چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

خدمات طراحی کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت باید درج اطلاعات تماس حتماً مد نظر قرار داده شود. زیرا مهم ترین هدف از داشتن یک کارت ویزیت همین است که مخاطب بتواند بعداً با شما ارتباط برقرار کند. یکی از راه های در دسترس گذاشتن راه های ارتباطی دادن کارت ویزیت کسب و کار به او است. در کنار آن جذاب بودن طراحی آن هم می تواند در جلب بیشتر مخاطب اثرگذار باشد. ایران تایپیست از معدود مکان هایی است که می توانید برای پیدا کردن یک طراح و گرافیست ماهر روی آن حساب کنید و نتیجه ای عالی بگیرید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کارت ویزیت خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی کارت ویزیت چیست؟

طراحی کارت ویزیت ابزاری تبلیغاتی و کارتی است که اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و نشانی یک کسب و کار و مسئول آن روی آن ثبت می شود. جزئیات این اطلاعات می تواند شامل شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه، نشانی کامل محل کسب و کار و سایت و ایمیل و صفحه اینستاگرام باشد. در واقع، ذات این کارت به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارتباطی یک کسب و کار است. این کارت می تواند علاوه بر انتقال اطلاعات وظیفه معرفی برند را نیز به نوعی بر عهده داشته باشد. گرافیست و طراحانی که در ایران تایپیست مشغول فعالیت هستند با اهمیت این کارت آشنایی دارند و می دانند چطور می توان با تلفیق هنر و تکنیک به یک کارت اثرگذار دست پیدا کرد. طراحانی که دستشان برای هر نوع طراحی باز است و آزمون های دشواری را برای کار در این مرکز پشت سر گذاشته اند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

اهمیت طراحی کارت ویزیت و سربرگ

طراحی کارت ویزیت حرفه ای و سربرگ برای یک کسب و کار جدید یا قدیمی لازم است. یک برند زمانی می تواند در بین مخاطبانش جای خود را پیدا کند که برای آن تبلیغات مناسب انجام گرفته باشد. کارت ویزیت و سربرگ دو ابزاری هستند که نشان و لوگوی کسب و کار و همچنین اطلاعات لازم برای برقراری تماس روی آنها ثبت می شود و می توانند دسترسی مخاطب به کسب و کار را تسهیل کنند. یک کارت ویزیت با طراحی جذاب هرگز سر از سطل های زباله در نمی آورد و در کنار مخاطب می ماند تا روزی که در صورت نیاز با شما تماس بگیرد. برای سفارش طراحی سربرگ و کارت ویزیت می توانید با طراحان ایران تایپیست در تماس باشید. یکی از مزایای کار کردن با این مجموعه داشتن ارتباط مستقیم با گرافیست از طریق پنل کاربری است و شما می توانید تمام ایده ها و نظرهای خود را درباره طراحی با او در میان بگذارید و او را با خود همراه کنید.  

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت و سربرگ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کارت ویزیت خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ با کمترین نرخ

طراحی کارت ویزیت با نرم افزارهای مختلف طراحی انجام می گیرد. نرم افزار فتوشاپ از قدیمی ترین نرم افزارهایی است که گرافیست ها برای طراحی همه چیز از صفحه بندی کتاب گرفته تا طراحی لوگو از آن استفاده می کنند. این نرم افزار توانا همچنان به روز شده است و ابزاری بسیار مناسب برای طراحی است. هر چند نرم افزارهای دیگری هم در بازار موجودند، اما این نرم افزار می تواند گزینه مناسب برای طراحی باشد. اما هر کسی که فتوشاپ بلد است نمی تواند دست به طراحی بزند. شناخت رنگ ها و آشنایی کامل با فراز و نشیب های کار طراحی می توانند در کنار هم کاری بی نظیر خلق کنند. برای دست یافتن به کارت ویزیت های اثرگذار طراحی شده در نرم افزار فتوشاپ و با قیمت بسیار مناسب می توانید با ایران تایپیست در تماس باشید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

مرکز طراحی کارت ویزیت حرفه ای آنلاین

طراحی کارت ویزیت در گذر زمان دچار تغییراتی شده است. ابتدا تنها از یک روی آن برای درج اطلاعات تماس استفاده می شد، اما امروز از هر دو روی کارت در طراحی بهره برده می شود. اندازه کارت ها و جنس آنها نیز تغییر کردند و از تنوع بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شده اند. این کارت ها بیشتر به شکل مستطیل بودند، اما امروزه ابعاد مختلفی پیدا کرده اند. یک کارت ویزیت حرفه ای می تواند طراحی ترکیبی از سنت و مدرنیته داشته باشد. برای داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای می توانید از ایران تایپیست کمک بگیرید. تمام امکانات لازم برای سفارش آنلاین در این مرکز فراهم شده است. بدون این که مراجعه حضوری داشته باشید، می توانید تمام کارهای طراحی خود را در پنل کاربری در سایت این مرکز ثبت کنید و آن را آنلاین تحویل بگیرید. 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

مشخصات یک طراحی خوب کارت ویزیت چیست؟

هر چه طراحی کارت ویزیت حرفه ای تر و جذاب تر باشد در ذهن مخاطب ماندگارتر خواهد بود. استفاده از طرح های آماده برای کارت ویزیت جالب نیست و مخاطبی را به سوی خود جلب نخواهد کرد. استفاده درست و مناسب از اطلاعات تماس بر روی کارت ویزیت می تواند اثرگذاری لازم را داشته باشد. با توجه به این که فضای کارت ویزیت کم است، این تقسیم اطلاعات باید به درستی انجام گیرد. در بهترین حالت طراحی باید با شناخت کامل از یک کسب و کار انجام شود. یعنی بداند که چه خدمات و محصولاتی را ارائه می دهد و چقدر در حوزه کار خود در بازار شناخته شده است و چه میزان سابقه دارد. نتیجه صحیح زمانی حاصل می شود که گرافیست اطلاعات دقیق و عمیقی درباره کسب و کار داشته باشد. با توجه به مهارت گرافیست ها در ایران تایپیست این نتیجه برای شما حاصل خواهد شد.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

طراحی خوب کارت ویزیت


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کارت ویزیت خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

خدمات مشاوره رایگان طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت در ایران تایپیست با خدمات مشاوره رایگان انجام می گیرد. شما ممکن است به دلایل مختلفی دست به چاپ کارت ویزیت بزنید؛ معرفی کسب و کار، در دسترس گذاشتن راه های ارتباطی برای مخاطب و معرفی محصولات و خدمات و توانمندی ها. برای این که بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید نیاز به مشاوره خواهید داشت. می توانید در زمینه تیراژ کارت ویزیت، اندازه آن، نوع طراحی آن، نوع چاپ آن و حتی نرم افزار مورد نظر برای طراحی از متخصصان این مجموعه کمک بگیرید. مشاورانی که همیشه در دسترس شما هستند و می توانید به صورت رایگان درباره طراحی کسب و کارتان با آنها مشورت کنید. نتیجه مطلوب از هر کاری همیشه نصیب افرادی می شود که حساب شده وارد میدان عمل شده باشند و از افراد متخصص برای مشاوره کمک گرفته باشند.      

طراحی کارت ویزیت

مشاوره رایگان طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت خلاقانه چگونه محاسبه می شود؟

طراحی کارت ویزیت خلاقانه می تواند مخاطبان بیشتری را جذب کند. اما طراحی خلاقانه از دست هر کسی بر نمی آید. تنها کسی می تواند عادت ها را بشکند و از دیدگاهی متفاوت به یک جریان نگاه کند که تسلط کامل نسبت به آن داشته باشد. یعنی یک طراح زمانی می تواند خلاقانه عمل کند که با تمام اصول طراحی آشنایی کامل داشته باشد تا در مراحل بعدی بتواند از این اصول پا را فراتر گذاشته و خلاقیت را در طراحی خود به جریان بیندازد. این خلاقیت در یک کارت ویزیت می تواند در استفاده از جنس متفاوت، در شکلی غیر از مستطیل و در استفاده از رنگ های خاص باشد. طراحان ایران تایپیست هزینه ای کمتر از رقبای خود از شما دریافت می کنند و دلیل آن هم بی کیفیت بودن کار نیست، بلکه شما می توانید یک کارت ویزیت خلاقانه با قیمت متناسب داشته باشید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت

بهترین سایت طراحی کارت ویزیت کدام است؟

طراحی کارت ویزیت و سفارش آن به ایران تایپیست مزایای بیشتری را برای شما در پی خواهد داشت. ابتدا این که همه مراحل کار به صورت آنلاین است. هزینه ها در این سایت بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و با توجه به این که 9000 گرافیست ماهر و کاربلد با این سایت همکاری می کنند، پیدا کردن طراح متناسب با کسب و کار شما آسان تر خواهد بود. برای سفارش کار طراحی بعد از مراجعه به سایت باید در آن ثبت نام کنید. بعد از آن می توانید تمام اطلاعات لازم را در پنل کاربری خود وارد کنید. می توانید با گرافیست خود ارتباط داشته باشید و همه آن چه درباره کار در ذهنتان دارید با او در میان بگذارید. درخواست نمونه کار کنید و در صورت باب میل نبودن حتی می توانید گرافیست و طراح خود را تغییر دهید.   

طراحی کارت ویزیت

بهترین سایت طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت باکیفیت برای کسب و کار شما

طراحی کارت ویزیت و چاپ آن به دو صورت دیجیتال و افست امکان پذیر است. چاپ دیجیتال این مزیت را دارد که می توان در هر تعدادی و با قیمت کم کارت ویزیت داشت. حتی شما می توانید تنها صد عدد کارت ویزیت برای خود برای یک مناسبت خاص چاپ کنید. برای داشتن کارت ویزیت با کیفیت بسیار عالی و در تعداد زیاد می توانید از چاپ افست استفاده کنید. این چاپ برای تعداد زیاد بسیار با صرفه تر از چاپ دیجیتال است. اما با چاپ دیجیتال این امکان برای شما وجود دارد که کارت هایی با اطلاعات متفاوت داشته باشید، نه هزار تا کارت شبیه و اطلاعاتی یک دست. در هنگام سفارش کارت ویزیت برای کسب و کار خود در ایران تایپیست از همان ابتدا بهتر است تعداد و نوع چاپ خود را مشخص کنید و بر اساس آن کار را پیش ببرید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت در ایران تایپیست

سطح خدمات آنلاین و اینترنتی طراحی کارت ویزیت در چه حدی است؟

در طراحی کارت ویزیت در ایران تایپیست تمام خدمات به طور تمام و کمال ارائه می شود. نباید فکر کنید که چون ارتباط نزدیک با مرکز ندارید، کار شما بدون نقص و بی تأخیر انجام نخواهد شد. شما هر اطلاعاتی که لازم می دانید می توانید از طریق پنل در اختیار گرافیست بگذارید. می توانید نمونه کارهای او را ببینید و با سبک کاری اش آشنا شوید. می توانید درباره سلیقه خود با او گفت و گو کنید و نمونه های مورد پسندتان را برای او ارسال کنید. گفت و گوهای شما می تواند حرکت و طراحی او را به شما نزدیک کند و هر سؤالی دارید می توانید از او بپرسید و او موظف است که تمام و کمال برای شما همه چیز را توضیح بدهد. شما در هر جای ایران باشید می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن فاکتور رایگان برای شما ارسال خواهد شد. بعد از تأیید شما گرافیست در اولین فرصت ممکن طراحی را آغاز خواهد کرد. تمام این مراحل ممکن است در ملاقات های حضوری زمان بیشتری از شما بگیرد.   


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کارت ویزیت خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیطراحی لوگوطراحی کاتالوگ

سوالات متداول

کارت ویزیت های مستطیل شکل معمولی به طور معمول 5/8 در 5/4 سانتی متر هستند و در کیف های جیبی جا می شوند.

با چاپ افست تعداد کمتر از 1000 عدد چاپ نمی شود و به صرفه نیست. برای تعداد کمتر بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده شود.

بر روی مقواهای گلاسه و پشت طوسی، مقوای گراف، تلق و پی وی سی...

نشانی محل کسب و کار، شماره تلفن ثابت، شماره همراه، کمی اطلاعات درباره کسب و کار، لوگو، نشانی سایت، ایمیل و صفحه اینستاگرام...


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/11 تعداد بازدید: 15666 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی کارت ویزیت آنلاین طراحی کارت ویزیت حرفه ای طراحی کارت ویزیت مهندسی طراحی کارت ویزیت مطب طراحی کارت ویزیت کلینیک

Link: /page/خدمات-طراحی-کارت-ویزیت

دیدگاه کاربران

hiva | 1403-2-10 ساعت 16:34:58 امتیاز :

برای شرکت خودم سفارش طراحی کارت ویزیت دادم و نتیجه عالی بود. طراحی کارت‌ها هم از لحاظ بصری جذاب و هم از نظر اطلاعاتی کامل بود. جزئیات دقیقاً همان چیزی بود که نیاز داشتیم. از تیم شما واقعاً سپاسگزارم

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :