کسب و کارهای مختلف، بنر گیف در سایز و ابعاد مختلف، بنر تلگرام، بنر ثابت و متحرک تلگرام، بنر ثابت و متحرک اینستاگرام به همراه بنر استوری اینستاگرام، طراحی بنر HTML5، طراحی بنر برای لندینگ پیج و یا تیزرهای تبلیغاتی و ... همگی در ایران تایپیست انجام می‌شوند.

ایران تایپیست در زمینه طراحی گرافیکی بنر سریع‌ترین زمان ممکن را برای تحویل فایل مشتری در نظر گرفته ضمن اینکه فایل بنر به شکل فایل لایه باز ارائه می‌شوند که در آن متن و تصاویر استفاده شده به شکل لایه باز هستند تا بعدا هر گونه تغییری مایل بودید در آن‌ها اعمال کنید. اگر در مورد تضمین کیفیت و مرغوبیت کار نگران هستید بد نیست بدانید که همکاری مستمر صدها کسب و کار مختلف برای طراحی بنر نشان دهنده کیفیت بالای کاری و رضایت مشتریان است در غیر این صورت چنین دستاوردی محقق نمی‌شد.

طراحی بنر در ایران تایپیست با کمترین قیمت‌های بازار انجام می‌گیرد. تمامی مراحل کار از زمان دریافت مشاوره رایگان بابت روند کاری، زمان تحویل، نوع و گستره خدمات و ... تا زمان استارت کار و همکاری به شکل آنلاین و دورکاری امکان پذیر می‌باشد و نیاز به مراجعه حضوری ندارید. البته برای کسانی که مایل باشند به شکل حضوری به شعبه میدان انقلاب مراجعه کنند این کار مانعی ندارد. ضمنا در تمامی مراحل کار از طریق پنل اختصاصی با گرافیست در ارتباط هستید تا طرح اولیه پس از تأیید شما وارد مراحل نهایی طراحی و رفع ایرادات شود.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی بنر

 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی دیگر از خدمات طراحی گرافیکی در ایران تایپیست است که بر دو نوع کارت ویزیت شخصی و تجاری تقسیم بندی می‌شوند. کارت ویزیت با هدف بالا رفتن پرستیژ کاری، دسترس پذیری راحت‌تر مشتریان به اطلاعات تماس، تبلیغات ساده‌تر، اعتباربخشی به کسب و کار، جذب مشتری جدید، تصویر برند ماندگار در ذهن مشتریان و ... می گردد البته به شرطی که شرکت حرفه‌ای در زمینه طراحی کارت ویزیت انتخاب کرده باشید.

طراحی گرافیکی در زمینه کارت ویزیت در ایران تایپیست از لحاظ نوع متریال و جنس، اندازه و ابعاد، رنگ، نوع کاربرد و ... هیچ گونه محدودیتی ندارد. کارت ویزیت لمینت برجسته، لمینت مات و براق، سلفون مات و براق، کارت ویزیت آهنربایی، کارت ویزیت کتان و سوسماری، لمینت مربعی، لمینت طلاکوب، لمینت مات موج، لمینت نقره کوب و ... از انواع مدل‌های کارت ویزیت است که در ایران تایپیست طراحی و به چاپ و تولید می‌رسند.

طراحی گرافیکی کارت ویزیت ها توسط بهترین گرافیست های کشور انجام می‌گیرد که در آزمون های ورودی این مجموعه توانسته‌اند بهترین عملکرد را داشته باشند و همچنین نمونه و سابقه کار قابل قبولی هم ارائه کنند. به همین دلیل می‌توانیم ادعا کنیم که بهترین و با کیفیت‌ترین کارت ویزیت را برای شما تولید خواهیم کرد که تمامی اطلاعات ضروری کسب و کارتان و مواردی که مدنظر شماست به زیبایی هر چه ممکن قابل نمایش باشد و جذابیت زیادی ایجاد نماید.

در ابتدا و قبل از شروع همکاری می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر، از مشاوره رایگان استفاده کنید. ضمنا دریافت مشاوره، دریافت پیش فاکتور رایگان و ثبت قرارداد و پیگیری های ضمن کار به شکل غیر حضوری و آنلاین و از طریق پنل کاربری امکان پذیر می‌باشد تا روند کار بسیار سریع باشد. تعرفه‌ای که برای طراحی کارت ویزیت در نظر گرفته شده کاملا رقابتی بود و کیفیت آن کاملا تضمین شده است.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی کارت ویزیت

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی لوگوموشن

طراحی لوگو موشن (Logo Motion) یا لوگو اینترو، آرم استیشن و به زبان ساده لوگو متحرک یکی دیگر از خدمات طراحی گرافیکی ایران تایپیست می‌باشد تا به برندسازی بهتر، سریع‌تر و کم هزینه‌تر کسب و کار شما کمک کند. در این نوع طراحی لوگو ما به شما کمک می‌کنیم تا لوگو یا آرم تجاری شما به شکلی خاص و کاملا متفاوت برای بیننده به نمایش در بیاید و تأثیر به مراتب بهتر و بیشتری روی ذهن آن‌ها بگذارد و به عبارتی ایران تایپیست با طراحی لوگو موشن به شما کمک می‌کند تا به گزینه اول ذهنی مخاطبین هدف خود تبدیل شوید.

کسانی که مایل باشند برای وب سایت یا ابتدای فیلم تبلیغاتی خود یا حتی سینمایی خود لوگو موشن داشته باشند می‌توانند از طریق خدمات طراحی لوگو موشن ایران تایپیست درخواست خود را ثبت نمایند، ایده‌های خود را مطرح کنند و پروژه خود را بدون نیاز به حضور و به شکل آنلاین به ما بسپارند. گرافیست‌های ایران تایپیست با تسلط کامل و سابقه زیاد در زمینه طراحی گرافیکی، لوگو موشن، قادر هستند با تمامی برنامه‌های گرافیکی مدنظر شما کار کنند و بهترین لوگو متحرک را بسازند.

هزینه طراحی لوگو موشن در ایران تایپیست نسبت به تمامی شرکت‌های دیگر بسیار پایین‌تر بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن پروژه شما به اتمام می‌رسد. در ایران تایپیست می‌توانید سفارش ساخت انواع لوگو موشن‌ها از قبیل فلت، سه بعدی، وکتور، سینمایی، طبیعی، کلاژ و طراحی دستی را ثبت نمایید. اگر هم بسته به هدفتان مطمئن نیستید که کدام یک گزینه مناسب‌تری است می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان و یا مشاوره تخصصی‌تر با گرافیست خودتان استفاده نمایید و نظرتان را در مورد اتود اولیه بیان کنید تا با تأیید شما پروژه کاری ادامه پیدا کند.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی لوگو موشن با بهترین نرم افزارها

 

طراحی پوستر

طراحی پوستر در بین خدمات طراحی گرافیکی مشتریان بسیار زیادی دارد چرا که یکی از قدیمی‌ترین روش های تبلیغات و بازاریابی بوده و اکنون نیز استفاده می‌شود و به همین دلیل ایران تایپیست طراحی پوستر را در بین خدمات طراحی گرافیکی خود قرار داده است. گرافیست‌های حرفه ای ایران تایپیست نسبت به تمامی اصول طراحی پوستر از جمله رعایت سلسله مراتب، رنگ‌های مناسب همراه با هارمونی، تضاد و تناسب بین مولفه‌های مختلف در پوستر، فونت و تایپوگرافی حرفه‌ای برای 3 بخش عنوان، توضیحات و جزئیات ریز، رعایت سادگی برای انتقال بهتر مفهوم و هدف کسب و کارتان، کادر‌بندی و تصویرسازی بسیار حرفه‌ای تسلط کامل دارند و لذا خیالی آسوده خواهید داشت.

طراحی پوستر در ایران تایپیست فقط برای کارهای تبلیغاتی کسب و کارها نیست بلکه می‌توانید برای کارهای آکادمیک و علمی، همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و بین المللی و پوسترهای مخصوص برندسازی نیز روی این مجموعه حساب ویژه‌ای باز کنید. طراحی گرافیکی پوستر در ایران تایپیست با تمامی نرم افزارهای معروف و رایج دنیا انجام می‌گیرد و تعرفه‌ها بسیار پایینتر از تعرفه‌های موجود در بازار هستند.

طراحی پوستر در ایران تایپیست به شکل آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری نیز امکان پذیر است. در ابتدای کار می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید و سپس از طریق پنل کاربری با گرافیست حرفه‌ای خود ارتباط مستقیم خواهید داشت تا ورود به مرحله بعدی با تأیید شما انجام گیرد و بتوانید روند کار را پیگیری نمایید و اصلاحات مدنظر خود را در میان بگذارید.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی پوستر

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ یکی از خدمات طراحی گرافیکی ایران تایپیست است تا کسب و کارهای مختلف بتوانند به واسطه آن خود را حرفه‌ای‌تر نشان داده و از رقبا متمایز کنند. شرکت‌های مختلف می‌توانند سربرگ‌های انحصاری خودشان را داشته باشند و با توجه به اینکه طرح استفاده شده برای شرکت‌های دیگر قابل استفاده نیست از لحاظ قانونی هم قابل استناد است اما تمامی این موارد به شرطی است که گرافیست به حدی حرفه‌ای باشد تا تمامی نکات مربوط به طراحی سربرگ را رعایت کند.

طراحی گرافیکی سربرگ در ایران تایپیست به عنوان یکی از اجزای کاربردی اداری توصیه زیادی می‌شود و با توجه به اینکه گرافیست‌های بسیار حرفه‌ای در این مجموعه همکاری می‌کنند خیالی آسوده بابت رعایت تمامی نکات طراحی و چاپ سربرگ و جذابیت کافی برای مشتریان و شرکت‌های دیگر خواهید داشت. گرافیست‌های حرفه‌ای ایران تایپیست به خوبی می‌دانند که جذابیت و خوانایی اطلاعات، رنگ و ترکیب بندی رنگ‌ها و هارمونی آن‌ها، سازماندهی اطلاعات مختلف در مکان درست بر روی سربرگ اهمیت ویژه‌ای دارد به همین دلیل تمام تلاش و وقت خود را صرف طراحی سربرگ اختصاصی و حرفه ای کسب و کار شما می‌کنند.

کسب و کارهایی که مایل باشند برای نامه نگاری و مکاتبات درون سازمانی و برون سازمانی خود با اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی مختلف از سربرگ اختصاصی و کاملا حرفه‌ای خودشان استفاده کنند و ضمن داشتن کیفیت بالا قیمت مناسبی هم داشته باشد، ایران تایپیست بهترین گزینه است. امکان همکاری به شکل آنلاین و غیر حضوری هم امکان پذیر بوده و در تمام روند کار از طریق پنل کاربری با گرافیست حرفه‌ای خود به شکل مستقیم ارتباط دارید تا هر لحظه در جریان روند کار قرار بگیرید و با تأیید شما پروسه کاری جلو برود.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی سربرگ

 

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی یا موشن گرافیک یکی از خدمات طراحی گرافیکی ایران تایپیست است که همان متحرک سازی تصاویر و صداگذاری بر روی آن‌ها گفته می‌شود. موشن گرافی یک پروسه گرافیکی پیچیده‌ای است که نیاز به گرافیست‌های حرفه‌ای داشته و سپس باید صداگذاری مناسب بر روی آن انجام شود که تمامی این مراحل در ایران تایپیست قابل انجام است. کسب و کارهایی که قصد داشته باشند با موشن گرافی پیام برند و کسب و کار خود را به مشتریان برسانند، می‌توانند روی این مجموعه و هزاران گرافیست حرفه‌ای آن حساب ویژه‌ای باز کنند.

طراحی موشن گرافی در ایران تایپیست در انواع مختلف دو بعدی، سه بعدی، سیال، ارگانیک، وکتور، دستی، کلاژ، فیلم، ویدئو موشن، استاپ موشن، اینفو موشن و ... امکان پذیر است تا بسته به هدف و نوع کسب و کارتان بیشترین تأثیرگذاری را برای جذب مخاطب، ارائه خدمات دهی بهتر و بیشتر و برندینگ حرفه‌ای داشته باشد. گرافیست‌های ایران تایپیست قادر هستند تا برای طراحی لوگو موشن از کلیه نرم افزارهای محبوب در این زمینه از قبیل اپل موشن، ادوبی افتر افکت، ادوبی پریمیر پرو، ادوبی اسپارک ویدیو، لایت ویو تری دی، فاینال کات پرو، مایا، 3D استودیو مکس، اتو دست کامباسشن، اوید اکسپرس و ادوبی انیمیت استفاده کنند تا روند کار از همان ابتدا کاملا طبق سلیقه و نظر شخصی شما پیش برود.

طراحی گرافیکی موشن گرافی در ایران تایپیست به شکل آنلاین و غیر‌حضوری قابل انجام است و می‌توانید در تمام روند کار از طریق پنل کاربری با گرافیست حرفه‌ای خود در ارتباط باشید و چنانچه از روند کار رضایت نداشتید در هر مرحله‌ای، گرافیست قابل تغییر خواهد بود. هر مرحله از کار با تأیید شما پیش خواهد رفت. هزینه طراحی موشن گرافیک نسبت به کلیه شرکت‌های موجود در بازار مناسبتر می‌باشد و کیفیت کار کاملا تضمین شده است.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی با موشن گرافی یا موشن گرافیک

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ از سری خدمات طراحی گرافیکی ایران تایپیست می‌باشد تا شرکت‌های تولیدی، کارخانجات، فروشندگان و مغازه‌دارهای مختلف بتوانند با در اختیار داشتن یک کاتالوگ حرفه‌ای و جذاب، محصولات و خدمات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند. طراحی گرافیکی کاتالوگ فقط مربوطه به طراحی تصویر و رنگ بندی مناسب نیست بلکه باید کادربندی و چینش اطلاعات و مکان قرارگیری متن، شعار و پیام برند، کاملا حرفه‌ای انجام شده باشند.

گرافیست‌های این مجموعه فایل کاتالوگ شما را با فرمت JPG برای چاپ و بسته به درخواست شما به شکل فایل لایه باز با فرمت PSD یا AI تحویل مشتریان می‌دهند. در طراحی کاتالوگ می‌توانید نرم افزار پیشنهادی خودتان را هم درخواست دهید چرا که گرافیست‌های ایران تایپیست می‌توانند با هر نرم افزار گرافیکی و طراحی کار کنند تا طراحی کاتالوگ از همان ابتدا طبق سلیقه و درخواست شما پیش برود.

برای ثبت سفارش طراحی کاتالوگ خود نیاز به مراجعه حضوری ندارید و تمام روند کار از دریافت مشاوره رایگان تا ثبت قرارداد و شروع روند کار به شکل آنلاین و غیر حضوری است تا امکان برخورداری از خدمات طراحی گرافیکی ایران تایپیست برای همه در سراسر کشور امکان پذیر باشد. تعرفه‌ها پایین‌تر از هزینه‌های اعلام شده در بازار می‌باشد و کیفیت کار کاملا تضمین شده است چون گرافیست‌های این مجموعه همگی سابقه کار درخشان و طولانی در این زمینه دارند.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی کاتالوگ

 

طراحی کارت پستال

طراحی کارت پستال که یک سمت آن حاوی طرح خاص و سمت دیگر آن متن مورد نظر مثل متن تبلیغاتی کسب و کارها نوشته شده روشی است که از سال‌ها پیش تاکنون استفاده شده و در ایران تایپیست می توانید با بهترین کیفیت، متناسب با کسب و کارتان تهیه کنید. کارت پستال شیوه تبلیغاتی و بازاریابی جالبی است که هزینه چندانی هم برای شما نخواهد داشت و گرافیست‌های ما با توجه به هدف و نوع کسب و کارتان بهترین طراحی ممکن را پیاده سازی خواهند کرد.

کل روند کار طراحی گرافیکی کارت پستال  به شکل آنلاین و غیر حضوری است و نیاز به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید به شکل تلفنی یا آنلاین نیز مشاوره رایگان بگیرید. حتی ثبت قرارداد و شروع همکاری نیز به شکل آنلاین امکان پذیر شده است. در طی روند کار نیز از طریق پنل کاربری با گرافیست حرفه‌ای خود در ارتباط خواهید بود تا با تأیید اتود اولیه کار از جانب شما، پروسه کار ادامه پیدا کند. بهترین قیمت‌ها و تعرفه‌های طراحی کارت پستال را فقط می‌توانید در ایران تایپیست پیدا کنید.

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی کارت پستال

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی گرافیکی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

 

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی جلد کتابهزینه طراحی جلد کتابتصویرگری کتاب کودکصفحه آرایی

سوالات متداول

طراحی گرافیکی در ایران تایپیست در 11 دسته مختلف از طراحی جلد کتاب، لوگو و کاراکتر گرفته تا کاتالوگ و کارت پستال و هر چیزی که نیاز داشته باشید انجام می گیرد.

بسته به نوع طراحی، نیاز و سلیقه شما، حجم کار، زمان تحویل سفارش و سایر موارد به شکل پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر می شود.

تمامی گرافیست های ایران تایپیست در آزمون‌های ورودی این مجموعه قبول شده اند و سابقه کاری درخشانی دارد. از طرفی در کل پروسه کار از طریق پنل کاربری با گرافیست در ارتباط هستید تا پس از تأیید کار، فایل نهایی ارسال گردد.

بله شما عزیزان می‌توانید مرحله دریافت مشاوره تا ثبت قرارداد و شروع کار را به شکل غیر حضوری و آنلاین پیش ببرید و نیاز به مراجعه حضوری ندارید. این کار با هدف ارائه خدمات طراحی گرافیکی برای سراسر کشور می‌باشد.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 28715 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی گرافیکی طراحی گرافیکی کاراکتر طراحی گرافیکی کاتالوگ طراحی گرافیکی سربرگ طراحی گرافیکی کارت ویزیت

Link: /page/طراحی-گرافیکی

دیدگاه کاربران

فائزه رحمتی | 1403-2-8 ساعت 15:59:31 امتیاز :

طراحی گرافیکی این تیم واقعاً بی‌نظیر است! طرح‌ها بسیار حرفه‌ای و خلاقانه بودند و دقیقاً همان چیزی بودند که انتظار داشتیم. قطعاً دوباره از خدماتشان استفاده خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :