چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه رشته نفت

ترجمه دقیق متون مهندسی به این دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است که یک اشتباه جزئی در برگردان جملات و لغات مبدا به مقصد میتواند موجب خسارات بزرگ علمی، اقتصادی و حتی جانی گردد. ترجمه رشته نفت نیز به این علت که صنعت نفت و گاز بعنوان منبع اول اقتصاد کشور شناخته میشود از این قائده مستثنی نبوده و آشنایی و تبادل تحقیقات مهندسین و دانشجویان رشته نفت با دانش روز دنیا و نیز برقراری ارتباط کاری با شرکتهای نفتی بین المللی این الزام را ایجاد میکند تا ترجمه تخصصی نفت به بهترین نحو انجام گردد. 
در گرایشهای رشته مهندسی نفت و دیگر شاخه های مرتبط، ترکیبی از علوم مختلف نظیر ریاضیات، شیمی، فیزیک و زمین شناسی مورد استفاده قرار میگیرد که هرکدام دارای لغات و اصطلاحات تخصصی میباشند. علاوه بر این، بخش عملیاتی و تجربی یک قسمت جدا نشدنی از این رشته است که این امر موجب میگردد تا علاوه بر لغات و اصطلاحات علمی مختلف، با مجموعه های عظیمی از اسامی عملیات و ابزارهای گوناگون مواجه باشیم که ترجمه تخصصی آنها برای فردی که تجربیات و اطلاعات فنی و علمی کافی در این زمینه نداشته باشد به هیچ وجه امکان پذیر نیست و نتیجتا همه این موارد ترجمه رشته نفت را کاملا ویژه میسازد. بعنوان مثال، "Fishing" در حفاری به معنی "عملیات مانده یابی" بوده و یا "Running" به معنای "قرار دادن" لوله های حفاری به درون چاه میباشد، اما این اصطلاحات ممکن است توسط فرد ناآشنا با واژگانی کاملا نامفهوم ترجمه گردند.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه یا چاپ کتاب ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

دقیق ترین و سریعترین ترجمه تخصصی نفت با کمترین هزینه 

انجام یک ترجمه تخصصی دقیق و روان در هر رشته علاوه بر آشنایی با ساختار زبان و بافت جملات، نیازمند دانش کافی در رابطه با لغات تخصصی آن رشته نیز میباشد. مهندسی نفت تلفیقی است از علوم نظری و تجربی، از این رو یک مترجم برای برخورداری از یک ترجمه با کیفیت و تخصصی نفت باید ابتدا متن مورد نظر را به خوبی درک نماید تا بتواند بهترین معادل را برای هر لغت یافته و جملات را به بهترین نحو به فارسی برگرداند.
 
"ایران تایپیست استاندارهای مورد نیاز برای ترجمه تخصصی نفت را بالا برده و سالهاست با فعالیت در حوزه ترجمه تخصصی ویژه و گردآوری بهترین مترجمین، سعی نموده تا ارزان ترین و با کیفیت ترین ترجمه های تخصصی رشته مهندسی نفت را ارائه دهد "
       
"دیکشنری آنلاین ترجمه تخصصی ارشدان" و "کتاب زبان تخصصی نفت ارشدان" ارمغانی به پژوهشگران و دانشجویان عزیز کشور است که به همت دپارتمان ترجمه رشته نفت ایران تایپیست و انتشارات ارشدان، به منظور رفع نیاز مهندسین و دانشجویان عزیز در سراسر دنیا بعنوان بهترین نرم افزار ترجمه متون تخصصی نفت و همچنین دسترسی به دیکشنری تخصصی فرهنگ اصلاحات نفتی ارائه داده شده است.
ترجمه رشته نفت
 
برای آگاهی از کیفیت ترجمه تخصصی نفت توسط تیم مترجمین ایران تایپیست میتوانید نمونه رایگان ترجمه نفت را مشاهده نمایید. همچنین جهت انتخاب مترجم چنانچه تمایل داشته باشید میتوانید در زمان ثبت سفارش کد مترجم 6699 را درج نموده تا ترجمه دقیق و بی نقصی مدیریت برای شما انجام گیرد.
 
 
به جهت ثبت سفارش ترجمه تخصصی نفت کافیست به یکی از شعب ایران تایپیست مراجعه کرده و یا با ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی نفت با ضمانت 100% و قیمت  دانشجویی ترجمه تخصصی نفت را در هر زمینه ای که بخواهید به تیم حرفه ای ما بسپارید:
  • ترجمه فوری متون تخصصی مهندسی نفت
  • ترجمه تخصصی مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC رشته نفت
  • ترجمه تخصصی پایان نامه های رشته مهندسی نفت
  • ترجمه کتابهای تخصصی نفت
  • ترجمه تخصصی قراردادها و مدارک رسمی سازمان ها و شرکتهای نفتی
  •  ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری آموزشی رشته مهندسی نفت
 
 
در ایران تایپیست  علاوه بر ویرایش و یا ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی نفت، شما عزیزان قادرید تا ترجمه تخصصی گرایش های نفت از قبیل ترجمه تخصصی اکتشاف نفت، ترجمه تخصصی حفاری و بهره برداری نفت، ترجمه تخصصی مخازن هیدروکربنی را به بیش از 31 زبان زنده دنیا نیز سفارش دهید.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه یا چاپ کتاب ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 2/12/95 ساعت 9:30

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

فوری ترین ترجمه هاسفارش آنلاین ترجمه فوریترجمه ارزان تضمینیترجمه ی رشته ها

سوالات متداول

پنل کاربری تشکیل بدید و سپس از طریق پنلتان در قسمت ترجمه سفارشتان را با توضیحات کامل ثبت نمایید، زیر 10 دقیقه فاکتور انلاین رایگان برایتان صادر میشود

بر اساس زبان، حجم، زمان درخواستی تحویل و ... قیمت گذاری میشود

بله پیش از ثبت سفارش با اپراتورهای بخش ترجمه ارتباط بگیرید در رابطه با تخفیفات ویژه راهنمایی خواهید شد

در هر تایمی شما درخواست داشته باشید برایتان قابل تحویل دادن است


نویسنده: بهاره کیا تاریخ انتشار: 1395/6/11 تعداد بازدید: 7608 امتیاز از 1 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه رشته نفت ترجمه نفت ترجمه تخصصی نفت تخصصی ترین ترجمه نفت مترجم رشته نفت

Link: /page/ترجمه-رشته-نفت-32.html

دیدگاه کاربران

محمد ابراهیم زاده | 1400-8-8 ساعت 08:55:00 امتیاز :

اینقدر از ترجمه مقالم راضی بودم که دیگه به همه دوستام گفتم. یه دونه این

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :