دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی پوستر

طراحی پوستر کاری تخصصی است و تمام کسب و کارها برای معرفی خود به آن نیاز دارند. پوسترها کارایی زیادی دارند. هم می توانند به صورت چاپ شده در محیط قرار گیرند. هم با توجه به بالا رفتن کارایی شبکه های اجتماعی می توان پوسترها را در آنها بارگذاری کرد. کاربرد این دو فضا در کنار هم می تواند برای یک کسب و کار معجزه کند. با سفارش پوستر به ایران تایپیست می توانید به حقیقت پیوستن این معجزه را سرعت بخشید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی پوستر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

 طراحی پوستر چیست؟

پیش از این که بدانید طراحی پوستر چیست، باید با مفهوم پوستر آشنا شوید. پوستر نوعی اعلان است که برای بیان اخبار و اتفاقات چاپ می شود و به طور معمول دارای موضوع های مختلف است. بیشتر پوسترها به شکل عمودی هستند و ابعاد آنها طوری است که از فاصله نزدیک قابل دیدن اند. اما پوسترها در اندازه های بزرگ تر هم ممکن است چاپ شوند. معمول ترین اندازه یک پوستر 60 در 45 یا 50 در 70 است. ممکن است گاهی به اندازه صفحه A4 هم برسد. اندازه آن هر چقدر باشد مهم ترین وظیفه آن انتقال اطلاعات آن هم در کوتاه ترین زمان ممکن است.  

شما می توانید طراحی پوستر را به ایران تایپیست واگذار کنید. کافی است اطلاعات رویداد خود را در پنل وارد کنید. طراحان این مجموعه متخصصانی هستند که با پشت سر گذاشتن آزمون های سخت وارد شده اند و با کارهای گرافیکی آشنایی کامل دارند.

طراحی پوستر

طراحی پوستر

بهترین ایده برای طراحی پوستر

طراحی پوستر با یک ایده شروع می شود که می تواند ایده شما یا طراح باشد. ایده با طرح ها و فرم ها و استفاده از تصاویر مناسب به اجرا در می آید. این تصویر می تواند یک عکس تبلیغاتی جذاب یا یک عکس صنعتی باشد. هر ایده ای می تواند بهترین برای پوستر شما باشد به شرط این که به خوبی به آن پرداخته شود. استفاده از فونت های مناسب در طراحی می تواند بر زیبایی پوسترها بیفزاید یا از جذابیتشان کم کند.

رنگ ها نیز از مهم ترین المان های مهم در پوسترها هستند. حتی اگر پوستر نخواهد چاپ شود و تنها قرار است در جایی مثل اینستاگرام برای اطلاع رسانی مورد استفاده قرار گیرد، باز هم رنگ ها باید با دقت و سواد بصری در آن جایگزین شوند. با سفارش طراحی پوستر در مجموعه با سابقه مثل ایران تایپیست می توانید ایده خود را از طریق پنل کاربری با گرافیست و طراح خود در میان بگذارید.

طراحی پوستر

بهترین ایده برای طراحی پوستر

طراحی پوستر تبلیغاتی با کمترین قیمت

ممکن است برایتان مطرح باشد که طراحی پوستر چقدر هزینه دارد. با چک کردن قیمت های طراحی شاید به فکرتان برسد که خودتان کمی فتوشاپ بلد هستید یا می توانید با استفاده از دیگر نرم افزارهای طراحی در گوشی برای خودتان یک پوستر طراحی کنید. اما این کار ممکن است در ابتدا از نظر اقتصادی به نفع شما باشد. اما در واقع نوعی ضد تبلیغ است. یک پوستر که در آن المان ها به خوبی در جای خود قرار نگرفته اند نمی تواند کار خبررسانی را به خوبی انجام دهد.

به جای این کار می توانید طراحی پوستر و خبررسانی خود را به افراد حرفه ای و با تجربه و متبحر بسپارید که در ایران تایپیست مشغول کار هستند و این کار را با کمترین هزینه انجام می دهند. هزینه های طراحی در این مجموعه با هیچ کجای دیگر قابل مقایسه نیست. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی پوستر

تبلیغاتی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی پوستر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی پوستر سریع و فوری در ایران تایپیست

طراحی پوستر سریع و فوری برای یک خبررسانی با عجله ممکن است از دست هر طراح و گرافیستی بر نیاید. خیلی از طراح ها برای تبدیل کردن یک ایده به طرح اجرایی به زمان زیادی نیاز دارند. خیلی از طراح ها هم دستشان کند است و نمی توانند یک پوستر را در زمانی کمی طراحی کنند. اما طراحانی که در ایران تایپیست مشغول کار هستند می توانند در کمترین زمان ممکن کار طراحی را برای شما انجام دهند.

اگر کار با سرعت کم به شما تحویل داده شود معنایش این نیست که کار بی کیفیت است، بلکه به این دلیل است که گرافیست های این مجموعه دستشان تند است و تجربه کافی در این زمینه دارند و می دانند که چطور المان ها را به بهترین شکل در کنار هم قرار دهند. سفارش طراحی پوستر به یک مجموعه حرفه ای می تواند بار سنگینی را از دوش شما بردارد.   

طراحی پوستر

طراحی پوستر سریع

طراحی پوستر مذهبی به صورت آنلاین

طراحی پوستر با اهداف مختلفی انجام می شود. پوسترهای مذهبی نیز برای اطلاع رسانی دارای شکل و شمایل خاص خودشان هستند. در این نوع پوسترها به طور معمول از رنگ های خاصی استفاده می شود. رنگ هایی که با المان های مذهبی هم خوانی داشته باشد. شاید طراحی این نوع پوسترها کار هر کسی نباشد. اما شما می توانید در سایت ایران تایپیست وارد شوید و با ثبت در این سایت و داشتن یک پنل کاربری پوستر خود را سفارش دهید. همه چیز در این مجموعه به صورت آنلاین انجام پذیر است و نیاز به هیچ مراجعه حضوری نیست.

شما می توانید سفارش پوستر خود را در پنل ثبت و اطلاعاتتان را وارد کنید. فاکتور از طریق ایمیل یا پیامک و هر راه ارتباطی دیگر که اعلام کرده اید برای شما ارسال می شود و بعد کار طراحی پوستر ادامه می یابد.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر انتخاباتی چقدر است؟

طراحی پوستر برای افرادی که در انتخابات شرکت می کنند بسیار مهم است. زیرا پوستر برای این افراد یکی از مهم ترین و بهترین و البته اصلی ترین راه های ارتباطی با مردم است. پوسترها می توانند برای فرد منتخب گویای همه چیز باشند. به همین دلیل هم باید در انتخاب طراح و گرافیست برای این کار دقت لازم به خرج داده شود. هزینه طراحی پوستر برای این افراد نیز با بقیه متفاوت نیست. البته از آنجا که این پوسترها ممکن است در اندازه های بزرگ تر چاپ شوند، نیاز است که در انتخاب عکس در آنها ظرافت های لازم در نظر گرفته شود.  

طراحی پوستر انتخاباتی در ایران تایپیست در سریع ترین و با کمترین هزینه انجام می شود. خوشبختانه همه کارها در این مجموعه به صورت آنلاین انجام می شود و همین مسئله به کار سرعت بیشتری می بخشد.

طراحی پوستر

نمونه کار طراحی پوستر

دانلود رایگان نمونه کار طراحی پوستر

طراحی پوستر بدون ارسال نمونه نباید انجام شود. یعنی پیش از این که بخواهید سفارش کار طراحی بدهید، باید بتوانید نمونه کارهای انجام شده قبلی طراح را ببینید. شما با وارد شدن به سایت ایران تایپیست و ثبت سفارش طراحی می توانید نمونه کارهای او را به صورت رایگان دانلود کنید و ببینید. اگر برخی طرح ها را نپسندید می توانید درباره نکات منفی آنها با طراح صحبت کنید و همچنین می توانید آنهایی را که مورد پسندتان بوده است به او اعلام کنید. حتی می توانید از نمونه کارها برای پوستر خود ایده بگیرید. حتی اگر کار یک طراح مورد علاقه شما نبود می توانید یک طراح دیگر برای خودتان انتخاب کنید. اما از آنجا که تمام طراحان این مجموعه با وسواس انتخاب شده اند و دارای مدارک تحصیلی و تجربه در این زمینه هستند، به زودی می توانید طراح خود را از میان آنها برگزینید.   

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی پوستر

سفارش طراحی پوستر با فتوشاپ

سفارش طراحی پوستر با فتوشاپ

برای طراحی پوستر از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود. از سال ها پیش خیلی از نرم افزارها به خاطر پیچیدگی ها و ناکارآمدی شان کنار گذاشته شدند. اما فتوشاپ جزء نرم افزارهایی است که توانسته خودش را با تغییرات زمان مطابقت دهد و همچنان یکی از بهترین نرم افزارهایی است که برای طراحی هر چیزی می توان از آن استفاده کرد. یک نرم افزار با قابلیت های بسیار که یاد گرفتن آن ساده است، ولی به کار بردن تمام ابزارهای آن کار پیچیده ای است و فقط افرادی که سال ها با آن کار کرده باشند آشنایی کامل با آن دارند. ادوبی ایلوستریتور، کورل دراو و ادوبی ایندیزاین نیز در حال حاضر برای طراحی استفاده می شوند، اما فتوشاپ همچنان در میان آنها همه کاره است.

برای طراحی پوستر در ایران تایپیست از انواع نرم افزارها استفاده می شود و مانند هر جای دیگری بیشترین کاربرد را فتوشاپ دارد.

طراحی پوستر

سفارش طراحی پوستر تبلیغاتی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی پوستر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

سفارش طراحی پوستر تبلیغاتی ساده را به کجا بسپارم؟

طراحی پوستر تبلیغاتی ساده خود را می توانید به ایران تایپیست واگذار کنید. گرافیست های این مجموعه می دانند که همیشه زیبایی در شلوغی نیست و خیلی وقت ها زیبایی در سادگی خلاصه می شود. در پوسترها و طرح های ساده مفاهیم سریع تر و مستقیم تر به مخاطب منتقل می شود. از آنجا که پیام پوستر باید در همان چند ثانیه اول انتقال یابد، سادگی می تواند به این مسئله کمک کند. گاهی استفاده زیاد از تصاویر و رنگ ها ممکن است حواس مخاطب را از اصل ماجرای پوستر دور کند. یک تصویر ساده و گاهی تنها استفاده از خطوط و طرح های ساده می تواند بهترین ایده برای اطلاع رسانی در پوستر باشد. یک طراحی پوستر ساده می تواند شما را به اهدافی که مد نظرتان است برساند بدون این که لازم باشد از انواع طرح و نقش ها در آن استفاده کنید.    

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی پوستر

طراحی پوستر برای معرفی

طراحی پوستر برای معرفی و تبلیغات مدارس غیر دولتی

طراحی پوستر می تواند علاوه بر تبلیغات با هدف آموزش نیز باشد. یکی از مراکزی که می توان برای معرفی آنها از پوستر استفاده کرد مدارس غیر دولتی هستند. اطلاعات مفید ثبت شده در این پوسترها می تواند مخاطبان بسیاری را از وجود چنین مدارسی مطلع کند. حتی اگر طراحی آن به درستی انجام شود می تواند منجر به تبلیغات و جذب افرادی برای استفاده از این امکانات باشد.

می توانید برای سفارش پوستر از ایران تایپیست هم بهره ببرید. شما می توانید برای تبلیغ مدارس غیر انتفاعی تمام امکانات آموزشی خود را در پنل ثبت کنید و از طراح بخواهید که آنها را به بهترین شکل در پوستر استفاده کند. این اطلاعات می تواند شامل امکانات آموزشی برای سطوح مختلف و شماره های تماس و آدرس مکان آموزشی باشد. یک طراحی پوستر خوب می توانند تمام وجوه تمایز شما را از بقیه منعکس کند.   

طراحی پوستر

طراحی پوستر در ایران تایپیست


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی پوستر خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیطراحی بنرتصویرگری کتاب کودکهزینه طراحی گرافیکی

سوالات متداول

ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. بعد وارد پنل کاربری خود شوید و با وارد کردن اطلاعات سفارش خود را برای طراح به ثبت برسانید.

بله، شما می توانید انتخاب کنید که طراح از نرم افزارهای دیگر برای طراحی شما استفاده کند.

شما می توانید زمانی که نیاز دارید پوستر به دست شما برسد در پنل مشخص کنید و مطمئن باشید که در موعد مقرر برای شما ارسال خواهد شد.

بله، شما هر چند بار که بخواهید می توانید متن و طرح خود را از نظر بگذرانید و از طراح بخواهید که آن را برایتان اصلاح کند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/9/27 تعداد بازدید: 19192 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی پوستر فوری طراحی پوستر آنلاین سفارش طراحی پوستر طراحی پوستر تبلیغاتی طراحی پوستر ارزان

Link: /page/طراحی-پوستر

دیدگاه کاربران

رحمت فدایی | 1403-2-8 ساعت 16:05:58 امتیاز :

برای طراحی پوستر تبلیغاتی به این تیم سفارش دادم و از نتیجه واقعاً خوشم اومد! پوسترها هم چشم‌نواز بودن و هم پیام تبلیغاتی رو دقیقاً منتقل می‌کردن. اگر به دنبال طراحی‌های خلاقانه و جذاب برای کسب‌وکارتون هستید، این تیم انتخاب عالیه.

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :