شنبه ۱۲ اسفند ۰۲
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ویراستاری

صفحه ویراستاری را صوتی گوش کنید
 

ویراستاری متون پایان نامه، پروپوزال، تحقیق و پژوهش، کتاب و ترجمه های شما را در کلیه زمینه های تخصصی و عمومی با تکیه بر دانش فردی و تخصصی ویراستاران حرفه ای خود انجام می دهیم. ایران تایپیست با در اختیار داشتن هزاران ویراستار از سراسر کشور آمادگی کامل خود را برای همکاری با شما اعلام می کند. خدمات ویراستاری متون در ایران تایپیست با حداقل تعرفه و به شکل قسطی و 2 مرحله ای انجام می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع این خدمات بیشتر آشنا شوید.


 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

ویراستاری ترجمه

تا به حال مقاله خود را از فارسی به انگلیسی یا هر زبان دیگری ترجمه کرده باشید اما به دلیل مشکلات ویراستاری ترجمه ریجکت شده باشد؟ یا کتابی را از انگلیسی یا هر زبان زنده دنیا به فارسی و برعکس ترجمه کرده باشید اما به دلیل مشکلات نگارشی، ادبی، علمی، فنی، دستوری و ... به چاپ نرسیده باشد؟ ویراستاری یک علم و تخصص است که از عهده هر کسی ساخته نیست. یا برخی افراد ممکن است هم به عنوان مترجم و هم ویراستار حرفه ای سابقه فعالیت دارند اما به دلیل مشغله زیاد فرصت کافی برای انجام این کار ندارند و به دنبال ویراستارانی ماهر و با تجربه در زمینه تخصصی خودشان هستند.

ایران تایپیست را می توانید یکی از قویترین و حرفه ای ترین مؤسسات انجام خدمات ویراستاری متون مختلف در هر زمینه ای و با هر زبان زنده دنیا در نظر بگیرید. کیفیت و سرعت هر دو در سطح بالایی قرار دارند به نحوی که مشتریان رضایت کامل از واسپاری پروژه های خود به ویراستاران ایران تایپیست دارند.

پوشش دادن متون ترجمه شده به بیش از 31 زبان زنده دنیا و انجام ویراستاری در انواع مختلفی ادبی، علمی، فنی، دستوری و زبانی و حتی نیتیو، خدماتی گسترده و بسیار حرفه ای محسوب می شود. لازمه ارائه چنین خدماتی داشتن تیمی بزرگ، متخصص و با سابقه کار طولانی است تا بتوان هر نوع متنی اعم از علمی، رمان و داستان، ادبی، شعر، نمایشنامه و ... را ویراستاری کرد.

شاید برخی افراد ادعا کنند که می توانند بدون انجام این کار کتاب یا مقاله خود را به چاپ برسانند اما قطعا دو حالت پیش می آید. یا ناشر نه چندان معتبری آن را قبول خواهد کرد و یا فروش خوبی نخواهد داشت؛ چون با اصلاح ایرادات گفته شده متن می تواند با خواننده ارتباط برقرار کند در غیر این صورت خواننده اصلا ترغیب به خرید و استفاده از متن شما نخواهد شد. ما در ایران تایپیست کنار شما هستیم تا خیال شما را از این بابت راحت کنیم و به شما تضمین دهیم که با قیمت بسیار مناسب و کمتر از سایر مؤسسات، کیفیت سطح بالایی از خدمات را دریافت خواهید کرد.

ویراستارانی که در ایران تایپیست کار ویرایش و بررسی دقیق و تخصصی متون ترجمه شده شما را انجام می دهند علاوه بر قبولی در آزمون ورودی این مجموعه، عملکرد و سابقه درخشانی در رزومه خود ارائه کرده اند تا بتوانیم کیفیت کار خود را تضمین کنیم. با این حال در تمام طول پروسه ویراستاری، با ویراستار حرفه ای خود از طریق پنل کاربری به شکل آنلاین در ارتباط خواهید بود تا مرحله به مرحله یا پارت به پارت کیفیت کار را بررسی نمایید.

هزینه ویراستاری متون مختلف نیز بسته به زبان متن ترجمه، حجم کار (تعداد کلمات)، زمان تحویل مدنظر شما (عادی و فوری)، دست نویس یا تایپی بودن و نوع متن (تخصصی یا عمومی) بستگی دارد که پس از مشخص شدن این موارد، پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر خواهد شد.

یکی از مهمترین مسائل و دغدغه هایی که افراد برای ثبت سفارش ویراستاری ترجمه با آن مواجه هستند، هزینه نهایی است. ما هزینه پرداختی شما را قسطی بندی کرده ایم به نحوی که 60% مبلغ در ابتدای شروع کار و 40% هم در انتها و پس از اتمام پروژه پرداخت خواهید کرد. برای پروژه های سنگین نیز علاوه بر تخفیف بیشتر، تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده تا بتوانید پارت به پارت هزینه را پرداخت نمایید.

ویراستاری

ویراستاری ترجمه با بهترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت در ایران تایپیست

 


  کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

ویراستاری علمی

حتما تا به حال برای شما یا اطرافیان اتفاق افتاده که پایان نامه، مقاله تخصصی یا کتاب به دلیل ایرادات علمی و محتوایی اجازه چاپ نگرفته باشند و چندین ماه زمان هدر رفته باشد. ویراستاری علمی یک مهارت و تخصص است که حتی کسانی که خودشان یک مقاله، کتاب یا پایان نامه نوشته باشند ممکن است به آن تسلط نداشته باشند و با ریجکت شدن چندین ماه وقت خود را از دست بدهند و متحمل استرس و فشار زیادی بشوند. ما در ایران تایپیست کنار شما هستیم تا با ویرایش علمی کلیه متون علمی و تخصصی یا عمومی مثل جزوه و موضوعات تحقیقاتی، در هزینه و زمان شما صرفه جویی کنیم.

ویراستاری علمی، کاری تخصصی است که فقط از عهده ویراستاران حرفه ای بر می آید. کسانی که علاوه بر سابقه کاری طولانی در زمینه تخصصی متن کاملا آشنایی داشته باشند. چون تا زمانی که ویراستار متوجه موضوع متن نشود و نسبت به اصطلاحات و عبارات تخصصی آشنایی نداشته باشد به هیچ وجه نمی تواند ایرادات علمی، محتوایی و تخصصی آن را پیدا کند. در چنین شرایطی شما فقط هزینه کرده اید و دوباره مقاله یا کتاب شما ریجکت خواهد شد و باز هم چند ماه زمان از دست خواهید داد.

ایران تایپیست برای اینکه بتواند ویراستاری علمی متون تخصصی و فوق تخصصی شما را به هر زبان زنده دنیا تضمین کند، سفارشات شما را به افرادی واگذار می کند که در زمینه رشته تخصصی شما تحصیل کرده باشد. به عنوان مثال ویراستاری علمی متون معماری به فارغ التحصیلان رشته معماری و دارای سابقه کار و تجربه فراوان در زمینه اصول ویرایش علمی ارجاع داده خواهد شد. به همین دلیل ویراستاران قبل از شروع به کار در ایران تایپیست، ابتدا در آزمون ورودی شرکت می کنند و پس از قبولی باید رزومه حرفه ای ارائه کرده و در مصاحبه نیز قبول شوند.

هزینه ویراستاری علمی به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته به نوع زبان مبدأ، تألیفی یا ترجمه بودن متن، تعداد کلمات یا به عبارتی حجم سفارش، زمان درخواستی برای تحویل سفارش (عادی یا فوری)، نوع متن (پایان نامه، مقاله تخصصی، موضوع تحقیقاتی، جزوه و یا کتاب) و نوع ژورنال (معتبر مثل ISI یا با IF پایین) متفاوت می باشد. اما نگران نباشید چون تعرفه هایی که در ایران تایپیست برای مشتریان در نظر گرفته شده بسیار کمتر از قیمت های عرف بازار هستند. ضمنا برای سفارشات حجیم و پرکار نیز تخفیفات ویژه و شرایط پرداخت اقساطی خاص در نظر گرفته شده است.

پیش فاکتور رایگان هزینه کل سفارش ویراستاری علمی متون شما در کمتر از 5 دقیقه به شکل رایگان صادر می شوند. در صورتی که تمایل به همکاری داشته باشید، 60% مبلغ در ابتدای کار و مابقی پس از اتمام پروژه دریافت خواهد شد. در سفارشات حجیم علاوه بر تخفیف ویژه، امکان پرداخت بخش به بخش یا پارت به پارت در نظر گرفته ایم. بابت کیفیت کار نیز ما به تضمین و گارانتی می دهیم تا هرگونه ایراد از سمت ویراستار در اسرع وقت رفع خواهد شد. ضمن اینکه شما نیز می توانید از طریق پنل کاربری به شکل آنلاین در جریان روند کار و کیفیت ویراستاری متن خودتان باشید.

ویراستاری

ویراستاری علمی تمامی متون تخصصی و علومی در شاخه های مختلف در ایران تایپیست

 

ویراستاری فنی

تا به حال به این فکر کرده اید که ویراستاری فنی مقاله، پایان نامه، کتاب یا موضوع تحقیقاتی خود را به دست چه کسی بسپارید؟ هنوز به دنبال پیدا کردن مؤسسه ای معتبر برای ویرایش فنی متون خود هستید ولی مورد مناسب پیدا نکرده اید یا هزینه های سنگین آن مطابق با بودجه مالی شما نبوده است؟

ویراستاران فنی و با سابقه ما در ایران تایپیست در کنار شما هستند تا متن شما را با ویرایش فنی دقیق و تخصصی، عاری از هر گونه خطا و اشتباه کنند. ما ویرایش فنی متن‌تان را به شکلی حرفه ای و در طی مدت زمان درخواستی شما انجام می دهیم و تضمین می کنیم که در هر ژورنال یا انتشاراتی که مایل باشید، خواهید توانست به چاپ برسانید و به تأیید داوران برسد.

خدماتی که ایران تایپیست برای ویراستاری فنی و زبانی متون شما در نظر گرفته بسیار گسترده است. کارهایی که ویراستاران ایران تایپیست برای ویرایش فنی یا صوری متن شما انجام خواهند داد شامل چک کردن قواعد رسم الخط، پاراگراف بندی، معادل گذاری صحیح و بدون کج فهمی برای برخی اصطلاحات که از نظر ناشر یا ژورنال ایرادی نداشته باشد، درج تصاویر و نمودار و فرمول ها در محل مناسبی از متن، تهیه فهرست عناوین و تصاویر و جداول و همچنین واژه نامه، اعمال تنظیمات لازم برای صفحات و پانویس و ... می باشد.

ما در ایران تایپیست برای ویراستاری فنی متون شما از افرادی کمک گرفته ایم که دانش آموخته رشته تخصصی شما هستند تا آگاهی و درک کاملی از  متون تخصصی شما داشته باشند. علاوه بر این ویراستاران ایران تایپیست به بیش از 31 زبان زنده دنیا مسلط می باشند تا بتوانید برای ویراستاری هر متنی سفارش ثبت کنید.

کیفیت تمامی سفارشات ویرایش فنی در ایران تایپیست دارای گارانتی هستند به این معنا که در صورت نارضایتی کاربر یا ریجکت شدن به دلایل مسائل ویرایش فنی، اصلاح آن کاملا رایگان خواهد بود که البته این مورد بندرت رخ می دهد. علاوه بر این همکاران بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته پیگیر سفارش شما هستند تا در موعد مقرر و مشخص شده به اتمام برسند. ضمنا از طریق پنل کاربری نیز می توانید با ویراستار فنی خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید و کیفیت و میزان پیشرفت روند کار را به صورت مرحله به مرحله چک نمایید.

هزینه ویراستاری فنی در ایران تایپیست بستگی به نوع موضوع (تخصصی یا عمومی)، زبان مبدأ، متن تألیفی یا ترجمه شده، حجم کار براساس تعداد کلمات، زمان درخواستی شما برای تحویل (عادی یا فوری)، نوع متن (پایان نامه، مقاله تخصصی، پروپوزال، پژوهش و تحقیق، جزوه و ...) و دستورالعمل های خاص ژورنال یا ناشر متغیر است. پس از مشخص شدن این موارد پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر خواهد شد.

تعرفه هایی که بابت ویراستاری فنی در ایران تایپیست در نظر گرفته شده نسبت به تعرفه های رایج بازار بسیار مقرون به صرفه تر هستند. شیوه پرداخت سفارشات به شکل 60% مبلغ کل در ابتدای شروع پروژه و مابقی پس از اتمام کار دریافت می گردند. در صورتی که سفارش شما حجم زیادی داشته باشد علاوه بر تخفیف بیشتر، خدمات ویژه مثل پرداخت پارت به پارت یا قسطی هم در نظر گرفته ایم.

ویراستاری

ویراستاری فنی برای انواع متون پایان نامه، پروپوزال، موضوعات تحقیقاتی و ...

 


  کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

ویراستاری ادبی

شما هم جزو آن دسته از نویسندگان و مؤلفینی هستید که حس می کنید متن شما به شکل مناسب و صحیح خود توسط خواننده درک نمی شود یا مطلب مورد منتقل نمی گردد؟ حس می کنید کتابتان با وجود اینکه مجوز چاپ گرفته و در بازار به فروش می رسد به علت سنگین بودن متن و انتقال سخت مفهوم و مشکلات ادبی فروش خوبی ندارد؟ مقالات شما بارها بخاطر مشکلات ادبی و ساختاری ریجکت شده است و تقریبا نا امید شده اید؟

ما در ایران تایپیست با خبرهای خوبی درخدمت شما هستیم! ایران تایپیست با بهترین ویراستاران ادبی کشور همکاری دارد تا هرگونه مشکل کج فهمی، اشکالات دستوری، واژه ها و جملات سخت و ثقیل و نامفهوم، یکدست نبودن متن، زیاده گویی و هجو نویسی، املای اشتباه کلمات رایج، توضیحات مهمی حذف شده، رسایی متن و ایراد در ارجاعات و نقل قول ها و ... را در سریعترین زمان ممکن رفع کند.

ویراستاری ادبی نیاز به تخصص، تجربه و دانش بالایی دارد که ویراستاران ایران تایپیست با سابقه طولانی خود در این زمینه و قبولی در آزمون ورودی این مجموعه آن را به اثبات رسانده اند. علاوه بر این ویراستار ادبی باید قادر باشد برحسب نوع درخواست و قوانین ناشر یا ژورنال خارجی، اصلاحات لازم را انجام دهد و در زمینه تخصصی متن دانش آموخته باشد در غیر این صورت نمی توان کیفیت متن ویراستاری شده را تضمین کرد.

ایران تایپیست برای تضمین کیفیت ویراستاری متون تخصصی و عمومی شما، کلیه سفارشات تخصصی را به افراد دانش آموخته یا فارغ التحصیل رشته مرتبط ارجاع می دهد به عنوان مثال ویرایش ادبی متن حوزه کشاورزی به فارغ التحصیل این رشته داده خواهد شد.

با این حال برای رضایت خاطر شما عزیزان همکاران بخش پشتیبانی دائما با ویراستار در ارتباط هستند تا ضمن کسب اطمینان از پیشرفت روند کار و ارسال در زمان مقرر شده، کیفیت آن را پارت به پارت بررسی نمایند. البته بخشی هم تحت عنوان پنل کاربری در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند با ویراستار حرفه ای خود در ارتباط باشند و نکات و مشکلات را متذکر شوند.

تعرفه ویراستاری ادبی کلیه متون در ایران تایپیست بسیار کمتر از سایر مؤسسات معتبر کشور می باشد. هزینه نهایی سفارشات برحسب نوع متن (پایان نامه، مقاله، موضوع تحقیقاتی، پروپوزال، متن ادبی یا رسمی، جزوه و ...)، زمینه یا موضوع متن (تخصصی یا عمومی)، زمان تحویل (فوری یا عادی)، تعداد کلمات یا حجم سفارش، زبان مبدأ، آماده سازی برای ژورنال، ناشر یا پروپوزال تعیین می شود. با مشخص شدن این موارد، پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر می گردد.

پرداخت هزینه سفارش ویراستاری متون در ایران تایپیست به صورت قسطی و 2 مرحله ای است. 60% مبلغ در ابتدای شروع کار و 40% نیز پس از اتمام پروژه دریافت خواهد شد. در مواردی که سفارش حجیم و سنگین داشته باشید، علاوه بر تخفیف ویژه، امکان پرداخت قسطی یا پارت به پارت هم وجود خواهد داشت. ایران تایپیست زمینه را برای ویراستاری ادبی شما با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا فراهم کرده است.

ویراستاری

ویراستاری ادبی با بهترین کیفیت برای تمامی متون تخصصی و عمومی

 
هلدینگ ایران تایپیست این افتخار را دارد که انواع ویراستاری را با کمک بالغ بر 4000 ویراستار در زمینه های تخصصی مختلف از سراسر کشور خدمات میدهد. ویراستار کیست؟ ویراستار کسی است که ویراستاری انجام میدهد. برای اینکه تعریف درستی از "ویراستار" داشته باشیم باید  ابتدا ویراستاری را تعریف کنیم و انواع ویراستاری را بشناسیم.
 
 
تعریف ویراستاری متن: ویراستاری به آماده سازی متن برای انتقال مفهوم گفته می شود. این یک تعریف کلی است ولی ما برای اینکه به هدف خود نزدیک شویم تعاریف متداول در دانشگاه ها و انتشارات ها می پردازیم تا شما هر کدام که فکر میکنید برایتان مناسب است برگزینید.
 
انواع ویراستاری:
 • ویرایش ادبی
در این نوع ویرایش متن از نظر فعل و فاعل بررسی می شود. شیوایی بیان و انتقال مفاهیم بررسی و ویرایش می شود. ویراستار در ویرایش ادبی جمله ها را تک تک بررسی و ممکن است ساختار جمله را تغییر دهد تا تناسب فعل و فاعل و همچنین انتقال مفاهیم بهتر شوند.

 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
 
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
 
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگرید 
مشاوره ویراستاری علمی در ساعت اداری (خانم ابراهیمی)              09195046400
مشاوره ویراستاری در ساعت غیر اداری  (آقای شیدایی)                  09199170040

 

 • ویرایش علمی متون تالیفی
اگر متنی را در قالب مقاله یا کتاب تالیف نمودید و احساس میکنید از نظر علمی باید بررسی و اصلاح شود می بایست به ویراستاری ارجاع شود که تسلط علمی بر مبحث داشته باشد تا بتواند صحت علمی آن را بررسی نماید.
 

 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
 
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
 
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگرید 
مشاوره ویراستاری علمی در ساعت اداری (خانم فدایی)               09198244151
مشاوره ویراستاری در ساعت غیر اداری (آقای شیدایی)                09199170040

 

 • ویرایش علمی متون ترجمه شده
اگر متنی را از فارسی به انگلیسی  ترجمه نموده اید و میخواهید ویراستاری شود تا اصلاحات گرامری و انتقال مفاهیم انجام شود. میتوانید از ویراستاری علمی متون ترجمه شده استفاده نمایید. در این نوع ویرایش، از مترجمین کارشناسی ارشد و دکتری رشته مترجمی و ادبیات انگلیسی استفاده می شود تا با تسلط خود بر انگلیسی بهترین ادیت ها را انجام دهند.
 

 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
 
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
 
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگرید 
مشاوره ویراستاری علمی در ساعت اداری (خانم فدایی)               09198244151
مشاوره ویراستاری در ساعت غیر اداری (آقای شیدایی)                09199170040

 

 • ویرایش فنی
اگر متنی دارید که از نظر علمی تایید شده می باشد و همچنین نیاز به ویرایش ادبی ندارد، می بایست از نظر ویرایش فنی چک شود. ویراستار فنی، علامت گذاری ها، غلط املایی، فاصله ها و نیم فاصله ها را بررسی می کند و اصلاح مینماید.

 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
 
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگرید 
مشاوره ویراستاری علمی در ساعت اداری (خانم ابراهیمی)              09195046400
مشاوره ویراستاری در ساعت غیر اداری  (آقای شیدایی)                  09199170040

 

 • ویرایش و تنظیم پایان نامه (صفحه آرایی کتاب و پایان نامه)
به اشتباه گاها دیده شده که اساتید و دانشجویان گرامی به صفحه آرایی پایان نامه (تنظیم پایان نامه به شویه نامه دانشگاه) ویراستاری میگویند. در حقیقت پایان نامه ها می بایست توصط صفحه آرا به شیوه نامه دانشگاه تنظیم شوند.
 

 کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
 
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگرید 
مشاوره ویراستاری علمی در ساعت اداری (خانم ابراهیمی)              09195046400
مشاوره ویراستاری در ساعت غیر اداری  (آقای شیدایی)                  09199170040

 

1- کتاب به چه نوع ویراستاری هایی نیاز دارد؟
 • ویرایش علمی (در صورت نیاز)
 • ویرایش ادبی (اغلب بهبود دهنده است)
 • ویرایش فنی (حتما نیاز دارد)
 • صفحه آرایی (حتما نیاز دارد)
2- پایان نامه به چه نوع ویراستاری هایی نیاز دارد؟
 • ویرایش علمی (در صورت نیاز)
 • ویرایش ادبی (اغلب بهبود دهنده است)
 • ویرایش فنی (حتما نیاز دارد)
 • صفحه آرایی (حتما نیاز دارد)
3- مقاله به چه نوع ویراستاری هایی نیاز دارد؟
 • ویرایش علمی (در صورت نیاز)
 • ویرایش ادبی (اغلب بهبود دهنده است)
 • ویرایش فنی (حتما نیاز دارد)
 • صفحه آرایی (حتما نیاز دارد)
 

   کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است، هزینه را میبینید و سپس تصمیم میگیرید


 
خدمات ویراستاری
تبلیغات محیطی ایران تایپیست
 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ویرایش فنیویرایش گرامری مقاله انگلیسیلیست هزینه تایپ صفحه آرایی

سوالات متداول

بستگی به حجم کار، زبان مبدأ، ترجمه یا تألیفی بودن متن، موضوع یا زمینه تخصصی دارد. با این حال می توانید سفارش را به شکل فوری ثبت نمایید تا در نصف زمان ممکن ویراستاری متن شما انجام شود.

کسانی که فارغ التحصیل یا دانش آموخته رشته شما هستند. چون فقط این دسته از افراد به تمامی جوانب تخصصی و کلی متن شما تسلط کامل دارند.

پیگیری سفارشات توسط واحد پشتیبانی به صورت 24 ساعته انجام می گیرد با این حال می توانید از طریق پنل کاربری به شکل مستقیم با ویراستار در ارتباط باشید.

با مشخص شدن موارد مختلف، هزینه نهایی سفارش در قالب پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر می گردد.

بله سفارش را در سایت بخش تایپ زمینه ویراستاری ثبت نمایید

بستگی به حجم کار، زمینه و زبان متغیر است باید سفارش را در بخش تایپ زمینه ویراستاری ثبت کنید تا بررسی شود

خیر فقط ویراستاری ادبی و فنی یعنی اصلاح غلط های املائی، ادیت گرامری، جمله بندی، علائمم نگارشی و ... انجام میگردد


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 55320 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: ویراستاری ویراستاری علمی ویراستاری ادبی ویراستاری فنی ویراستاری ترجمه ویراستاری انلاین

Link: /page/ویراستاری

دیدگاه کاربران

محمدحسن ایپکچی | 1402-10-28 ساعت 05:06:23 امتیاز :

درخواست ویراستاری رساله دکتری دارم اطفا راهنمایی هزینه فرمایید

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :