چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه فوری

استفاده از تکنولوژی IT و  14000 مترجم متخصص ما را قادر می سازد تا انجام ترجمه را در کمترین زمان ممکن  مقدور سازیم. شما می توانید هم اکنون سفارش ترجمه فوری خود را ثبت نمائید و در توضیحات دقیقا قید نمائید که تا چه زمانی به ترجمه نیاز دارید. مطمئنا اپراتور هنگام صدور فاکتور زمان تحویل را لحاظ خواهد نمود. موسسه ایران تایپیست به شما این اطمینان را می دهد که شما را به سریعترین و با کیفیت ترین مترجم ها برساند و آنچه ناممکن به نظر می آید را برایتان عملی نماید.

فوری ترین حالت برای انجام ترجمه
برای ترجمه فوری سفارشات شما تمهیداتی خاص و ویژه اندیشیده شده است. روزانه تقریبا 100000 کلمه ترجمه در ایران تایپیست انجام می شود که میتوانید از این پتانسیل برای انجام ترجمه فوری خود استفاده نمایید. برای کنتل فوریت ترجمه شما، مترجمین زبده و بسیار سریع را برای سفارش شما می گماریم. امیدواریم بتوانیم به بهترین نحو ممکن با ارائه ترجمه فوری از استرس شما بکاهیم.

 

 کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

پشتیبانی 24 ساعته برای ترجمه فوری
مطمئنا پشتیبانی خوب و 24 ساعته فقط میتواند تضمین ترجمه فوری باشد. اگر بخواهیم از زمان بیشترین استفاده را ببریم، نباید تعطیلی داشته باشیم. ایران تایپیست با پشتیبانی 24 ساعته تضمینی برای فوریت ترجمه شما خواهد بود. ما برای زمانبندی دقیق ترجمه ها وسواس داریم و برنامه های زیادی طراحی کردیم تا ترجمه فوری شما حدالامکان کمی زودتر از موعد به دست شما برسد.

ترجمه فوری

مقاله های انگلیسی یا فارسی که باید فوری ترجمه شود
مقاله ایی دارید که باید در مجله ISI سابمیت کنید و باید ترجمه فوری شود، یا اینکه میبایست ترجمه مقاله را در پایان نامه خود فورا استفاده نمایید یا اینکه برای درج خبر فوری نیاز دارید یا ترجمه فوری مقاله را برای ارائه در کلاس و استاد میخواهید. تمهیداتی ویژه و ساز و کاری متناسب با ترجمه فوری آماده است تا از شما پذیرایی کند.

ترجمه فوری کتاب برای کسر خدمت
زمان در پروژه های کسر خدمت بسیار مهم است، چون اگر از زمان مورد نظر بگذرد دیگر به کار سرباز نمیاید. فوریت را در ترجمه کسر خدمت با طرح ویژه ایی که داریم، اعمال میکنیم بدون آنکه بر هزینه آن افزوده شود. پروژه های کسر خدمت زیادی در ایران تایپیست ترجمه فوری شده اند و الحمدالله تا به حال همه موفق به کسر خدمت شدند.

ترجمه اورژانسی با پشتیبانی ویژه
اگر ترجمه اورژانسی چند ساعته میخواهید نیز میتوانید از خدمات ترجمه فوری ایران تایپیست استفاده نمایید. حتی ارائه ترجمه 5000 کلمه تنها در 6 ساعت نیز وجود دارد.  کنترل و پشتیبانی ترجمه فوری متفاوت است و ایران تایپیست به ترجمه های فوری با چشم دیگری می نگرد که به هیچ عنوان نباید حتی یک ثانیه هم دیر شود و در این راستا تماما استرس را درک و تلاشمان را خواهیم نمود.

تاثیر فوریت ترجمه بر کیفیت تخصصی ترجمه ها
مطمئنا این یکی از بزرگترین دغدغه های ایران تایپیست بوده است که در این راستا با شناسایی مترجمینی فوق سریع که تبحر به تایپ ده انگشتی (بدون نگاه کرده به کیبورد) دارند و سواذ ترجمه تخصصی در آن رشته را دارند، توانسته است ضمن حفظ کیفیت، فوریت  ترجمه را حفظ کند.  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 


گالری عکس ایران تایپیست

ترجمه فوری

مدیر داخلی ایران تایپیست: خانم فدایی 09198244151

آشنایی با پرسنل ایران تایپیست

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

لیست هزینه ترجمهراهنمای سفارش آنلاین ترجمهمدت زمان و شرایط گارانتی خدماتترجمه تخصصی

سوالات متداول

زمان تحویل نصف میشود

هزینه 2 برابر خواهد شد

10 روزه

برای تحویل فوری در کلیه خدمات استراتژی های خاصی داریم که امکان ندارد سفارش را به موقع تحویل نگیرید از جمله نظارت تیم پیگیری، قوانین تعلیق مترجمین و تایپیست ها، گارانتی عودت وجه و ...


نویسنده: زهره ساداتی تاریخ انتشار: 1398/6/15 تعداد بازدید: 9848 امتیاز از 2 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه فوری ترجمه سریع سریعترین ترجمه فوری ترین ترجمه ترجمه 1 ساعته

Link: /page/ترجمه-فوری-79.html

دیدگاه کاربران

فاطمه مظفرزاده | 1400-8-30 ساعت 08:24:05 امتیاز :

تشکر از زحمات و پیگیریای ویژه تون برای سفارشام.خداقوت

پرستو قاسمی | 1400-7-10 ساعت 08:09:25 امتیاز :

سفارش ترجمه من خیلی حیاتی بود. ممنون که شرایطمو درک کردین و خیلی سریع فرستادین?

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :