یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تدوین ویدئو

صفحه تدوین ویدئو را صوتی گوش کنید
 

تدوین ویدئوهای مختلف در ایران تایپیست توسط بهترین تدوینگرهای حرفه‌ای کشور انجام می‌پذیرد. در تدوین فیلم و سریال، انیمیشن، کلیپ‌های اینستاگرامی، تیزرهای تبلیغاتی و ... از بهترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارها استفاده می‌کنیم و امکان انجام پروژه با نرم افزار مدنظر شما نیز وجود دارد. تعرفه‌های تدوین ویدئو و فیلم‌های مختلف بسیار کمتر از نرخ معمول در نظر گرفته شده تا همه افراد بتوانند از این خدمات استفاده کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع  این خدمات آشنا شوید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تدوین ویدئو خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تدوین انیمیشن

تدوین ویدئوهای مختلف یکی از خدمات پر هزینه‌ای است که برای انجام کارهای تبلیغاتی، بازاریابی، مجموعه‌های سریالی تلویزیونی، پروژه‌های دانشجویی و ... انجام می‌گیرد. تدوین انیمیشن، پویا نمایی یا نقاشی متحرک یکی از آنهاست. ایران تایپیست با سابقه طولانی در زمینه تولید انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی، کلیه مراحل از طراحی و مدلسازی کاراکترها و فضای محیط تا اجرای انیمیشن را با بهترین قیمت برای شما انجام می‌دهد.

ایران تایپیست به خوبی اطلاع دارد که هزینه تدوین انیمیشن که توسط سایر مؤسسات از مشتریان گرفته می‌شود بسیار بالاست و امکان استفاده از این خدمات برای همه افراد وجود ندارد. از طرفی می‌دانیم که تأثیر تیزر انیمیشن در کسب و کار برای تبلیغات و جذب مشتری بسیار زیاد است و یا حتی ممکن است برای پروژه دانشگاهی خود نیاز داشته باشید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تعامل و همکاری خود را با مشتریان چندین برابر کنیم و با حفظ کیفیت و تحویل به موقع سفارشات تدوین ویدئو انیمیشن، قیمت‌ها را تا چندین برابر کاهش دهیم.

ساخت انیمیشن با هر کیفیت و یا نرم افزاری که تمایل داشته باشید توسط تدوینگران ایران تایپیست که در کشور نمونه هستند، قابل انجام است. هزینه تدوین انیمیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل مدل‌های بکار رفته، تعداد شخصیت‌ها، طراحی و مدلسازی کاراکترها براساس ایده تدوینگر یا از پیش تعیین شده، جزئیات درخواستی شما برای تدوین ویدئو، کیفیت درخواستی، پیچیدگی المان‌های مختلف، زمان درخواستی (عادی و فوری)، زمان انیمیشن برحسب ثانیه، کیفیت صداگذاری و آهنگ گذاری (برخی مواقع حتی آهنگ سازی) و ....

نگران هزینه‌های تدوین انیمیشن نباشید چون ایران تایپیست بهترین تعرفه‌ها را در نظر گرفته است. تنها کافیست سفارش خود را ثبت کنید و اگر نمونه فایل دارید برای همکاران ما ارسال نمایید. سفارش شما برحسب حساسیت و زمینه کاری، به متخصص آن ارجاع داده خواهد شد. به عنوان مثال انیمیشن‌های علمی فقط به دانش آموخته رشته تخصصی مربوطه ارجاع داده می‌شوند. به همین دلیل ادعا داریم که می‌توانیم بهترین تدوین ویدئو انیمیشن را با بهترین کیفیت و طبق زمان درخواستی با حداقل قیمت بازار انجام دهیم.

تدوینگرهای ایران تایپیست از سراسر ایران فعالیت دارند و پس از قبولی در آزمون‌های سخت ورودی، ارائه نمونه کار و قبولی در مصاحبه و دوره آزمایشی استخدام شده‌اند. در هر زمینه‌ای که نیاز داشته باشید تدوین انیمیشن انجام می‌دهیم. حتی برای ثبت سفارش نیاز به مراجعه حضوری ندارید و تمام روند کار از ثبت سفارش و ارتباط مستقیم با تدوینگر خودتان به شکل آنلاین و از طریق پنل کاربری است. ضمنا ایران تایپیست برای سفارشات حجیم تدوین ویدئو تخفیف‌های بی‌نظیری در نظر گرفته است که تعرفه نهایی را باز هم پایین‌تر می‌آورد.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو انیمیشن با بهترین کیفیت، سریعترین زمان ممکن و تعرفه پرداختی در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تدوین ویدئو خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تدوین تیزر تبلیغاتی

چرا تدوین تیزر تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین پروژه‌های تدوین ویدئو در دنیای مدرن و دیجیتالی امروزی است؟ در دنیایی که تراکت، بروشور، تبلیغات بیلبوردی و مشابه آن جای خود را به تیزرهای تبلیغاتی دیجیتالی، تلویزیونی و شبکه‌های اجتماعی داده، ایران تایپیست در کنار شماست تا هر نوع تدوین تیزر تبلیغاتی را برای شما انجام دهد.

ما در ایران تایپیست بهترین تدوینگرهای ایران را در اختیار داریم. بسته به سلیقه و نیاز شما می‌توانیم تیزرهای تبلیغاتی توصیفی، داستانی و تخیلی در زمینه‌های گوناگون تدوین کنیم. ایران تایپیست قادر است تا تدوین ویدیو تیزر تبلیغاتی مورد نیاز شما را برای رسانه‌های جمعی نظیر تلویزیون و رادیو، نمایشگاه‌ها، کنفرانس و سمینارها، مخصوص سالن‌های انتظار سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف، در اماکن عمومی، رسانه‌های تصویری تخصصی و دولتی، تیزرهای تبلیغاتی مابین فیلم و سریال‌های نمایش خانگی، گزارش عملکرد سازمانی، هتل‌ها و تالارها، شبکه‌های اجتماعی مختلف، وب سایت و ... انجام دهد.

طبیعتا کیفیت و تحویل به موقع پروژه و همچنین قیمت نهایی تدوین ویدئوهای تیزر تبلیغاتی فاکتورهای خیلی مهمی برای شما محسوب می‌شوند. ایران تایپیست علاوه بر گستردگی خدمات، کیفیت و تعرفه مثال زدنی هم در بین سایر رقبا دارد. ما تمامی استانداردهای تدوین ویدئو تیزر تبلیغاتی را براساس نوع کاربرد به خوبی می‌دانیم. از بهترین نرم افزارها (حتی نرم افزارهای پیشنهادی شما) استفاده می‌کنیم و حرفه‌ای‌ترین تدوینگران کشور را برای پروژه‌های شما در نظر گرفته‌ایم.

در ایران تایپیست این امکان فراهم است تا در طول روند کار با تدوینگر اختصاصی خود از طریق پنل کاربری در ارتباط باشید و روند کار را تأیید کنید. در صورتی که پروژه تدوین ویدئو حجیم داشته باشید، تخفیف‌های ویژه نیز در نظر گرفته‌ایم تا بیش از پیش مقرون به صرفه‌تر گردد.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو و تیزر تبلیغاتی با بهترین کیفیت در ایران تایپیست

 

تدوین فیلم های آموزشی

تدوین فیلم‌های آموزشی در ایران تایپیست در زمینه‌های مختلف توسط افراد حرفه‌ای ما انجام می‌گیرد. فیلم‌های آموزشی کاربردهای زیادی دارند و تأثیرگذاری آن‌ها نسبت به متن و تصویر ثابت بسیار بیشتر است. اما زمانی این تأثیرگذاری بسیار زیاد خواهد بود که به شکل حرفه‌ای تولید و تدوین شده باشند. در ایران تایپیست ما از بهترین تدوینگرها استفاده کرده‌ایم تا متناسب با نیاز سازمانی و ارگانی و یا شخصی شما به تدوین ویدئو فیلم‌های آموزشی بپردازیم.

برای تدوین ویدئو فیلم آموزشی از نرم افزارهای حرفه‌ای مثل ادوب پریمیر استفاده می‌کنیم هر چند می‌توانید نرم افزار پیشنهادی خودتان را موقع ثبت سفارش مشخص نمایید. هر نوع فیلم آموزشی در هر زمینه‌ای که نیاز داشته باشید در ایران تایپیست با کیفیت بسیار بالا و در اسرع وقت تدوین خواهد شد.

کسانی که به عنوان تدوینگر در ایران تایپیست فعالیت دارند پس از قبولی در آزمون سخت ورودی این مجموعه، ارائه نمونه کار و قبولی در مصاحبه امکان همکاری پیدا کرده‌اند به همین دلیل کیفیت کار کاملا تضمین شده است. ضمنا در صورتی که پروژه شما حساسیت خاصی داشته باشد یا در زمینه کاملا تخصصی ثبت گردد، از همان ابتدا به شکل اختصاصی به تدوینگرهای حرفه‌ای در همان زمینه ارجاع داده می‌شود.

قیمت نهایی تدوین ویدئو آموزشی از ابتدا مشخص نیست و پس از تعیین زمان تحویل، حجم کار، نوع فیلم آموزشی و ... به شکل پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه ارسال می‌گردد. ایران تایپیست این تضمین را به شما می‌دهد که بهترین و کمترین تعرفه‌ها را برای شما در نظر گرفته است و برای سفارشات حجمی نیز تخفیف‌های بسیار خوبی اعمال می‌کند.

تدوین ویدئو

تدوین فیلم آموزشی به شکل حرفه ی در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تدوین ویدئو خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تدوین سریال

تدوین ویدئو و سریال در موضوعات مختلف نیاز به دانش تخصصی و تجربه کاری بسیار بالا دارد. تدوین سریال یکی از سخت ترین پروژه‌های تدوین ویدئو محسوب می‌شود. افرادی که کار تدوین ویدئو و سریال را انجام می‌دهند دوره‌های تدوینگری اختصاصی باید پشت سر بگذارند. تدوینگر در تمامی طول پروسه ساخت سریال از ابتدا یعنی مطالعه فیلمنامه و قرارداد و صحبت اولیه با کارگردان و سپس دریافت صدا و تصویر بعد از اتمام فیلمبرداری تا تدوین نهایی همکاری مستمر دارد.

ایران تایپیست برای تدوین ویدئو و سریال از بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های فیلمسازی و تدوین در سراسر کشور استفاده می‌کند. این افراد ضمن اینکه رزومه کاری درخشان و تجربه طولانی در زمینه تدوین سریال داشته‌اند در آزمون‌های ورودی ایران تایپیست هم با موفقیت قبول شده و نمره بالایی کسب کرده‌اند.

ایران تایپیست به خوبی می‌داند که هر سریال بستگی به سبک (ژانر) و موضوع خاص خود و اهداف کارگردان تدوین مخصوص به خود را دارد. تدوین ویدئو و سریال نیاز به تدوینگرهای بسیار حرفه‌ای و متعهد دارد تا هم پروژه کاری را بسیار با کیفیت انجام دهند و هم اینکه در موعد مقرر شده تحویل نمایند. چنانچه باز هم نسبت به کیفیت کار شک داشته باشید، جای نگرانی نیست.

ایران تایپیست پنل کاربری اختصاصی برای شما در نظر گرفته تا از طریق آن به شکل مستقیم با تدوینگر حرفه‌ای خود در تماس باشید. نکات و موارد مدنظر خود را می‌توانید منتقل کرده و در هر زمان کیفیت کار را چک کنید. پس هر مرحله زیر نظر مستقیم شما و با تأیید کیفی انجام خواهد شد.

تدوین ویدئو و سریال در ایران تایپیست علاوه بر خدمات کیفی گفته شده، خدمات بی‌نظیری هم در رابطه با تعرفه‌ها و هزینه‌های نهایی و همچنین شیوه پرداخت دارد. براساس حجم پروژه، زمان تحویل، ژانر سریال و سایر موارد درخواستی هزینه نهایی در کمتر از 5 دقیقه به شکل پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال می‌گردد. در مواقعی که حجم پروژه کاری زیاد باشد، تخفیف‌های ویژه‌تری نیز در نظر گرفته‌ایم.

نحوه پرداخت هزینه تدوین ویدئو و سریال در ایران تایپیست به شکل قسطی و 2 مرحله‌ای است که یک قسط موقع شروع همکاری و قسط دیگر موقع دریافت پروژه اخذ می‌گردد. در پروژه‌های حجیم که قیمت پرداختی زیاد باشد تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است. کل روند کار از ثبت قرارداد تا انجام کار و تحویل پروژه به شکل آنلاین انجام می‌گیرد و نیاز به مراجعه حضوری نیست. فایل ویدیویی خود را می‌توانید به شکل لینک آپلوده شده در فضای ابری یا از طریق شبکه‌های اجتماعی واتس اپ و تلگرام نیز ارسال نمایید.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو و سریال با حرفه ای ترین تدوینگرهای کشور در ایران تایپیست

 

تدوین فیلم

تدوین فیلم از لحاظ اهمیت و درجه سختی مشابه با تدوین سریال است با این تفاوت که حجم پروژه کمتر خواهد بود. ایران تایپیست برای انواع فیلم‌های شما در ژانرهای مختلف و موضوعات گوناگون مثل علمی، تخیلی، جنایی، کمدی، درام، خانوادگی و اجتماعی و ... خدمات تدوین ویدئو در نظر گرفته است.

تدوین ویدئو فیلم نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی دارد. علاوه بر دانش و تخصص بالا فرد مورد نظر باید تجربه بسیار بالایی هم در این زمینه داشته باشد. ایران تایپیست از بهترین دانش آموختگان و فارغ التحصیلان رشته تدوین کمک گرفته تا تمامی سفارشات مشتریان در بالاترین کیفیت ممکن و در اسرع وقت ارسال گردند.

تدوین ویدئو و فیلم در ایران تایپیست کاملا طبق سلیقه مشتریان انجام می‌گیرد. در واقع شما می‌توانید نوع نرم‌افزار و کلیه توضیحات مدنظر خود را موقع ثبت سفارش درج کنید تا تدوینگر مربوطه کاملا مطابق با سلیقه و نیاز شما عمل کند. تدوینگرهای ایران تایپیست با قبولی در آزمون ورودی این مجموعه، ارائه نمونه کار و قبولی در مصاحبه شرایط همکاری پیدا کرده‌اند به همین دلیل ادعا می‌کنیم که بهترین تدوینگرهای کشور با مجموعه ایران تایپیست همکاری دارند.

تعرفه تدوین ویدئو و فیلم در ایران تایپیست بسیار پایین‌تر از سایر مؤسسات کشور می‌باشد تا همه افراد بتوانند برای فیلم خود با بهترین تدوینگرهای کشور همکاری داشته باشند. ضمنا کل روند کار به شکل آنلاین می‌باشد و نیاز به مراجعه حضوری نیست. در طول پروسه همکاری از طریق پنل کاربری با تدوینگر اختصاصی خودتان در ارتباط هستید تا نکات مختلف و مدنظرتان را گوشزد کرده و با تأیید کیفیت کار، وارد مراحل بعدی پروژه شوید.

قیمت نهایی تدوین ویدئو و فیلم در ایران تایپیست به شکل پیش فاکتور رایگان و در کمتر از 5 دقیقه ارسال می‌گردد. نصف هزینه کل بابت شروع همکاری در ابتدا گرفته می‌شود و مابقی نیز موقع تحویل پروژه گرفته می‌شود. در مواقعی که پروژه تدوین ویدئو طولانی باشد، هم از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد و هم اینکه می‌توانید از تمهیدات ویژه پرداخت هزینه بهره‌مند شوید.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو و فیلم با کیفیت بالا و قیمت پایین فقط در ایران تایپیست

 

تدوین کلیپ اینستاگرام

تدوین ویدئو کلیپ اینستاگرام در تخصص کامل مجموعه ایران تایپیست است. ایران تایپیست در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال و حرفه‌ای عمل می‌کند. از ساخت تیزر و فیلم آموزشی گرفته تا کلیپ‌های تبلیغاتی و بازاریابی و حتی آموزشی، معرفی محصول، معرفی خدمات و ... در ایران تایپیست انجام می‌شود. تدوین ویدئو کلیپ اینستاگرام با هر شبکه اجتماعی دیگری متفاوت است و اصول حرفه‌ای خاص خود را دارد.

اینستاگرام امروزه به یک شبکه اجتماعی قدرتمند برای گسترش هر چه سریعتر کسب و کارها و افزایش درآمدزایی تبدیل شده و یکی از روش‌های مهم برای موفقیت در این زمینه ساخت کلیپ‌های مختلف برحسب زمینه کاری و فعالیت شماست. ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین تدوینگرهای کشور، آمادگی کامل خود را برای تدوین ویدئو کلیپ‌های اینستاگرامی شما به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن و در طی زمان درخواست شده اعلام می‌کند.

در تدوین ویدئو کلیپ‌های اینستاگرامی چنانچه نرم افزار خاصی مدنظر دارید می‌توانید موقع ثبت سفارش اعلام کنید. تدوینگرهای ایران تایپیست با کلیه نرم‌افزارهای حرفه‌ای تدوین ویدئو و فیلم، انیمیشن، سریال، تیزر تبلیغاتی و ... آشنایی کامل دارند. قیمت تدوین کلیپ اینستاگرام نسبت به سایر شرکت‌های فعال در این زمینه پایین‌تر است تا همه افراد بتوانند برای پیج اینستاگرامی شخصی یا کاری (بیزینس) خود کلیپ داشته باشند.

هزینه نهایی تدوین ویدئو کلیپ اینستاگرام با مشخص شدن حجم کار، زمان تحویل، نوع کلیپ و سایر موارد محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال می‌گردد. نصف مبلغ برای شروع همکاری و مابقی در زمان تحویل پروژه دریافت می‌شود. چنانچه پروژه کاری حجیم داشته باشید تخفیف بسیار بیشتری خواهید گرفت و برای پرداخت اقساطی آن نیز تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو کلیپ های اینستاگرام با حرفه ای ترین تدوینگرهای کشور و کمترین هزینه در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تدوین ویدئو خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

تولید زیر نویس فیلم و سریالگویندگی یا روخوانیهزینه ترجمه صوتی، تصویریطراحی گرافیکی

سوالات متداول

قیمت نهایی ثابت نیست و پس از مشخص شدن حجم کار، موضوع فیلم و سریال، زمان درخواستی و درخواست های ویژه قابل محاسبه است.

بله در ایران تایپیست برای پروژه های سنگین تدوین ویدئو هم تخفیف های ویژه در نظر گرفته شده و هم اینکه برای پرداخت قسطی تمهیدات ویژه ای قرار می گیرد.

اگر از طریق پنل کاربری محدودیت حجم ارسال دارید، می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ ارسال نمایید. اگر لینک آپلود آن را در فضای ابری در اختیار دارید، تنها کافیست لینک مورد نظر را بفرستید.

تمامی کسانی که به عنوان تدوینگر در ایران تایپیست فعالیت دارند، دانش آموخته و فارغ التحصیل در این زمینه همراه با سابقه کاری بسیار طولانی هستند. ضمنا در آزمون های سخت ورودی این مجموعه نیز قبول شده اند. از طرفی در تمام طول پروسه با تدوینگر اختصاصی خود در ارتباط مستقیم هستید تا کیفیت کار را تأیید کنید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 20993 امتیاز 4.5 از 2 نظر

کلمات کلیدی: تدوین ویدئو آنلاین سایت تدوین ویدئو تدوین ویدئو آموزشی تدوین ویدئو تبلیغاتی تدوین ویدئو انیمیشن

Link: /page/تدوین-ویدئو

دیدگاه کاربران

انسیه فرجامی | 1400-9-8 ساعت 08:07:12 امتیاز :

تدوینتون کار خودشو کرد. کلی بازخورد خوب داشتم. ممنونم

محمد نوفلاح | 1400-7-25 ساعت 08:06:05 امتیاز :

کلیپ اینستاگرامم خیلی ویو داشت. مرسی از تدوینگری محشرتون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :