چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه

زیباترین زمان برای هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری، بخش پایانی پروژه تحقیقاتی یعنی تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه و صحافی و ارائه آن به همگان است. این درست زمانی است که دانشجو نتیجه 2 تا 4 سال زحمت و تلاش شبانه روزی خود را به مرحله ظهور می گذارد. اما پایان نامه بعلت سرشت علمی که دارد نیازمند نگارش و تنظیمات استاندارد و منطقی در شکل ظاهری، نحوه تایپ، صفحه آرایی، صحافی و...است تا برای اخذ مدرک متناسب باشد.
پایان نامه دارای 5 فصل است به انضمام صفحات تکمیلی. تنظیمات هر کدام از این فصول برای هر دانشگاهی دارای یک سری ضوابط و قوانین است تا منجر به یکسان سازی و یکپارچگی شود لذا تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه به جهت لزوم رعایت جزییات، برای دانشجویانی که اولین بار اقدام به این کار می نمایند، دشوار خواهد بود و در اکثر موارد نیازمند خدمات و مشاوره برای آماده سازی آن می باشند.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه
 

چگونه پایان نامه خود را براساس شیوه نامه دانشگاه تنظیم کنیم؟

ارزان ترین تنظیم پایان نامه در سریعترین زمان ممکن

هدف از تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه، آشنایی دانشجو با نحوه نگارش تحقیقات علمی است، اما این مسئله دارای جزییات فراوان و گاها پیچیده ای نیز می باشد که بسیاری از دانشجویان تازه کار  از آن غافل هستند. برای مثال; نگارش برخی از صفحات مانند بسم الله، اهدا و تقدیم، تقدیر و تشکر و... اختیاری بوده اما استفاده از آرم دانشگاه، استفاده از M.A به جای M.Sc در روی جلد برای مقاطع کارشناسی ارشد برخی از رشته ها مانند حقوق، هنر و معماری، مدیریت و اقتصاد و... و یا استفاده از حروف ابجد به جای شماره صفحه برای فهرست مطالب، فهرست جداول و اشکال و... از ملزومات است، بنابراین دانشجو هنگامی که برای تنظیم پایان نامه در وورد اقدام میکند باید به تمام این موارد آگاهی داشته و مسلط باشد. 
هلدینگ ایران تایپیست با سالها تجربه در امر خدمات دانشجویی و بکارگیری 30000 کارمند برای انجام کلیه فرآیندهای پایان نامه در سریعترین زمان ممکن(حتی 1 روز) موجب سهولت کار دانشجویان عزیز شده و از ابتدا تا رسیدن به یک نتیجه کامل، همواره یاری رسان آنها خواهد بود. در ایران تایپیست ثبت کلیه سفارشات 24 ساعته بصورت حضوری و یا آنلاین امکان پذیر است و همواره تلاش شده تا با در نظر گرفتن پایین ترین تعرفه قیمت و بالاترین کیفیت موجبات خشنودی دانشجویان عزیز فراهم آید.
 
عدم تنظیم پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه چه مشکلاتی را به وجود می آورد؟
دانشجویان عزیز باید توجه داشته باشند که حتی اگر پایان نامه آنها از لحاظ علمی بسیار قوی ، کاربردی، بنیادی و باارزش باشد اما در هنگام نگارش و تنظیمات به شیوه نامه دانشگاه دقت کافی بعمل نیاید، پایان نامه از طرف دانشگاه برگشت خورده و حتما باید کلیه اصلاحات خواسته شده انجام پذیرد. قبل از جلسه دفاعیه شما ملزمید تا پایان نامه تایپ شده و تنظیم شده را جهت بررسی به استاد راهنما، مشاور و داور ارائه دهید. در روز دفاع نیز، پس از اتمام جلسه از شما خواسته میشود تا اشکالات موجود علمی و یا ادبی را برطرف سازید و سپس اقدام به صحافی نموده و نسخه ها را به مسئولین مختلف تحویل دهد. بنابراین زمانی نمره نهایی را دریافت خواهید کرد و به اصطلاح فارغ التحصیل میشوید که پایان نامه شما از هر لحاظ توسط نماینده تحصیلات تکمیلی مورد تایید قرار گرفته و به اطلاع اساتید راهنما، مشاور و داور قرار بگیرد.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

ویراستاری تنظیمات پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه
مطمئنا دانشجویانی وجود دارند که بعلت تجربه و یا تسلط نسبی به وورد و آگاهی از شیوه نامه و ضوابط دانشگاه، توانایی نگارش و تنظیم پایان نامه را دارند اما قبل از ارائه به دانشگاه نیازمند کسب اطمینان از بی نقصی کار و در صورت لزوم ویرایش اشکالات می باشند. ایران تایپیست خدمات ویراستاری پایان نامه را نیز برای دانشجویان عزیز ارائه میدهد، بطوریکه ویراستاری پایان نامه شما با استفاده از مجربترین متخصصین مرتبط به هر رشته تحصیلی به بهترین وجه در هر زمانی که بخواهید انجام پذیر است. 
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
تنظیم پایان نامه
صفحه آرایی پایان نامه
مشاوره در انجام پایان نامه
مشاوره در نگارش پایان نامه
مشاوره در انتخاب موضوع پایان نامه
سوالات متداول
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 28/9/95 ساعت 10:30

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

صفحه ارایی (تنظیم) پایان نامهرفرنس نویسیتهیه پاورپوینتاستخراج مقاله از پایان نامه

سوالات متداول

بله باید زمان ثبت سفارش دستورالعمل دانشگاهتان در این خصوص را هم بارگذاری کنید

داخل سایت بعنوان کاربر ثبت نام کنید سپس از طریق پنلتان سفارش را با جزییات ثبت نمایید زیر 10 دقیقه فاکتور آنلاین رایگان براتون صادر میشه میتونین به راحتی تصمیم گیری کنین.

در هر تایمی بخایید قابل تحویل است اما بطور کلی به حجم پایان نامتان بستگی دارد

برای ثبت سفارش حضوری فقط میتونین به شعبه اتقلاب ما در تهران مراجعه کنید، اما انجام کار براتون حضوری صورت نمیگیره چراکه، به صورت دورکار متخصصین با ما همکاری دارند


نویسنده: مهتاب رضایی تاریخ انتشار: 1395/6/17 تعداد بازدید: 6626 امتیاز 4.5 از 2 نظر

کلمات کلیدی: تنظیم پایان نامه به شیوه نامه دانشگاه تنظیم پایان نامه تنظیم پایان نامه به فرمت دانشگاه تنظیم رساله فرمت پایان نامه

Link: /page/تنظیم-پایان-نامه-به-شیوه-نامه-دانشگاه

دیدگاه کاربران

عرفان میرزاپور | 1400-9-29 ساعت 08:06:22 امتیاز :

پایان نامم خیلی خوب شد. تاییدیه رو هم گرفتم. ممنونم

پریناز شیخی | 1400-7-26 ساعت 08:43:46 امتیاز :

آفرین و دست مریزاد به تیمتون. پایان نامم تمام شرایط و استانداردا رو داشت

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :