چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

بازنویسی

 
بازنویسی یا پارافریز متون مختلف به سادگی عوض کردن چند جمله یا ترتیب نوشتاری نیست بلکه مهارتی هست که فقط باید افراد متخصص در این زمینه بر عهده بگیرند. بازنویسی متون مختلف در ایران تایپیست توسط افرادی حرفه‌ای که سابقه کاری درخشان دارند و از آزمون‌های ورودی این مجموعه نمره بالایی کسب کرده‌اند انجام می‌گیرد. ضمنا برای بازنویسی متون علمی و تخصصی هم از کسانی که مدرک دانشگاهی مرتبط داشته باشند استفاده خواهد شد. تمامی این موارد برای حفظ کیفیت و ارزش محتوایی و علمی متون، تسریع فرایند کار و در نهایت حفظ رضایت مشتریان است. بهترین تعرفه‌ها را فقط در ایران تایپیست می‌توانید ببینید و حتی جالب است بدانید که امکان پرداخت قسطی در پروژه‌های حجیم نیز وجود دارد.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش بازنویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

بازنویسی کتاب

بازنویسی کتاب یکی از حساس‌ترین پروژه‌هایی است که باید توسط بهترین و حرفه‌ای ترین افراد و از همه مهم‌تر توسط کسانی که دارای مدرک دانشگاهی مرتبط هستند انجام گیرد تا به هیچ وجه از کیفیت علمی، نگارشی و محتوایی آن کاسته نشود. اگر چنین هدفی دارید و نمی‌خواهید تلاش‌های شما به هدر برود و هزینه‌ای که می‌پردازید نتیجه خوبی داشته باشد، ایران تایپیست بهترین گزینه برای شماست که در ادامه دلیل آن را می‌گوییم.

کسانی که در ایران تایپیست استخدام می‌شوند ابتدا باید در آزمون ورودی این مجموعه قبول شوند و پس از آن رزومه کاری مرتبط و با سابقه طولانی و ترجیحا کار با مؤسسات معتبر داشته باشند. افرادی هم که قصد داشته باشند بازنویسی کتاب انجام دهند باید دارای مدرک دانشگاهی معتبر باشند تا پروژه‌های مرتبط با رشته تحصیلی خودشان را دریافت کنند. در هر صورت پارافریز کتاب شما توسط بهترین، حرفه‌ای‌ترین و با سابقه‌ترین افراد کشور در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد تا متهم به سرقت ادبی نشوید.

ضمنا نگران هزینه پارافریز کتاب هم نباشید چون در ایران تایپیست هزینه را در دو مرحله (موقع ثبت قرارداد و تحویل کل فایل) پرداخت خواهید کرد و از همه مهم‌تر تعرفه انجام این خدمات بسیار پایین‌تر از سایر مؤسسات می‌باشد. پس اگر بابت چاپ کتاب مشکل دارید و باید از طریق بازنویسی، مشکلات ممیزی آن را رفع کنید تا مورد تأیید ناشر و نهادهای مربوطه برای صدور مجوز قرار گیرد، راه حل آن در دستان کارشناسان حرفه‌ای ایران تایپیست است.

بازنویسی

بازنویسی کتاب

بازنویسی مجله

مجله یا همان نشریاتی که به شکل‌های مختلف در رابطه با موضوعات گوناگون به چاپ می‌رسند بعد از مدتی نیاز به ویرایش و بازنویسی پیدا می‌کنند تا بتوان از مطالب آن‌ها به طور همزمان در چندین بستر استفاده نمود، به همین منظور ایران تایپیست با کارشناسان حرفه‌ای خود در بازنویسی مجله خدمت شماست.

مجلات هفتگی (هفته نامه)، ماهانه، سه ماهانه (فصلنامه) و شش ماهانه (دو فصلنامه یا نیم سالنامه) خود را به دست کارشناسان متبحر و زبده ما بسپارید تا آن‌ها را با حفظ معنا و مفهوم، به فرم دیگری نگارش کنیم و بتوانید آن‌ها را در چندین بستر مختلف منتشر کنید. نگران زمان، سرعت و کیفیت انجام کار نباشید چون کارشناسان ما در این زمینه‌ها تجربه بسیار زیادی دارند.

نگران نوع قالب انتشار یا فرمت دسترسی مجلات خودتان نباشید. پارافریز مجلات کاغذی، الکترونیکی و چند رسانه‌ای خود را در ایران تایپیست ارسال کنید تا پس از بررسی موارد مختلف، پیش فاکتور رایگان ارسال گردد. در صورت موافقت با هزینه نهایی و پرداخت نیمی از مبلغ، پروژه شما فورا به دست بهترین کارشناسان و تایپیست‌های ما شروع خواهد شد. هر نوع مجله‌ای با هر موضوع و زمینه تخصصی که داشته باشید در ایران تایپیست با بهترین کیفیت بازنویسی خواهد شد.

بازنویسی

بازنویسی مجله


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش بازنویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

بازنویسی مقاله

یکی دیگر از خدمات بازنویسی متون که طرفداران بسیار زیادی دارد و سفارشات زیادی برای آن ثبت می‌شود بازنویسی مقاله است، مخصوصا برای مقاطع تحصیلات تکمیلی که باید برای دفاع از پایان نامه خود، مقاله نیز چاپ کنند. در این مواقع ایران تایپیست با افراد حرفه‌ای و دانش آموخته در زمینه تحصیلی شما، برای خدمات رسانی آماده است تا مقاله مدنظر شما را با رعایت اصول و قوانین سرقت ادبی بازنویسی کند.

گاهی اوقات هدف از پارافریز مقاله این است که بتوانند آن را در چندین ژورنال داخلی به چاپ برسانند در این موارد کارشناسان حرفه‌ای ایران تایپیست با حفظ موارد و داده‌های علمی، استنادات و مفهوم تحقیق، به پارافریز متن می‌پردازند تا بتوانند مقاله‌ای جدید ولی با همان موضوع و هدف تحقیق تولید نمایند.

کارشناسان ایران تایپیست در موارد دیگری نیز پارافریز متن مقاله شما را بر عهده می‌گیرند. مثلا به دلیل؛ درخواست داوران ژورنال مبنی بر کیفیت پایین متن، مشاهده شدن سرقت ادبی و مشابهت بالای متن مقاله با پژوهش‌های قبلی خودتان یا پژوهش محققانی که از آن‌ها اقتباس کرده‌اید، تجمیع چندین مقاله از چندین محقق برای تبدیل نهایی آن‌ها به یک کتاب، بازنویسی مقاله/ مقالات شما را با بهترین کیفیت در اسرع وقت انجام می‌دهند.

پارافریز مقاله کار ساده‌ای نیست و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند دانش آموخته رشته شما هستند و پروژه برای هر کسی ارسال نمی‌شود و ارجاع سفارشات کاملا دقیق و تخصصی است. شیوه بیان و نگارش قوی دارند به نحوی که معنا و مفهوم اولیه لطمه نخواهد خورد و همچنین بر تمامی اصول مقاله نویسی نیز تسلط کامل دارند. ضمنا در ایران تایپیست علاوه بر مقالات فارسی، بازنویسی مقالات زبان انگلیسی و حتی سایر زبان‌های زنده دنیا نیز انجام می‌گیرد.

تعرفه خدمات پارافریز مقالات در ایران تایپیست نسبت به سایر قیمت‌‌هایی که در بازار اعلام می‌شوند بسیار پایین‌تر است تا همه افراد بتوانند از این دسته خدمات استفاده کنند. امکان پرداخت کل هزینه به صورت 2 مرحله‌ای وجود دارد و در شرایط خاص که هزینه نهایی بالا باشد، تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. با ایران تایپیست دیگر نگران مشکلات مقاله، سطح کیفی آن و آماده شدن در زمان مقرر شده نباشید.

بازنویسی

بازنویسی مقاله با ارجاع تخصصی

بازنویسی جزوه

بازنویسی جزوه در ایران تایپیست برای اساتید، دبیران و کلیه کسانی که در آموزش فعالیت دارند و یا قصد گردآوری مطالب و نهایتا تبدیل جزوه به کتاب را داشته باشند، بسیار سودمند است. حتما به این فکر افتاده‌اید که متن جزوه‌های تدریس شما تکراری شده‌اند و باید برای آموزشگاه‌ها و کلاس‌های تدریس خود، جزوات جدید با سبک نگارشی تازه ببرید چرا که به عنوان یک دبیر یا استاد دانشگاه ظاهر خوبی ندارد که یک جزوه کاملا یکسان از طرف شما پخش شود پس همین حالا از خدمات بازنویسی جزوه ایران تایپیست استفاده کنید.

متخصصین و افراد حرفه‌ای پارافریز در ایران تایپیست با تجربه زیاد خود قادر هستند جزوات شما را بدون کاهش کیفیت، معنا و مفهوم و جذابیت نوشتاری، تغییر داده و با سبک و لحن بیانی متفاوت نگارش کنند تا بتوانید به عنوان یک جزوه جدید در کلاس‌های مختلف استفاده نمایید.

افراد هم که قصد داشته باشند جزوات درسی خود را که به شکلی نامفهوم و یا با زبان محاوره‌ای نوشته‌اند تبدیل به فرم رسمی و قابل چاپ در فرمت کتاب تبدیل کنند، پارافریز جزوه بسیار مناسب است. در واقع شما می‌توانید به جای تألیف جزوه درسی و پرداخت هزینه سنگین، جزوات درسی اساتید مختلف خود را با شکل نوشتاری و بیانی متفاوت ولی با همان معنا و مفهوم در اختیار داشته باشید و هزینه بسیار کمتری هم بپردازید.

هزینه پارافریز جزوه براساس حجم کار، زمان تحویل، زمینه تخصصی یا عمومی و سایر موارد تعیین می‌گردد و در کمتر از 5 دقیقه به شکل پیش فاکتور رایگان خدمتتان ارسال خواهد شد. در هر مرحله می‌توانید با تایپیست‌های این مجموعه از طریق پنل کاربری ارتباط داشته باشید تا با تأیید کیفیت کار، پروژه وارد مراحل بعدی شود.

بازنویسی

بازنویسی جزوه


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش بازنویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

بازنویسی سایت

بازنویسی سایت نیز یکی دیگر خدمات پارافریز در ایران تایپیست که تقاضای بسیار زیادی برای آن وجود دارد و از حساسیت کاری بسیار بالایی برخوردار است. پارافریز کردن محتواهای قدیمی و قبلی یک وب سایت که زمانی بازدید بسیار خوبی داشته‌اند و در افزایش درآمد نقش داشته‌اند دغدغه بسیاری از صاحبان کسب و کار است تا دوباره این محتواها احیا شوند به همین دلیل ایران تایپیست با بهترین و حرفه‌ای ترین افراد در کنار شماست.

همکاران ما در ایران تایپیست در کنار شما هستند تا از طریق پارافریز مطالب و محتواهای قبلی بتوانید بازآفرینی محتوا انجام دهید و آ‌ن‌ها را آپدیت کنید و بازدید سایت خود را از محتواهای قبلی مجددا بالا ببرید. تمامی این موارد در ایران تایپیست تضمین شده است و ما به شما اطمینان می‌دهیم با پارافریز محتواهای قدیمی و حتی محتواهای جدید و تبدیل آن‌ها به محتوای تازه و یا تقسیم محتواهای قبلی به چندین محتوای جدید بازنویسی شده، بازدید سایت شما چندین برابر شود.

ایران تایپیست با توجه به حساسیت بالای این نوع پروژه‌ها از بهترین افراد متخصص خود برای بازنویسی سایت کمک می گیرد چون برخلاف هر نوع پروژه دیگری در زمینه پارافریز متون، باید بر اصول سئو و بهینه سازی هم مسلط باشند به همین دلیل ایران تایپیست بهترین و تنها گزینه مطمئن و حرفه ای شما به حساب می‌آید.

هزینه نهایی این نوع پروژه‌ها براساس حجم کار، زمینه تخصصی، زمان تحویل و زبان مورد نیاز برای پارافریز مشخص می‌گردد که پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه صادر خواهد شد.

بازنویسی

بازنویسی محتوای سایت طبق اصول سئو

بازنویسی شعر

بازنویسی شعر یکی از خدمات پرطرفدار در ایران تایپیست است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد و به چندین دسته تقسیم می‌شوند. در همه زمینه‌ها و با هر هدفی که داشته باشید می‌توانیم با بهترین افراد و حرفه‌ای‌ترین اشخاص هر نوع شعری با هر زبانی را برای شما بازنویسی کنیم بدون اینکه معنا و مفهوم و جان مایه شعر تغییر کند.

قابل توجه دانشجویانی که برای انجام پروژه‌ها یا پایان نامه دانشجویی خود نیاز به پارافریز شعر دارند، افرادی که برای سایت شعر و موسیقی خود نیاز به شعرهای جدید با مضامین متناسب پیدا کرده‌اند، مداحان و کسانی که در مجالس عزا و عروسی و مولودی‌ها قصد دارند اشعار خود را پارافریز کنند و به سبک دیگری بنویسند یا سخنرانانی که قصد دارند برای هر یک از جلسات خود با شعری مناسب ولی با همان مضمون شعر اولیه خود شروع کنند، ایران تایپیست در همه این زمینه‌ها خدمات انجام می‌دهد.

خدمات بازنویسی شعر در ایران تایپیست توسط افرادی کاملا حرفه‌ای با سابقه کاری درخشان انجام می‌گیرد که از آزمون‌های ورودی این مجموعه عبور کرده‌اند و رزومه کاری مرتبط و طولانی داشته‌اند. به همین دلیل کیفیت کار را کاملا تضمین می‌کنیم و با توجه به نوع سفارش، زمان تحویل بدون تأخیر و با هماهنگی کامل خواهد بود. ضمنا نگران تعرفه و هزینه نهایی هم نباشید چون تعرفه پروژه‌ها در ایران تایپیست کاملا متفاوت و بسیار پایین‌تر از قیمت‌های رایج موجود در بازار می‌باشد.

بازنویسی

بازنویسی شعر

بازنویسی پایان نامه

بازنویسی پایان نامه فرایندی پیچیده و کاملا تخصصی است که در ایران تایپیست توسط متخصصان و دانش آموختگان همان رشته انجام می‌گیرد تا با حفظ مفهوم اصلی و جلوگیری از افت کیفیت متن اصلی، تغییرات اصولی انجام شود. هر هدفی که از پارافریز پایان نامه خود داشته باشید اعم از رسیدن به ایده‌های جدید، کمتر کردن کلمات، مرتبط ساختن بخش‌های جدید با قدیمی و آپدیت سازی آن‌ها، اعمال تغییرات طبق نظر استاد راهنما و حتی حذف مطالب و موضوعات تکراری همگی در ایران تایپیست با بهترین کیفیت و کمترین زمان دست یافتنی است.

بازنویسی پایان نامه در ایران تایپیست در جابجایی جملات و تغییر فعل و فاعل خلاصه نمی‌شود چرا که پارافریز متون فرایندی کاملا تخصصی است و حساسیت این موضوع در مورد پایان نامه به عنوان یک متن کاملا علمی بسیار بالاست. به همین دلیل ایران تایپیست برای تمامی رشته‌ها متخصص و دانش آموخته جداگانه‌ای استخدام کرده تا با فهم کامل شروع به پارافریز پایان نامه شما کند.

حتی اگر قصد داشته باشید پایان نامه مشابه با حیطه کاری خود را پارافریز کنید و به شکلی حرفه‌‌ای و به دور از سرقت ادبی در متن پایان نامه خودتان بکار بگیرید، این خدمات نیز در ایران تایپیست به شکلی حرفه ای انجام می‌گیرد. توجه داشته باشید که بازنویسی پایان نامه در ایران تایپیست به هیچ وجه با کاهش کیفیت همراه نیست و مفهوم و ایده اصلی حفظ می‌گردد.

ضمنا نگران هزینه‌های پرداخت پارافریز متون علمی خودتان نباشید چون در 2 قسط پرداخت خواهید کرد و حتی بسته به شرایط تمهیدات دیگری نیز اندیشیده شده و هم اینکه کلیه تعرفه‌ها بسیار پایین‌تر از نرخ رایج بازار هستند. از طرفی در همان بدو همکاری پیش فاکتور رایگان صادر می‌شود تا نسبت به هزینه نهایی اطلاعات کامل داشته باشید. هزینه نهایی سفارش بسته به حجم کار، زمان تحویل، زبان فارسی و انگلیسی و ...، رشته تحصیلی و پیچیدگی آن تعیین می‌شود.

بازنویسی

بازنویسی پایان نامه

بازنویسی نامه

بازنویسی نامه یکی از چندین خدمات بازنویسی در ایران تایپیست است که توسط بهترین بازنویسان این مجموعه که در زمینه‌های مختلف تخصص دارند انجام می‌گیرد. کسانی که قصد داشته باشند نامه اداری خود و رسمی خود را به شرکت‌های مختلف بازنویسی کنند تا هر بار مجبور نباشند با صرف هزینه زیاد، نامه رسمی نگارش کنند، یا اینکه قصد دارند نامه ایمیلی یا متنی خود را بازنویسی کنند و برای گرفتن اپلای از دانشگاه‌های مختلف اقدام نمایند، این دسته از خدمات بهترین گزینه است و ایران تایپیست آماده خدمات رسانی با بهترین کیفیت در اسرع وقت می‌باشد.

ایران تایپیست با در اختیار داشتن بازنویسان کاملا حرفه‌ای در زمینه تمامی رشته‌ها آماده خدمات رسانی است تا از طریق پارافریز اصولی نامه‌های اداری، رسمی، دوستانه، دانشگاهی و تجاری شما، هزینه‌های مکاتبات فردی یا کسب و کارتان را بسیار کاهش دهد. علاوه بر اینکه مجموعه ایران تایپیست در این زمینه از تخصص کافی و عالی برخوردار می‌باشد، تعرفه‌های بسیار مناسبی نیز دارد و تمامی قیمت‌ها پایین‌تر از سایر مؤسسات خدماتی در این زمینه هستند.

تعرفه یا هزینه نهایی پارافریز نامه در ایران تایپیست پس از مشخص شدن حجم کار، زمان تحویل، زبان مبدأ و نوع نامه و اهمیت آن مشخص می‌گردد که در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتور رایگان صادر خواهد شد.

بازنویسی

بازنویسی نامه


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش بازنویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

خلاصه نویسی هزینه بازنویسی متنویراستاریتایپ

سوالات متداول

کسانی که دارای مدرک دانشگاهی مرتبط با موضوع کتاب هستند و علاوه بر آن سابقه کار مرتبط و درخشان در زمینه بازنویسی یا پارافریز کتاب دارند. هدف این است که کتاب شما بدون افت کیفیت در محتوا و مضمون، به شکل دیگری نگارش شود.

بسته به نوع متن و پروژه مثل مجله، کتاب، پایان نامه، شعر و ...، درخواست های ویژه شما (مثلا پارافریز همراه با رعایت اصول سئو)، حجم کار، زمان تحویل و سایر موارد زمان آن مشخص خواهد شد.

در مواقعی که پروژه های حجیم ثبت کنید و هزینه نهایی بالا باشد، تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده تا بتوانید در چندین قسط هزینه نهایی را پرداخت کنید. 

علاوه بر اینکه تمامی ارجاعات کاری و پروژه ها تخصصی و هوشمندانه انجام می گیرد، می توانید در تمام طول پروسه با کارشناس متخصص و تایپیست حرفه ای ما از طریق پنل کاربری در ارتباط باشید تا پس از تأیید کیفیت، روند کار ادامه پیدا کند. 


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 22084 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: بازنویسی مرکز بازنویسی بازنویسی مقاله بازنویسی آنلاین بازنویسی ارزان بازنویسی متون تخصصی

Link: /page/بازنویسی

دیدگاه کاربران

حسن یزدی | 1403-2-19 ساعت 16:51:00 امتیاز :

برای نوشتن فصل دو پایان نامه ام از خدمات بازنویسیتون استفاده کردم. عالی بود و بدون هیچ گونه سرفت علمی دفاع کردم.

دیانا بهتاج | 1400-9-7 ساعت 08:55:13 امتیاز :

پارافریزتون حرف نداشت. نه مفهموم تغییر کرد نه چیزی جا موند

نیما هادیان | 1400-7-24 ساعت 08:43:48 امتیاز :

من اصلا برای بازنویسی پایان نامم وقت نداشتم. خیلی ممنون که سریع و عالی برام انجام دادین

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :