چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تولید زیرنویس

صفحه تولید زیرنویس را صوتی گوش کنید
 

زیرنویس کلیه فایل‌های ویدیویی شما را با بالاترین کیفیت و بهترین تعرفه‌ها توسط حرفه‌ای‌ترین مترجمین کشور انجام می‌دهیم. ایران تایپیست آمادگی کامل خود را برای تولید زیرنویس با کیفیت و کاملا هماهنگ با نسخه فیلم، سریال یا کلیپ با هر زبان مبدأ و مقصد و در زمان درخواستی شما اعلام می‌کند. تمامی سفارشات دارای گارانتی بوده و در صورت نارضایتی به مترجم برگشت داده می‌شود.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تولید زیرنویس خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تولید فایل زیرنویس چسبان

حتما برای شما نیز پیش آمده که برای فایل ویدیویی آموزشی، علمی، پژوهشی و پروژه‌ای خود نیاز به فایل زیرنویس داشته‌اید و نتوانسته‌اید گزینه خوبی پیدا کنید. تولید فایل زیرنویس چسبان در ایران تایپیست با بالاترین کیفیت، بدون اشتباه تایپی و کاملا همزمان با فیلم، ویدیو، سریال یا کلیپ مدنظر شما انجام می‌شود.

مترجمین ایران تایپیست در زمینه‌های مختلف آماده همکاری با شما عزیزان هستند. تنها کافیست فایل فیلم، سریال، کلیپ و یا ویدیوی خود را از طریق پنل کاربری برای مترجمین ما ارسال نمایید. البته اگر فایل ویدیویی شما حجیم است نگران نباشید. با ارسال لینک فایل فیلم خود یا لینک دانلود فیلم نیز سفارشات قابل ثبت هستند.

تولید فایل زیرنویس چسبان در ایران تایپیست هماهنگ با تمامی نسخه‌ها و کیفیت‌های فیلم شما، با دقیق ترین ترجمه، در رنگ و جایگاه مناسب نسبت به صفحه اول، در تخصص ماست. حتی اگر فیلم یا ویدیو، سریال یا کلیپ شما جنبه علمی-آموزشی دارد یا به طور کلی محتوای آن تخصصی و حرفه‌ای باشد، مترجمین با تجربه و با سابقه کاری درخشانی داریم که در تمامی زمینه‌های علمی دانش آموخته بوده و با لغات و واژگان تخصصی آشنایی کامل دارند. از این مورد سفارشات می‌توان به ترجمه مستندهای علمی یا ویدیوهای علمی در شاخه‌های مختلف اشاره کرد.

ایران تایپیست با تکیه بر سابقه درخشان مترجمین خود آمادگی کامل خود را برای تولید فایل زیرنویس کلیه فیلم‌های شما اعلام می‌کند. علاوه بر تخصص در شاخه‌های مختلف، بیش از 9000 مترجم در زبان‌های زنده مختلف دنیا داریم. به همین دلیل ترجمه فیلم‌های مختلف به زبان‌های زنده دنیا مثل اسپانیایی، چینی، ژاپنی، ایتالیایی و ... انجام می‌گیرد. حتی اگر مایل باشید تا برحسب نوع پروژه و هدف کاری خودتان، فایل زیرنویس چسبان از یک زبان به زبان انگلیسی هم تولید کنید یا برای فیلم و کلیپ‌های فارسی زبان، زیرنویس انگلیسی داشته باشید در ایران تایپیست قابل انجام است.

تولید زیرنویس برای شعر و آهنگ تصویری نیاز به مهارت بالایی دارد که در ایران تایپیست برای شما با کیفیت بالا انجام می‌دهیم. مترجمین ایران تایپیست به خوبی با سبک و وزن، قافیه و اصول اشعار انگلیسی آشنا هستند و به خوبی می‌دانند که برای ترجمه آن‌ها باید دقت بسیار زیادی داشته باشند. اشعار ویدیوهای شما یا فایل‌های آهنگ و شعر شما را از هر زبانی به زبان دیگر ترجمه کرده و به شکل زیرنویس چسبان خدمت شما تقدیم می‌کنیم.

روش محاسبه قیمت تولید زیرنویس برای کلیه فایل‌های ویدیویی شما در ایران تایپیست به فاکتورهای مختلف وابسته است. بسته به مدت زمان فیلم (برحسب دقیقه)، زبان مبدأ و مقصد، نوع ترجمه، زمان درخواستی (عادی یا فوری)، زیرنویس دار بودن یا نبودن فایل ویدیویی هزینه نهایی متفاوت خواهد بود. ضمنا تولید زیرنویس چسبان مقداری هزینه بیشتری نسبت به زیرنویس به شکل فایل SRT دارد.

ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین مترجمین کشور در زمینه‌های مختلف و بیش از 31 زبان زنده دنیا قادر است تا کلیه فایل های تصویری شما اعم از فیلم، سریال، کلیپ، شعر و ... ترجمه کرده و به شکل زیرنویس چسبان (Stick) به شما تحویل دهد. کیفیت کار انجام شده دارای گارانتی بوده و در صورت نارضایتی برای اصلاح به مترجم برگشت داده می‌شود. ضمنا علاوه بر کیفیت بالای ترجمه تضمین می‌کنیم که متن زیرنویس کاملا هماهنگ با فایل ویدیویی شما باشد.

ضمنا توجه داشته باشید که گاهی اوقات مشتریان نیاز دارند تا سفارش خود را هم به شکل زیرنویس چسبان و هم دوبله ثبت کنند که این خدمات نیز با کیفیت بالا در ایران تایپیست قابل انجام است. دوبله تک صدا و چند صدا توسط بهترین مترجمین کشور در ایران تایپیست با تعرفه بسیار مناسب قابل انجام است. در هر صورت برای ارسال فایل زیرنویس خود کافیست سفارش را ثبت نمایید تا پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال گردد و چنانچه مایل به همکاری بودید، هزینه مشخص شده را پرداخت نمایید.

تولید زیرنویس

تولید زیرنویس چسبیده هماهنگ با کلیه فیلم ها

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تولید زیرنویس خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تولید فایل زیرنویس SRT

گاهی اوقات به دلایل مختلف مشتریان نیاز دارند تا فایل ویدیویی، فیلم، سریال، کلیپ یا حتی فایل تصویری شعر و آهنگ خود را به شکل ترجمه شده و زیرنویس ولی با فرمت SRT و غیر چسبان دریافت کنند. این خدمات در ایران تایپیست به راحتی قابل انجام است. ما بهترین مترجمین کشور را برای خدمات رسانی به شما عزیزان استخدام کرده‌ایم. مترجمینی که در ایران تایپیست استخدام شده‌اند در آزمون‌های ورودی این مجموعه نمره قبولی بالایی کسب کرده‌اند و رزومه درخشانی داشته‌اند.

برای شروع همکاری و اطلاع از هزینه سفارش می‌توانید فایل اصلی ویدیو، کلیپ، فیلم یا سریال خود را برای ما ارسال نمایید. چنانچه فایل ارسالی شما حجم بالایی دارد و از طریق پنل کاربری امکان پذیر نیست می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتس اپ اقدام نمایید یا لینک دانلود آن را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی فایل و موارد مختلفی که هزینه نهایی براساس آن سنجیده می‌شود، پیش فاکتور ظرف مدت کمتر از 5 دقیقه به شکل رایگان ارسال می‌گردد تا در صورت موافقت و پرداخت مبلغ سفارش زمینه همکاری با بهترین مترجم متناسب با سفارش شما فراهم شود.

تولید فایل زیرنویس با فرمت SRT در ایران تایپیست با کیفیت بالا و کاملا هماهنگ با زمان فیلم، کلیپ، ویدیوهای صوتی و تصویری شما در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، تخصصی و ... قابل انجام است. مترجمینی که در ایران تایپیست فعالیت دارند علاوه بر توانایی کامل در ترجمه زمینه های عمومی، در زمینه‌های تخصصی هم سابقه زیادی دارند و کاملا با لغات و واژگان تخصصی علوم و شاخه‌های مختلف آشنایی داشته و بهترین ترجمه را به شکل زیرنویس با فرمت SRT تحویل خواهند داد. ما در ایران تایپیست برای خدمات دهی تولید زیرنویس هیچ محدودیتی نداریم.

ایران تایپیست در زمینه تولید زیرنویس برای فایل‌های ویدیویی مختلف یکی از مراکز قدرتمند و معتبر کشور می‌باشد. هزاران مترجم مسلط به بیش از 31 زبان زنده دنیا علاوه بر انگلیسی فعالیت دارند تا ترجمه فایل ویدیویی شما را از هر زبانی به زبان فارسی یا از هر زبانی به زبان دیگر مثل اسپانیایی به انگلیسی، انگلیسی به ترکی و ... انجام دهند. حتی اگر مایل باشید تا فیلم، سریال، کلیپ و ... را که به زبان فارسی به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری ترجمه کرده و به شکل فایل زیرنویس SRT تحویل بگیرید تا در جشنواره یا مناسبتی خاص استفاده نمایید در ایران تایپیست به راحتی قابل انجام است.

ایران تایپیست از معدود مؤسسات معتبر و حرفه‌ای ایران است که برای فایل ویدیویی شعر و آهنگ در سبک‌های مختلف از کلاسیک گرفته تا مدرن و با هر زبان زنده دنیا، زیرنویس SRT کاملا هماهنگ با نسخه اصلی تولید می‌کند. کیفیت ترجمه‌ها بسیار بالاست و این مورد را می‌توانید از طریق رضایت بالای مشتریان و مؤسسات و سازمان‌های معتبری که با آن‌ها همکاری مستقیم داریم، چک کنید.

در ایران تایپیست تولید زیرنویس به شکل فایل SRT برای هر فایل ویدیویی قابل انجام است و هیچ محدودیتی وجود ندارد. هر نوع سفارشی که ثبت نمایید، با هر زبان مبدأ و مقصد، با هر نوع زمان تحویل و در کلیه موضوعات عمومی و تخصصی در ایران تایپیست با بهترین مترجمین خود، فایل زیرنویس تهیه می‌کنیم.

کلیه سفارشات در ایران تایپیست از ضمانت و گارانتی برخوردار هستند. در صورتی که از کیفیت ترجمه یا ناهماهنگی زیرنویس با فیلم اصلی نارضایتی داشته باشید، به مترجم بازگردانده می‌شود تا اصلاحات لازم انجام شود. با این حال با توجه به اینکه سفارشات به شکل اختصاصی ارجاع داده می‌شوند بروز چنین مشکلی بسیار بعید است.

تعرفه‌ای که در ایران تایپیست برای تولید فایل زیرنویس با فرمت SRT در نظر گرفته شده نسبت به سایر مؤسسات معتبر و قانونی کشور بسیار پایین‌تر است تا همه افراد بتوانند از سراسر کشور از این خدمات استفاده کنند. کل روند کار نیز به شکل آنلاین بوده و نیاز به مراجعه حضوری ندارید.

هزینه نهایی تولید زیرنویس برای فایل‌های شما با فرمت SRT (غیرچسبان) بستگی زبان مبدأ و مقصد، مدت زمان فایل ویدیویی برحسب دقیقه، هماهنگ سازی فایل ترجمه با ویدیو، زمان تحویل فوری و عادی دارد. ضمنا دقت داشته باشید که اگر در کنار تولید زیرنویس نیاز به دوبله هم دارید در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. تعرفه آن در سفارشی جداگانه محاسبه شده و در اختیار تیم دوبلور قرار می‌گیرد.

تولید زیرنویس

تولید زیرنویس فیلم با فرمت SRT برای هر فیلم و کلیپ

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تولید زیرنویس خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

گویندگی یا روخوانیترجمه فایل صوتی یا تصویریتدوین ویدئوترجمه

سوالات متداول

براساس مدت زمان فیلم برحسب دقیقه، زبان مبدأ و مقصد، تحویل عادی و فوری، چسبیده یا جدا (فرمت SRT)، هماهنگ سازی با فیلم و زمینه تخصصی محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال می گردد.

در صورت هر گونه نارضایتی از کیفیت کار، تمامی سفارشات دارای گارانتی بوده و برای اصلاح به مترجم برگشت داده می شود تا در اسرع وقت موارد مدنظر شما را اعمال کنند.

هر فایل ویدیویی در هر موضوعی که داشته باشید و با هر زبان مبدأ و مقصدی که مدنظرتان باشد، در ایران تایپیست برای آن زیرنویس چسبان یا با فرمت SRT تهیه می شود.

برای ارسال فایل خود جهت ثبت سفارش تولید زیرنویس، از طریق پنل کاربری اقدام نموده یا برای همکاران ما در شبکه های اجتماعی مثل واتس اپ و تلگرام ارسال نمایید. حتی می توانید لینک فیلم را هم برای ما بفرستید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 18907 امتیاز 5 از 4 نظر

کلمات کلیدی: تولید زیرنویس آنلاین تولید زیرنویس چسبان تولید زیرنویس srt تولید زیرنویس تخصصی بهترین سایت تولید زیرنویس

Link: /page/تولید-زیرنویس

دیدگاه کاربران

souraki | 1403-2-19 ساعت 16:52:34 امتیاز :

برای تولید محتوای پیج اینستاگرام بهتون پیشنهاد میکنم از تولید زیرنویس چسبان این مرکز استفاده کنید..عالیه و خوب جواب میگیرید. البته باید ویدئوهای ترند استفاده کنید.

عرفان | 1402-2-30 ساعت 12:14:47 امتیاز :

شرایط استخدام شدن توی موسسه تون چجوریه؟

محسن بهاج روی | 1400-9-7 ساعت 08:58:26 امتیاز :

ترجمه فیلممون عالی بود. مشکل نگارشیم نداشت. در کل زیرنویستون همه چی تمومه

محمد سقایی | 1400-7-24 ساعت 08:46:30 امتیاز :

زیرنویس چسبون فیلممون همونی شد که میخواستیم. مرسی از دقت و تسلطتون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :