چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی را می توان چیزی شبیه به طراحی انیمیشن دانست. تصویرهای متحرکی که برای مخاطب جذاب هستند، اما مانند انیمیشن ها داستانی برای آنها در نظر گرفته نمی شود و تنها بر روی جنبه های نمادین تمرکز می شود. این تصاویر متحرک از عناصر اثرگذار برای برندسازی و تبلیغات محسوب می شوند. برای سفارش طراحی این تصاویر متحرک می توانید به ایران تایپیست مراجعه کنید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی موشن گرافی چیست؟

طراحی موشن گرافی اهداف جدی تری از انیمیشن را دنبال می کند. انیمیشن ها بیشتر برای سرگرمی و فراغت ساخته می شوند، اما موشن گرافی ها می توانند وظیفه سنگین تبلیغات و برندسازی را بر عهده بگیرند. برای ساخت آنها به طور معمول گرافیست ها و طراحان از نرم افزارهای گرافیکی استفاده می کنند. فتوشاپ و ایلوستریتور از نرم افزارهایی هستند که برای ساخت موشن گرافی مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب که ابتدا طرح گرافیکی در این نرم افزارها ساخته می شود و بعد از آن در نرم افزارهایی مانند افتر افکت، پریمیر و اپل موشن آنها را به حرکت در می آورند. در ایران تایپیست هم طراحان از نرم افزارهای حرفه ای برای طراحی بهره می برند. برای معرفی محصولات و خدمات کسب و کارها موشن گرافی ها در دنیای امروز نقش مهمی دارند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی

اهمیت طراحی موشن گرافی برای تبلیغ برند شما

طراحی موشن گرافی با هدف تبلیغات کسب و کارها در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها انجام می گیرد. در موشن گرافی از فرم و رنگ و بافت و حرکت برای معرفی کوتاه محصولات و خدمات یک کسب و کار استفاده می شود. از آنجا که موشن گرافی تصویر محور است اثرگذاری خوبی بر روی مخاطب دارد. برای شرح تولید یک محصول می توان به سادگی از این روش استفاده کرد. موشن گرافی ها پتانسیل های زیادی دارند و دست کسب و کارها را برای بیان آنچه دوست دارند با مخاطبان خود در میان بگذارند باز می گذارند. مخاطب امروز که دوست دارد زودتر به نتیجه برسد و حوصله خواندن متن های بلند را ندارد با ویدئو ارتباط بیشتری برقرار می کند. موشن گرافی ها نیز از این دست محسوب می شوند که برای سفارش آنها می توانید روی ایران تایپیست حساب کنید.  

طراحی موشن گرافی

اهمیت طراحی موشن گرافی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی موشن گرافی ارزان قیمت

طراحی موشن گرافی با توجه به این که در نرم افزارهای گرافیکی و ساخت و تدوین ویدئو باید صورت گیرد، نیاز به زمان دارد. از آنجا که این کار تخصصی است نباید به هر فردی واگذار شود. هر کسی که کمی با نرم افزارهای گرافیکی آشنا است نمی تواند از پس این کار بر بیاید. به جای آن می توانید به گرافیست های ایران تایپیست سفارش کار بدهید که با قیمت مناسب و ارزان می توانند برای کسب و کارتان موشن گرافی بسازند. کاری که به شما تحویل داده می شود همان کیفیتی را دارد که انتظار دارید و ارزان بودن به معنای کار بی کیفیت نیست. یکی از دلایل ارزان بودن کار گرافیکی در این مجموعه این است که 9000 گرافیست با آنها فعالیت دارند و سعی شده است که قیمت ها نسبت به رقبا پایین تر در نظر گرفته شود.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی ارزان

آیا امکان طراحی موشن گرافی با لوگو وجود دارد؟

طراحی موشن گرافی با لوگو هم امکان پذیر است. لوگوها عناصر جذابی برای ساخت موشن گرافی هستند. وقتی در ساخت موشن گرافی از لوگوی یک کسب و کار استفاده شود، به آن لوگوموشن گفته می شود. این کار با ایجاد حرکت در لوگو و پویا کردن آن شکل می گیرد. استفاده از لوگوها می تواند یکی از راه های مهم برای برند سازی باشد. البته این کار باید هنرمندانه انجام شود. تنها دانستن تکنیک و استفاده از ابزارهای گرافیکی برای آن کافی نیست. نیاز به شناخت کامل برند دارد. کاری که در ایران تایپیست انجام می گیرد با توجه به شناخت همه جانبه از برند است. در ضمن، لوگوها این ظرفیت را دارند که در ذهن مخاطب ماندگار شوند. اثرگذاری لوگوها با پرداخت درست بیشتر خواهد شد و ماندگاری آنها را در ذهن مخاطب طولانی تر خواهد کرد.   

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی با لوگو

طراحی کاراکتر در ساخت موشن گرافی چقدر زمان می برد؟

طراحی موشن گرافی نیاز به ساخت کاراکتر هم دارد. برای ساخت کاراکتر طراح باید مطالعه کاملی روی برند و کسب و کار داشته باشد تا بتواند کاراکتری اثرگذار خلق کند. در ایران تایپیست کافی است به این وب سایت مراجعه کنید و بعد از ثبت نام در آن سفارش طراحی خود را ثبت کنید. به محض این که فاکتور تأیید شود، کار شما شروع خواهد شد. از همان ابتدای کار می توانید هر ایده ای درباره ساخت کاراکتر مناسب کسب و کار خود دارید با آنها در میان بگذارید. تمام اطلاعات لازم که به گرافیست و طراح کمک کند تا زودتر بتواند به نتیجه برسد در دسترس او قرار دهید. گفت و گو درباره ساخت کاراکتر می تواند زمان طراحی آن را کوتاه تر کند. استفاده از نرم افزارها نیز در زمان ساخت آن اثرگذار است و با برخی از آنها می توان کار را سریع تر پیش برد.  

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافی

ساخت موشن گرافی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی موشن گرافی های مذهبی

سفارش طراحی موشن گرافی مذهبی هم در ایران تایپیست امکان پذیر شده است. با توجه به این که در این نوع موشن گرافی ها باید از رنگ ها و طرح های خاصی استفاده شود، نیاز است که طراح با این مسئله آشنایی کامل داشته باشد. طراحی می تواند موشن گرافی های مذهبی بسازد که بداند هدف از ساخت آن چیست. برای این که مخاطب بتواند ارتباط خوبی با آن برقرار کند نیاز است که از طراحی های هنری استفاده شود. تلفیق هنر و تکنیک در ساخت موشن گرافی می تواند مخاطب را در همان لحظه های اول جذب کند و او را تا به آخر با خود همراه کند. از آنجا که گرافیست های این مجموعه آزمون های سختی را برای شروع همکاری پشت سر گذاشته اند، می توانید برای طراحی هر نوع کار گرافیکی و ویدئویی از آنها کمک بگیرید.

طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی حرفه ای

طراحی موشن گرافی حرفه ای برای اینستاگرام و سایت شما

می توان بعد از طراحی موشن گرافی در ایران تایپیست از آن در صفحه اینستاگرام و سایت خود استفاده کنید. وب سایت ها گنجایش خوبی برای تبلیغات دارند و ویدئوها و موشن گرافی ها امروزه بیشتر از هر محتوای دیگری مخاطب دارند. محتواهایی که در زمان کم مطالب مهم و اساسی را به مخاطب انتقال دهد. اینستاگرام هم از آنجا که بستری تصویر محور دارد، در آن استقبال خوبی از تصاویر می شود، به خصوص اگر این تصاویر متحرک باشند و بتوانند برای لحظه هایی مخاطب را همراه خود نگه دارند. ساخت موشن گرافی با طرح و رنگ های جذاب می تواند به درستی محصولات و خدماتی که یک کسب و کار مد نظر دارد به بهترین شکل جلوی چشم مخاطب بیاورد. مخاطبی که در طول روز هدف تبلیغات بسیار زیادی قرار می گیرد و تنها برخی از آنها را برای تماشا بر می گزیند. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافی

نمونه کار طراحی موشن گرافیک

دانلود رایگان نمونه کار طراحی موشن گرافیک

پیش از سفارش طراحی موشن گرافی در ایران تایپیست، ممکن است نیاز باشد نمونه کارهای قبلی را ببینید. دیدن نمونه کارها سود زیادی را برای شما به همراه دارد. هم موجب می شود که با سبک و سیاق کار گرافیست آشنا شوید و اگر از همان ابتدا انتقادی دارید درباره آن با او گفت و گو کنید. همچنین، می تواند به شما ایده های جدید بدهد تا بتوانید از آنها در کسب و کار خود نیز استفاده کنید. می توانید پیش از شروع کار از گرافیست درخواست نمونه کار بدهید. بحث و صحبت درباره نمونه کارها می تواند منجر شود بتوانید درباره سلیقه خود با طراح حرف بزنید و در نهایت بعد از شروع کار می توانید او را نیز هم سلیقه خودتان کنید. طراحان مجموعه بسیار حرفه ای هستند و می توانید با خیال راحت تا پایان کار به آنها اعتماد کنید.

طراحی موشن گرافی

سفارش طراحی موشن گرافی

طراحی موشن گرافی و تأثیر آن بر سئو

طراحی موشن گرافی می تواند بر سئو نیز اثرگذار باشد. همه تلاشی که کسب و کارها می کنند برای دست یافتن به فروش بیشتر محصولات و خدمات است. برای این کار باید تبلیغات آنها بیشتر دیده شود. در واقع، کسب و کاری موفق است که بتواند مخاطب بیشتری را جذب کند که و در نهایت هم آنها را به مشتریان دائمی خود بدل کند. وقتی یک موشن گرافی اثرگذار در یک وب سایت بارگذاری شود، موجب می شود که کاربران بیشتری از آن دیدن کنند و همین مسئله می تواند بر سئو نیز مؤثر واقع شود. دست به دست شدن یک موشن گرافی در میان مخاطبان همان چیزی است که صاحب یک کسب و کار انتظار دارد اتفاق بیفتد. برای داشتن چنین موشن گرافی با طراحان ایران تایپیست در تماس باشید. طراحانی که می دانند چطور موشن گرافی های کاربرپسند برای کسب و کار بسازند.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی موشن گرافی

ثبت سفارش طراحی موشن گرافی

امکان ثبت سفارش طراحی موشن گرافی از سراسر ایران

طراحی موشن گرافی در ایران تایپیست برای همه افراد از سراسر کشور ممکن است. همان طور که طراحان و گرافیست های ماهر و باتجربه بسیاری از سراسر کشور با این مجموعه همکاری دارند، سفارش دهندگان هم در هر کجای ایران که باشند می توانند به این طراحان با سابقه درخشان دسترسی داشته باشند. ثبت سفارش در این سایت به سادگی و بدون داشتن هیچ تخصص خاصی و در هر زمانی انجام پذیر است. تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک و حتی کسب و کارهای محلی می توانند برای ساخت موشن گرافی از این مزیت بهره ببرند. دنیای اینترنت دنیای آدم ها را دسترس پذیرتر کرده و توانسته است ناممکن های بسیاری را به ممکن بدل کند. دسترسی به افراد ماهر و با تجربه برای کسانی که دور از شهرها هستند کار ساده ای نیست و این مجموعه توانسته این امکان را برایشان فراهم کند.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافی خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی لوگوطراحی لوگوموشنطراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکی

سوالات متداول

ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. بعد می توانید در پروفایلی که برای شما ساخته می شود، سفارش خود را با وارد کرد اطلاعات به ثبت برسانید.

برای این کار از تمام نرم افزارهای گرافیکی و نرم افزارهای تدوین و ساخت ویدئو استفاده می شود.

به دلیل این که گرافیست های این مجموعه دورکار هستند و همیشه کار برای انجام دادن دارند، قیمت های پایین تری برای کار می گیرند.

گرافیست هایی که سابقه درخشانی در طراحی این کار دارند و توانسته اند رضایت مشتری را جلب کنند، می توانند افراد مناسبی باشند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/28 تعداد بازدید: 14922 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی موشن گرافی ارزان طراحی موشن گرافی حرفه ای طراحی موشن گرافی مذهبی طراحی کاراکتر موشن گرافی سایت طراحی موشن گرافی

Link: /page/طراحی-موشن-گرافی

دیدگاه کاربران

فرهادی | 1403-2-11 ساعت 16:17:52 امتیاز :

ویدیوهایی که طراحی کردید، جذاب و حرفه‌ای بودن و همه چیز دقیقاً مطابق با نیاز ما بود. از تیم خلاق و کاربلد شما سپاسگزاریم.

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :