چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

اخذ پذیرش از دانشگاه ها

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه ها

از پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور تعریف های بسیاری شنیده بودم اما امکان شرایط تحصیل و اقامت رایگان از دانشگاههای معتبر، نحوه گرفتن اپلای و بورسیه، ارتباط با اساتید دانشگاه و مکاتبات، نحوه تهیه ویزا و سایر موارد لازم برای خروج از کشور سوال‌هایی بود که در تمام مدت فکر من را به خود مشغول کرده بود.
 
واقعاً چگونه می‌شود با کمک یک راهنمای درست شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه ها را فراهم نموده و سپس اجرا کرد؟ آیا شما نیز با چنین سوالاتی مواجه شده و در نتیجه به پاسخ  درست دست نیافته اید؟  این مقاله را دنبال کنید.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه یا چاپ کتاب ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
 
اخذ پذیرش از دانشگاه ها
 
اولین اقدام برای اخذ پذیرش از دانشگاه پرسیدن یک سری سوالات مهم از خود می باشد.
به چه دلیلی قصد رفتن به دانشگاه های خارج را دارید؟ آیا صرفاً برای تفریح و سرگرمی می خواهید اپلای بگیرید یا جنبه خاص اقتصادی آموزشی را در نظر دارید؟
 
پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور چقدر هزینه دارد؟
گرفتن پذیرش در دانشگاه ها از نظر زمان و هزینه پرداختی متفاوت است. نمی‌توان به طور مشخص زمان پذیرش در دانشگاه مقصد را تخمین زد. کمک گرفتن از تجربه دانشجویانی که قبل از شما وارد دانشگاه مورد نظر شده اند و تجربه اساتید و بسیاری از سایت های معتبر علمی می توانند راهنمای مناسبی برای پذیرش راحت و آسان از دانشگاهها باشند.
فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه ها نیز یک پروسه زمان‌بر است که حداقل چندین ماه به طول می انجامد. شما باید تمام مراحل را از ابتدا تا انتها در یک دفتر به صورت مرحله به مرحله نوشته و برای هر مرحله برنامه‌ریزی داشته باشید. به طور مثال، در مرحله انتخاب دانشگاه باید ابتدا با جستجو در اینترنت دانشگاه هایی که در رشته مورد نظر شما، مهارت، تجربه و شهرت تحصیلی دارند را انتخاب نمایید. مثلا از سایت factuly reaserch areas می توانید استفاده نکنید. همچنین در هر دانشگاهی یک سری شرایط را برای خود تعریف نموده است شما باید حتما آن حداقل ها را داشته باشید و سپس دانشگاه هایی را که مد نظر خودتان بود از نظر تمام امکانات آموزشی، رفاهی، تحصیلی و اساتید معتبر در دفتری به صورت جدول دسته بندی کنید تا بتوانید آن را با شرایط فعلی خود و میزان رزومه و میزان شرایط مالی سنجیده و سپس برای پذیرش در آن دانشگاه تطبیق دهید.
 

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

اخذ پذیرش از دانشگاهها در تمام مقاطع تحصیلی
معمولاً تعداد دانشجویانی که جهت اخذ پذیرش برای مقطع کارشناسی به کشورهای دیگر مسافرت می‌کنند از دو مقطع دیگر کمتر می باش،د چون در این حالت  رزومه دانش آموز بسیار پایین است ،بنابراین اگر دانش آموزی برای ادامه تحصیل قصد رفتن به دانشگاه خارج از کشور را دارد باید معدل دیپلم و نمرات پیش دانشگاهی و نمره زبان بالایی داشته باشد،  البته اگر در همان مقطع دبیرستان موفق به کسب مدال المپیاد دانشجویی و چاپ مقاله علمی شود مسلما راه را برای افزایش پذیرش بسیار هموار نموده است.
تعداد متقاضیان اخذ پذیرش دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد مخصوصاً در سال های اخیر رو به افزایش است. معمولاً بهتر است دانشجویانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های معتبر در ایران کسب کرده اند به جای درخواست پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های آمریکا، برای پذیرش در مقطع دکترا اقدام کنند زیرا در این صورت شانس بیشتری برای دریافت فاند خواهند داشت. البته باز هم به شرایط دانشجو بستگی دارد، چرا که شاید قصد تغییر رشته و گرایش خود را داشته باشد.
در پذیرش دانشگاه های خارج از کشور برای مقطع دکترا، عامل مهم تنها داشتن مقاله نیست، بلکه معدل مقاطع قبلی و همچنین نمره آزمون تافل و آیلتس نیز مهم است. به طور کلی می‌توان گفت که رزومه شخص مورد تقاضا بسیار مهم می باشد.
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ 23/9/96 ساعت 16:00

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

خدمات دانشجوییتقویت رزومه استخراج مقاله از پایان نامهتبدیل پایان نامه به کتاب

سوالات متداول

فعلا خیر

ایران تایپیست خدمات در این بخش فعلا ندارد اما بابت تقویت رزومه میتوانید با شماره 09197349500 ارتباط بگیرید

در این بخش خدمات تقویت رزومه برای ارتقای CV داریم


نویسنده: زهره ساداتی تاریخ انتشار: 1396/6/15 تعداد بازدید: 5863 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: اخذ پذیرش از دانشگاه ها پذیرش از دانشگاه ها اخذ پذیرش از دانشگاه پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور پذیرش از دانشگاههای خارج

Link: /page/اخذ-پذیرش-از-دانشگاه-ها

دیدگاه کاربران

هادی فتاحی | 1400-7-29 ساعت 08:26:24 امتیاز :

راهنماییای شما خیلی عالی بود. رزومم اینقدر خوب شد که اپلای گرفتم. مرسییی

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :