چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور با هدف معرفی خدمات و محصولات برای هر کسب و کاری لازم است. به ویژه اگر یک کسب و کار تازه کار خود را شروع کرده باشد، طراحی و چاپ یک کاتالوگ می تواند منجر به شناخت بیشتر مخاطبان با آنها شود. ایران تایپیست از مراکزی است که می توانید تمام کارهای طراحی خود را با آنها واگذار کنید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاتالوگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 طراحی کاتالوگ چیست؟

طراحی کاتالوگ یکی از ابزارهای پر اهمیت برای تبلیغات است. داشتن کاتالوگ را می توان یکی از قدیمی ترین روش های معرفی محصولات و خدمات دانست که همچنان کارایی خود را حفظ کرده است. در واقع، کاتالوگ یک دفترچه راهنما است که اطلاعات لازم و کافی را به مصرف کننده و مخاطب انتقال می دهد. کاتالوگ برای نخستین بار در سال 1498 طراحی شد و هدف از آن معرفی چند کتاب برای حضور در نمایشگاه ونیز بود. از آن پس به دلیل کارایی زیاد این محصول مورد استقبال صاحبان کسب و کارها قرار گرفت.

طراحی کاتالوگ را می توان یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی اثرگذار معرفی برند یک کسب و کار دانست. البته نحوه طراحی این اثرگذاری را بیشتر هم می کند. به همین دلیل لازم است که این کار به افراد متخصص واگذار شود. ایران تایپیست با در استخدام داشتن 9000 گرافیک از سراسر کشور می تواند مکان مناسبی برای این کار باشد.  

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور

اصول طراحی کاتالوگ صنعتی چیست؟

طراحی کاتالوگ صنعتی برای معرفی کارخانجات و محصولات صورت می گیرد. در این کاتالوگ ها بهتر است از عکس های باکیفیت از خود محل کسب و کار استفاده شود. مخاطب می تواند با مطالعه کاتالوگ جزئیات بیشتری به دست آورد. استفاده از طراحی، رنگ و فونت های مناسب نیز در اثرگذاری این ابزار چند صفحه ای مؤثرتر خواهد بود.

از آنجا که گرافیست های ایران تایپیست سال ها است در این زمینه فعالیت می کنند، سلیقه مخاطب را به خوبی می شناسند و می دانند که برای یک کاتالوگ صنعتی چه عناصری باید بولدتر شوند تا منجر به فروش بیشتر شود. یک طراح حرفه ای می داند که عکس ها را چطور در میان متن ها جایگزین کند. صحیح بودن متن و نداشتن اشتباهات تایپی و املایی نیز مخاطب را ترغیب می کند آن را تا به آخر بخواند و نیمه کاره رها نکند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاتالوگ

اصول طراحی کاتالوگ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاتالوگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

سفارش طراحی کاتالوگ را به کجا بسپاریم؟

طراحی کاتالوگ به طور حتم باید به افراد متخصص و با تجربه در این کار سپرده شود. بلد بودن نرم افزار فتوشاپ و آشنایی با ابزارهای آن برای چنین کاری اصلاً کفایت نمی کند. این که یک عکس تزئینی گذاشته شود و در پایین متنی آورده شود، به معنای طراحی یک کاتالوگ و بروشور به صورت حرفه ای نیست. طراحان ماهر می دانند که از چه فونتی برای متن استفاده کنند و اندازه آن چقدر باشد که با عکس و کل کار هماهنگی لازم را داشته باشد. استفاده از فونت متناسب برای تیترها هم می تواند این هماهنگی را بیشتر کند. آنها عناصر اثرگذار بر روی مخاطب را به خوبی می شناسند. ایران تایپیست از معدود مراکزی است که طراحان آگاه را به کار گرفته است تا همیشه سفارش دهندگان از کارهای خود راضی باشند و نتیجه خوبی از کار طراحی خود بگیرند.

طراحی کاتالوگ

سفارش طراحی کاتالوگ

آیا امکان دریافت نمونه طراحی کاتالوگ وجود دارد؟

استفاده از رنگ های مناسب در طراحی کاتالوگ می تواند اثرگذاری آن بر روی مخاطب را چند برابر کند. رنگ ها قادرند پلی ارتباطی بین محصولات و خدمات و مخاطبان ایجاد کنند. توجه به روان شناسی رنگ ها در زمان انتخابشان می تواند کاتالوگ را به یک اثر هنری واقعی بدل کند. خوشبختانه در ایران تایپیست امکان تعامل با گرافیست و طراح وجود دارد و سفارش دهنده می تواند تمام ایده های مورد نظر خود را برای اجرای کاتالوگ با او در میان بگذارد. در طی کار هم می تواند از او درخواست کند که در هر مرحله از کار را برایش بفرستد تا بتوانند در کنار هم کار را پیش ببرند. حتی سفارش دهنده می تواند هم در سایت این مجموعه نمونه کارهای طراحی را ببیند و هم این که از گرافیست درخواست نمونه کار بدهد.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاتالوگ

نمونه طراحی کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ بر چه اساسی محاسبه می شود؟

طراحی کاتالوگ در ایران تایپیست بر اساس حجم کار تعیین می شود. البته که قیمت ها در این مجموعه از رقبا و مراکز دیگر کمتر است. اما این مسئله به این معنا نیست که کار بی کیفیت به سفارش دهنده تحویل داده می شود. یکی از دلایل پایین بودن دستمزد گرافیست ها دورکار بودن آنها است. یعنی طراحان در منزل خودشان کار را انجام می دهند و تمام روند کار به صورت آنلاین و اینترنتی است. تمام مراحل کار از ثبت سفارش تا پیگیری های لازم و دریافت کاتالوگ به شکل آنلاین انجام می گیرد. 

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر روی کار طراحی نرم افزاری است که برای آن استفاده می شود. همچنین، زمانی که برای این کار صرف می شود نیز می تواند تعیین کننده باشد. اگر سفارش دهنده ای بخواهد یک کاتالوگ چند صفحه ای و کامل را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرد، لازم است که کمی هزینه بیشتری پرداخت کند.

طراحی کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاتالوگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مشاوره تلفنی طراحی کاتالوگ رایگان

پیش از طراحی کاتالوگ در ایران تایپیست، سفارش دهنده می تواند با شماره های این مجموعه تماس بگیرد و راهنمایی لازم را درباره طراحی کار از متخصصان بگیرد. به عنوان مثال، یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار در طراحی بروشور استفاده از عکس های مناسب است. مشاوران می توانند او را در انتخاب عکس مناسب راهنمایی کنند یا در صورت لزوم به او بگویند که برای گرفتن بهترین نتیجه از محصولات عکاسی حرفه ای انجام شود. تهیه متن کاتالوگ هم باید با دقت انجام شود تا به سؤال هایی که در ذهن مخاطب شکل می گیرد پاسخ بدهد. مشاوره تلفنی می تواند شما را در مسیر درست طراحی قرار دهد. در صورتی که برای طراحی خود عجله دارید، با مشاوران در میان بگذارید. آنها به شما خواهند گفت که یکی از مزایای کار با این مجموعه داشتن ارتباط مستقیم با طراح است. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاتالوگ

نرم افزارهای مورد استفاده برای طراحی کاتالوگ

نرم افزارهای مورد استفاده برای طراحی کاتالوگ کدام اند؟

طراحی کاتالوگ می تواند در تمام نرم افزارهای حرفه ای انجام شود. انتخاب نرم افزار به نوع کار و سفارش و همچنین نوع طراحی بستگی دارد. فتوشاپ یکی از قدیمی ترین نرم افزارهایی است که برای هر نوع طراحی کاربرد دارد. اما این روزها به این نرم افزار ایندیزاین و Xara page & Layout designer نیز اضافه شده اند. ایندیزاین یکی از بهترین نرم افزارهایی است که می توان برای طراحی و چیدمان صفحات در کنار هم از آن استفاده کرد. طراحان ایران تایپیست از تمام نرم افزارها برای طراحی استفاده می کنند. بهتر است تشخیص نوع نرم افزار به عهده متخصص و طراح گذاشته شود، اما اگر سفارش دهنده اصرار دارد که کارش در یک نرم افزار خاص انجام شود، بهتر است در زمان سفارش آن را مطرح کند. کار با ایندیزاین ابزارهای بسیار زیادی را برای طراحی در اختیار طراح می گذارد.

طراحی کاتالوگ

طراحی بروشور و کاتالوگ


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاتالوگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی بروشور و کاتالوگ برای مغازه و گالری ها

طراحی کاتالوگ برای تمام کسب و کارها لازم است. وقتی مشتریان برای اولین بار به یک مغازه یا گالری مراجعه می کنند و از آنجا بازدید به عمل می آورند، ممکن است نیاز داشته باشند که برای انتخاب نهایی کالای مورد نظرشان نگاهی به کاتالوگ بیندازند. داشتن یک کاتالوگ که مشخصات کالا را به طور مفصل در داخل آن نوشته است، می تواند به انتخاب درست مصرف کننده کمک کند. به عنوان مثال، وقتی یک خریدار به یک مغازه برای تهیه کفش کوه می رود. بعد از پسندیدن کفش مورد نظرش، نیاز به اطلاعات و جزئیات بیشتر دارد. این جزئیات که شامل کشور سازنده، سال تولید و دیگر مشخصات آن می شود می تواند از طریق کاتالوگ به او انتقال یابد. ایران تایپیست آماده چاپ انواع کاتالوگ و بروشور برای تمام کسب و کارها است. صاحبان مشاغل می توانند در اولین فرصت به سایت مراجعه کنند و بعد از ثبت نام سفارش خود را وارد کنند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ برای معرفی شرکت

طراحی کاتالوگ برای معرفی شرکت و محصولات

هر کسب و کاری برای انتقال پیام و هدفش به مخاطب نیاز به طراحی کاتالوگ دارد. کاتالوگ ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از انواع آنها برای معرفی خدمات و محصولات شرکت است. البته کاتالوگ ها می توانند علمی و هنری هم باشند. اما بیشترین کاتالوگ ها برای معرفی کسب و کارها به کار می روند.

از آنجا که تمام خدمات ایران تایپیست به صورت آنلاین امکان پذیر است، صاحبان تمام مشاغل می توانند اطلاعات محصولات و شرکت خود را جمع آوری کرده و همه آنها را از طریق سایت در اختیار طراحان بگذارند. در این مجموعه امکان طراحی با استفاده از تمام اطلاعات ارائه شده وجود دارد. می توانید انتخاب عکس را بر عهده طراح بگذارید یا خودتان عکس های با کیفیت را در اختیار او بگذارید. عکس ها نقش مهمی را در کاتالوگ ها و بروشورها بازی می کنند. 

طراحی کاتالوگ

بهترین خدمات طراحی کاتالوگ

بهترین خدمات طراحی کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ می تواند به صورت دیجیتال هم باشد. کاتالوگ های دیجیتال هم به اندازه کاتالوگ های چاپی و کاغذی اهمیت دارند. این روزها سایت ها و تمام شبکه های مجازی فضای مناسبی برای تبلیغات هستند. کاتالوگ های دیجیتال می توانند در زمان کمتری در میان مخاطبان دست به دست بچرخند و بر تعداد خریداران اضافه کنند. حتی یک کاتالوگ دیجیتال با در نظر گرفتن مصرف نکردن کاغذ می تواند برای حامیان محیط زیست مطلوب تر باشد. اگر به یک بروشور دیجیتال نیاز دارید، طراحان ایران تایپیست آن را در کمترین زمان ممکن برای شما آماده خواهند کرد. یکی دیگر از مزایای کاتالوگ دیجیتال سرعت رسیدن آن به دست مصرف کننده است. این کاتالوگ ها برای رسیدن به دست مشتری دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و همین مسئله منجر به تسریع درخواست مشتری و دست یافتن آن به کالای دلخواهش می شود.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی کاتالوگ خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیطراحی بنرطراحی پوستر

سوالات متداول

به دلیل این که طراحان با مجموعه به صورت دورکاری همکاری می کنند و همین مسئله منجر به کاهش هزینه ها و دستمزد آنها شده است.

بله، هر سفارش دهنده ای می تواند به صورت حضوری به دفتر مراجعه کند و سفارش لازم را درخواست دهد.

تعیین کننده زمان تحویل کاتالوگ سفارش دهنده است. او می تواند در زمان ثبت سفارش زمان لازم را مشخص کند.

بله، این نرم افزار یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزارهای طراحی است که طراحان در ایران تایپیست از آن نیز استفاده می کنند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/2 تعداد بازدید: 17656 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی کاتالوگ آنلاین طراحی کاتالوگ دیجیتال طراحی کاتالوگ و بروشور طراحی کاتالوگ حرفه ای طراحی کاتالوگ ارزان

Link: /page/طراحی-کاتالوگ

دیدگاه کاربران

هدا عابدینی | 1403-2-8 ساعت 16:07:09 امتیاز :

خدمات طراحی کاتالوگ فروش این تیم فوق‌العاده بود! کاتالوگ‌هایی که طراحی کردن، حرفه‌ای، شیک، و با جزئیات دقیق بودند. مشتری‌ها واقعاً از دیدنشون لذت بردند

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :