چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

رفرنس نویسی

 
صفحه رفرنس نویسی را صوتی گوش کنید
 

رفرنس نویسی در مقالات، پروژه‌های تحقیقاتی، پایان نامه و پروپوزال شما، در هر رشته و مقطع دانشگاهی که هستید در ایران تایپیست انجام می‌پذیرد. ما بهترین و حرفه‌ای‌ترین پژوهشگران و محققین کشور را در اختیار داریم که قادر هستند با معروف‌ترین نرم افزارهای رفرنس گذاری درون متنی و برون متنی در انواع سبک‌های مدنظر دانشگاه‌ها، مجلات و ژورنال‌های داخلی و خارجی چنین خدماتی را انجام دهند. پروژه شما را با بهترین قیمت، بالاترین کیفیت و در اسرع وقت انجام می‌دهیم.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش رفرنس نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

رفرنس نویسی با Zotero

حتما شما به عنوان دانشجوی فوق لیسانس یا دکتری و حتی در برخی رشته‌ها برای مقطع لیسانس نیاز به رفرنس نویسی پیدا کرده‌اید. ایران تایپیست به عنوان مؤسسه‌ای که سال‌ها در زمینه رفرنس نویسی توسط پژوهشگران و محققین حرفه‌ای خود در این حیطه فعالیت داشته می‌توانیم بگوییم که اکثر اشکالاتی که به مقالات و پایان نامه و حتی پروپوزال‌ها گرفته می‌شود شیوه غلط رفرنس نویسی است.

ارجاع دهی یک تخصص و مهارت است که تنها افراد حرفه‌ای می‌توانند از عهده آن بربیایند بر همین اساس ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین پژوهشگران و محققین در زمینه رفرنس نویسی با نرم افزار بسیار معروف و محبوب Zotero آمادگی کامل خود را اعلام می‌کند.

ایران تایپیست با تجربه زیاد در زمینه رفرنس نویسی با Zotero به خوبی مطلع است که یکی از دلایل اصلی پذیرفته نشدن یا اکسپت نشدن مقالات در ژورنال‌های مختلف داخلی و خارجی، پایان نامه یا ژورنال‌ها، رعایت نکردن شیوه مدنظر مجلات و ژورنال‌ها در زمینه رفرنس دهی است. ما در ایران تایپیست با در اختیار داشتن افرادی حرفه‌ای و متخصص که پژوهشگر و محقق در این زمینه هستند، می‌توانیم به سبک‌های مختلف شامل APA، Chicago، GB7714، GOST، Harvard، IEEE، ISO 690، MLA، SIST02،Turbian و ... است.

تنها کافیست فایل‌های خود را به همراه توضیحات ضروری جهت درج یا ویرایش منابع برای همکاران ما در ایران تایپیست ارسال نمایید. به عنوان مثال مشخص کنید که برای کدام ژورنال یا مجله قصد ارسال مقاله خود را دارید یا قصد دارید برای پایان نامه/ پروپوزال خود از چه سبک و فرمت رفرنس نویسی استفاده شود. علاوه بر رفرنس درون متنی، در ایران تایپیست رفرنس برون متنی یا خارج متن (نوشتن منابع در انتهای مطلب) نیز انجام می‌شود.

ما در ایران تایپیست بهترین تعرفه‌ها را برای انجام خدمات رفرنس نویسی در نظر گرفته‌ایم تا همه دانشجویان بتوانند از این مزایا بهره مند شوند. تعرفه انجام این خدمات برحسب حجم کار، زمان مدنظر شما (تحویل عادی یا فوری)، سبک رفرنس دهی متفاوت خواهد بود. پس از مشخص شدن موارد مختلف در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتور رایگان ارسال خواهد شد.

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی با Zotero در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش رفرنس نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

رفرنس نویسی با Mendeley

رفرنس نویسی با Mendeley که نرم افزار معتبر انتشارات الزویر می‌باشد یکی از نرم افزارهای بسیار محبوب در بین محققین و پژوهشگران در رشته‌های مختلف دانشگاهی سراسر دنیاست. ایران تایپیست هم با توجه به این موضوع خدمات رفرنس دهی در مقالات، پروژه‌های تحقیقاتی علمی، پایان نامه ها، پروپوزال‌ها و ... را با نرم افزار مندلی آغاز کرده است.

رفرنس نویسی فرایند ساده و پیش پا افتاده‌ای نیست که هر فردی بتواند ادعای انجام چنین خدماتی داشته باشد به همین منظور ما از بهترین و حرفه‌ای‌ترین پژوهشگران و محققین کشور استفاده می‌کنیم که هم در رشته شما فارغ التحصیل شده‌اند یا دانشجوی آن می‌باشند و هم اینکه سابقه رفرنس دهی در مقالات مختلف برای ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی را داشته‌اند.

ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که هر ژورنال سبک و رویه خاص خود را برای رفرنس دهی درون متنی و خارج متنی دارد و اولین موردی که برای اعتبار مقاله یا پژوهش شما چک می‌شود، رفرنس‌های شما هستند که باید همگی در فرمت درست و صحیح باشند. بر همین اساس ما بهترین افراد را استخدام کرده‌ایم که ضمن قبولی در آزمون ورودی این مجموعه رزومه درخشان با سابقه طولانی داشته‌اند. ما تمام نگرانی‌های شما را بابت اکسپت نشدن مقاله یا پایان نامه شما بخاطر مشکلات رفرنس دهی را رفع می‌کنیم.

کافیست فایل خود را به همراه دستورالعمل خاص ژورنال یا مجله علمی که قصد چاپ مقاله یا انتشار آن را دارید برای ما ارسال کنید. تمامی سبک‌های رفرنس نویسی اعم از APA، Chicago، Gost، Harvard، IEEE، MLA، ISO 690 و ... در ایران تایپیست قابل انجام هستند. پس اگر تخصص و مهارت کافی در این زمینه ندارید یا فرصت کافی برای انجام این کار وجود ندارد با خیال راحت پروژه خود را به ما واگذار کنید.

مشکل استنادات یا ارجاعات علمی و رفرنس گذاری‌های درون متنی و برون متنی شما را با هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه، طی زمان درخواستی شما انجام می‌دهیم. تمامی سفارشات ارجاع تخصصی دارند یعنی ما برای هر ژورنال و مجله علمی، پژوهشگر و متخصص حرفه‌ای و زبده در اختیار داریم که تجربه این کار را داشته‌اند و به خوبی با روند کاری و سخت‌گیری آن‌ها آشنایی دارند به همین دلیل هیچ اتلاف وقتی نخواهید داشت.

هزینه رفرنس نویسی با مندلی (Mendeley) براساس حجم کار، زمان درخواستی و سبک رفرنس نویسی محاسبه می‌گردد. چنانچه سفارشات شما حجم بالایی داشته باشد شامل تخفیفات ویژه نیز خواهید شد. پس از مشخص شدن فاکتورهای مختلف که بر روی هزینه تأثیرگذار هستند، پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه ارسال خواهد شد.

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی با مندلی (Mendeley) در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش رفرنس نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

رفرنس نویسی با EndNote

رفرنس نویسی با اندنوت (EndNote) که توسط شرکت تامسون رویترز ساخته شده و در دنیا بسیار شهرت دارد نیاز دائمی و همیشگی تمامی دانشجویان، محققین و پژوهشگران کشور است. اندنوت که به عنوان یک افزونه پس از نصب به ورد اضافه می‌شود مهارتی است که باید دانشجویان داشته باشند اما ایران تایپیست این خدمات را انجام می‌دهد تا چنانچه فرصت کافی برای انجام این کار ندارید و یا تخصص کافی پیدا نکرده‌اید تا طبق درخواست هر ژورنال به رفرنس نویسی بپردازید، باری از روی دوش شما بردارد و روند کار را سریع‌تر کند.

رفرنس نویسی در مقالات، پایان نامه و پروپوزال بسیار مهم است و چنانچه این کار به درستی انجام نشود اعتبار آن زیر سؤال رفته و اساسا مورد قبول نیست. با توجه به حساسیت بالای این موضوع و نیاز به داشتن تخصص و تجربه کافی برای افزایش دقت، درستی و سرعت کار، ما در ایران تایپیست هزاران محقق و پژوهشگر برتر را در زمینه رشته‌های تخصصی شما گردآوری کرده‌ایم که برای ژورنال‌های مختلف و معتبر داخلی و خارجی، رفرنس نویسی مطابق الگو و دستورالعمل آن‌ها انجام داده‌اند. پس در این زمینه هیچ محدودیتی در ایران تایپیست وجود ندارد.

برای ثبت سفارش رفرنس نویسی تنها کافیست مشخص کنید مقاله شما در رابطه با کدام حیطه یا رشته تخصصی است تا ارجاع کاملا تخصصی باشد، برای کدام ژورنال یا مجله داخلی و خارجی قصد ارسال و یا چاپ دارید و یا برای کدام دانشگاه می‌خواهید فایل پایان نامه یا پروپوزال ارائه کنید، چه زمانی باید سفارش شما آماده باشد و حجم کار چقدر است. ما براساس این موارد پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر می‌کنیم.

تمامی پژوهشگران، محققین و افراد متخصصی که در زمینه رفرنس نویسی با ایران تایپیست همکاری دارند، سابقه و مهارت بالایی داشته و در آزمون ورودی این مجموعه نیز نمره بالایی کسب کرده‌اند. به همین دلیل کیفیت کار خود را کاملا تضمین می‌کنیم. همکاران بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته پیگیر سفارشات شما هستند. شما مشتریان عزیز هم می‌توانید از طریق پنل کاربری به طور مستقیم با پژوهشگر یا محقق اختصاصی خود در ارتباط باشید.

تعرفه رفرنس نویسی با اندنوت در ایران تایپیست بسیار مقرون به صرفه است و در سفارشات حجیم امکان دریافت تخفیف‌های ویژه برای شما وجود دارد. نصف هزینه کل سفارش در ابتدای کار و مابقی هنگام تحویل سفارش دریافت می‌گردد. بدون نیاز به نگرانی بابت درستی رفرنس نویسی پروژه‌های خود، سفارش خود را به دست متخصصین ما بسپارید.

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی با اندنوت (EndNote) در ایران تایپیست با بهترین قیمت

 

رفرنس نویسی با Word

رفرنس نویسی با Word (ورد) از شرکت مایکروسافت یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم افزارها برای درج رفرنس در بین متن یا انتهای متن است. بسیاری از دانشجویان با پروسه یا نحوه کار با این نرم افزار آشنایی ندارند یا فرصت کافی برای انجام این کار پیدا نمی‌کنند و با واسپاری به افرادی بی تجربه علاوه بر پرداخت هزینه‌های سنگین، نتیجه دلخواه را نمی‌گیرند، مقاله آن‌ها در ژورنال یا مجله داخلی/خارجی پذیرش نمی‌گیرد و در نتیجه وقت خود را از دست می‌دهند، در صورتی که هدف از این کار صرفه جویی در وقت شما با بالاترین کیفیت است.

ایران تایپیست به خوبی از مشکلات دانشجویان و پژوهشگران کشور در زمینه رفرنس نویسی و ارائه خدمات بی‌کیفیت در این رابطه مطلع است. ما برای رفع این مشکل طی یک پروسه طولانی و بزرگ نهایتا توانستیم با بهترین پژوهشگران و محققین کشور همکاری داشته باشیم و آن‌ها را استخدام کنیم که در زمینه رفرنس نویسی مقالات برای ژورنال و مجلات بسیار معتبر داخلی و خارجی یا برای پایان نامه‌های دانشگاه‌های معتبر دولتی و آزاد کشور تخصص و تجربه درخشان و طولانی دارند.

محققین و پژوهشگران ما به خوبی می‌دانند هر کدام از دانشگاه‌های کشور و ژورنال و مجلات معتبر داخلی و خارجی از چه سبکی و با چه نرم افزاری برای رفرنس نویسی استفاده می‌کنند و ملاک آن‌ها برای تأیید رفرنس‌های گذاشته شده چیست. به همین دلیل تنها کافیست پس از ارسال فایل نوع دانشگاه، ژورنال یا مجله داخلی و خارجی را مشخص کنید تا دقیقا طبق دستورالعمل مشخص شده توسط آن‌ها رفرنس نویسی انجام شود. این کار باعث می‌شود تا هیچ ایراد و مشکلی در این رابطه نداشته باشید و کاملا مورد تأیید هیأت داوران باشد.

کیفیت کار در ایران تایپیست برای رفرنس نویسی با ورد کاملا تضمین شده است چون بهترین پژوهشگران و محققین کشور را در اختیار داریم که در این زمینه سابقه طولانی و البته درخشانی دارند. ضمن اینکه همکاران واحد پشتیبانی به صورت 24 ساعته با آنها در ارتباط هستند تا تحویل به موقع سفارشات را پیگیری کنند. شما نیز می‌توانید از طریق پنل کاربری به طور مستقیم در ارتباط باشید.

تعرفه‌ای که ایران تایپیست برای رفرنس نویسی با ورد (Word) در نظر گرفته بسیار مقرون به صرفه است و شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول بهترین خدمات را بگیرید. هزینه کلی سفارش شما براساس حجم کار، زمان تحویل سفارش و سبک رفرنس نویسی با ورد محاسبه خواهد شد. در سفارشات با حجم بالا تخفیف‌های بسیار بیشتر همراه با روش پرداخت ویژه در نظر گرفته شده است. در حالت عادی پرداخت هزینه سفارش دو مرحله‌ای است و تنها 60% هزینه در ابتدای کار پرداخت می‌شود.

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی با ورد (Word) با بهترین تعرفه ها در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش رفرنس نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

خدمات مقاله تایپ مقالهتایپ کتابصفحه آرایی

سوالات متداول

ایران تایپیست با تمامی سبک های رفرنس نویسی مدنظر ژورنال یا مجله داخلی و خارجی یا دانشگاه محل تحصیل شما آشنایی کامل دارد و پژوهشگران ما با کیفیت و دقت بالا این کار را انجام خواهند داد.

ما بهترین و حرفه ای ترین پژوهشگران و محققین رشته تخصصی شما را داریم که قادر هستند در زمان درخواستی پروژه شما را تحویل دهند.

بله در سفارشات با حجم بالا امکانات و تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

پژوهشگران و محققین برتر کشور که در این زمینه سابقه طولانی و درخشانی دارند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 29925 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: رفرنس نویسی آنلاین رفرنس نویسی مقاله رفرنس نویسی پایان نامه رفرنس دهی سایت رفرنس نویسی

Link: /page/رفرنس-نویسی

دیدگاه کاربران

نسیم وهابی | 1403-2-17 ساعت 16:28:18 امتیاز :

رفرنس‌های پایان‌نامه‌ام رو با دقت و طبق استانداردهای علمی دانشگاه تنظیم کردید. کارتون خیلی درسته

الیاس زرآبادی | 1400-9-4 ساعت 08:29:07 امتیاز :

من فقط یه اشاره کوچیک کردم ولی شما تا تهشو خوندین. ممنون از رفرنس نویسی عالیتون

ساناز ارباب | 1400-7-22 ساعت 08:28:13 امتیاز :

ممنون از رفرنس نویسی دقیقتون. مقالم خیلی حرفه ای دراومده

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :