یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ

آیا تاکنون با مفهوم چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ مواجه شده اید؟ این کار چگونه صورت می-گیرد و آیات تاثیرات آن، چشم گیر هست؟ پیش از پاسخ دادن به سوال ها، بهتر است به این مسئله بپردازیم که، پرسونال برندینگ یا ایجاد برند شخصی، امروزه به یکی از ابزار حرفه ای تبدیل شده است؛ به‌گونه‌ای که بسیار از افراد جامعه سعی می کنند از آن بهره مند گردند. در این رابطه، چاپ کتاب، یکی از راه هایی است که مسیر شما را برای رسیدن این مهم، هموارتر می سازد. چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، به شما امکان می دهد، تا در شمار افراد حرفه ای و معتبر قرار بگیرید و از مزایای آن جهت رسیدن به اهداف دیگر خود بهره ببرید. انتشارات ما میتواند، این هدف را با حداکثر سرعت و کمترین هزینه، ضمن مشاوره رایگان پیش از عقدقرارداد برای شما محقق سازد. 
 
 
پیشنهاد می کنیم حتما ویدئو تقویت رزومه را دانلود و مشاهده نمایید.
 
چگونه پرسونال برندینگ کنیم؟
برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ، روال یا فرآیندی است که به واسطه آن، یک فرد، به همراه تخصص ها و مهارت هایش به‌ مثابه یک برند تجاری، شناخته می شود. جالب توجه است که بدانید، این مفهوم بر روی کسب موفقیت از محصول تمرکز دارد نه بر افزایش دادن مهارتهای فردی. برند شخصی چیزی است که شما را از دیگران متمایز و برجسته میسازد. درواقع میتوان این‌گونه بیان کرد که، برند شخصی شامل تصویری است که هنگام بردن نام شما توسط دیگران، در مخیله آنها شکل میگیرد و این تصویر ذهنی، شما را از بقیه افراد و تصاویر متمایز می‌سازد. حال باید گفت که، چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، یکی از ابزارهایی است که تصویری بکر از شما در دید مخاطبان میسازد. انتشارات ما به‌عنوان بعنوان یکی از پرکارترین و مجربترین در حوزه چاپ و نشر، میتواند در ایجاد این تصویر با ارزش به شما کمک رسانی کند. لازم به یادآوری است که خدمات انتشارات ارشدان آنلاین و 24 ساعته است. پس با چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، توسط انتشارات ارشدان، زودتر به اهداف خود برسید.
 

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید یا عدد 7 را به 09197349500 پیامک کنید.

تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی                                           47625500 - 021

مشاوره چاپ کتاب خانم بیک زاده                  09197349100

مشاوره چاپ کتاب خانم رحیمی                    09190441620

مشاوره چاپ کتاب خانم دکتر شهاب               09197349500

مشاوره چاپ کتاب  خانم ابراهیمی                  09193716030

مشاوره چاپ کتاب خانم ابرغانی                     09198284084

مشاوره چاپ کتاب خانم زمانی                       09198724396

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی     09199170040

تماس، پیامک، تلگرام

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

انتشارات ارشدان رتبه یک کشور (اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

قیمت حدودی چاپ کتاب (صفر تا صد: از آماده سازی کتاب، مجوز ها و چاپ)    800 هزار تومان

هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ 

مزیتهای چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ 
عدم محدودیت: هنگام چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، باید بدانید که این موضوع محدود به ناشران یا نویسندگان نیست و هر فردی می تواند به واسطه این راه، به برند شخصی خود دست یابد. این موضوع عدم محدودیت این فرایند را میرساند. 
سرعت عمل و تاثیر: یکی از مزیتهای چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، سرعت عمل و تاثیر آن است. درواقع روشی را که شما برای به تحقق رسیدن برند شخصی انجام میدهید، باید سرعت عمل کافی داشته باشد وگرنه ممکن است ایده ای را که شما میخواهید، در نتیجه پرسونال برندینگ بدست آورید، توسط دیگران تصرف شود.
عمق تاثیر: تنها سرعت یک برند شخصی اهمیت ندارد، بلکه عمق و غنای آن نیز مهم است. شما بوسیله چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، عمق تاثیر لازم را دریافت خواهید نمود و آن میزان تاثیری را که قرار است، در ذهن مخاطب ایجاد کنید، را ایجاد میکنید. 
کسب جایگاه و اعتبار حرفه ای: از اثرات منحصر به فرد چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، کسب یک جایگاه معتبر در بین مخاطبان و حتی صاحبان آثار نوشتنی است. اگر به دنیای نویسندگان و مولفان کتاب، نظری بیاندازید، نامهای آشنایی همچون عبدالحسین زرین کوب، را خواهید یافت که تنها به واسطه چاپ کتاب و داشتن قلم مناسب به آن برند شخصی معتبر دست یافته اند. انتشارات ما میتواند این جایگاه را برای شما رزرو کند. 
تاثیر دوسرسود چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، هم برای مولف و هم برای ناشر: یکی از نکاتی که شاید در مورد چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، کمتر مورت توجه قرار گرفته است، تاثیر دو سر سودی است که، هم برای ناشر و هم برای مولف، ایجاد میشود. زمانی که شما با  چاپ یک کتاب یا مقاله، برندی شخصی خلق میکنید، نه تنها اعتبار خود را بالا خواهید برد، بلکه اعتبار ناشری که آن اثر را منتشر کرده، را نیز ارتقاء خواهید داد.  
 
تاثیر چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ در ایجاد وجهه های مشهور علمی
شاید نتواند کسی را پیدا کرد که نام شخصیت های شهیری همچون ابن سینا یا اینشتین را نشینده باشد. این درحالی است که خیلی از افراد جامعه نام کتاب یا آثار مکتوب آن ها را نمی دانند اما نکته اینجاست که این افراد، تنها به واسطه نوشتن کتاب به این جایگاه برجسته دست یافته اند. تنها تفاوت این مقوله، مربوط به روش انجام کار یعنی چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ است. لازم به یادآوری است، که آثار ابن سینا، قبل از صنعت چاپ، نوشته شدند، اما آثار این شخصیت عملی آنقدر اهمیت داشتند که برند سازی شخصی ایشان، توسط کاتبان و با زحمت زیاد انجام می شد و پس از ظهور عصر چاپ، دومین کتابی که به چاپ رسید، کتاب قانون ابن سینا بود. اینشتین نیز به واسطه فرایند چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ به شهرت رسید. در زمان او، خیلی ها، نام او را به واسطه کتابها و مقالاتش، شنیده بودند اما او را از لحاظ قیافه نمی شناختند. ارشدان می تواند شما را در فرایند ساخت برند شخصی به موفقیت نزدیک کرده و با ارائه خدماتی همچون گارانتی و پرداخت اقساطی، شما را یاری نماید. 
 
 هنگام چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، چه نکاتی را باید رعایت کنید؟
  • خواسته خود را شفاف کنید: هنگام ایجاد برند شخصی، مثل چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، یا هر روش دیگر، باید کاملا مشخص کنید که چه خواسته ای دارید و میخواهید چه جلوه ای از شما در نظر دیگران آشکار شود. تمرکز گرایی در این جا اهمیت زیادی دارد. هرگز سعی نکنید که چند پیام یا مفهوم از برند شخصی خود را برای دیگران رونمایی کنید. باید یک پیام اصلی را انتخاب کرده و روی آن تمرکز کرده و مانور دهید. 
  • در فضاهای مجازی، هماهنگ عمل کنید: اکنون که ما در عصر تکنولوژی های دیجیتال و فضاهای مجازی زندگی می کنیم، انجام برند سازی شخصی، آسانتر صورت میگیرد و میتوان فرایند چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ تسهیل کرد. به همین خاطر باید تمام پیامها و پست هایی را که در فضای مجازی منتشر میکنید، حول محور پیام اصلی پرسونال برندینگ شما بچرخند و هماهنگ باشند.
  • کلمه کلیدی پرسونال برندینگ خود را انتخاب کنید: آیا میتوانید خود را در یک یا دو جمله تعریف کنید؟ اگر تعریف دقیقی از خود نداشته باشید، هنگام چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، به مشکل برمیخورید. شما باید برای خود تعریف کنید که، مردم شما را با چه عنوان یا کلمه کلیدی ای بشناسند. خوش فکر، معتبر، خوش قلم؟ این تمرکز برند شخصی، برای دست یافتن به هدف، فوق العاده اهمیت دارد.

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان، برای چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ، از صفر تا صد با مشاوره رایگان در تیراژ پایین با کمترین هزینه، آماده ارائه خدمات می باشد.

هزینه چاپ کتابراهنمای چاپ کتابقرارداد با ناشرچاپ فوری کتابچاپ کتاب در ارشدانتقویت رزومهارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ترجمهلیست هزینه ترجمهترجمه سریعچاپ کتاب

سوالات متداول

بله

اگر در حوزه ای تخصص دارید و میخواهید شناخته شوید با تمرکز بروی اسم و تصویر و تخصصتان برایتان کتاب آماده و چاپ میکنیم

کل پروسه زیر 1 ماه برایتان قابل انجام است


نویسنده: رها موحد تاریخ انتشار: 1398/6/20 تعداد بازدید: 5871 امتیاز از 5 نظر

کلمات کلیدی: چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ پرسونال برندینگ چاپ کتاب برای برندینگ چاپ کتاب برای پرسونال برندینگ

Link: /page/چاپ-کتاب-برای-پرسونال-برندینگ-56.html

دیدگاه کاربران

عسل | 1401-1-22 ساعت 22:27:46 امتیاز :

محتوا رو خودتون تالیف میکنید؟؟

رسول نژاد | 1400-9-23 ساعت 15:03:21 امتیاز :

متن و محتوای کتاب با خودمونه درسته؟ یا اینکه محتوای کتاب رو خودتون اماده می کنید؟

زینب عمادیان | 1400-9-21 ساعت 07:55:16 امتیاز :

تو قسمت چاپ واقعا ساپورتتون عالیه.ممنون و خداقوت

اکبر شهیدی | 1400-9-7 ساعت 09:32:41 امتیاز :

مرسی که کارا رو برامون آسون میکنین. بدون کمک شما نمیتونستم

حسام نظرزاده | 1400-8-5 ساعت 08:20:24 امتیاز :

از اینکه کتابمو دست انتشارات شما سپردم خوشحالم. از کتابم خیلی راضی بودم. مرسی

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :