چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

خلاصه نویسی

صفحه خلاصه نویسی را صوتی گوش کنید


آیا تا به حال به چگونگی خلاصه نویسی فکر کرده‌اید و با شیوه اصولی آن آشنا هستید؟ خلاصه نویسی فرایندی کاملا تخصصی و حرفه‌ای است که ایران تایپیست بهترین افراد را در این زمینه در اختیار دارد. در ایران تایپیست افرادی با سابقه کار طولانی در زمینه خلاصه کردن متون و فایل های مختلف فعالیت دارند و برای متن‌های تخصصی نیز دانش آموختگان برتر هر شاخه را به خدمت گرفته‌ایم تا کیفیت کار و سرعت بالای انجام پروژه تضمین شده باشد. ضمنا نگران هزینه هم نباشید چون تعرفه‌ها در حداقل مقدار ممکن قرار دارند.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خلاصه نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

خلاصه نویسی کتاب

خلاصه نویسی کتاب‌های علمی، پژوهشی، رمان و داستان‌های کوتاه و بلند، کودکان و ... در ایران تایپیست توسط حرفه‌ای‌ترین افراد با سرعت و کیفیت بالا انجام می‌پذیرد. در ایران تایپیست همکاران ما به خوبی می‌دانند که خلاصه کتاب هر چقدر بهتر باشد، می‌توان ارائه بهتری داشت و در سخنرانی، پژوهش‌ها، نگارش مقالات و متون مختلف، پایان نامه‌ها برای بخش مقدمه و پیشینه تحقیق استفاده کرد به همین دلیل بهترین افراد در این زمینه استخدام شده‌اند.

برای خلاصه کردن متون کتاب افرادی را استخدام کرده‌ایم که در آزمون‌های دشوار ورودی این مجموعه با نمره بالا قبول شده‌اند و توانسته‌اند نمونه کار با کیفیتی ارائه کنند. ضمنا با توجه به طیف گسترده‌ای از موضوعات برای کتاب‌ها، از دانش آموختگان برتر رشته‌های مختلف نیز کمک گرفته‌ایم تا ارجاع هر سفارش کاملا اختصاصی باشد و بتوانیم با نهایت اطمینان، کیفیت انجام پروژه را تضمین کنیم.

در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که به دلیل حجم بالای کتاب‌ها امکان هزینه پرداختی بالا وجود دارد به همین دلیل هم تعرفه‌های خود را خیلی کاهش داده‌ایم و هم اینکه امکان پرداخت قسطی 2 مرحله‌ای و برای هزینه‌های سنگین در پروژه‌های حجیم تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده‌ایم. از طرفی چنانچه در آپلود فایل کتاب به دلیل حجم بالا مشکل داشته باشید می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتس اپ برای همکاران ما ارسال نموده یا اینکه لینک دانلود کتاب را برای ما بفرستید.

جهت پیگیری‌های شخصی و اطمینان خاطر بیشتر، پنل کاربری هم در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید در هر لحظه با خلاصه نویس خود ارتباط بگیرید و کیفیت هر مرحله از کار را تأیید نمایید. خلاصه نویسی کتاب در تخصص کامل افراد حرفه‌ای و متخصص این مجموعه است و این مورد را به روش‌های مختلف برای شما تضمین کرده‌ایم.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی کتاب در ایران تایپیست توسط بهترین افراد

خلاصه نویسی مقاله

خلاصه نویسی مقاله یکی از تخصصی‌ترین حوزه‌های خلاصه نویسی است که در ایران تایپیست توسط تیمی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد انجام می‌گیرد. مقالات تخصصی و علمی خود را با هر زبانی و در هر شاخه‌ای از علوم مختلف برای ما ارسال کنید تا خلاصه آن‌ها را در قالب فایل ورد و طبق زمان درخواستی شما با بهترین کیفیت تحویل دهیم.

افرادی که در ایران تایپیست فعالیت دارند و به عنوان خلاصه نویس حرفه‌ای مقالات کار می‌کنند، از آزمون‌های سخت ورودی این مجموعه با نمره بالایی عبور کرده‌اند و رزومه درخشان و طولانی هم داشته‌اند. ضمنا تمامی ارجاعات تخصصی است و مقاله شما فقط به افراد دانش آموخته رشته مربوطه با سابقه تحصیلی و علمی درخشان تحویل داده خواهد شد. این سخت گیری‌ها برای این است که ایران تایپیست مطمئن باشد خلاصه نویسی مقالات شما به شکل کاملا تخصصی و با کیفیت بالا و حفظ مفهوم و ایده‌های علمی- پژوهشی آن انجام خواهد شد.

ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که خلاصه نویسی مقالات نقش بسیار مهمی در استخراج مقاله‌ای جدید، فایل آموزشی قدرتمند و آپدیت برای تدریس، ارائه پژوهش و کنفرانس، شرکت در سمینار، سخنرانی‌های علمی و ... دارد. به همین دلیل با ارجاع تخصصی سفارشات خلاصه نویسی مقاله، بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می‌آوریم.

ایران تایپیست کم‌ترین تعرفه خلاصه نویسی مقاله را در نظر گرفته و کل روند همکاری نیز به شکل آنلاین است تا نگرانی بابت هزینه بالا یا محدودیت زمانی و مکانی برای همکاری نداشته باشید. ضمنا در تمام طول پروسه از طریق پنل کاربری با خلاصه نویس مربوطه خود در ارتباط هستید تا روند کار در هر مرحله طبق تأیید و نظارت کامل شما باشد.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی مقاله در ایران تایپیست توسط دانش آموختگان هر رشته


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خلاصه نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

خلاصه نویسی پایان نامه

خلاصه نویسی پایان نامه در ایران تایپیست با کیفیت و دقت بسیار زیاد و در تمامی زمینه‌های تخصصی و رشته‌های دانشگاهی انجام می‌شود. دانشجویانی که برای بخش مقدمه و پیشینه تحقیق پایان نامه خود نیاز دارند تا پژوهش‌های قبلی را از پایان نامه‌های مختلف و مرتبط با موضوع خود بررسی کرده و آن‌ها را به شکل خلاصه و ارجاع نویسی تایپ کنند نگران نباشند. شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن خلاصه پایان نامه‌هایی که ارسال کرده‌اید را در قالب فایل ورد، طبق تمامی اصول خلاصه نویسی دریافت نمایید.

خلاصه نویسی پایان نامه با هدف استخراج مقاله نیز در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. این مرحله در نگارش نهایی مقاله بسیار اهمیت دارد چرا که متن اصلی مقاله شما را تشکیل خواهد داد. برای این منظور افرادی کاملا حرفه‌ای در زمینه خلاصه نویسی در ایران تایپیست فعالیت دارند که به طور کامل به مسائل تخصصی پایان نامه شما تسلط داشته و می‌توانند با درک کامل موضوع و بدون آسیب به معنا و مفهوم اصلی و ایده‌های پایان نامه، متنی خلاصه شده با کیفیت بسیار بالا تحویل دهند.

نگران هزینه‌های خلاصه نویسی پایان نامه نباشید چون تعرفه‌هایی که در ایران تایپیست در نظر گرفته شده نسبت به کلیه تعرفه‌های بازار پایین‌تر بوده و امکان برخورداری از این خدمات برای همه افراد فراهم شده است. ضمنا بابت کیفیت کار خلاصه نویسی پایان نامه هم دغدغه‌ای نخواهید داشت چون پایان نامه (های) مدنظر شما به افرادی حرفه‌ای و دانش آموخته در رشته مربوطه ارجاع داده می‌شود و ارجاع سفارشات کاملا تخصصی است.

کلیه افرادی که با شغل خلاصه نویسی در ایران تایپیست فعالیت دارند از آزمون‌های ورودی ایران تایپیست با نمره بالا عبور کرده‌اند و سابقه فعالیت طولانی داشته اند. کل روند کار نیز به شکل آنلاین است تا برای همکاری با بهترین‌ها در خلاصه نویسی متون، محدودیت مکانی و زمانی نداشته باشید. ضمنا می‌توانید از طریق پنل کاربری با خلاصه نویس سایت ما در ارتباط باشید تا روند کار با تأیید شما پیش برود.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی پایان نامه با ارجاع تخصصی در ایران تایپیست

خلاصه نویسی سایت

خلاصه نویسی سایت یکی از پرطرفدارترین پروژه‌های خلاصه نویسی است و ایران تایپیست هم در این زمینه خدمات ارائه می‌کند. بسیاری از کسانی که برای افزایش رتبه سایت خود نیاز به خلاصه نویسی و برگرداندن مطالب سایت‌های دیگر نیاز دارند تا آن را در داخل سایت خود بارگذاری کنند در ایران تایپیست سفارش خود را ثبت می‌کنند. ما در ایران تایپیست افرادی حرفه‌ای و متخصص با سابقه کاری طولانی در اختیار داریم که ابتدا مطالب سایت‌های مورد نظر شما را خلاصه نویسی می‌کنند و پس از آن با رعایت اصول سئو به شما تحویل می‌دهند.

کسانی که قصد دارند با خلاصه نویسی سایت‌های مختلف، سایت‌های تاریخی و علمی گرفته تا سایت‌هایی با موضوعات عمومی، مطالب درسی و آموزشی جمع آوری کنند یا برای تحقیق و پروژه کار انجام دهند، ایران تایپیست برای آن‌ها نیز خدمات رسانی دارد. تنها کافیست لینک سایت‌های مدنظر خود را برای ما ارسال کنید تا فایل خلاصه نویسی شده آنها را با بالاترین کیفیت در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

دسته سومی هم وجود دارند که قصد دارند مطالب قدیمی و طولانی سایت خود را با خلاصه نویسی به مطالبی کوتاه‌تر و جدید تبدیل نمایند تا بازدید زیاد آن‌ها حفظ شود و کاربران رضایت بیشتری داشته باشند و از این طریق افزایش رتبه در گوگل بگیرند. برای این دسته از افراد نیز ایران تایپیست خدمات ارائه می‌کند. تمامی تعرفه‌ها در پایین‌ترین مقدار خود قرار دارند.

پیش فاکتور رایگان را می‌توانید کمتر از 5 دقیقه برحسب مواردی مثل حجم کار، زمان تحویل، زمینه تخصصی و ... دریافت نمایید. ضمنا کل روند کار به شکل آنلاین بوده و در تمام طول پروسه با خلاصه نویس حرفه‌ای ما از طریق پنل کاربری در ارتباط هستید تا در هر مرحله کیفیت کار به تأیید شما برسد. ضمن اینکه همکاران بخش پشتیبانی سایت به شکل 24 ساعته پیگیر پروژه شما خواهند بود.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی سایت با بهترین کیفیت در ایران تایپیست

خلاصه نویسی فایل ویدیویی

خلاصه نویسی فایل ویدیویی خود را برای جلسات، پروژه دانشجویی، سخنرانی، تدریس و مواردی از این قبیل نیاز دارید ولی فرصت کافی ندارید؟ ایران تایپیست با بهترین و حرفه‌ای ترین افراد در کنار شماست تا فایل ویدیویی شما را با حفظ معنا و مفهوم اصلی و بدون آسیب زدن به ارزش معنایی ویدیو، به شکلی حرفه‌ای و تخصصی خلاصه کنند و نکات و موارد ارزشمند آن را به شکل تایپ شده و منظم تحویل دهند.

خلاصه نویسی فایل ویدیویی شما را با هر زبان زنده دنیا با بالاترین سرعت و کیفیت انجام می‌دهیم. ما تیمی از افراد حرفه‌ای در اختیار داریم که هم بیننده و شنونده ماهری هستند و می‌توانند پیوسته و بدون مکث نکات و مطالب یک فایل ویدیویی را به شکل پیش نویس تایپ کرده و سپس با رعایت اصول و قواعد خلاصه نویسی و نگارش، برای شما در قالب فایل ورد تایپ نمایند.

خلاصه نویسی فایل ویدیویی در ایران تایپیست با کمترین تعرفه ممکن نسبت به سایر مؤسسات داخلی کشور انجام می‌پذیرد تا همه افراد با هر نوع توان مالی امکان برخورداری از این خدمات را داشته باشند. ضمنا تمامی پروسه را به شکل آنلاین تبدیل کرده‌ایم تا برای همکاری با ایران تایپیست به عنوان قدیمی‌ترین و معروف‌ترین مؤسسه خدماتی کشور، محدودیت مکانی و زمانی نداشته باشید. هر چند امکان مراجعه حضوری برای ثبت قرارداد و واریز مبلغ و دریافت فایل پروژه وجود دارد.

چنانچه برای آپلود فایل ویدیویی خود از طریق سایت و ارسال آن به همکاران ما با محدودیت حجم مواجه هستید اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید لینک ویدیوی خود را برای ما ارسال کنید یا اگر ویدیویی از جلسات تمرینی یا درسی خودتان هست آن را در یک فضای ابری آپلود کرده و سپس لینک آن را ارسال نمایید و یا حتی می‌توانید از طریق شبکه‌های مجازی برای ارسال آن اقدام کنید. در ایران تایپیست هیچ مانعی برای همکاری ما با مشتریان وجود ندارد.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی حرفه ای فایل های ویدیویی در ایران تایپیست

خلاصه نویسی فایل صوتی

خلاصه نویسی فایل صوتی طولانی که شاید حوصله شنیدن آن را کسی نداشته باشد و شما هم دقیقا به مطالب همین فایل صوتی برای سخنرانی، تدریس، ارائه کلاسی یا پروژه دانشجویی خود نیاز دارید، خدماتی است که در ایران تایپیست توسط بهترین و حرفه‌ای ترین افراد انجام می‌گیرد. البته به اشتباه فکر نکنید که فقط فایل صوتی موضوعات عمومی و ساده به شکل خلاصه نوشته می شوند بلکه ما افرادی حرفه ای و با تجربه در تیم خود داریم که با تسلط بر روی مطالب موضوعات تخصصی، علمی و پژوهشی می‌توانند فایل صوتی هر مطلبی را به شکل خلاصه شده و بدون حذف موارد و مفهوم اصلی برای شما نگارش کنند.

خلاصه نویسی فایل صوتی مهارتی است که توسط افراد حرفه‌ای و متخصص در این زمینه انجام ‌یرد. ایران تایپیست بهترین افراد برای خلاصه نویسی را در اختیار دارد که برای این کار مهارت بالایی در شنیدن، درک مطلب، تایپ سریع و تسلط بر تمامی اصول و قواعد خلاصه نویسی دارند. حتی اگر فایل صوتی شما به زبان دیگری مثل زبان انگلیسی هم باشد، خلاصه نویسی آن را انجام خواهیم داد.

تنها کافیست فایل صوتی خود را برای ما ارسال کنید تا با توجه به عوامل مختلف پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال گردد. پس از واریز 60% مبلغ کل، فایل صوتی شما به حرفه‌ای ترین افراد ارجاع داده خواهد شد تا در زمان مقرر شده تحویل داده شود. ضمنا برای شروع کار و ثبت قرارداد، نیاز به مراجعه حضوری نیست و از هر جای کشور که باشید به شکل آنلاین روند کار شروع می‌گردد.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی فایل های صوتی در ایران تایپیست با بهترین تعرفه و بالاترین کیفیت


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خلاصه نویسی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

بازنویسیویراستاریخلاصه‌سازی کتاب و چاپ آنخدمات مقاله

سوالات متداول

قیمت نهایی کار پس از مشخص شدن موارد مختلف مشخص شده و در قالب پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه برای شما ارسال خواهد شد.

پروژه های حجیم بین بهترین افراد تقسیم بندی می شوند تا در طی زمان درخواستی شما آماده گردند. 

کسانی که در زمینه تخصصی مشخص شده دانش آموخته باشند و کاملا به موضوعات فنی و تخصصی یا علمی تسلط داشته باشند.

اگر امکان ارسال لینک وجود دارد تا همکاران ما دانلود کنند لینک را ارسال کنید یا اینکه اگر محدودیت حجم از طریق پنل کاربری هست، آن را از طریق تلگرام و واتس اپ، از طریق شماره های اعلام شده ارسال بفرمایید.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/19 تعداد بازدید: 27031 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: خلاصه نویسی حرفه ای خلاصه نویسی تخصصی خلاصه نویسی آنلاین خلاصه نویسی مقالات بهترین سایت خلاصه نویسی

Link: /page/خلاصه-نویسی

دیدگاه کاربران

مجتبی | 1403-2-17 ساعت 16:41:44 امتیاز :

برای شب امتحان سفارش خلاصه نویسی داده بودم. اینقدر خوب و جامع بود که تونستم پاس شم.

سارا بلالی | 1400-9-4 ساعت 08:36:17 امتیاز :

مفهوم متنم کاملا حفظ شده بود. هیچی هم از قلم نیفتاد. آفرین و خسته نباشین

عالیه آرزومندی | 1400-7-22 ساعت 08:58:34 امتیاز :

همه نکات توی خلاصه نویسی فایلم لحاظ شده بود . خیلی بادقت. ممنون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :