چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن همان طور که از نامش پیداست نوعی لوگوی متحرک است که در ایران تایپیست قابل سفارش است. از وقتی رسانه ها و شبکه های اجتماعی گسترده شده و مخاطبان بیشتری به آنها روی آورده اند، استفاده از لوگوموشن ها در تبلیغات رونق بیشتری یافته است.   


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگوموشن خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی لوگوموشن چیست؟

طراحی لوگوموشن باید بتواند قدرت و توانی را که این گرافیک در برندسازی دارد نشان دهد. یکی از مهم ترین مشخصات این سبک تبلیغات انتقال پیام به مخاطب در کمترین زمان ممکن است. در ضمن، نمی توان از ماندگاری پیام در ذهن مخاطب نیز چشم پوشی کرد. لوگوموشن ها با پیشرفت فناوری به بازاریابی راه یافته اند و توانسته اند در همین مدت اثرگذاری خود را به اثبات برسانند. یک لوگوموشن حرفه ای طراحی شده در ایران تایپیست می تواند تأثیر بسیاری بر روی یک کسب و کار و در نهایت در فروش داشته باشد. لوگوموشن ها می توانند در یک ویدئوی گرافیکی آورده شوند. در واقع، برند کسب و کار به شکل متحرک و بدون صدا مورد استفاده قرار می گیرد. لوگوی متحرک را می توان یکی از زیر شاخه های علم گرافیک در نظر گرفت که با تکنیک های خاص یک لوگو را به صورت متحرک در می آورد.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن

کمترین نرخ طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن یکی از تکنیک های موشن گرافی است که کارایی زیادی در جلب مخاطب دارد. برای این کار از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود که لوگو و نماد یک کسب و کار را به شکل متحرک می سازد. لوگویی که حرکت در آن ایجاد شده است نسبت به یک لوگوی ثابت اثرگذاری بیشتری دارد. این نوع طراحی ها امروزه به تنهایی از ابزارهای مهمی برای انتقال محتواهای تبلیغاتی به شمار می روند. از آنها می توان در ویدئوهای تبلیغاتی مورد استفاده در شبکه های اجتماعی استفاده کرد. در ایران تایپیست 9000 گرافیست مشغول فعالیت هستند و به دلایل مختلفی نرخ کارهای گرافیکی کم در نظر گرفته می شود. می توان گفت پایین ترین نرخ لوگوموشن را می توانید در این مرکز پیدا کنید. قیمت پایین طراحی در این مرکز به هیچ عنوان به معنای بی کیفیت بودن کار نیست.  

طراحی لوگوموشن

نرخ طراحی لوگوموشن


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگوموشن خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن با نرم افزارهای طراحی انجام می گیرد. ایلوستریتور یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهایی است که برای طراحی لوگو و لوگوموشن کاربرد دارد. این نرم افزار امکانات بسیاری برای طراحی دارد. هر نوع ابزاری در این نرم افزار در دسترس طراح قرار داده شده است. دومین نرم افزار کورل دراو است که یکی از کامل ترین نرم افزارهای طراحی است. از آنجا که همیشه در حال به روز رسانی بوده است، امروزه به یکی از سریع ترین نرم افزارها بدل شده است. نرم افزار فتوشاپ هم یکی دیگر از این نرم افزارهای پر کاربرد است که دسترسی به آن نیز از بقیه نرم افزارها ساده تر است. نرم افزار افینیتی دیزاینر یکی دیگر از این نرم افزارها است که می توان از آن به عنوان مکمل فتوشاپ و کورل دراو استفاده کرد. نرم افزار جتای هم یکی از کم دردسرترین ها است. طراحان در ایران تایپیست از تمام این نرم افزارها برای طراحی بهره می برند. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن آنلاین

ساخت و طراحی لوگوموشن آنلاین

امکان ساخت و طراحی لوگوموشن به صورت آنلاین هم وجود دارد. در صورتی که یک کسب و کار بخواهد این کار را انجام دهد می تواند با صرف هزینه کم و زمان کمتر به آن دست پیدا کند. در واقع، امکان ساخت لوگوموشن ها در محیط وب برای سرعت بخشیدن به کار تبلیغات ایجاد شده است. این طراحی ها نیز از کیفیت مناسب برخوردار هستند. خروجی در این محیط در چند دقیقه ارائه خواهد شد و به شکل خودکار است. در ضمن، می توان ویدئو را پیش از استفاده بارها دید و ویرایش کرد. استفاده از آن هم نیاز به تخصص خاصی ندارد و بسیار راحت است. گرافیست ها و طراحان ایران تایپیست با تمام مراحل این کار آشنا هستند و می توانید برای سفارش به آنها مراجعه و از این امکان کم نظیر بهره ببرید. ثبت سفارش در این مرکز به صورت آنلاین امکان پذیر است.

طراحی لوگوموشن

لوگوموشن تبلیغاتی

طراحی لوگوموشن تبلیغاتی برای کسب و کار شما

طراحی لوگوموشن با اهداف خاصی قابل اجرا است. از آن می توان به راحتی برای تبلیغات یک کسب و کار استفاده کرد. یادآوری و معرفی کسب و کار، به وجود آورنده ذهنیت مطلوب در مخاطب، اثرگذاری آنی بر مخاطب و اعتماد سازی از دیگر اهدافی هستند که با ساخت یک لوگوموشن برای یک کسب و کار می توان دنبال کرد. استفاده از لوگوموشن در تبلیغ های ویدئویی می تواند برای تأمین مقتضیات برندسازی نام یک کسب و کار نقش آفرینی کند. برای دست یافتن به تمام این هدف ها می توانید به ایران تایپیست مراجعه کنید و سفارش طراحی خود را در کمترین زمان ممکن در وب سایت به ثبت برسانید. از آنجا که سفارش دهنده در پنل کاربری خود با گرافیست در ارتباط است می تواند هر آنچه در ذهن دارد با او در میان بگذارد و از ایده هایش برای او بگوید.

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن کوتاه


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگوموشن خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

طراحی لوگوموشن کوتاه چقدر طول می کشد؟

زمان طراحی لوگوموشن به نرم افزاری که استفاده می شود هم بستگی دارد. اما در کل با سفارش طراحی در سایت ایران تایپیست این سفارش دهنده است که تعیین می کند کار را کی تحویل بگیرد. بعد از ثبت نام در سایت می تواند سفارشش را در پنل کاربری ثبت کند و در کمترین زمان ممکن فاکتور به صورت رایگان برای او ارسال خواهد شد. پس از تأیید فاکتور و قیمت در سریع ترین زمان ممکن کار طراحی آغاز خواهد شد. این طراحی در کل به زمان زیادی نیاز ندارد و از آنجا که بیشتر کسب و کارها قصد استفاده از آن را در شبکه های اجتماعی دارند، می توانند در زمان بندی خود روی تحویل کار به طور دقیق حساب کنند و نگران تأخیر کار نباشند. زمان مهم ترین مسئله ای است که گرافیست های این مرکز برای آن اهمیت ویژه ای را قائل هستند.

طراحی لوگوموشن

نمونه کارهای طراحی لوگوموشن

بررسی نمونه کارهای طراحی لوگوموشن

هر کسب و کاری می تواند پیش از سفارش طراحی لوگوموشن در ایران تایپیست نمونه کارها را مشاهده کند. مشاهده نمونه کار کمک می کند که شما بتوانید از ایده ها به نوع دیگری در کسب و کار خود استفاده کنید. این نمونه کارها در صورت درخواست برای شما ارسال خواهند شد. حتی می توانید از گرافیست خود درخواست نمونه کار بدهید. در صورت مشاهده و مورد پسند نبودن می توانید نظرها و پیشنهادهای خود را با او مطرح کنید. اگر با او به نتیجه نرسیدید می توانید گرافیست خود را تغییر دهید. در کل این اختیار به سفارش دهنده داده می شود که سلیقه گرافیست و طراح را با خود همراه کند. البته بهتر است با توجه به باتجربه بودن گرافیست های این مرکز به آنها اعتماد کنید و صفر تا صد کار را به خود آنها واگذار کنید و نگران هیچ چیز نباشید.  

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگوموشن

ساخت و طراحی لوگوموشن

تأثیر ساخت و طراحی لوگوموشن با کیفیت در میزان فروش شما

طراحی لوگوموشن حتی می تواند در میزان فروش یک کسب و کار اثرگذار باشد. یک لوگوموشن با کیفیت می تواند توجه مخاطب را در زمان کمی جلب کند و در ذهن ماندگار شود تا زمانی که به کالاهای مورد نظر نیاز داشت برای خرید آن اقدام کند. ایجاد حرکت در لوگو می تواند آن را به پدیده ای مؤثرتر بدل کند. لوگوموشن ها ویدئوهای تبلیغاتی را جذاب تر می کنند و موجب می شوند که افراد بیشتری آنها را تماشا کنند. در زمان طراحی لوگوموشن می توان هدف و کارایی کسب و کار را بیان کرد. سفارش طراحی در ایران تایپیست تمام این مزایا را برای شما به دنبال خواهد داشت. فروش محصولات و خدمات اصلی ترین هدفی است که هر کسب و کار می خواهد به آن دست پیدا کند و یک لوگوموشن حرفه ای و با کیفیت می تواند در رسیدن به این هدف یاری کننده باشد.

طراحی لوگوموشن

مرکز طراحی لوگوموشن

بهترین مرکز طراحی لوگوموشن کجاست؟

طراحی لوگوموشن در ایران تایپیست می تواند مزایای بیشتری را برای کسب و کارها در پی داشته باشد. از آنجا که گرافیست ها با کارایی کامل لوگوموشن ها آشنایی کامل دارند، می دانند چطور آن را طراحی کنند که اثرگذاری سریعی بر مخاطب داشته باشد و اعتماد او را جلب کند. استفاده از این طراحی ها موجب می شود که نیاز نباشد کسب و کارها در جاهای مختلف مدام در حال تبلیغ باشند و برای این کار هزینه کنند. در واقع، لوگوموشن ها می توانند از میزان تبلیغات بکاهند. این که از لوگوموشن در کجای ویدئو استفاده شود تا بیشترین اثرگذاری را بر مخاطب داشته باشد نیز تعیین کننده است. تشخیص چنین چیزهایی تنها از دست افراد حرفه ای که بارها لوگوموشن طراحی کرده و توانسته اند رضایت مخاطب را جلب کنند بر می آید. 

 

برای اطلاع از هزینه طراحی گرافیکی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه طراحی گرافیکی

طراحی لوگوموشن

ساخت لوگوموشن در ایران تایپیست

طراحان ساخت لوگوموشن ایران تایپیست چه کسانی هستند؟

طراحی لوگوموشن در ایران تایپیست به دست گرافیست هایی انجام می شود که آزمون های سختی را برای همکاری با این مجموعه پشت سر گذاشته اند. طراحانی که به نرم افزارهای طراحی کاملاً مسلط هستند و امتحان خود را در کارهای پیشین پس داده اند. هر کسب و کاری در هر کجای کشور که باشد به راحتی با مراجعه به این سایت می تواند به این گرافیست های خوش نام و خوش سابقه از همه جای کشور دسترسی داشته باشد. خلاقیت در این نوع طراحی هم می تواند منجر به جذب بیشتر مخاطب شود. حتی می تواند به طوری متفاوت از دیگر ابزارهای تبلیغاتی مؤثرتر واقع شود. آنها می توانند طراحی لوگوموشن را به شکل فلت ساده یا تخت یا سه بعدی انجام دهند و از این ابزار بیشترین سود را به نفع کسب و کار سفارش دهنده ببرند.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی لوگوموشن خود را ثبت نمایید.
صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

طراحی گرافیکیهزینه طراحی گرافیکیطراحی کاراکترطراحی لوگو

سوالات متداول

برای سفارش طراحی ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد در پنل کاربری که برای شما ساخته می شود، امکان ارسال هر گونه سفارشی وجود دارد.

بله. امکان گفت و گو و طرح هر گونه پیشنهاد و ایده ای درباره کار در پنل برای سفارش دهنده وجود دارد.

مهم ترین مزیت آن تحویل به موقع کار و پایین بودن قیمت نسبت به دیگر رقبا است.

بله. در میانه کار می توانید در صورت ناراضی بودن همکاری را با یک گرافیست دیگر شروع کنید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/10/28 تعداد بازدید: 16079 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: طراحی لوگوموشن آنلاین سفارش طراحی لوگوموشن طراحی لوگوموشن ارزان طراحی لوگوموشن فوری طراحی لوگوموشن حرفه ای

Link: /page/طراحی-لوگوموشن

دیدگاه کاربران

هیوا گروپ | 1403-2-11 ساعت 16:15:42 امتیاز :

از خدمات طراحی لوگوموشن شما واقعاً راضی هستیم! لوگوموشن طراحی‌شده برای سایت ما بسیار حرفه‌ای و خلاقانه است. از تیم شما به خاطر کار فوق‌العاده‌تان سپاسگزاریم!

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :