چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تحلیل آماری

صفحه تحلیل آماری را صوتی گوش کنید


تحلیل آماری در ایران تایپیست با کلیه نرم افزارهای معروف و محبوب دنیا قابل انجام است. با هر رشته دانشگاهی و در هر مقطع تحصیلی که هستید نگران تحلیل داده‌های آماری خود نباشید. در ایران تایپیست جمعی از بهترین تحلیلگران کشور حضور دارند و به راحتی با هزینه بسیار مقرون به صرفه امکان همکاری با آن‌ها فراهم گردیده است. کلیه ارجاع سفارشات تخصصی است تا افرادی که هم رشته شما هستند سفارش را پذیرش کنند. با ایران تایپیست با کابوس تحلیل داده‌های آماری خود خداحافظی کنید.

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تحلیل آماری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تحلیل آماری با PLS

دانشجویان رشته‌های علوم انسانی، علوم پزشکی و کشاورزی که برای تحلیل داده‌های جمع آوری کرده خودتان نیاز به تحلیل آماری دارید و نگران نحوه کار با بهترین نرم افزار موجود هستید، نگران نباشید چون ایران تایپیست تحلیل آماری شما را با نرم افزار PLS (Partial Least Squares) انجام می‌دهد.

بسیاری از دانشجویانی که در رشته‌های مختلف علوم انسانی مثل مدیریت، روانشناسی، جامعه شناسی و ... و همچنین رشته‌های پزشکی و کشاورزی مشغول به تحصیل هستند برای تحلیل آماری داده‌های خود باید از PLS کمک بگیرند که بهترین برنامه برای آن‌هاست. شما دانشجویان به خوبی می‌دانید که روزهای نزدیک به دفاع پایان نامه در مقطع ارشد و دکتری خیلی زود می‌گذرند و فرصت آزمون و خطا نیست چون تحلیل آماری داده‌ها تنها بخشی از کار و البته مهم‌ترین آن است.

تیم ایران تایپیست متشکل از بهترین تحلیلگران متخصص در زمینه کار با نرم افزار PLS از لحاظ زمان تحویل سفارش و کیفیت انجام کار خیال شما را راحت کرده‌اند. شما دانشجویان به خوبی می‌دانید که ارزش یک مقاله مخصوصا در رشته‌های گفته شده به تحلیل آماری آن است که معمولا در فصل 4 پایان نامه‌ها درج می‌شوند. بر همین اساس در ایران تایپیست کسانی را استخدام کرده‌ایم که برای تحلیل داده‌های رشته‌های علوم انسانی، پزشکی و کشاورزی که عمدتا از PLS استفاده می‌شود، در نوع خود بهترین باشند.

تمام تحلیلگرانی که در ایران تایپیست مشغول به فعالیت می‌شوند با نرم افزارهای مختلف PLS از جمله Smart PLS، Warp PLS، Visual PLS و PLS Graphing آشنایی کامل دارند از جمله ورژن Smart PLS که محبوبیت بسیار بیشتری در بین دانشجویان دارد. این افراد در آزمون‌های سخت ورودی ایران تایپیست با موفقیت قبول شده‌اند و سابقه کاری درخشان و طولانی دارند به همین دلیل کیفیت کار خود را کاملا تضمین می‌کنیم.

در ایران تایپیست بهترین و با کیفیت‌ترین تحلیل آماری داده‌های شما را انجام می‌دهیم تا بتوانید از این تحلیل‌ها برای استخراج مقاله هم استفاده کنید. هزینه انجام این خدمات بستگی به تعداد داده‌ها، تعداد متغیرها، نوع مدل مفهومی مدنظر شما و پیشنهادی ما و زمان تحویل سفارش خواهد داشت. شما می‌توانید از طریق تماس با همکاران ما و مشخص کردن موارد مختلف پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه دریافت نمایید.

تحلیل آماری

کار با نرم افزار PLS در نسخه های مختلف برای تحلیل آماری داده های رشته های مختلف

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تحلیل آماری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تحلیل آماری با ایویوز

نرم افزار ایویوز (Eviews) نرم افزاری کاملا تخصصی برای تحلیل آماری با روش‌های جدید اقتصادسنجی است که افراد زیادی درگیر کار با آن هستند. ما در ایران تایپیست تحلیلگران حرفه‌ای و کاربلد در اختیار داریم که قادر هستند در کلیه حوزه‌های تحلیل آماری، پیش بینی فروش، شبیه سازی، تحلیل هزینه‌ها، الگوسازی، اقتصادسنجی و ... فعالیت کرده و نیاز شما را برای تکمیل پروژه، مقاله و پایان نامه رفع کنند.

تحلیلگران ما در ایران تایپیست قادر هستند تا کلیه تحلیل‌های مربوط به داده‌های زمانی، تخمین و شبیه سازی الگوهای اقتصادسنجی، محاسبه سری‌های ضمنی و ساخت آن‌ها، رسم نمودارهای پراکنش دایره‌ای، مدل‌های ARIMA، مدل‌های خانواده ARCH و هر کار دیگری که نیاز داشته باشید با نرم افزار ایویوز انجام دهند.

ما در ایران تایپیست می‌دانیم که برخی رشته‌ها برای تحلیل آماری داده‌های خود کاملا وابسته به نرم افزار ایویوز (Eviews) هستند مثل کلیه گرایش‌های اقتصاد، حسابداری، حسابرسی، حسابداری مدیریت، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت صنعتی و مدیریت کارآفرینی، به همین دلیل بهترین و حرفه‌ای ترین افراد را استخدام کرده‌ایم.

هزینه انجام تحلیل آماری پروژه‌ها و پایان نامه‌های شما با نرم افزار ایویوز بستگی به بررسی پروپوزال یا پایان نامه، حجم داده‌های اکسل، آزمون‌ها و مدل‌های مورد نیاز برای تحلیل، زمان مورد نیاز برای انجام پروژه و درخواست تحویل فوری یا عادی متغیر می‌باشد. پس از مشخص شدن این موارد پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه ارسال می‌گردد. برای پروژه‌های بزرگ تحلیل آماری با ایویوز تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته‌ایم و در حالت عادی نیز درصدی از مبلغ کل به عنوان پیش هزینه شروع کار و مابقی در انتها و با گرفتن فایل پروژه توسط شما دریافت خواهد شد.

تحلیل آماری با SPSS

تحلیل آماری با SPSS (Statistical Package for Social Sciences) بسیار پرکاربرد است و برخلاف اینکه اوایل فقط برای رشته‌های علوم اجتماعی طراحی شده بود، امروزه تقریبا دانشجویان تمامی رشته‌های دانشگاهی و دیگر افراد مرتبط، به این نرم افزار نیاز دارند. بر همین اساس ایران تایپیست با احساس کمبود تحلیل‌گر قدرتمند و با تجربه در بازار تحقیق و پژوهش پروژه بزرگی را شروع کرد تا بتواند تمامی تحلیلگران کاربلد و بسیار حرفه‌ای را دور هم جمع کند. امروز ایران تایپیست توانسته تیمی از بهترین‌ها را در اختیار داشته باشد و تحلیل آماری داده‌های شما را با SPSS انجام دهد.

کسانی که در ایران تایپیست کار تحلیل آماری با SPSS انجام می‌دهند هیچ محدودیتی در پذیرش سفارشات ندارند. انجام کلیه پروژه‌های تحلیل آماری پایان نامه، پروژه و مقالات برای انجام تحلیل توصیفی، پایایی پرسشنامه، تست نرمالیزاسیون، آزمون T، محاسبه آماره خاص، آزمون‌های رتبه بندی فریدمن و ناپارامتریک، آنالیز رگرسیون، کوواریانس، همبستگی، خوشه بندی و ... در ایران تایپیست با بهترین کیفیت، در کمترین زمان ممکن و با قیمتی عالی امکان پذیر است.

افراد متخصص و متبحر ما در زمینه تحلیل آماری آماده هستند تا داده‌های شما را تحلیل کرده و به شکل و فرمت درخواستی به شما تحویل دهند. هزینه انجام تحلیل داده‌های آماری شما با SPSS به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی مشخص کرد. معمولا هزینه پروژه تحلیل آماری داده‌های مختلف با نرم افزار اس پی اس اس، به تعداد فرضیات، تعداد آزمون‌های آماری که نیاز دارید، نوع آزمون، زمان تحویل سفارش و تعداد و حجم کار بستگی دارد.

شما می‌توانید با ارسال موارد مورد نیاز برای تعیین تخمین هزینه به همکاران ما در ایران تایپیست پیش فاکتور رایگان را در کمتر از 5 دقیقه دریافت نمایید. هزینه کل پروژه نیز در دو مرحله دریافت می‌گردد. در مرحله اول بخشی از مبلغ کل به عنوان پیش هزینه شروع کار و مابقی پس از دریافت پروژه تسویه خواهد شد. ما در ایران تایپیست بهترین تحلیلگران آماری با آزمون‌های سخت و داشتن رزومه کاری عالی استخدام کرده‌ایم تا بتوانیم از طریق تضمین کیفیت، رضایت حداکثری شما را جلب کنیم. این خدمات در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته در دسترس شماست.

تحلیل آماری

تحلیل آماری کلیه پروژه ها و پایان نامه ها به صورت حرفه ای با SPSS در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تحلیل آماری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

تحلیل آماری با اکسل

برخی افراد برای انجام کارهای تحلیل آماری پروژه‌های خود که پیچیدگی خاصی نداشته باشد از نرم افزار اکسل (Excel) استفاده می‌کنند. البته برای استفاده از این قابلیت باید کاملا نسبت به این نرم افزار و تنظیمات آن مسلط باشید. چنانچه به این نرم افزار مسلط نیستید یا زمان کافی برای انجام پروژه‌های تحلیل آماری خود با اکسل فرصت ندارید، جای نگرانی نیست.

تجزیه و تحلیل آماری پروژه‌های خود را به ما بسپارید. تحلیلگران و متخصصین آماری ایران تایپیست قادر هستند با نرم افزار اکسل، داده‌ها و نمودارهای شما را با این نرم افزار تجزیه و تحلیل کنند تا بتوانید نتیجه نهایی را تفسیر نمایید. به طور کلی از طریق اکسل می‌توان آنالیز و محاسبه میانگین، پراکندگی داده، انجام تست‌های بسیار معروف مثل آزمون T، محاسبه رگرسیون، ضریب همبستگی، انحراف معیار، واریانس، کشیدگی و چولگی برای بررسی تقارن در توزیع داده‌ها و ... را انجام داد.

ما به خوبی می‌دانیم که انجام پروژه‌های تحلیل آماری علاوه بر داشتن تجربه کاری و تخصص و تسلط کامل به نرم افزار مثل اکسل، نیاز به دانش فنی و علمی لازم نیز هست. به همین دلیل برحسب نوع رشته تحصیلی و موضوع پروژه، سفارش شما به شکل کاملا اختصاصی به تحلیل‌گر و متخصص مربوطه واسپاری خواهد شد. با این کار ایران تایپیست می‌تواند کیفیت، دقت و صحت تحلیل آماری داده‌های پروژه شما را تضمین کند.

هزینه‌های انجام تحلیل آماری در اکسل با کمک بهترین تحلیلگران ایران تایپیست بسیار مقرون به صرفه‌تر از قیمت‌های اعلام شده در بازار هستند. ما به خوبی می‌دانیم که دانشجویان مقاطع مختلف، مشتری این نوع سفارشات هستند و اکثریت دانشجویان با مشکل بودجه مواجه می‌باشند. به همین دلیل با کاهش نرخ و تعرفه انجام پروژه‌های تحلیل آماری، سعی کرده‌ایم استفاده از این خدمات را برای همه دست یافتنی سازیم.

هزینه کل انجام پروژه تحلیل آماری شما با نرم افزار اکسل بستگی به حجم پروژه، تعداد داده‌ها، تعداد متغیرها، نیاز و درخواست‌های شما برای انجام سفارش، ثبت سفارش با تحویل فوری یا عادی و سایر عوامل دارد. شما می‌توانید با ثبت سفارش، موارد مختلف را مشخص نمایید تا کارشناسان ما در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتور رایگان را صادر کنند. ضمنا در تمام طول پروژه نیز از طریق پنل کاربری با تحلیلگر آماری اختصاصی خود ارتباط مستقیم دارید تا نکات و نقطه نظرات خود را به راحتی بیان نمایید.

تحلیل آماری

تحلیل آماری داده های مختلف و انجام تست های آماری با نرم افزار اکسل در ایران تایپیست

 

تحلیل آماری با پایتون

ایران تایپیست خبری خوشحال کننده برای دانشجویان سراسر کشور دارد. از هم اکنون می‌توانید با بهترین تحلیلگران ایران در زمینه تحلیل آماری داده‌های خود با پایتون (Python) همکاری داشته باشید و جالب‌تر اینکه لازم نیست بابت آن هزینه زیادی پرداخت کنید. نرم افزار تحلیلی آمار توصیفی پایتون یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای جهان است که در ایران تایپیست افرادی کاملا حرفه‌ای و مسلط به این نرم افزار فعالیت دارند.

دانشجویانی که مجموعه داده‌های خیلی بزرگی ندارند و می‌خواهند تحلیل‌های بسیار قوی و معتبری از داده‌های خود ارائه کنند، سفارش تحلیل آماری با پایتون ثبت می‌کنند. تسلط داشتن کامل تحلیلگر مسائل و داده‌های آماری روی کیفیت و سرعت انجام کار بسیار تأثیرگذار است. تمامی کسانی که در این زمینه در ایران تایپیست فعالیت دارند در آزمون‌های ورودی این مجموعه عملکرد عالی از خود نشان داده‌اند و سابقه کاری مرتبط طولانی و درخشانی هم دارند.

در هر رشته و هر مقطعی که باشید می‌توانید روی تحلیل آماری داد‌ه‌های خود با پایتون روی ما حساب ویژه باز کنید. داده‌های خود را در هر مقطعی که هستید (لیسانس تا دکتری)، به همراه اهداف و نوع تحلیل آماری مدنظرتان را برای ما مشخص نمایید تا بعد از بررسی نتیجه کلی و روند کار و همچنین هزینه نهایی را مشخص کنیم. ما در ایران تایپیست با افرادی کار می‌کنیم که نه تنها در زمینه تحلیل داده‌های آماری شما بسیار حرفه‌ای هستند بلکه فارغ التحصیل و آموزش دیده رشته تخصصی شما نیز می باشند.

کلیه ارجاع سفارشات در ایران تایپیست تخصصی است یعنی افرادی که تحلیل آماری داده‌های شما را انجام می‌دهند، علاوه بر تخصص و تجربه بالای کار با نرم افزار پایتون، نسبت به دانش تخصصی رشته شما نیز تسلط کامل دارند و فارغ التحصیل آن هستند. به همین دلیل در ایران تایپیست کیفیت کار تحلیلگران خود را تضمین می‌کنیم.

هزینه تحلیل آماری با پایتون بستگی به حجم کار، زمان درخواستی شما برای تحویل پروژه و سایر موارد مختص رشته دانشگاهی و مقطع تحصیلی شما دارد. با مشخص شدن این موارد می‌توانید پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه از همکاران ما تحویل بگیرید. پرداخت هزینه نیز به صورت دو مرحله‌ای است که بخشی از آن در ابتدای پروژه و مابقی پس از ارسال فایل گرفته خواهد شد. در صورتی که پروژه کاری شما حجیم و زمانبر باشد تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته‌ایم تا با هزینه‌ای معقول و مقرون به صرفه بتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

در طول روند کار همکاران بخش پشتیبانی 24 ساعته پیگیر سفارشات هستند ضمن اینکه شما هم می‌توانید از طریق پنل کاربری با تحلیلگر اختصاصی و حرفه‌ای تحلیل آماری خود در ارتباط باشید و از روند کار و کیفیت آن مطلع شوید.

تحلیل آماری

تحلیل آماری با پایتون برای کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تحلیل آماری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

خدمات مقاله ترجمه دانشجوییتبدیل پایان نامه به کتاباستخراج مقاله از پایان نامه

سوالات متداول

کار تحلیل آماری داده های شما با نرم افزار دلخواهتان با ارجاع تخصصی انجام می شود. تحلیلگران اختصاصی شما علاوه بر داشتن مهارت و تخصص بالا در نرم افزار مدنظر، تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته دانشگاهی شما نیز هستند.

در هر زمان که کاربر بخواهد سفارش قابل تحویل است.

روند کلی پرداخت هزینه خدماتی که در ایران تایپیست انجام می شوند، از جمله تحلیل آماری با کلیه نرم افزارها به شکل قسطی و دو مرحله ای است. بخشی از مبلغ به عنوان بیعانه برای شروع کار و مابقی پس از اتمام پروژه دریافت می شود. در پروژه های سنگین نیز علاوه بر تخفیف ویژه تمهیدات خاص برای پرداخت در نظر گرفته ایم.

همکاران ما در واحد پیگیری به شکل 24 ساعته و مستمر، میزان پیشرفت روند کار شما را بررسی می کنند تا سفارش در زمان مقرر شده با کیفیت بالا ارسال گردد. با این حال از طریق پنل کاربری هم می توانید مستقیما در ارتباط باشید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 24880 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: مرکز تحلیل آماری تحلیل آماری مقاله تحلیل آماری فوری تحلیل آماری تخصصی تحلیل آماری حرفه ای

Link: /page/تحلیل-آماری

دیدگاه کاربران

حسین | 1403-2-17 ساعت 16:29:01 امتیاز :

خدمات تحلیل آماری پروژه ی ارشد هم قبول میکنید؟

بتول عاقلی | 1400-9-4 ساعت 08:30:50 امتیاز :

تحلیلگراتون نخبن. عالی و سریع تمومش کردن

اصغر همتی | 1400-7-22 ساعت 08:42:21 امتیاز :

نتیجه گیری تحقیقمون خیلی خوب بود که بیشترشو مدیون تحلیل آماری شما هستیم. مرسی

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :