یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

صفحه آرایی

صفحه آرایی تکنیک و مهارت‌های تخصصی را می‌طلبد. زمانی که حرف تخصص به میان می آید ایران تایپیست وارد میدان شده و مانند همیشه، در زمینه صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه، مقالات فارسی و انگلیسی، قراردادها و کلیه متون شما نیز با نرم افزارهای دلخواهتان اعم از زرنگار، ایندیزاین، لاتکس و ورد با بهترین کیفیت و قیمت انجام می‌دهیم. برای ثبت قرارداد و شروع همکاری نیاز به مراجعه حضوری ندارید و مشاوره رایگان نیز به شکل تلفنی امکان پذیر است. در سفارشات حجیم تخفیفات بیشتر و در شرایطی که پرداخت هزینه‌های سنگین مشکل باشد، شرایط اقساطی را قرار دادیم. پشتتان به ما گرم باشد.

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

صفحه آرایی با زرنگار (Zarnegar)

صفحه آرایی با زرنگار به عنوان اولین نرم افزار فرهنگ و زبان فارسی با سابقه بیش از 15 سال هنوز هم مورد علاقه بسیاری از افراد می‌باشد. ایران تایپیست هنوز برای آن دسته از افرادی که مایل باشند برای کاهش هزینه‌های مالی و زمان صرف شده برای صفحه آرایی کتاب یا پایان نامه خود از این نرم افزار استفاده کنند خدمات ارائه می‌کند. ایران تایپیست برای انجام صفحه آرایی با زرنگار از آخرین نسخه رسمی آن استفاده می‌کند که امکانات بسیار بیشتری داشته و حتی می‌توان فایل‌های زرنگار در محیط‌های گرافیکی نیز بازخوانی کرد.

کسانی که در ایران تایپیست به عنوان صفحه آرا فعالیت دارند، افرادی بسیار حرفه‌ای و با تجربه و سابقه کاری طولانی در این زمینه هستند که در آزمون‌های سخت ورودی کار با نرم افزار زرنگار توانسته‌اند بیشترین نمره ممکن را کسب نمایند. صفحه آرایی با زرنگار در ایران تایپیست با امکان اضافه کردن انواع خوشنویسی فارسی برای برخی کتاب‌های مدنظر مشتریان، اعراب گذاری در کتاب‌های عربی، درج رسم الخط‌های متنوع فارسی بسته به نظر مشتریان، درج فرمول و رسم نمودار و حتی سه بعدی کردن تصویر می‌باشد. نرم افزار زرنگار در حال حاضر بهترین نرم افزار برای صفحه آرایی و تایپ کتاب‌های شعر و ادبیات فارسی است چون به شکل اتوماتیک چیدمان بیت و مصراع انجام می‌گیرد و طبق توصیه و تجربه ایران تایپیست برای تحویل سریع این پروژه ها توصیه می‌گردد.

صفحه آرایی با زرنگار به عنوان نرم افزار اولیه ولی آپدیت شده با نیازهای جدید امروزی برای چاپ کتاب، مقاله و پایان نامه نیاز به افراد بسیار حرفه‌ای و با سابقه بالا دارد به همین دلیل ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین افراد کیفیت کار را کاملا تضمین کرده و پایین‌ترین قیمت‌ها را در نظر گرفته است.

قیمت صفحه آرایی کتاب با زرنگار بستگی به عوامل مختلفی مثل نوع قطع، زبان و نکات ویرایشی، معمولی یا فوری بودن نوع سفارش، تک رنگ یا چند رنگ بودن، تنوع قلم‌ها و تیترهای مختلف و ... دارد که پس از مشخص شدن این موارد، پیش فاکتور رایگان ارسال می‌گردد. جهت ثبت قرارداد و شروع همکاری در زمینه صفحه آرایی با زرنگار نیاز به مراجعه حضوری نیست و تمامی روند کار به شکل غیر حضوری و آنلاین می‌باشد.

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب با زرنگار در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

صفحه آرایی با ایندیزاین (Adobe InDesign)

صفحه آرایی با ایندیزاین یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین گزینه‌هاست که در ایران تایپیست توسط افرادی بسیار حرفه‌ای و با سابقه کار طولانی انجام می‌گیرد و کیفیت کار برحسب نیاز و نکات شما کاملا تضمین شده است. چنانچه به طور کامل اطمینان ندارید که برای صفحه آرایی کتاب، پایان نامه، مقاله فارسی یا انگلیسی، مجله، روزنامه، قرارداد با سازمان های دولتی و خصوصی و ... نرم افزار ایندیزاین بهترین گزینه هست یا خیر می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و مشاوره رایگان بگیرید.

طبق تجربه و سابقه کاری ایران تایپیست در این زمینه، گاهی اوقات بهترین گزینه و حتی تنها مورد برای انتخاب نرم افزار ایندیزاین می‌باشد با اینکه نسبت به گزینه‌‌های دیگری مثل ورد، لاتکس و زرنگار هزینه بیشتری خواهد داشت. این نرم افزار بسیار حرفه‌ای و با امکانات کامل می‌باشد تا بتوان صفحه آرایی هر نوع کتاب، مجله، مقاله، قرارداد و ... را انجام داد و حتی خروجی مناسب برای نرم افزار فتوشاپ یا برای پرینت نیز گرفت. به همین دلیل ایران تایپیست در این زمینه هم، از افراد کاملا حرفه‌ای کمک گرفته که در آزمون‌های ورودی این مجموعه قبول شده اند و سابقه کاری مرتبط دارند چرا که رضایت مشتریان بسیار اهمیت دارد.

ایران تایپیست آمادگی خود را برای صفحه آرایی انواع کتاب‌های آموزشی، دانشگاهی، علمی، رمان، شعر و ادبیات فارسی، مقالات و کتاب‌های فارسی و انگلیسی، انواع قراردادها و ... اعلام می‌کند. هزینه‌های اعلام شده در ایران تایپیست پایین‌تر از تعرفه‌های شرکت‌های مطرح در این زمینه است و تمامی روند کار از دریافت مشاوره رایگان گرفته تا ثبت قرارداد و شروع همکاری به شکل آنلاین و حضوری امکان پذیر می‌باشد تا تمامی افراد علاقه مند از سراسر کشور امکان ثبت سفارش داشته باشند.

ایران تایپیست توصیه می‌کند تا تمام افراد حرفه‌ای که به صفحه آرایی بی نظیر آثار متنی خود اهمیت می‌دهند نرم افزار ایندیزاین را انتخاب کنند چرا که استفاده از آن کاملا ارزش دارد و نهایتا اثری با کیفیت بسیار بالاتر و زیبایی چشمگیری دریافت خواهید کرد. پرداخت هزینه‌ها در ایران تایپیست به شکل قسطی امکان پذیر می‌باشد به نحوی که 60 درصد مبلغ قبل از شروع همکاری و موقع ثبت قرارداد و مابقی نیز بعد از دریافت پروژه گرفته می‌شود. البته در شرایطی خاص که حجم پروژه زیاد باشد و هزینه‌ها بالا باشند تمهیدات خاصی اندیشیده شده تا همه افراد بتوانند از بهترین امکانات بهره مند شوند.

صفحه آرایی

صفحه آرایی مجلات، کتاب، روزنامه ها، مقالات و ... با ایندیزاین

 

صفحه آرایی با لاتکس (LaTex)

صفحه آرایی با لاتکس یکی دیگر از خدماتی است که ایران تایپیست برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا بتوانند سفارشات خود را با هر نوع برنامه‌ای ثبت نمایند. این نرم افزار برای کتاب‌های مختلف و مقالات فارسی و انگلیسی، قراردادهای بین شرکتی دولتی و خصوصی، پایان نامه و ... بسیار مناسب است و با توجه به اینکه اپن سورس می باشد همکاران صفحه آرا در ایران تایپیست می‌توانند با نصب افزونه‌های مختلف و تغییر کدنویسی آن، امکانات و ویژگی های مدنظر خود را اعمال نمایند. در واقع لاتکس یکی از نرم افزارهای بسیار حرفه ای در زمینه صفحه آرایی آثار متنی مختلف می‌باشد که کار کردن با آن نیازمند مهارت و تجربه بالایی است.

ایران تایپیست با در اختیار داشتن همکاران و افراد حرفه‌ای در زمینه صفحه آرایی قادر است تا کلیه سفارشات شما را برحسب نوع قطع، حجم کتاب، درخواست‌های اختصاصی شما، رنگی یا تک رنگ بودن و سایر موارد در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین تعرفه انجام دهد. توجه داشته باشید که لاتکس یک برنامه سطح حرفه‌ای محسوب می‌شود و بسیار مهم است کسانی که با این نرم افزار کار می‌کنند تجربه و مهارت کافی داشته باشند. به همین دلیل شرکتی که در این زمینه با او همکاری خواهید کرد باید کادر حرفه ای و کاملا مسلط داشته باشد. ایران تایپیست در این زمینه بهترین انتخاب شماست.

سفارشات صفحه آرایی با لاتکس، دریافت مشاوره و ثبت قرارداد و پرداخت هزینه‌ها در ایران تایپیست به شکل آنلاین و از راه دور هم امکان پذیر است با این حال کسانی که در تهران تشریف دارند و تمایل دارند به شکل حضوری به شعبه انقلاب مراجعه نمایند، کاملا آزاد هستند و هیچ مانعی وجود ندارد. حتی می‌توانند یک بخش از کتاب را تحویل دهند تا اطلاعات کتاب ناشناخته و محرمانه بماند و با توجه به درخواست‌های خود، پیش فاکتور رایگان از ایران تایپیست دریافت نمایند تا در صورت قبول شرایط از لحاظ هزینه و زمان اتمام پروژه، با ثبت قرارداد همکاری شروع شود.

برای آن دسته از کسانی که در انتخاب نوع نرم افزار یا کیفیت نهایی کار سؤال دارند و دقیقا از این موضوع اطلاع ندارند می‌توانند نمونه کار مشاهده کنند و از مشاوره رایگان با کارشناسان ایران تایپیست بهره‌مند شوند. ضمنا بد نیست بدانید که کلیه خدمات ارائه شده در ایران تایپیست دارای گارانتی هستند تا در صورت عدم رضایت مشتری امکان ویرایش و اصلاح آنها در اسرع وقت وجود داشته باشد. پرداخت هزینه‌های صفحه آرایی با لاتکس نیز دو مرحله‌ای و قسطی می باشد که 60 درصد آن موقع ثبت قرارداد و مابقی موقع دریافت پروژه پرداخت می‌گردد. البته در پروژه‌های حجیم، تخفیف‌های بیشتر و اقساط بالاتر هم در نظر گرفته شده است.

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب با لاتکس در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

صفحه آرایی با ورد (Word Office)

صفحه آرایی با ورد خدمات دیگری است که در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. ایران تایپیست با شناخت دقیق مشتریان بازار هدف خود توانسته متوجه شود که با وجود نرم افزارهای فوق‌العاده حرفه‌ای مثل ایندیزاین، هنوز هم افراد از نرم افزارهایی مثل ورد استفاده می‌کنند، چرا که می‌دانند برحسب نوع پروژه خود نیازی به امکانات بیشتر و مفصلی که در سایر نرم افزارها وجود دارند نداشته و منطقی است که نخواهند هزینه نامعقول پرداخت کنند. ایران تایپیست در این مواقع بسته به انتخاب مشتری یا پس از ارائه مشاوره رایگان و بررسی نوع پروژه مشتری، چنانچه نرم افزار ورد بهترین گزینه باشد قطعا آن را پیشنهاد خواهد داد.

صفحه آرایی با ورد برای پروژه‌هایی که مشتری تمایل دارد یا برحسب تشخیص کارشناسان حرفه‌ای ایران تایپیست بهترین گزینه تلقی شود، هزینه‌ها را به شدت کاهش می‌دهد و در برخی مواقع تحویل پروژه نیز سریع‌تر خواهد بود. اما نکته بسیار مهم اینجاست که حتی برای انجام این کار با نرم افزارهای نسبتا ساده تر، نیاز به افراد حرفه‌ای و کارآزموده‌ای است که سابقه کاری طولانی و مرتبط داشته باشند و از آزمون‌های ورودی جهت تست نمونه کار نمره لازم را کسب کرده باشند.

ایران تایپیست در این زمینه بهترین افراد و کارشناسان صفحه آرای کشور را در اختیار دارد که نه تنها سرعت عمل بالایی دارند بلکه کیفیت کار آن‌ها نیز چشمگیر بوده و پروژه خود را با گارانتی و تضمین رضایت مشتری تحویل می‌دهند. بر همین اساس ایران تایپیست با در اختیار داشتن هزاران صفحه آرای حرفه‌ای از سراسر کشور مخصوصا در زمینه کار با نرم افزار ورد برای صفحه آرایی تمامی سفارشات شما را فارغ از میزان حجم کاری و فوری بودن تحویل پروژه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام خواهد داد.

امکان کار با افرادی که در سراسر کشور هستند نیز به شکل غیر حضوری و آنلاین فراهم شده است. مشتریان عزیز می‌توانند برای صفحه آرایی کتاب‌های مختلف، مجله، روزنامه، قراردادهای کاری با شرکت‌های دولتی و خصوصی داخلی و خارجی، پایان نامه و ... سفارش خود را ثبت نمایند تا کارشناسان در کمتر از 10 دقیقه با پیش فاکتور رایگان و لحاظ کردن تمامی موارد با ریز جزئیات، قیمت نهایی را اعلام کنند تا در صورت رضایت، قرارداد شروع همکاری بسته شود. ضمنا پرداخت هزینه نیز به شکل قسطی و در دو مرحله (موقع ثبت قرارداد و تحویل پروژه) می‌باشد و در پروژه‌های حجیم نیز تخفیف‌های بیشتر و تمهیدات جداگانه در ایران تایپیست در نظر گرفته شده است.

صفحه آرایی با ورد به پیچیدگی و مفصل بودن کار با نرم افزارهایی مثل ایندیزاین نیست، ولی در عین حال برای برخی پروژه‌ها یا به صلاحدید مشتری، بهترین گزینه است و مهم‌تر از همه سابقه کاری و مهارت صفحه آرا تأثیر زیادی در کیفیت نهایی خواهد داشت. ایران تایپیست به طور پیوسته و مستمر از طریق کارشناسان خود روند کار را پیگیری می‌کند و در سفارشات حجیم به شکل پیوسته و بخش بخش، فایل کتاب را به مشتریان ارسال می‌نماید تا در صورت رضایت از کیفیت کار، روند پروژه ادامه پیدا کند. ضمنا ایران تایپیست پنل کاربری در نظر گرفته تا مشتریان در طول روند صفحه آرایی با نرم افزارهای مختلف بتوانند با صفحه آرای حرفه ای خود ارتباط مستقیم بگیرند و در جریان جزئیات کار باشند.

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب با ورد در ایران تایپیست توسط حرفه ای ها

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های زیر کلیک بفرمایید:
صفحه آرایی مقاله فارسی
صفحه آرایی مقاله انگلیسی
صفحه آرایی پایان نامه
صفحه آرایی کتاب در word
صفحه آرایی کتاب در ایندزاین
صفحه آرایی مجله
صفحه آرایی روزنامه
صفحه آرایی- قرارداد با انتشارات
صفحه آرایی قرارداد با سازمان های دولتی
صفحه آرایی - قرارداد با شرکت های خصوصی
 

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

درخواست نمایندگی
خدمات صفحه آرایی
تبلیغات محیطی ایران تایپیست
 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

هزینه صفحه آرایی و ویراستاریصفحه ارایی (تنظیم) پایان نامهصفحه آرایی کتابصفحه آرایی مقاله انگلیسیصفحه آرایی مقاله فارسیصفحه آرایی مجلهصفحه آرایی روزنامه

سوالات متداول

هرگونه متنی اعم از کتاب یا پایان نامه از لحاظ فونت، پاراگراف بندی، فاصله کلمات و خطوط، تصاویر و ... بررسی و تنظیم میشوند تا برای چاپ آماده گردند

از لحاظ زمانی در هر تایمی مدنظرتان باشد بدون محدودیت حجمی برایتان قابل انجام است

باید سفارشتان را درسایت بخش صفحه ارایی ثبت کنید تا کتابتان بررسی شده و زیر 5 دقیقه فاکتور رایگان دریافت نمایید

این کار بر عهده کسانی که با نرم افزارهای مخصوص تجربه و سابقه بسیار زیادی دارند و در آزمون های ورودی ایران تایپیست نمره بالایی کسب کرده باشند .بله سفاشات تضمین میشوند و گارانتی دارد.

بستگی به عوامل مختلفی دارد و نمی توان از پیش مبلغ آن را تعیین کرد. به طور کلی برحسب نوع قطع کتاب، تک رنگ یا چند رنگ بودن، حجم کار، سفارشات ویژه، زمان تحویل و ... هزینه نهایی در کمتر از 5 دقیقه با پیش فاکتور رایگان مشخص می گردد.

در طی صفحه آرایی کتاب متن ها از لحاظ پاراگراف بندی، فاصله مناسب بین کلمات و خطوط، تصاویر، فونت و غیره بررسی و اصلاح می گردند تا برای گرفتن مجوز چاپ و چاپ شدن آماده شوند.

ایران تایپیست با در اختیار بهترین و حرفه ای ترین صفحه آراهای کشور قادر است تا کلیه سفارشات شما را فارغ از حجم کار، در مدت زمان درخواستی شما تحویل دهد به نحوی که از کیفیت آن به هیچ وجه کاسته نشود.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 40956 امتیاز 5 از 5 نظر

کلمات کلیدی: صفحه آرایی صفحه آرایی با ایندیزاین صفحه آرایی با ورد صفحه آرایی با لاتکس صفحه آرایی با زرنگار

Link: /page/صفحه-آرایی

دیدگاه کاربران

شهبازمحمودزاده میاندواب روستایی ممدل | 1401-4-6 ساعت 12:20:10 امتیاز :

شهبازمحمودزاده نویسنده کد ۱۰۵۴۰ کتاب اضطراب افسردگی ووسواس

شهبازمحمودزاده اهل ممه دل نام پدر صیاداله ساکن شهر ارومیه | 1401-3-6 ساعت 21:49:33 امتیاز :

کتاب من فعلا در مجویز ارشاد اسلامی است نام کتاب اضطراب .افسردگی ووسواس شهبازمحمودزاده اذربایجان غربی میاندواب

شهبازمحمودزاده اهل ممه دل نام پدر صیاداله ساکن شهر ارومیه | 1401-2-16 ساعت 03:26:45 امتیاز :

ایران تایپست خیلی عالی برای تمامی کارها وچاپ کتاب

شهبازمحمودزاده اهل ممه دل نام پدر صیاداله ساکن شهر ارومیه | 1401-2-16 ساعت 03:26:00 امتیاز :

ایران تایپست خیلی عالی برای تمامی کارها وچاپ کتاب

شهبازمحمودزاده میاندواب ممه دل | 1401-1-27 ساعت 21:43:45 امتیاز :

چاپ کتاب ایران تایپست سریع ترین و بهترین ارشدان هستند و کتاب من اضطراب افسردگی ووسواس فعلا گرفتن مجوز و زیر چاپ است با سپاس و ممنون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :