دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تهیه پاورپوینت

صفحه تهیه پاورپوینت را صوتی گوش کنید


تفاوتی ندارد که  به چه منظوری نیاز به تهیه پاورپوینت  پیدا کرده‌اید. مهم آن است که بتوانید در کمترین زمان ممکن در ارائه‌های مختلف به شیوه‌ای اصولی منظور خود را به دیگران منتقل کنید. تهیه پاورپوینت از منابع مختلف مثل فایل صوتی و ویدیویی، مقاله، پایان نامه، کتاب و سایت همگی با بهترین کیفیت، پایین‌ترین تعرفه و سریعترین زمان ممکن دغدغه ذهنی بسیاری از افراد است که در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. افرادی که وظیفه تهیه پاورپوینت را بر عهده دارند در کار با این نرم افزار کاملا حرفه‌ای هستند، به شکل تخصصی در زمینه خلاصه نویسی فعالیت دارند و در رشته تخصصی شما تحصیل کرده‌اند و ارجاع سفارشات کاملا تخصصی است. در طول روند کار از طریق پنل کاربری با گرافیست پاورپوینت خود در ارتباط خواهید بود تا هر مرحله از روند کار را تأیید نمایید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تهیه پاورپوینت خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تهیه پاورپوینت از فایل صوتی

تهیه پاورپوینت نیاز اساسی همه دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و مدیران بخش های مختلف یک کسب و کار است و تا به حال حتما پیش آمده که خواسته باشید فایل صوتی خود را به پاورپوینت تبدیل کنید ولی مهارت یا زمان کافی نداشته‌اید. اما نگران نباشید چون تهیه پاورپوینت از فایل صوتی در ایران تایپیست توسط افرادی کاملا مسلط به پاورپوینت قابل انجام است. در هر سطح و لول بندی که نیاز داشته باشید می توانید سفارش خود را ثبت کنید و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید.

دانشجویان و اساتید حتما نیاز پیدا کرده‌اند که فایل‌های صوتی جلسات درسی و آموزشی یا رفع اشکال خود را به پاورپوینت تبدیل کنند تا ارائه آن‌ها خیلی جالب‌تر، جذابتر و سریع‌تر باشد. ایران تایپیست برای حل این مشکل راه حل کاربردی اندیشیده است. در ایران تایپیست افرادی کاملا مسلط و حرفه‌ای در زمینه نرم افزار پاورپوینت استخدام کرده‌ایم که می‌توانند فایل صوتی شما را در هر زمینه و شاخه‌ای تبدیل به پاورپوینت کنند. اگر برای تهیه پاورپوینت دستورالعمل خاصی مدنظرتان هست، افکت یا فونت خاصی نیاز دارید، ترتیب تولید اسلایدها بسته به موضوعات و سرتیترها مهم هستند و ... می‌توانید در توضیحات سفارش و همچنین به مسئول ثبت سفارشات مطرح کنید تا همه چیز طبق خواسته و نیاز شما انجام شود.

در تهیه پاورپوینت از فایل صوتی مهم نیست که حجم فایل صوتی شما چقدر زیاد است و یا اینکه چند ساعت فایل صوتی ارسال می‌کنید، ما بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد مسلط به پاورپوینت را در اختیار داریم که در زمینه خلاصه نویسی حرفه‌ای با حفظ مفهوم و معنا، در زمان درخواستی، کل فایل صوتی را به پاورپوینت تبدیل می‌کنند.

برای ثبت سفارش نیاز نیست حتما مراجعه حضوری داشته باشید بلکه می‌توانید کلیه روند کار را به شکل غیر حضوری و آنلاین انجام دهید. در تمام طول پروسه نیز از طریق پنل کاربری با نیروی متخصص ما ارتباط مستقیم خواهید داشت تا تمامی موارد طبق نظر و تأیید شما پیش بروند. تعرفه تهیه پاورپوینت از فایل صوتی نیز بسیار پایین‌تر از قیمت‌های موجود در بازار است تا همه افراد بتوانند از این نوع خدمات استفاده کنند.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از فایل صوتی در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تهیه پاورپوینت خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تهیه پاورپوینت از فایل ویدیویی

تهیه پاورپوینت از فایل ویدیویی مشکل خیلی از افرادی است که در کنفرانس‌ها، همایش‌ها، سخنرانی‌ها، جلسات و ... شرکت می‌کنند و قصد دارند سخنان فرد سخنران یا گوینده را به پاورپوینت تبدیل کنند اما مهارت یا فرصت کافی برای انجام این کار ندارند. ایران تایپیست با بهترین و مسلط‌ترین افراد کشور در زمینه پاورپوینت در کنار شماست تا هر نوع فایل ویدیویی شما را به پاورپوینت تبدیل کند.

فایل‌های ویدیویی جلسات و کلاس‌های مختلف، کنفرانس و همایش‌های گوناگون، منبع بسیار موثق و معتبری برای ارائه شخصی یا تدریس هستند اما قطعا دیدن یک فیلم چند ساعته برای حضار و بینندگان حوصله بر خواهد بود و بازدهی انتقال مطالب به شدت افت خواهد کرد. ایران تایپیست برای شما یک پیشنهاد ویژه دارد! فایل‌های ویدیویی خود را برای ما بفرستید. ما در اسرع وقت آ‌ن‌ها را به پاورپوینت تبدیل می‌کنیم. پاورپوینت تولید شده طبق تمامی اصول حرفه‌ای خواهد بود و تنها با چند اسلاید کل فایل ویدیویی را پوشش خواهیم داد.

ایران تایپیست با تهیه پاورپوینت از روی ویدیو، کار انتقال مطالب و جذابیت آن‌ها را دو چندان کرده و هم صرفه جویی زیادی در وقت ایجاد نموده است. ما در ایران تایپیست چون افرادی با سابقه و تجربه زیاد در زمینه تولید پاورپوینت از منابع مختلف در اختیار داریم و حتی در زمینه‌های تخصصی نیز افراد تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته اختصاصی شما را داریم، به همین دلیل هم از لحاظ کیفیت و میزان حرفه‌ای بودن پاورپوینت و هم از لحاظ معنا و مفهوم کلی اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

برای ثبت سفارش تهیه پاورپوینت از فایل ویدیویی لازم نیست حتما به شکل حضوری مراجعه کنید. امکان ثبت سفارش و عقد قرارداد به شکل غیر حضوری و آنلاین نیز وجود دارد. نصف هزینه کل موقع ثبت سفارش و مابقی پس از دریافت فایل پرداخت می‌شود و در تمامی مراحل از طریق پنل کاربری با فرد متخصص شرکت ارتباط مستقیم دارید تا تمامی موارد به تأیید شما برسند. نگران هزینه هم نباشید چون کمترین تعرفه‌ها را فقط در ایران تایپیست پیدا می‌کنید.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از فایل ویدیویی در ایران تایپیست

 

تهیه پاورپوینت از سایت

تهیه پاورپوینت از سایت یکی از موارد رایج سفارشات تولید پاورپوینت در کشور است که در ایران تایپیست از ساده تا کاملا حرفه‌ای قابل انجام می‌باشد. مهم نیست حوزه کاری شما در چه شاخه‌ای از صنعت است و تا چه اندازه مطالب سایت شما تخصصی هستند چون ما افرادی کاملا حرفه‌ای و مسلط به پاورپوینت داریم. این افراد در زمینه‌های مختلف و رشته‌های گوناگون تحصیل کرده‌اند و با صنایع مختلف آشنایی دارند و هر سایت با زمینه تخصصی خود به فردی متخصص و آشنا به آن ارجاع داده می‌شود. ضمنا این افراد در خلاصه نویسی هم مهارت بسیار بالایی دارند به نحوی که در خلاصه کردن مطالب سایت، معنا و مفهوم اصلی حفظ می‌شوند.

برای محصولات یا خدمات سایت خودتان نیاز به پاورپوینت دارید؟ قصد دارید دوره‌های آموزشی مختلف در سایت بارگذاری کنید و نیاز به فایل پاورپوینت پیدا کرده‌اید؟ زمینه فعالیت شما کاملا تخصصی و حرفه‌ای است و هنوز فردی مسلط به شاخه خودتان را پیدا نکرده‌اید که در پاورپوینت هم حرفه‌ای باشد؟ راه حل تمامی مشکلات شما در دستان متخصصان ایران تایپیست است. ما در ایران تایپیست هر نوع فایل پاورپوینتی که از مطالب سایت نیاز داشته باشید استخراج خواهیم کرد.

تهیه پاورپوینت از سایت شما با صرف کمترین هزینه، در سریع‌ترین زمان ممکن و توسط افرادی متخصص و کاملا حرفه‌ای انجام خواهد شد تا رضایت کامل داشته باشید. ضمنا می‌توانید از طریق پنل کاربری هم ارتباط بگیرید و هر مرحله پیشرفت کار را تأیید نمایید. نگران حجم کار نباشید چون ما با در اختیار داشتن هزاران فرد مسلط به پاورپوینت، فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف و افرادی حرفه‌ای در زمینه خلاصه نویسی قادر هستیم کیفیت بالا و سرعت زیاد در انجام و تحویل پروژه را با یکدیگر ترکیب کنیم تا رضایت حداکثری شما را به دست بیاوریم.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از سایت برای ارائه بهتر و مفید در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تهیه پاورپوینت خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تهیه پاورپوینت از مقاله

تهیه پاورپوینت از مقاله دغدغه تمامی دانشجویان مقاطع لیسانس تا دکتری است که باید برای ارائه مقاله خود و دفاع از آن، مطالب را به شکل خلاصه و مفید به فرم پاورپوینت تبدیل کنند. ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که تهیه پاورپوینت از مقاله یک فرایند کاملا تخصصی و حرفه‌ای است و نیاز به صرف زمان زیادی برای دانشجویان خواهد داشت. ضمن اینکه این کار باید به شیوه‌ای جذاب انجام گیرد تا طرح و دست یافته های شما در مقاله، نظر داوران را کاملا جلب نماید.

در ایران تایپیست جمعی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد در زمینه ساخت پاورپوینت و خلاصه نویسی حضور دارند که قادر هستند در مدت زمان مدنظر و درخواستی شما، از مقاله پاورپوینت تهیه کنند. حتی نیاز نیست نگران موضوعات تخصصی مقاله خود باشید چون هر سفارش به شکل اختصاصی ارجاع داده می‌شود و به عنوان مثال مقاله‌ای که در مورد مهندسی عمران نوشته شده به فارغ التحصیل و دانش آموخته آن محول خواهد شد.

فهم مقالات و درک آن‌ها در موضوعات مختلف، سپس خلاصه نویسی آن‌ها در قالب اسلاید، انجام تنظیمات و افکت‌های مخصوص، استفاده از تصاویر مناسب و سایر کارهایی که لازم هستند، طبق نظر و تشخیص افراد حرفه‌ای ایران تایپیست و همچنین دانشجویان، فرایندی پیچیده و طولانی است اما توانسته‌ایم آن را خیلی راحت و سریع و با کیفیت بالا انجام دهیم.

مقالات خود را به ایران تایپیست بسپارید تا با حداقل هزینه و در زمان درخواستی شما، توسط بهترین افراد و با سابقه کاری درخشان و مورد تأیید این مجموعه به انجام برسند. تمامی کسانی که در مجموعه ایران تایپیست به شکل حرفه‌ای با نرم افزار پاورپوینت کار می‌کنند و وظیفه تهیه پاورپوینت از مقاله دارند، پس از عبور از آزمون‌های سخت ورودی و ارائه نمونه کار با کیفیت پذیرش شده‌اند. علاوه بر این ارجاع تخصصی هر مقاله به افرادی که دانش آموخته همان رشته هستند، کیفیت بالای تهیه پاورپوینت از مقاله را در ایران تایپیست تضمین کرده است.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از مقاله طبق جدیدترین استانداردها در ایران تایپیست

 

تهیه پاورپوینت از پایان نامه

تهیه پاورپوینت از پایان نامه یکی از سخت‌ترین پروژه‌های ساخت پاورپوینت می‌باشد که همه دانشجویان در تمامی مقاطع به آن نیاز پیدا می‌کنند که با توجه به نداشتن وقت کافی و البته تخصص و مهارت بسیار بالا به مؤسسات مختلف واسپاری می‌شود. ایران تایپیست بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد را در زمینه رشته‌های مختلف که دانش آموخته آن‌ها هستند در اختیار دارد تا بتواند هر پایان نامه‌ای با هر موضوع و شاخه علمی را با بالاترین کیفیت به پاورپوینت آماده کند.

تهیه پاورپوینت از پایان نامه در ایران تایپیست به نحوی حرفه‌ای و طبق اصول انجام می‌گیرد که دانشجویان می‌توانند بدون نیاز به بازبینی و اصلاحیه مستقیما از آن برای جلسه دفاع خود استفاده کنند که یقینا یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین لحظات زندگی آن‌ها در تحصیل خواهد بود. ایران تایپیست به خوبی از حساسیت کار مطلع بوده و به همین دلیل به پشتوانه در اختیار داشتن بهترین و با سابقه ترین افراد و دانش آموختگان برتر هر رشته این اطمینان را به شما خواهد داد که بالاترین کیفیت را در زمان درخواستی شما ارائه خواهد کرد.

متخصصان و افراد حرفه‌ای ایران تایپیست به خوبی مطلع هستند که تهیه پاورپوینت از پایان نامه روندی کاملا متفاوت و با حساسیت ویژه نسبت به هر پروژه دیگری است و هر اسلاید جایگاه خاص خود را دارد و استفاده از جداول و نمودار، فونت، افکت، نوع رنگ و ...، هر کدام به اصول و مقررات خاص خود نیاز دارند. ما در ایران تایپیست کنار شما هستیم تا تمامی نگرانی‌های شما را رفع کنیم.

ایران تایپیست برای تهیه پاورپوینت از پایان نامه کم‌ترین تعرفه را دریافت می‌کند و کیفیت و سرعت انجام کار قابل مقایسه با هیچ مؤسسه دیگری نیست. حتی برای ثبت سفارش هم لازم نیست حضوری مراجعه کنید و چنانچه فایل پی دی اف پایان نامه خود را داشته باشید می توانید برای ما ارسال کنید تا با واریز پیش پرداخت، روند کار با ارجاع تخصصی آن به دانش آموخته برتر رشته شما شروع گردد.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از پایان نامه با هر گرایش و شاخه علمی در ایران تایپیست

 

تهیه پاورپوینت از کتاب

تهیه پاورپوینت از کتاب درسی و دانشگاهی، رمان و ... نیاز تمامی دانشجویان، اساتید و کسانی است که قصد دارند مطالب آن‌ها را به شکل خلاصه و مفید و البته جذاب ارائه کنند. اما تا به حال فکر کرده‌اید که چطور چنین کاری باید انجام داد؟ چطور با توجه به این همه مشغله ذهنی و کاری، یک کتاب را باید به پاورپوینت تبدیل کنید؟ اصول تهیه پاورپوینت از کتاب چیست؟ تمامی این موارد موانعی هستند که امکان تهیه پاورپوینت از کتاب را برای همه امکان پذیر نمی‌کند.

ایران تایپیست به خوبی از تمامی چالش‌ها و موانع این کار آگاه است و از طرفی هم می‌داند، تحویل به موقع و در زمان مقرر شده در کنار کیفیت بالای کار بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل ایران تایپیست در زمینه تهیه پاورپوینت از کتاب بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد را در اختیار دارد که نه تنها می‌توانند به شکل کاملا حرفه‌ای و متناسب با نیاز شما از پاورپوینت استفاده کنند بلکه در زمینه خلاصه نویسی هم مهارت زیادی دارند. ضمنا اگر کتاب شما تخصصی است و یا به عبارت دیگر کتاب شما علمی و دانشگاهی است نیاز نیست نگران باشید.

ایران تایپیست برترین و بهترین دانش آموختگان هر رشته دانشگاهی را از سراسر کشور در اختیار دارد تا کتاب‌های تخصصی و دانشگاهی شما را به آن‌ها محول کند، کسانی که در رشته تحصیلی مرتبط با کتاب فارغ التحصیل شده‌اند. تهیه پاورپوینت از کتاب اصول و مقررات خاص خود را دارد و تنها افراد حرفه‌ای می‌توانند از عهده آن بر بیایند و نسبت به تمامی نکات ریز و جزئی آن اشراف کامل دارند.

ایران تایپیست بهترین تعرفه‌ها را برای تهیه پاورپوینت از کتاب در نظر گرفته تا همه افراد با هر میزان توان مالی بتوانند از این خدمات استفاده کنند. کیفیت کار و میزان پیشروی روند کار را می‌توانید از طریق پنل کاربری به شکل مستقیم پیگیری کنید و با نویسندگان و افراد حرفه‌ای گرافیست ما در ارتباط باشید. روند ثبت سفارش به شکل آنلاین و غیر حضوری قابل انجام بوده و نیاز به حضور ندارید. تنها کافیست فایل کتاب خود را ارسال نموده و درخواست‌های خود را در قسمت توضیحات سفارش وارد نمایید.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از کتاب با اسلاید بندی حرفه ای در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تهیه پاورپوینت خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

لیست هزینه تایپ تایپطراحی گرافیکیاستخراج مقاله از پایان نامه

سوالات متداول

ما بهترین و حرفه ای ترین افراد را در ایران تایپیست جمع کرده ایم و کلیه سفارشات شما در قالب زمان درخواستی تحویل داده می شوند.

بستگی به فایل مبدأ مثلا فایل صوتی، تصویری، متنی و نوع زمینه تخصصی یا عمومی، زمان تحویل عادی یا فوری، حجم کار، درخواست های خاص شما و ... خواهد داشت. پس از مشخص شدن این موارد، پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر خواهد شد. 

در تمامی طول روند کار از طریق پنل کاربری با همکاران ما در تماس هستید تا طبق نظر و تأیید شما، پروژه ادامه پیدا کند. ضمنا ارجاع سفارشات همگی تخصصی هستند و کسانی که تخصص و تجربه کافی را داشته باشند و دانش آموخته رشته مدنظر باشند، امکان پذیرش خواهند داشت.

تهیه پاورپوینت در ایران تایپیست توسط کسانی انجام می گیرد که هم به شکل حرفه ای با این نرم افزار کار می کنند و هم در زمینه خلاصه نویسی به شکل بسیار تخصصی و حرفه ای فعالیت دارند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 24043 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: مرکز تهیه پاورپوینت تهیه پاورپوینت آنلاین تهیه پاورپوینت حرفه ای تهیه پاورپوینت فوری تهیه پاورپوینت تخصصی

Link: /page/تهیه-پاورپوینت

دیدگاه کاربران

عالیه فدایی | 1403-2-17 ساعت 16:43:55 امتیاز :

برای ارائه درس تخصصی از این خدمات استفاده کردم. محقق بسیار با حوصله و با سلیقه بود. هم اسلایدهای خوبی درست کرده بود هم از افکت های خاص استفاده کرده بود. عالی عالی

مهرانه یزدانپور | 1400-9-6 ساعت 08:11:34 امتیاز :

خیلی ممنون از اینکه پاورپوینتمو هم عالی بود هم جذاب

هادی عاشوری | 1400-7-22 ساعت 09:03:04 امتیاز :

برای جلسه دفاعم خیلی کمک کردین با پاورپوینت حرفه ایتون. به متن کاملا تسلط داشتم

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :