یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تایپ فوری پایان نامه

اهمیت تایپ فوری پایان نامه را میتوان در لحظه ای دانست که یک دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا، تحقیقات مربوط به بخش تئوری و عملی پایان نامه را در زمان مناسب به انجام می رساند، اما عدم وقت کافی و یا توانایی در آماده سازی و تایپ فوری پایان نامه  از دفاع بموقع او جلوگیری میکند. این مسئله بویژه برای دانشجویان رشته های مهندسی و علوم پایه که با حجم زیادی از فرمولها، جداول و... درگیرند، ملموس تر است.
اغلب دانشجویان با این قانون آشنا هستند که پیش از دفاع و صحافی پایان نامه، باید اقدام به نگارش و تایپ مطالب در وورد کرده، سپس پرینت مورد نظر را در زمان خواسته شده جهت برطرف کردن اشکالات، به استاد راهنما و مشاورین ارائه دهند تا در مرحله بعدی به داور  ارسال شود. از طرفی، بسیاری از دانشگاهها نیز در دقت و صحت مطالب تایپ شده بسیار سختگیرانه برخورد میکنند، بطوریکه حتی اگر پایان نامه ای از نظر محتوایی و ارزش علمی بسیار عالی باشد اما از لحاظ تایپ، نگارش، صفحه بندی و.... مطابق با شیوه نامه دانشگاه نباشد، بدون شک برگشت خورده و باید اصلاحات آن انجام گیرد. بنابراین با صراحت میتوان گفت اگر اهمیت تایپ فوری پایان نامه در کنار دقت و کیفیت، بیشتر از پروسه پژوهشی آن نباشد، قطعا کمتر هم نیست.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
تایپ فوری پایان نامه
 
چگونه در کمترین و سریعترین زمان پایان نامه خود را تایپ کنیم؟
از آنجایی که دانشجویان محدودی به تمام ایتم های وورد و مهارتهای تایپ تلسط کامل دارند، اگر تایپ فوری پایان نامه به یک متخصص حرفه ای با توانایی تایپ 10 انگشتی بسپرده شود، این امر علاوه بر اینکه باعث کاهش فشار کاری، استرس روحی و افزایش کیفیت نگارش خواهد شد، تمرکز بیشتر دانشجو در پروسه های تئوریک، آزمایشگاهی یا فیلدی پایان نامه را نیز موجب میگردد.
تایپ پایان نامه در یک روز
در حال حاضر هلدینگ ایران تایپیست بعنوان بزرگترین مرکز خدمات دانشجویی در کشور شناخته میشود که با 13000 تایپیست حرفه ای، همه روزه بصورت آنلاین از سراسر دنیا هزاران متقاضی برای تایپ فوری پایان نامه به بیش از 40 زبان زنده دنیا را دارد. مدت زمان آماده سازی تایپ بستگی به درخواست مشتریان دارد، اما ایران تایپیست قادر است هزاران صفحه را در 24  ساعت آماده کنند. ویژگی منحصر بفرد این شرکت در دسته بندی تایپیست ها بر اساس تخصص و رشته است. به این ترتیب زمانی که برفرض یک دانشجوی مدیریت برای تایپ فوری پایان نامه سفارش میدهد، مسئولین مربوطه، کار را به یک تایپیست حرفه ای با تحصیلات در رشته مدیریت خواهند سپرد. این موضوع موجب افزایش سرعت آماده سازی و کیفیت تایپ شده و ویرایش همزمان مطالب نیز با دقت انجام میگیرد.
در ایران تایپیست، تایپ فوری پایان نامه گارانتی داشته و ضمن اینکه میتوانید در تعامل با تایپیست باشید و نکات یا موارد خواسته شده را انتقال بدهید، چنانچه که تایپ مورد تایید شما نبود، پس از بررسی تیم ناظرین اشکالات رفع شده و در نهایت تلاش میشود تا به بهترین شکل موجبات رضایت شما فراهم شود.
 
 
هزینه تایپ فوری پایان نامه

تایپ فوری پایان نامه به صورت اقساطی

زمانیکه مدیران ایران تایپیست که خود از فرهیختگان علمی کشور می باشند، اقدام به راه اندازی شرکت کردند، اولین و مهمترین هدفشان کمک به دانشجویان عزیز در جهت پیشبرد آسانتر اهدافشان بوده است، لذا با درنظر گرفتن دغدغه ها و ابعاد مالی دانشجویان کشور در کوچکترین و محرومترین شهرهای ایران، پایین ترین و ارزان ترین تعرفه تایپ فوری پایان نامه را حتی بصورت اقساطی لحاظ کرده اند تا به این صورت بتوانند در تمام جهات موجبات رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آورند. 
اصول قیمت گذاری برای تایپ فوری پایان نامه بسیار بستگی به تعداد صفحات، زبان متن، تعداد جداول و فرمول، نوع رشته تخصصی، تعداد کلمات و اصطلاحات انگلیسی و... دارد. علاوه بر آن، اگر متن ارسالی پایان نامه از طرف مشتری به صورت عکس از روی دست نوشته باشد، میزان وضوح تصویر و خوانا بودن خط نیز بر قیمت تاثیرگذار خواهد بود. 


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
آیا سفارش تایپ فوری پایان نامه برای برخی از فصول آن نیز امگان پذیر است؟
در برخی از موارد دیده شده که دانشجو برخی از فصول پایان نامه را که بصورت متن بوده تایپ کرده است و فقط نیاز به تایپ فوری جداول، نمودارها و... را دارد و یا در اواسط تایپ پایان نامه، بعلت بروز مشکلات شخصی و یا مشغله کاری نتوانسته تایپ را تکمیل کند و نیاز فوری به اتمام کار دارد. در این زمان نیز ایران تایپیست سفارش تایپ برخی از فصول پایان نامه را قبول کرده و در هر زمانی که بخواهید آنرا برای شما آماده خواهد کرد.
علاوه بر آن، دانشجو میتواند همزمان با استارت کارهای تحقیقاتی پایان نامه، مطالب هر فصل را آماده کرده و به این ترتیب سفارش تایپ فوری پایان نامه را بصورت بخش به بخش برای ایران تایپیست ثبت کند تا ضمن کاهش استرس، برای پرداخت هزینه ها نیز متحمل فشار کمتری شود.
 
سفارش غیرحضوری تایپ فوری پایان نامه
برای سفارش تایپ فوری پایان نامه، اگر امکان حضور فیزیکی در یکی از شعب ایران تاییست را ندارید می توانید در هرکجای دنیا که هستید بصورت آنلاین از طریق سایت در کمتر از چند دقیقه ثبت سفارش کنید و فاکتور را دریافت نمایید. پرداخت هزینه نیز بصورت آنلاین برای شما امکان پذیر است. 
اگر دسترسی به اسکنر ندارید می توانید نسخه دستنویس پایان نامه های خود را از طریق پیک، پست و یا فکس ارسال نمایید. علاوه بر آن امکان ارسال عکس از روی دست نوشته های متن پایان نامه و ارسال آنلاین آن به موسسه نیز برای شما امکانپذیر است. از دیگر خدمات منحصر بفرد تایپ فوری پایان نامه در ایران تایپیست میتوان به تایپ از روی فایل صوتی و یا از طریق تلفن زدن اشاره کرد.
 
اگر برای جلسه دفاع و تحویل پایان نامه خود وقتی زیادی ندارید، کافیست همین الان با مشاورین ما تماس بگیرید و اتمام کار را به ما بسپارید.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
 
تایپ فوری
هزینه تایپ فوری
زمان تحویل تایپ فوری
تایپ تخصصی
تایپ فرمول
تایپ و ساخت پاورپوینت
تایپ در اکسل
تایپ از دستنویس
تایپ فایل صوتی
تایپ از طریق تلفن زدن
تایپ انواع زبان های خارجه
سفارش آنلاین تایپ فوری
سوالات متداول تایپ
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 23/9/95 ساعت 15:45

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

استخراج مقاله از پایان نامهسرچ در گوگلتایپ از دستنویستبدیل پایان نامه به کتاب

سوالات متداول

بستگی به حجم سفارش و زمینه موضوعی متغیر است اما حداقل نسبت به زمان عادی 2برابر میشود

کلیه سفارشات تایپ فوری فقط توسط تایپیستهای ده انگشتی لاین ویژه  اماده میشود

کلیه سفارشات ایران تایپیست تضمین دارد ضمن اینکه سفارش شما وقتی به مرحله انجام رسیدمداوم توسط تیم پیگیری تحت کنترل است و اگر تایپیست خطایی کند توسط بازرسی تعلیق خواهد شد


نویسنده: رویا عالمی تاریخ انتشار: 1395/6/15 تعداد بازدید: 17266 امتیاز از 3 نظر

کلمات کلیدی: تایپ فوری پایان نامه تایپ سریع پایان نامه تایپ پایان نامه فوری تایپ پایان نامه سریع تایپ رساله فوری

Link: /page/تایپ-فوری-پایان-نامه-13.html

دیدگاه کاربران

ایوب قاسمی پور | 1400-9-27 ساعت 08:15:34 امتیاز :

سفارش تایپم فوری بود. ممنون که سر زمانبندیش ارسال کردین

maleki | 1400-9-16 ساعت 08:37:35 امتیاز :

باب تایپ عالیتون خیلی ممنونم. نیازی به ادیت نداشت اصلا

الهه بیابانی | 1400-7-26 ساعت 08:39:40 امتیاز :

چقدر برای پایان نامم استرس داشتم. ممنون که خیلی زودتر تایپشو آماده کردین. بدون هیچ ایرادی

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :