چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

گویندگی یا روخوانی

صفحه گویندگی یا روخوانی را صوتی گوش کنید


گویندگی یا نریشن (Narration) کلیه متون شما در زمینه‌های مختلف را با بهترین گویندگان سراسر کشور انجام می‌دهیم. بهترین تعرفه‌ها را در ایران تایپیست در نظر گرفته‌ایم و حتی امکان پرداخت 2 مرحله‌ای یا قسطی هم وجود دارد. در ایران تایپیست می‌توانید برای گویندگی متن سفارش خود بسته به درخواست از گوینده آقا یا خانم، یک صدا یا چند صدا و حتی از گوینده با لحن بیان و تون صدای خاص استفاده کنید. تمامی سفارشات ارجاع تخصصی دارند و کیفیت کار تضمین شده است.

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش گویندگی یا روخوانی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

گویندگی از کتاب

گویندگی از کتاب و تهیه فایل صوتی یا نسخه صوتی کتاب، بیشترین میزان سفارشات گویندگی را به خود اختصاص می‌دهد. امروزه علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی ترجیح می‌دهند تا با خرید نسخه الکترونیکی کتاب از هزینه‌های خرید نسخه فیزیکی کتاب مورد علاقه خود بکاهند و در این بین نسخه صوتی کتاب فروش بسیار بیشتری دارد.

اگر شما هم قصد دارید کتاب‌های ترجمه یا تألیفی خود را دوباره وارد بازار فروش کنید تا فروش خوبی بگیرید یا همزمان با انتشار نسخه فیزیکی و الکترونیکی، نسخه صوتی آن را هم منتشر نمایید تا درآمد خود را چندین برابر کنید با ایران تایپیست مسیر خود را هموار شده بدانید. ما در ایران تایپیست با بهترین گویندگان کشور همکاری داریم و روند گویندگی کتابتان را بسیار ساده کرده‌ایم. لازم نیست به دنبال بهترین گویندگان کشور بگردید چون همه آن‌ها در ایران تایپیست جمع شده‌اند.

تنها کافیست فایل پی دی اف کتاب خود را برای ما ارسال کنید. نوع گوینده یعنی آقا یا خانم، یک صدا یا چند صدا بودن، طرز بیان و تون صدا و ... را مشخص نمایید تا ارجاع سفارش به شکل کاملا تخصصی صورت بگیرد. همکاری با بهترین گوینده اختصاصی کتابتان این تضمین را به شما می‌دهد که مخاطبین کتاب از آن استقبال زیادی داشته باشند و حتی جذابیت آن را نسبت به نسخه متنی چندین برابر کند. در ایران تایپیست این امکان فراهم شده تا محتوای تست ثبت کنید و گوینده برتر را انتخاب نمایید.

هزینه تولید کتاب صوتی یا گویندگی از کتاب به ازای هر کلمه یا به ازای هر دقیقه (معمولا هر دقیقه معادل 100 کلمه است) محاسبه می‌گردد. شاید در نگاه اول تصور کنید که هزینه زیادی باید بپردازید اما ایران تایپیست به شما چندین اطمینان خاطر می‌دهد. اول اینکه تعرفه خدمات گویندگی کتاب ایران تایپیست از سایر مؤسسات چندین سطح پایین‌تر است، در سفارشات حجمی تخفیف‌های ویژه داریم. پرداخت مبلغ به صورت قسطی و 2 مرحله‌ای است (60% در شروع کار و مابقی پس از اتمام پروژه). در سفارشات حجمی نیز تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته‌ایم.

از بابت کیفیت کار کتاب صوتی یا گویندگی از کتاب هم اطمینان خاطر داشته باشید چون امکان ثبت سفارش تست برای انتخاب گوینده برتر وجود دارد و در طول کار نیز از طریق پنل کاربری ارتباط مستقیم دارید تا کیفیت کار را بررسی کنید.

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی از کتاب و انتشار کتاب صوتی باعث فروش چند برابری آن می شود

گویندگی از مطالب سایت یا وبلاگ

خبر دارید که مطالب صوتی بیش از 2 برابر مطالب متنی برای بینندگان جذابیت دارند و بیشتر به سمت آن‌ها کشیده می‌شوند؟ می‌دانستید با تبدیل محتوای وبلاگ یا مطالب سایت می‌توانید با بازدید بیشتر هم رتبه بهتری در گوگل بگیرید و هم اینکه مخاطبین را بهتر و مؤثرتر به سمت محصولات یا خدمات خود جلب کنید؟ پس با استفاده از خدمات گویندگی از مطالب سایت یا وبلاگ توسط بهترین گویندگان کشور در ایران تایپیست، کسب و کارتان را چندین پله ارتقا ببخشید.

مطالب سایت و وبلاگ به شکل پادکست یا محتوای صوتی جذابیت بیشتری برای خوانندگان دارند چون مجبور نیستند برای گرفتن اطلاعات پیرامون یک موضوع کل یک متن را مطالعه کنند. حتی در پادکست یا محتوای صوتی می‌توانید از گوینده اختصاصی خود در ایران تایپیست بخواهید متن خلاصه شده را بخواند چون پادکست محتوا نباید خیلی طولانی باشد.

وب سایت شما در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشد ما گوینده اختصاصی فوق حرفه‌ای برای آن داریم. وب سایت‌های آموزشی، علمی، سرگرمی و ورزشی، تجاری و فروشگاهی و ... در ایران تایپیست با بهترین گویندگان سراسر کشور پوشش داده شده‌اند. شما می‌توانید برای گویندگی مطالب سایت یا محتوای وبلاگ از گوینده آقا یا خانم، یک صدا یا چند صدا استفاده کنید و حتی درخواست بدهید تا گویندگانی با تن، لحن و طرز بیان مدنظر شما سفارش را پذیرش کنند.

گاهی اوقات بسته به سطح حرفه‌ای فعالیت خود تصمیم می‌گیرید تا از کل محتوای سایت و وبلاگ خود یک نسخه محتوای صوتی هم داشته باشید. با توجه به حجم سفارش ممکن است مبلغ پرداختی سنگین شود اما نگران نباشید. ایران تایپیست برای سفارشات حجمی مشتریان تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته و در نحوه پرداخت تمهیدات ویژه قرار داده است. البته در شرایط عادی نیز به صورت قسطی و 2 مرحله‌ای (60% کل هزینه در ابتدای کار و 40% مابقی پس از اتمام پروژه) دریافت خواهد شد.

گویندگان ایران تایپیست با عبور از آزمون‌های سخت ورودی این مجموعه و داشتن سابقه کار حرفه‌ای توانسته اند مجوز همکاری داشته باشند. تمامی سفارشات برای تضمین کیفیت، ارجاع تخصصی دارند. در طول روند کار از طریق پنل کاربری با گوینده حرفه‌ای خود در ارتباط مستقیم هستید تا اشکالات و ایردات کار رفع شوند. ضمنا برای شروع همکاری نیز کل فرایند را به شکل آنلاین تبدیل کرده‌ایم تا همه بتوانند از سراسر کشور با بهترین گویندگان مطالب سایت یا محتوای وبلاگ در ارتباط باشند

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی از مطالب سایت یا محتوای وبلاگ (محتوای صوتی) بازدید و ارتقای رتبه در گوگل را به همراه دارد


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش گویندگی یا روخوانی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

گویندگی خبر

گویندگی خبرهای حوزه‌های مختلف در تمامی مشاغل و کسب و کارها و حتی در سازمان‌های دولتی و خصوصی خود را به ایران تایپیست بگذارید. گویندگان ایران تایپیست با شرکت در کلاس‌های آموزشی و دوره‌های حرفه‌ای گویندگان مطرح کشور و قبولی در آزمون‌های سخت ورودی این مجموعه توانسته‌اند خود را به عنوان فرد برگزیده و حرفه‌ای معرفی کنند.

خبرهای مختلف در حوزه‌های کاری گوناگون سهم زیادی در جذابیت آن‌ها و کسب مشتریان و مخاطبین جدید ایفا می‌کنند. گویندگان خبر باید علاوه بر تسلط کافی بر روی متن و داشتن شناخت حداقلی نسبت به موضوعات، صدای رسا و تأثیرگذار و لحنی مناسب داشته باشند تا اثربخشی کافی شکل بگیرد.

با ثبت سفارش در ایران تایپیست فارغ از اینکه سفارش حجمی یا کوتاه داشته باشید، به شکل اختصاصی به مناسب‌ترین گوینده خبری ارجاع داده خواهد شد. امکان انتخاب گوینده خانم/ آقا، نوع صدا، موزیک بر روی گویندگی، تک صدا یا چند صدا بودن وجود دارد. همکاری ما با بهترین گویندگان کشور این امکان را فراهم کرده تا بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانید با حرفه‌ای ترین گویندگان همکاری داشته باشید. حتی برای این همکاری نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام روند کار به شکل آنلاین انجام خواهد شد. در طول روند کار نیز از طریق پنل کاربری با گوینده اختصاصی خود در ارتباط هستید.

ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین گویندگان خبری سراسر کشور نیاز شما را کاملا برآورده ساخته است. با ایران تایپیست اصلا نگران هزینه‌ها نباشید چون به خوبی شرایط شما را درک می‌کنیم و برای اینکه همه افراد حقیقی و حقوقی بسته به نوع کسب و کارشان بتوانند از خدمات گویندگی استفاده کنند، تعرفه این نوع خدمات را به شدت کاهش داده‌ایم. حتی در سفارشات حجمی تخفیف‌های بیشتری هم در نظر گرفته‌ایم.

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی حرفه ای خبر در زمینه های گوناگون با ایران تایپیست

گویندگی برای شبکه اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در کسب و کارهای امروزی دارند و بدون فعالیت در آن‌ها تداوم پیدا کردن فعالیت تجاری و حرفه‌ای غیر ممکن خواهد بود. به این فکر کرده‌اید که برای محتواهای صوتی یا پادکست‌ها، تیزرها و پست‌های تبلیغاتی، پست‌های ویدیویی و گرافیکی مثل انیمیشن و موشن گرافیک و ...، گوینده حرفه‌ای و خوش صدا چقدر تأثیر زیادی روی جذب مخاطب و وایرال شدن آن دارد؟ گاهی اوقات شما می‌توانید با کمک اعتبار و شهرت یک گوینده مطرح، اعتبار و شهرت کسب و کارتان را چندین برابر کنید.

حتما از خودتان می‌پرسید گوینده حرفه‌ای که هم سابقه فعالیت زیاد و درخشان و هم صدای بسیار خوب، معروف و تأثیرگذار داشته باشد و در عین حال مجبور به صرف هزینه‌های هنگفت نباشم را از کجا پیدا کنم؟ خیلی ساده است در ایران تایپیست به راحتی می‌توانید با بهترین گویندگان مطرح از سراسر کشور لینک شوید. گویندگی کلیه پست‌ها و مطالب شبکه‌های اجتماعی برند و فعالیت تجاری خودتان را به ما بسپارید.

حتی اگر همکاری شما طولانی مدت باشد یا حجم زیادی سفارش داشته باشید ما برای کمک به شما تعرفه‌های خود را باز هم کاهش می‌دهیم. پرداخت هزینه گویندگی برای کلیه شبکه‌های اجتماعی شما را به شکل قسطی و 2 مرحله‌ای (60% در ابتدای کار و مابقی پس از اتمام و موقع تحویل پروژه) تبدیل کرده‌ایم. برای سفارشات بسیار حجیم نیز تمهیدات ویژه ای برای پرداخت در نظر گرفته‌ایم. با ثبت سفارش سفارش در ایران تایپیست از طریق پنل کاربری با گوینده (گویندگان) اختصاصی خودتان در ارتباط هستید و می توانید تست نمونه کار هم دریافت نمایید تا پس از تأیید همکاری شروع شود.

گویندگی شبکه‌های اجتماعی در ایران تایپیست با امکاناتی فراتر از موارد گفته شده همراه است. می‌توانید گوینده اختصاصی خودتان را انتخاب کنید به عنوان مثال گوینده خانم یا آقا، نوع صدا و لحن بیان، میزان سابقه کار، تک صدا یا چند صدا بودن (یک گوینده یا چندین گوینده) را انتخاب کنید تا سفارش شما به طور کاملا اختصاصی ارجاع داده شود.

 

گویندگی یا روخوانی

گویندگی برای شبکه اجتماعی به ارتقای جایگاه فعلی کمک زیادی می کند


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش گویندگی یا روخوانی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

گویندگی برای سانترال

تلفن گویا، سانترال، منشی تلفنی و مشابه آن بخش جدایی ناپذیر سازمان و شرکت‌هایی است که روزانه تماس تلفنی زیادی دارند و برای اینکه در صف انتظار کمتر معطل شوند و بتوانند سریع‌تر به بخش مربوطه وصل شوند استفاده می‌گردد. اما به این فکر کرده‌اید که چقدر تناسب صدا و آهنگ با فعالیت شما مهم است؟ چقدر این دو فاکتور بر روی مخاطب شما اثر مثبت می‌گذارند؟ چقدر مهم است فردی که متن تلفن گویا و سانترال را گویندگی می‌کند لحن شیوا و رسا و بیان مناسبی داشته باشد؟ ایران تایپیست پاسخ همه سؤالات شما را دارد.

ما در ایران تایپیست بهترین گویندگان کل کشور را در اختیار داریم که به ما این امکان را می‌دهد تا کلیه سفارشات گویندگی برای سانترال، منشی تلفنی و یا تلفن گویا را با صداها و آهنگ‌های بسیار مناسب و کیفیتی عالی انجام دهد. چنانچه مایل باشید می‌توانید علاوه بر ضبط صدای گویندگی از خدمات اضافه کردن آهنگ هم استفاده کنید. پس حتما به این مسأله فکر کنید که نوع گوینده برای سانترال و تلفن گویا بسیار مهم است چون صدایی است که در روز شاید صدها بار باید پخش شود و هر مراجعه کننده شاید بارها آن را گوش دهد.

ایران تایپیست این امکان را فراهم کرده تا بتوانید گوینده خانم یا آقا، با تن صدای پایین یا بالا، نوع صدای خشن، نرم و ... را با سطح کاری حرفه‌ای انتخاب کرده و از آن استفاده نمایید. هزینه این نوع گویندگی براساس تعداد کلمات متن یا برحسب ثانیه محاسبه می‌گردد. تنها کافیست متن مورد نظر خود را برای ما بفرستید و کارهای ضبط صدای با کیفیت توسط بهترین گویندگان کشور را به ما واگذار کنید.

هزینه پرداختی این خدمات بسیار مناسب بوده و مبلغ پایینی پرداخت خواهید کرد. ایران تایپیست تعرفه‌های گویندگی را به شدت پایین آورده تا هر سازمان و ارگان خصوصی و دولتی کشور و کلیه اشخاص حقیقی توان برخورداری از این خدمات را داشته باشند.

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی برای سانترال و تلفن گویا نیاز همه سازمان های خصوصی و دولتی با تماس های روزانه زیاد

گویندگی برای تیزر

همه ما می‌دانیم که تیزر تبلیغاتی به بخش جدایی ناپذیر تبلیغات و بازاریابی کسب و کارها تبدیل شده اما تیزرهایی برای مخاطبان جذابیت دارند که علاوه بر ارائه مفهوم و مقصود به شیوه‌ای خلاقانه و نوین، از گوینده حرفه‌ای با صدای دلنشین و رسا استفاده کرده باشید. با ایران تایپیست بهترین گویندگان سراسر کشور را در اختیار دارید کسانی که چندین سال سابقه گویندگی در این زمینه دارند و با تجربه حرفه‌ای خود کمک زیادی به شما خواهند کرد.

تیزرهای تبلیغاتی خود برای پخش و انتشار در وب سایت، شبکه‌های اجتماعی، پیش نمایش فیلم و سریال و ... را به ما بسپارید تا با کمک بهترین و حرفه‌ای‌ترین گویندگان کشور اثربخشی آن را بر روی مخاطبین شما چندین برابر کنیم. برخی تیزرهای تبلیغاتی از ابتدا تا انتها با صدای گوینده همراه است و در برخی از آن‌ها گوینده سهم کمتری دارد و طبیعتا هزینه این دو مورد با یکدیگر متفاوت خواهد بود چون تعرفه پایه براساس میزان دقیقه تیزر تبلیغاتی محاسبه می شود.

در ایران تایپیست می‌توانید برای گویندگی تیزر تبلیغاتی خود از یک یا چند گوینده استفاده کنید و بسته به موضوع و صلاحدید شخصی از گوینده خانم یا آقا کمک بگیرید. حتی امکان انتخاب گوینده برحسب نوع صدا نیز امکان پذیر است. گویندگان حرفه‌ای ایران تایپیست با سایر گویندگان یک تفاوت اساسی دارند و آن هم تسلط کامل بر روی اصول فن بیان، رسایی و تأثیرگذاری بالای صدا روی مخاطب، بیان حرفه‌ای مطالب و تغییر تون و لحن صدا متناسب با متن و انتقال حس هیجان و کنجکاوی همزمان با دیدن تیزر تبلیغاتی و سایر قابلیت ها می‌باشد.

ایران تایپیست علاوه بر اینکه بهترین گویندگان کشور را برای تیزرهای تبلیغاتی شما در نظر گرفته تعرفه خدمات گویندگی برای تبلیغات را هم بسیار پایین‌تر از سایر شرکت‌ها اعلام کرده است. این نوع قیمت گذاری فرصت مناسب برای همگان ایجاد می کند تا از این خدمات استفاده کنند. نحوه پرداخت در حالت عادی به شکل قسطی و 2 مرحله‌ای است و در سفارشات حجیم علاوه بر تخفیف ویژه، تمهیدات خاص برای نحوه پرداخت نیز در نظر گرفته شده است.

بعد از ارسال فایل تیزر تبلیغاتی و متنی که گوینده باید استفاده کند، هزینه نهایی براساس موارد گفته شده به شکل پیش فاکتور رایگان می‌گردد تا برای شروع همکاری خود با این مجموعه تماس بگیرید. در تمام طول پروسه کاری، می‌توانید روند انجام کار گویندگی تیزر تبلیغاتی خود را چک کرده و آن را تأیید نمایید و نکات مدنظر خود را منتقل کنید. این کارها به سادگی از طریق پنل کاربری پیشرفته قابل دسترس است.

گویندگی یا روخوانی

بدون گویندگی حرفه ای تیزرهای تبلیغاتی شما بازدید نخواهند داشت


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش گویندگی یا روخوانی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

گویندگی برای موشن گرافی

اگر شما هم قصد دارید با ساخت موشن گرافی حرفه‌ای هزینه کمتری نسبت به ساخت کلیپ بپردازید و در عین حال تأثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبین خود داشته باشید نیاز به یک گوینده حرفه‌ای نیز پیدا می‌کنید. ما در ایران تایپیست برای تمامی انواع موشن گرافی‌های شما شامل ویدئو موشن، استاپ موشن، اینفوموشن، موشن گرافی لوگو، موشن گرافی دو بعدی و سه بعدی و ... بهترین گوینده‌ها را داریم.

گوینده‌های حرفه‌ای ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانند که صداگذاری حرفه‌ای در موشن گرافی برای کسب و کارها بسیار مهم است و می‌تواند جذب مشتری را چندین برابر کرده و در نتیجه درآمد آن‌ها را بیشتر کند. ضمنا با گویندگی حرفه‌ای موشن گرافی کسب و کارها می‌توانند خیلی بهتر و جذابتر محصولات و خدمات خود را معرفی کنند اما به شرطی که گوینده حرفه‌ای هم داشته باشند. کار ما در ایران تایپیست مهم‌ترین و حساس‌ترین قسمت خدمات دهی در این زمینه است، ما بهترین و حرفه‌ای‌ترین گویندگان کشور را در اختیار شما می‌گذاریم.

گویندگان ایران تایپیست با رعایت اصول فن بیان، افزایش تأثیرگذاری صدا در ذهن و خاطره مخاطب، کنترل و تنظیم نحوه صحبت و لحن بیان بسته به نوع موضوع موشن گرافی بهترین و با کیفیت‌ترین گویندگی را برای شما انجام خواهند داد.

شما می‌توانید سفارش خود را براساس نوع گوینده آقا یا خانم، نوع صدا (بم، زیر، کودکانه و ...)، موزیک بر روی صدا، تک صدا و چند صدا بودن و سایر موارد ثبت کنید. بابت هزینه پرداختی هم نگران نباشید چون کلیه تعرفه‌ها در ایران تایپیست کمتر از سایر مؤسسات فعال در این حوزه است. در سفارشات حجیم نیز تخفیف‌های ویژه قرار داده شده و برای مبالغ بالا در کنار پرداخت 2 مرحله‌ای، تمهیدات ویژه نیز در نظر گرفته شده است.

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی چند صدا و تک صدا در موشن گرافی با ایران تایپیست

گویندگی تحقیقات بازار

حتما برای شما به عنوان متخصص و محقق شرایط بازار پیش آمده که برای شنیده شدن و دیده شدن نیاز به خدمات گویندگی یا نریشن (Narration) برای تحقیقات بازار پیدا کرده‌اید. گویندگی متون مربوط به تحقیقات بازار در زمینه‌های گوناگون در ایران تایپیست انجام می‌گیرد.

متون مختلف شما در زمینه تحقیقات بازار مثل بازارهای داخلی، منطقه‌ای و جهانی، تحقیقات در زمینه رقبا، قیمت‌ها، فروش و شیوه‌های بازاریابی و توزیع و ... با گویندگی حرفه‌ای و صدای رسا و تأثیرگذار، محبوبیت و اعتبار بیشتری کسب خواهد کرد. ما در ایران تایپیست با استخدام بهترین گویندگان کشور که نسبت به اصول گویندگی یا نریشن آشنایی کامل دارند و رزومه درخشانی کسب نموده‌اند، به شما کمک می‌کنیم تا جذابیت و بازدید کارهای تحقیقات بازار شما در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت چندین برابر شود.

تعرفه گویندگی تحقیقات بازار در ایران تایپیست کاملا مناسب در نظر گرفته شده است. نرخ تعرفه به ازای هر کلمه متن یا هر دقیقه (برحسب تعداد کلمات استاندارد و نوع متن) محاسبه می‌گردد. تنها کافیست برای ثبت سفارش متن مورد نظر خود را برای همکاران ما ارسال نمایید تا براساس فاکتورهای مربوطه هزینه نهایی در قالب پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال گردد.

پرداخت هزینه گویندگی برای سفارشات تحقیقات بازار به شکل قسطی و دو مرحله‌ای است. 60% هزینه کل سفارش در ابتدا و مابقی موقع تحویل سفارش دریافت می‌گردد. ایران تایپیست برای سفارشات حجمی شما تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته تا مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین نباشید. ضمنا در تمام طول روند کار هم می‌توانید با گوینده اختصاصی خود از طریق پنل کاربری در تماس مستقیم باشید و کیفیت روند کار را تأیید کنید.

کلیه سفارشات شما برحسب نوع درخواستی که ثبت کرده باشید با ارجاع تخصصی به گوینده برتر انجام می‌پذیرند. شما می‌توانید موقع ثبت سفارش گوینده زن یا مرد، نوع صدا، موزیک گذاری بر روی صدا، تک صدا و چند صدا بودن و نوع زبان مبدأ را انتخاب نمایید. در ایران تایپیست گویندگی با بیش از 31 زبان زنده دنیا با کیفیت و اثرگذاری بسیار بالا انجام می‌شود.

 

برای اطلاع از هزینه گویندگی و روخوانی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه گویندگی

گویندگی یا روخوانی

گویندگی تحقیقات بازار در ایران تایپیست توسط افرادی حرفه ای و مسلط به موضوعات تخصصی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش گویندگی یا روخوانی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

تولید زیرنویسترجمه فایل صوتی یا تصویریتدوین ویدئوهزینه ترجمه صوتی، تصویری

سوالات متداول

هزینه این خدمات بستگی به حجم کار (تعداد کلمات یا برحسب دقیقه)، یک صدا یا چند صدا بودن، درخواست اضافه کردن موزیک روی صدا و ... دارد. پیش فاکتور رایگان پس از محاسبه برای شما ارسال می گردد.

بله چنانچه قصد دارید گوینده انتخاب شده کاملا با معیارهای شما هماهنگ باشد می توانید از بین نمونه تست چند گوینده یک مورد را انتخاب کنید.

31 زبان زنده دنیا علاوه بر انگلیسی در ایران تایپیست پوشش داده می شوند و هیچ محدودیتی نداریم.

بله علاوه بر تخفیف ویژه، تمهیدات ویژه ای هم برای پرداخت در نظر گرفته ایم که توصیه می کنیم با همکاران ما تماس بگیرید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 39187 امتیاز 4.8 از 36 نظر

کلمات کلیدی: سفارش گویندگی گویندگی حرفه ای گویندگی تبلیغاتی گویندگی سانترال بهترین مرکز گویندگی

Link: /page/گویندگی-یا-روخوانی

دیدگاه کاربران

مریم | 1403-4-23 ساعت 19:58:41 امتیاز :

سلام و درود ، چطور میتونم تست گویندگی بدم و با تیمتون همکاری داشته باشم؟

فاطیما | 1403-3-23 ساعت 18:06:55 امتیاز :

درود و ارادت ،بنده مجری و گوینده هستم،خوشحال میشم که با تیم پرتوان شما هم همکاری داشته باشم،راههای ارتباطی رو بفرمایید لطفا

فاطمه کاشانی | 1403-3-23 ساعت 00:04:09 امتیاز :

سلام وعرض ادب ممنون میشم راهنمایی بفرمایید برای تست و ایجاد همکاری

اکرم عقیلی | 1403-2-24 ساعت 10:59:53 امتیاز :

سلام ممکنه راهنمایی کنیدچطورمی تونم تست گویندگی بدم؟ ممنونم

نظرزاده | 1403-2-19 ساعت 16:54:53 امتیاز :

از این خدمات برای تولید کتاب صوتی استفاده کردم. بسیار با حوصله جواب دادند برای انتخاب گوینده و نتیجه فراتر از انتظار بود.

شکری | 1403-2-18 ساعت 14:30:36 امتیاز :

سلام میشه راهنمایی بفرمایید چطور میشه تست گویندگی داد و در این زمینه با سایت همکاری کرد؟

زینب پهلوان | 1403-2-18 ساعت 10:58:09 امتیاز :

چطور می تونم تست گویندگی بدهم

یاور قوام فر | 1403-2-15 ساعت 07:03:41 امتیاز :

سلام چطور میتونم تست گویندگی بدم ؟

مهرناز مددی | 1403-2-6 ساعت 08:49:44 امتیاز :

درود بر شما چطور میتونم تست گویندگی بدم وبا شما برا تولید کتاب صوتی و...همکاری کنم؟ ممنون میشم از راهنماییتون

آریا پورمنش | 1403-1-19 ساعت 11:50:46 امتیاز :

در مورد چگونگی ثبت‌نام برای گویندگی و ارسال نمونه کار و رزومه لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی باید اقدام شود سپاسگزارم

اشرفی | 1403-1-17 ساعت 16:30:25 امتیاز :

سلام.چجوری میتونم تست گویندگی بدم و اینکه چجوری میشه عضو بانک صدا شد. ممنون میشم جواب بدین

زهرا رضایی | 1402-11-23 ساعت 10:21:50 امتیاز :

سلام .وقت به خیر .چطور می تونم به عنوان گوینده فعالیت داشته باشم در ایران تایپیست؟

سیده صدیقه موسوی مقدم | 1402-11-4 ساعت 13:05:08 امتیاز :

سلام بنده علاقه دارم که گویندگی پادکست صوتی رو انجام بدم بیشتر متون دلنوشته و نیایش های مناسبتی لطفا راهنمایی بفرمایید.

سیده صدیقه موسوی مقدم | 1402-11-4 ساعت 13:04:22 امتیاز :

سلام بنده علاقمند به تست گویندگی پادکست هستم به خصوص پادکست های دلنوشته ای یا نیایش های ایام مناسبتی. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مهرناز | 1402-10-19 ساعت 16:12:20 امتیاز :

درود چطور میتونم تست گویندگی بدم وبا شما در تولید کتاب صوتی و...همکاری کنم؟

کبری جوهری | 1402-10-12 ساعت 16:45:53 امتیاز :

سلام وقتتون بخیر لطفا راهنمایی بفرمایبد درخصوص ثبت نام تست گویندگی.

الهه رمضانی | 1402-10-5 ساعت 14:41:52 امتیاز :

سلام چطور میتونم تو ازمون استخدامی گویندگی شرکت کنم ؟

سمیه رحیمی | 1402-9-13 ساعت 14:15:28 امتیاز :

سلام روزتون بخیر چطور میتونم در زمینه گویندگی در این سایت فعالیت کنم؟ممنون

ساجده صالحی | 1402-9-2 ساعت 10:45:38 امتیاز :

با سلام وعرض ادب من به کار گویندگی بسیار علاقه دارم چگونه میتوانم در زمینه گویندگی و تولیدپادکست وکتاب صوتی فعالیت کنم لطف راهنمایی میفرمایید تشکر

میترا آیت | 1402-8-30 ساعت 00:56:55 امتیاز :

وقتتون بخیر شرایط و نحوه استخدام گوینده به چه صورته؟

رمضانی | 1402-8-29 ساعت 15:58:16 امتیاز :

سلام وقت بخیر چگونه بعنوان گوینده میتوانم فعالییت کنم

شیدا | 1402-8-12 ساعت 23:15:56 امتیاز :

به کار گویندگی و در زمینه کتاب صوتی علاقه مندم چه طور اقدام کنم راهنمایی لازم داشتم ممنون

مریم | 1402-8-11 ساعت 14:32:47 امتیاز :

سلام خسته نباشید من علاقه به کار گویندگی در خانه هستم میتونید راهنمایی کنید کجا مراجعه کنم

ندا موسويان | 1402-8-1 ساعت 11:57:48 امتیاز :

من ميخوام در گويندگي و نريشن خواني استخدام بشم ميشه راهنمايي بفرماييد

فاطمه | 1402-7-23 ساعت 13:01:19 امتیاز :

من با آمادگی کامل دوست دارم در خوانش کتاب همکاری کنم، لطفا من را راهنمایی کنید ??

الهه | 1402-7-22 ساعت 10:41:45 امتیاز :

سلام من به کار گویندگی خیلی علاقه دارم چطور میتونم با شما از راه دور همکاری کنم؟

مینا | 1402-2-25 ساعت 07:26:27 امتیاز :

سلام،خسته نباشید.من خیلی علاقه مند به کار گویندگی هستم،چطور میتونم با شما از راه دور همکاری کنم؟

مرضیه صلواتی | 1402-1-24 ساعت 15:05:11 امتیاز :

سلام وقت به خیر چه جوری میتونم در زمینه گویندگی خبر نریشن با شما همکاری داشته باشم

سهیلا عالی دوست | 1402-1-24 ساعت 00:27:03 امتیاز :

به گویندگی به ویژه برای کتابهای صوتی بسیار علاقه مند و مشتاق هستم. متاسفانه اکثر عزیزانی که در زمینه گویندگی فعالیت خود را آغاز میکنند برای اثرگذاری بیشتر آگاهانه و یا شاید به صورت ناخودآگاه سعی در تقلید صداهای گویندگان و دوبلرهای حرفه ای کشورمان میکنند.در حالیکه هر "صدایی " یکتا و زیباست و با تمرین تکنیکهای خاص میتوان آن را پرورش داد.

آمنه مغیثی | 1401-12-21 ساعت 18:54:28 امتیاز :

سلام ممنون از اطلاعات کافی و مفیداتان چگونه می توانم برای تهیه کتاب صوتی با شما همکاری داشته باشم؟

آنیسا | 1401-9-15 ساعت 17:04:23 امتیاز :

نمونه گویندگی را در کجا می توانم مشاهده کنم؟

Maryam | 1401-5-31 ساعت 22:20:07 امتیاز :

سلام وقت بخیر ببخشید چجوری میتونم به عنوان گوینده فعالیت کنم؟

محمد سرمدی | 1401-4-10 ساعت 23:08:32 امتیاز :

ُسلام از کدام قسمت میتونم نمونه تست های گویندگی رو ببینم؟

محمد سرمدی | 1401-4-5 ساعت 18:50:51 امتیاز :

سلام چطور میتونم سفارش تست گویندگی بدم؟

سارا مبرهن | 1400-9-7 ساعت 09:18:20 امتیاز :

نریشن تیزرمون بهتر از این نمیشد. مرسی از تیم درجه یکتون

هاشم آبادی | 1400-7-24 ساعت 09:26:54 امتیاز :

موشن گرافیکمون منحصر به فرد شد. گویندگی شما نقش اساسی داشت. ممنون از تیمتون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :