چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

خدمات دانشجویی

ایران تایپیست به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات و هلدینگ‌های کشور با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص از سراسر ایران، اقدام به ارائه بیش از 20 نوع خدمات مختلف نموده است. تمامی تعرفه‌ها کمتر از تعرفه‌های رایج بازار بوده و با بهترین‌های هر رشته و تخصص لینک خواهید شد.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

ترجمه

ترجمه کلیه متون عمومی و تخصصی خود را به دست مترجمین حرفه‌ای و توانمند ایران تایپیست بسپارید. تمامی متون تخصصی شما به دست حرفه‌ای‌ترین مترجمین کشور و کسانی که در شاخه تخصصی شما تحصیل کرده‌اند انجام خواهد شد تا کیفیت سفارش کاملا تضمین شده باشد.

ترجمه یکی از خدمات حرفه ای ایران تایپیست است پس اگر قصد دارید از این خدمات استفاده نمایید روی ما حساب ویژه باز کنید. مترجمین ما در بیش از 37 زبان زنده دنیا تسلط کامل دارند تا متن شما را از زبان مبدأ به زبان مقصد ترنسلیت کنند. متن شما از هر نوعی که باشد شامل سایت، متن تخصصی یا عمومی، مقاله، پایان نامه، بخش چکیده مقاله و پایان نامه، کتاب، پروپوزال، فیلم، فایل صوتی و ... توسط بیش از 9000 مترجم حرفه‌ای در ایران تایپیست انجام خواهد شد.

ترجمه خود را در ایران تایپیست به سادگی چند کلیک ثبت نمایید. تنها کافیست با درج ایمیل و شماره تلفن یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس از طریق پنل کاربری سفارش خود را ثبت نمایید. چنانچه فایل حجیمی دارید که از طریق پنل کاربری قابل ارسال نیست تیک گزینه «ارسال از طریق تلگرام یا واتس اپ» را بزنید و سپس از طریق شماره تلفن شده مشخص شده در علامت سؤال کنار کادر، فایل خود را از طریق تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. اگر باز هم امکان آپلود یا ارسال فایل حجیم خود را ندارید مثل فایل یک فیلم ویدیویی، می‌توانید لینک صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

ترجمه در ایران تایپیست نسبت به کلیه مؤسسات قیمت بسیار مناسب‌تری دارد. هزینه نهایی بر اساس چندین عامل مختلف محاسبه می‌گردد. اولین عامل تعداد کلمات است که حجم فایل شما را مشخص می‌کند. البته در مواردی که هر صفحه تعداد کلمات استانداردی داشته باشد (250 کلمه) نیز می‌توان تعداد صفحات را مبنای محاسبه هزینه نیز قرار دارد. عامل مهم بعدی در تعیین هزینه، زمینه تخصصی است که برخی از شاخه‌های علمی ضریب‌دار هستند و متون عمومی نیز با ضریب 1 محاسبه می‌گردند. زمان تحویل سفارش به شکل عادی، نیمه فوری و فوری روی قیمت نهایی اثر می‌گذارد. اهمیت سفارش برحسب سه سطح عادی، تخصصی و تخصصی ویژه روی هزینه کلی این خدمات تأثیر گذار خواهد بود. چنانچه فایل شما، یک فایل ویدیویی یا صوتی باشد، تعداد دقایق آن به جای تعداد کلمات مبنای محاسبه خواهد بود. در نهایت هزینه کلی در کمتر از 5 دقیقه به شکل پیش فاکتور رایگان صادر خواهد شد.

ترجمه در ایران تایپیست به شکل قسطی و در دو مرحله انجام می‌شود چون قصد داریم نحوه پرداخت را برای شما راحت‌تر کنیم و هم نسبت به انجام سفارش با کیفیت بالا اطمینان حاصل کنید. در مرحله اول 60% مبلغ کل را پرداخت می‌کنید و در مرحله دوم یعنی قبل از دریافت فایل، مابقی واریز می‌گردد. در صورتی که فایل حجیمی داشته باشید ایران تایپیست علاوه بر تخفیف ویژه، تمهیدات پرداخت خاصی هم در نظر گرفته است. ایران تایپیست بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند و بی دلیل نیست که از سراسر کشور مشتریان دائمی بسیار زیادی داریم. کسب رضایت حداکثری مشتریان و گارانتی کیفیت کار از بزرگترین اهداف و تعهدات ما به مشتریان است.

خدمات دانشجویی

ترجمه تمامی متون توسط بهترین مترجمین کشور

سؤالات متداول

 • ترجمه متون تخصصی را چه کسانی انجام می دهند؟ مترجمینی که علاوه بر سابقه کاری و مهارت زیاد، در همان رشته تخصصی فارغ التحصیل شده باشند یا در درجات عالی در حال تحصیل باشند.
 • ترجمه به چه زبان هایی انجام می شود؟ تمامی فایل های متنی، تصویری و صوتی شما را به 37 زبان زنده دنیا با هر نوع زبان مبدأ و مقصد ترجمه می کنیم و از این بابت هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • قیمت نهایی ترجمه را چطور محاسبه می کنید؟ برحسب تعداد کلمات متن یا دقایق فیلم، زمینه تخصصی یا عمومی، زمان تحویل درخواستی، اهمیت سفارش از نوع عادی تا تخصصی ویژه هزینه نهایی فایل شما محاسبه می گردد.
 • فایل من خیلی حجیم است و امکان ارسال از طریق پنل کاربری نیست چطور برای ترجمه ارسال کنم؟ فایل خود را از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره ای که در داخل پنل کاربری مشخص شده ارسال نمایید. اگر هم فیلم حجیمی دارید می توانید لینک آن را ارسال کنید.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

تایپ

تایپ یکی از حرفه‌ای ترین و جامع‌ترین خدمات ایران تایپیست است که بیش از 7000 تایپیست با سابقه کاری چندین ساله در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند. در هر زمینه‌ای که نیاز به این خدمات داشته باشید مثل نوشتن فایل صوتی، روزنامه، نگارش در اکسل، مقالات، متن قراردادهای سازمانی و شرکتی، کتاب، زمینه‌های تخصصی، فرمول‌های پیشرفته ریاضی و فیزیک و ... در طی زمان درخواستی شما قابل انجام است.

تایپ متون تخصصی شما توسط بهترین تایپیست‌های کشور انجام خواهد شد. اگر متن شما دارای فرمول‌های تخصصی و پیشرفته زیادی است یا نیازمند به درج جدول، نمودار و ... هستید یا اینکه متن شما به زبانی به جز زبان فارسی است اصلا نگران نباشید چون برای تمامی این موارد بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد را در اختیار داریم. این خدمات به 37 زبان زنده دنیا قابل انجام است و با هر زمینه تخصصی یا علمی که باشد توسط افرادی حرفه‌ای که هم سابقه کاری بالایی دارند و هم در زمینه مربوطه تحصیل کرده‌اند انجام خواهد گرفت.

تایپ متن شما به سادگی و در طی زمان درخواستی شما امکان پذیر است. برای ثبت سفارش اگر حساب کاربری ندارید تنها کافیست با پر کردن کادرهایی که با ستاره قرمز مشخص شده‌اند، یک اکانت بسازید و سپس از داخل پنل کاربری سفارش خود را ثبت نمایید. چنانچه متن شما به صورت برگه است و نسخه دیجیتالی آن را ندارید می‌توان از آن عکس یا اسکن بگیرید و ارسال نمایید. چنانچه فایل حجیمی دارید و در تهران هستید به صورت حضوری به شعبه انقلاب مراجعه نمایید و فایل خود را تحویل دهید در غیر این صورت برای ما پست کنید. اما اگر نسخه دیجیتالی فایل خود را در اختیار دارید ولی به دلیل حجم بالا از طریق پنل کاربری آپلود نمی‌شود، تیک گزینه «ارسال از طریق تلگرام یا واتس اپ» را بزنید و به شماره مشخص شده ارسال نمایید.

تایپ در ایران تایپیست بهترین تعرفه‌ها را دارد به طوری که با هیچ مؤسسه دیگری قابل قیاس نیست. ما بهترین تعرفه‌ها و هزینه‌ها را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده کنید. هزینه نهایی برحسب تعداد کلمات یا صفحات استاندارد، زبان فایل، متن تخصصی یا عمومی همراه با درج فرمول و جدول و ... و همچنین زمان تحویل سفارش به شکل عادی یا فوری محاسبه شده و در کمتر از 5 دقیقه فاکتور آن برای شما ارسال خواهد شد. با مشاهده فاکتور و تعرفه‌ها به شما ثابت خواهد شد که ایران تایپیست مقرون به صرفه‌ترین خدمات را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می‌کند.

تایپ تمامی متون شما را در اسرع وقت انجام می‌دهیم. حضور بیش از 7000 تایپیست فعال و با تجربه از سراسر کشور این تضمین را به شما می‌دهد که کیفیت کار بسیار بالا و بی رقیب خواهد بود. تمامی تایپیست‌های این مجموعه پس از قبولی در آزمون ورودی و ارائه نمونه کار امکان همکاری با ما را پیدا کرده‌اند. در تمام طول پروسه کاری می‌توانید از طریق پنل کاربری با تایپیست حرفه‌ای خود به طور مستقیم در تماس باشید تا روند کار را پیگیری کنید هر چند همکاران ما به صورت 24 ساعته سفارش شما را پیگیری می‌کنند تا بدون تأخیر و با حفظ کیفیت به دست شما برسند.

خدمات دانشجویی

تایپ در تمامی زمینه ها با بهترین تایپیست های سراسر کشور

سؤالات متداول

 • خدمات تایپ فقط برای متن است یا تایپ فرمول و رسم جدول هم شامل می شوند؟ متن شما به طور کامل همراه با جدول و فرمول های پیشرفته تایپ می شوند؟
 • هزینه تایپ چطور محاسبه می شود؟ برحسب زمان درخواستی برای تحویل فایل، تعداد کلمات یا صفحات استاندارد، زمینه تخصصی، زبان متن، تایپ فرمول و جدول و ... محاسبه می گردد.
 • امکان پرداخت قسطی هزینه تایپ در سفارشات حجیم وجود دارد؟ بله در حالت عادی به صورت 2 مرحله ای است و در سفارشات حجیم علاوه بر تخفیف ویژه، شرایط پرداخت خاص نیز وجود دارد.
 • تایپ متون چقدر طول می کشد؟ امکان تحویل فایل سفارش در زمان درخواستی شما وجود دارد.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

بازنویسی

بازنویسی یا پارافریز کلیه متون شما را با نازل‌‌ترین قیمت توسط هزاران تایپیست حرفه‌ای انجام می‌دهیم. ما به خوبی می‌دانیم که پارافریز به معنی جابجایی جملات نیست بلکه باید به شکل کاملا تخصصی و حرفه‌ای و با جمله‌بندی کاملا جدید ولی به شرط حفظ مفهوم و نکات اولیه انجام گیرد. این کار فقط از عهده افراد متخصص و با سابقه کار زیاد که در ایران تایپیست مشغول به کار هستند بر می‌آید.

بازنویسی هر نوع متنی را با بهترین کیفیت فقط از ایران تایپیست بخواهید. قصد دارید نامه‌های خود را پارافریز کنید تا هر بار مجبور به صرف هزینه برای نگارش نامه‌های رسمی و محرمانه یا نامه‌های ایمیلی و متنی نباشید؟ می‌خواهید پایان نامه خود را پارافریز کنید تا ایده‌های جدیدتری بگیرید یا از این طریق متن خود را آپدیت کنید و بخش‌های قبلی را به جدید مرتبط کنید، یا اینکه می‌خواهید از این طریق تغییرات و اصلاحات مدنظر استاد راهنما یا داوران را بدون کاهش کیفیت اعمال نمایید، ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. حتی اگر بخواهید پایان نامه‌ای مشابه با خودتان را پارافریز کنید تا در پایان نامه خود بدون نگرانی بابت سرقت ادبی استفاده نمایید، در خدمت شما هستیم.

ما در ایران تایپیست بازنویسی کلیه اشعار مولودی و مداحی یا شعر برای سخنرانی در جلسات یا حتی دانشجویان رشته ادبیات که نیاز به پارافریز شعر در پایان نامه یا تحقیقات خود داشته باشند، به بهترین شکل انجام می‌دهیم. پارافریز کل محتوای سایت و تبدیل مطالب قدیمی به جدید، پارافریز جزوات درسی دانشگاهی و مؤسسات آموزشی برای دانشجویان، اساتید، دبیران و معلمان برای تنوع در مطالب آموزشی و ایجاد جذابیت در نوشتار، پارافریز مقاله برای چاپ در ژورنال داخلی معتبر یا ژورنال های خارجی بدون مشکل سرقت ادبی همراه با حفظ معنا و مفهوم، پارافریز کلیه مجلات و کتاب های عمومی و تخصصی شما را در سریعترین زمان ممکن با بهترین قیمت و تضمین کیفیت پذیرش خواهیم کرد.

بازنویسی قیمت بسیار مناسبی در ایران تایپیست دارد پس نگران هزینه‌ها نباشید. هزینه نهایی برحسب حجم کاری، زمان درخواستی برای دریافت فایل، نوع متن (کتاب، پایان نامه، سایت)، زمینه تخصصی یا عمومی به همراه سایر مواردی که مدنظر شما باشد محاسبه می‌گردند. چاپ فاکتور کاملا رایگان است و علاوه بر درج هزینه نهایی، ریز جزئیات محاسبه قیمت کل هم نگارش شده است.

بازنویسی کلیه متون خود را می‌توانید به شکل قسطی و در دو مرحله پرداخت کنید. چنانچه سفارش حجیمی داشته باشید علاوه بر تخفیف ویژه، می‌توانید از تمهیدات خاص ما برای پرداخت نیز بهره‌مند گردید. در تمام طول پروسه کاری می‌توانید از طریق پنل کاربری با تایپیست خود ارتباط بگیرید و در جریان روند کار و سطح کیفی قرار داشته باشید.

خدمات دانشجویی

بازنویسی هر نوع متن و موضوعی در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • بازنویسی چه متونی در ایران تایپیست انجام می شود؟ تمامی متون تخصصی و عمومی به فرمت نامه، پایان نامه، شعر، سایت، جزوه، مقاله، مجله و کتاب در ایران تایپیست انجام می گیرد.
 • بازنویسی متن چقدر طول می کشد؟ برحسب حجم کاری زمان انجام سفارش متغیر خواهد بود اما امکان تحویل در زمان درخواستی شما وجود دارد.
 • چطور از کیفیت کار بازنویسی متون خود مطمئن باشیم؟ گارانتی وجود دارد؟ کسانی که پارافریز متون شما را انجام می دهند در زمینه تخصصی شما تحصیل کرده هستند ضمن اینکه سابقه کاری بالایی هم دارند. از طریق پنل کاربری هم امکان ارتباط گرفتن با تایپیست و چک کردن کیفیت کار وجود دارد.
 • برای بازنویسی متون چقدر باید هزینه بپردازیم؟ هزینه نهایی برحسب حجم کار، زمینه تخصصی یا عمومی و نوع متن مورد نیاز محاسبه می گردد که در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب در هر مقطع تحصیلی دانشگاهی که باشید در ایران تایپیست انجام می‌شود. ما به خوبی می‌دانیم که نگارش کتاب از روی پایان نامه طبق اصول و قواعد خاصی انجام می‌گیرد و چنانچه به شکل حرفه‌ای انجام شده باشد تأثیر زیادی در ارتقای جایگاه شغلی و تقویت رزومه خواهد داشت. بر همین اساس ایران تایپیست بهترین و حرفه‌ای‌ترین محققین و مؤلفین برتر سراسر کشور را استخدام کرده تا سطح کیفی خدمات خود را چندین پله ارتقا دهد.

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع دکتری برای کسانی که قصد تقویت رزومه برای ورود به مقطع فوق دکتری را دارند یا می‌خواهند ارتقای شغلی بگیرند و یا با کسب امتیاز به درجه استاد تمامی برسند در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. ما با تبدیل کردن پایان نامه شما به کتاب شانس موفقیت استخدامی شما را در مصاحبه‌های کاری چندین برابر خواهیم کرد. تمامی مراحل اعم از ویراستاری، گزینش اسم مناسب برای کتاب، طراحی جلد و صفحه آرایی، تغییر مطالب با حفظ مفهوم و ... به شکل آنلاین از طریق پنل کاربری هماهنگ می‌شوند. ما با تکیه بر دانش فنی و تخصصی محققین و مؤلفین خود تمامی پایان نامه‌های تئوری و پژوهشی شما را به کتاب تبدیل می‌کنیم.

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع ارشد را به دست مؤلفین و محققین حرفه‌ای و کارکشته ایران تایپیست بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا رزومه تحصیلی یا CV خود را تقویت کرده و با آمادگی کامل برای مصاحبه دکتری حاضر شوید. ما به خوبی می‌دانیم که تأثیر چاپ کتاب یا استخراج کتاب از پایان نامه شما از چاپ یک مقاله برای رزومه شما بیشتر است به همین دلیل بهترین افراد را استخدام کرده‌ایم تا کیفیت کار مورد رضایت شما باشد. از طریق این خدمات با قیمت بسیار مناسب می‌توانید پذیرش خود را در دانشگاه‌های خارج کشور راحت‌تر کنید. در هر رشته‌ای که باشید و با هر موضوع پژوهشی یا تئوری محور، پایان نامه شما را با بهترین کیفیت به کتاب تبدیل خواهیم کرد. صفر تا صد پروسه یعنی از نگارش کتاب از روی پایان نامه تا چاپ نهایی را روی ما حساب کنید.

تبدیل پایان نامه به کتاب در مقطع کارشناسی برای برخی رشته‌هایی که پایان نامه دارند مثل معماری، علوم پایه، اکولوژی و ... در ایران تایپیست انجام می‌شود. برای تقویت رزومه، برداشتن واحد اختیاری پایان نامه بهترین کار است اما تبدیل آن به کتاب کار بسیار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص و با سابقه طولانی در این زمینه انجام شود. ایران تایپیست با داشتن هزاران محقق و مؤلف برتر کشور این روند را برای شما بسیار ساده، سریع و کم هزینه کرده است. حتی برای شروع پروژه و تحویل فایل نیاز به مراجعه حضوری ندارید و کل روند کار به شکل آنلاین انجام می‌شود. حتی می‌توانید از طریق پنل کاربری به طور مستقیم با محقق اختصاصی خود در ارتباط باشید. دانش فنی و علمی کاملا مرتبط محققین انتخاب شده برای پروژه شما این اطمینان را حاصل می‌کند که کیفیت کار کاملا رضایت بخش خواهد بود.

تبدیل پایان نامه به کتاب نرخ ثابتی ندارد اما به شما تضمین می‌دهیم که بهترین تعرفه‌ها و قیمت‌ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم. براساس حجم کار، زمان درخواستی، زمینه تخصصی و سایر موارد هزینه نهایی محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان همراه با شرح کامل جزئیات خدمت شما ارسال می‌گردد. نحوه پرداخت نیز در حالت عادی به شکل دو مرحله‌ای، موقع شروع پروژه و بعد از دریافت فایل، انجام می‌گیرد. چنانچه حجم کاری بالایی داشته باشید، علاوه بر اینکه تخفیف ویژه از ما دریافت خواهید کرد، از شرایط پرداخت خاص نیز بهره مند خواهید شد.

خدمات دانشجویی

تبدیل پایان نامه به کتاب در هر زمینه تخصصی و عمومی در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • تبدیل پایان نامه به کتاب توسط چه کسانی انجام می شود؟ محقق و مؤلفین برتر کشور که در زمینه تخصصی شما تحصیل کرده هستند و سابقه زیادی در انجام این کار دارند، پروژه شما را بر عهده می گیرند.
 • تبدیل پایان نامه به کتاب باید فوری انجام شود، حداکثر ظرف چند روز تحویل می دهید؟ ما با در اختیار داشتن برترین محققین و مؤلفین کشور قادر هستیم در زمان درخواستی سفارش را به اتمام برسانیم.
 • چطور مطمئن باشیم کیفیت کار تبدیل پایان نامه به کتاب رضایت بخش خواهد بود؟ تمامی ارجاعات به شکل تخصصی انجام می شوند و از طریق پنل کاربری هم می توانید کیفیت کار را چک کنید.
 • تبدیل پایان نامه به کتاب برای چه مقاطعی انجام می شود؟ برای تمامی مقاطع دانشگاهی است و هیچ محدودیتی از بابت نوع پایان نامه – پژوهشی یا تئوری محور – وجود ندارد.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

چاپ کتاب

چاپ کتاب در ایران تایپیست برای تمامی انواع کتاب‌های مصور یا تصویری (عددآموز، داستانی و ...)، موسیقی، تک جلدی، علمی، رمان، عاشقانه، کتاب به زبان انگلیسی، آموزشی و ... با قیمت بسیار مناسب انجام می‌گیرد. ما تیمی از حرفه‌ای‌ترین افراد را در زمینه چاپ به همراه خط اختصاصی پیگیری و ثبت سفارش در اختیار داریم تا کل پروسه چاپ را به همراه اخذ مجوزها در سریع‌ترین زمان ممکن عملی کنیم. برای ثبت سفارش کافیست فایل کتاب خود را به شکل آنلاین از طریق پنل کاربری برای ما ارسال کنید تا براساس حجم کاری، زمینه تخصصی و سایر موارد مورد نیاز مثل بازخوانی اثر، ویراستاری و ... هزینه کل به شکل پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال شود. البته برای کسانی که با ارسال فایل کتاب راحت نیستند می‌توانند 20 صفحه از کتاب خود را برای ما ارسال نمایند.

چاپ کتاب در ایران تایپیست شامل کلیه خدمات است. به عبارتی دیگر چون کتاب باید از هر لحاظ بی عیب و ایراد باشد تا بتواند مجوزهای لازم برای چاپ را دریافت کند، کارهایی مثل ویراستاری، بازنویسی، بازنگری، طراحی جلد، صفحه آرایی و حتی کمک در نگارش هم برای شما انجام می‌دهیم. تمامی این خدمات با قیمت بسیار مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن با هماهنگی کامل و کسب تأییدیه از جانب شما انجام می‌شوند. ایران تایپیست با در اختیار داشتن افرادی بسیار حرفه‌ای در زمینه چاپ، توانسته این روند را برای شما بسیار ساده کند. حتی اگر مایل باشید برای تقویت رزومه خود کتاب تک جلدی یا با تیراژ 1 نیز چاپ کنید بدون دریافت هزینه‌های گزاف و سرسام آور امکان پذیر خواهد بود.

چاپ کتاب در ایران تایپیست شامل خدمات مشاوره غیر حضوری و آنلاین به صورت کامل رایگان نیز می‌باشد. چنانچه دقیقا اطلاع ندارید که با توجه به هدفتان باید کتاب خود را در چه تعدادی و با چه نوع طراحی جلد به چاپ برسانید، بهترین نوع ورقه و قطع کتاب چیست و چه کارهایی باید انجام دهید که درگیر ممیزی نشوید، ما به شما مشاوره رایگان حتی قبل از شروع همکاری می‌دهیم. تمامی این خدمات برای حفظ رضایت شما عزیزان است تا مطمئن باشید با مؤسسه‌ای بسیار حرفه‌ای همکاری دارید.

چاپ کتاب در ایران تایپیست برخلاف سایر مؤسسات هزینه زیادی ندارد. تمامی مراحل چاپ کردن کتاب از مرحله ویراستاری و طراحی جلد گرفته تا اخذ مجوز و چاپ کتاب (افست یا دیجیتال) با بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بازار در ایران تایپیست با قیمت بسیار مناسب انجام شدنی است. هزینه نهایی براساس حجم کتاب، کارهای جانبی مثل ویراستاری و ...، دریافت مجوز و سایر موارد محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال می‌شوند. در تمام طول پروسه در جریان کامل جزئیات و پیشرفت کار قرار خواهید گرفت ضمن اینکه خط اختصاصی و ویژه نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد تا هر زمان مایل بودید تماس بگیرید.

خدمات دانشجویی

انجام صفر تا صد مراحل چاپ کتاب در هر نوع تیراژ با ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • چاپ کتاب در ایران تایپیست چقدر طول می کشد؟ در حالت عادی بدون نیاز به ویراستاری و ...، حدود 3 هفته یا مقداری بیشتر برای طراحی جلد و صفحه آرایی و دریافت مجوزها و در نهایت چاپ شدن کتاب زمان لازم است.
 • در ایران تایپیست فقط کتاب آماده چاپ می شود؟ خیر. اگر کتاب شما قبل از چاپ نیاز به بازخوانی، ویراستاری، کمک در نگارش، طراحی جلد، صفحه آرایی و ... داشته باشد با قیمت بسیار مناسب انجام می دهیم.
 • فقط قصد دارم برای تقویت رزومه کتاب چاپ کنم، امکان چاپ کتاب تک جلدی هست؟ باید هزینه چند برابری پرداخت کنم؟ بله امکان چاپ کتاب تک جلدی در ایران تایپیست وجود دارد و هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد. ما رضایت مشتریان را به سود شخصی ترجیح می دهیم.
 • نمی دانم برای چاپ کتاب باید چه کار کرد و هیچ اطلاعاتی ندارم، چکار باید کرد؟ همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از طریق مشاوره رایگان تمام اطلاعاتی که نیاز دارید در اختیارتان گذاشته شود.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی فایل صوتی و ویدیویی شما را با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان انجام می‌دهیم. این نوع خدمات مهارتی است که فرد باید قدرت درک شنیداری بالا داشته باشد و با تسلط کافی بر روی موضوع و حافظه عالی خود به پروسه کاری سرعت ببخشد در غیر این صورت یا خیلی طول خواهد کشید یا اینکه کیفیت لازم را نخواهد داشت. اگر شما به هم مطالب یک فایل صوتی برای سخنرانی، پروژه دانشجویی، ارائه کلاسی و تدریس نیاز دارید ولی زمان و حوصله کافی برای خلاصه کردن محتوای آن‌ها در اختیار ندارید، انجام آن را به ما بسپارید. اگر برای پروژه دانشجویی، سخنرانی، جلسات و موارد مشابه نیاز دارید مطالب یک یا چند فایل ویدیویی به طور کامل و دقیق، خلاصه شوند ما این کار را انجام می‌دهیم. ایران تایپیست خلاصه تمامی فایل‌های صوتی و ویدیویی شما را با هر زبان اصلی که باشند، با کیفیت بالا انجام خواهد داد.

خلاصه نویسی سایت در هر زمینه‌ای با ایران تایپیست تجربه‌ای حرفه‌ای رقم خواهد زد. چنانچه شما هم نیاز دارید تا یک فرد حرفه‌ای مطالب سایت‌های دیگر را به شکل خلاصه شده و بدون مشکل کپی رایت برای شما بنویسد تا به راحتی داخل سایت خود بارگذاری کنید، می‌توانید روی خدمات ایران تایپیست حساب ویژه باز کنید. البته کسانی هم هستند که مطالب سایت‌های مختلف را برحسب نیاز خود باید جمع آوری کرده و به شکل خلاصه شده برای تحقیق کلاسی یا پروژه دانشجویی آماده کنند. گاهی اوقات نیز پیش می‌آید که باید مطالب قدیمی سایت خود را به شکل خلاصه شده همراه با اضافه کردن مطالب جدید، آپدیت کنید تا بازدید مطالب قبلی دوباره افزایش پیدا کرده و رتبه بگیرید. در این مواقع به جای صرف هزینه‌های زیاد بابت نگارش محتوا می‌توانید آن‌ها را به شکل خلاصه شده تبدیل کنید. ما در ایران تایپیست بهترین افراد را در اختیار داریم که این خدمات را برای شما انجام می‌دهند.

خلاصه نویسی پایان نامه و مقاله قطعا برای شما که دانشجو هستید پیش آمده و شدیدا در هر ترم به آن نیاز دارید. ما به خوبی می‌دانیم که یکی از پروژه‌های ثابت دانشجویی چه به عنوان کار کلاسی و چه به عنوان کار پژوهشی، خلاصه کردن پایان نامه‌ها و مقالات در حوزه مشابه و سپس استفاده از آن‌ها در بخش مقدمه و پیشینه تحقیق است. حتی می‌توانید روی خدمات ما حساب ویژه باز کنید و از خلاصه پایان نامه‌ای که برای شما آماده شده، مقاله استخراج کنید. در ایران تایپیست حتی می‌توانید کلیه مقالات خود را در هر زمینه تخصصی به شکل خلاصه شده تحویل بگیرید. با داشتن خلاصه مقالات می‌توانید از آن‌ها به عنوان فایل آموزش کلاسی، آپدیت مطالب، ارائه کنفرانس و پژوهش، متن سخنرانی برای محافل علمی و فایل شرکت در سمینار استفاده نمایید. تمام روند کار به شکل آنلاین، در کمترین زمان ممکن با بیشترین کیفیت توسط افرادی حرفه‌ای و با سابقه انجام خواهد شد.

خلاصه نویسی کتاب در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، داستان بلند و کوتاه، کودکان و ... توسط حرفه‌ای‌ترین افراد در ایران تایپیست انجام می‌شود. اگر شما هم برای داشتن ارائه و سخنرانی بهتر در کنفرانس‌ها و سمینارها نیاز به خلاصه مطالب کتاب مورد نظرتان دارید یا قصد دارید از خلاصه مطالب کتاب در نوشتن مقالات یا حتی بخش مقدمه و پیشینه تحقیق پایان نامه خود استفاده نمایید، روی ما حساب ویژه باز کنید.

خلاصه نویسی در ایران تایپیست توسط افرادی کاملا حرفه‌ای و متخصص در زمینه اختصاصی شما انجام می‌گیرد. کسانی که چنین سفارشاتی را انجام می‌دهند سابقه کار طولانی و موفقی داشته‌اند. هزینه خلاصه کردن کلیه متون شما بسیار کمتر از سایر مؤسسات در نظر گرفته شده و حتی برای پروژه‌های حجیم تخفیف‌های زیادی در نظر گرفته‌ایم. کیفیت، سرعت بالا در تحویل پروژه و تسلط کامل به تمامی موضوعات تخصصی و عمومی متون شما توسط هزاران نویسنده حرفه‌ای، نشان دهنده تخصص بالای ما در این خدمات است.

خدمات دانشجویی

خلاصه نویسی تمامی متن های شما به تمامی زبان های زنده دنیا در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • خلاصه نویسی سایت به چه شکلی انجام می شود؟ لینک سایت یا صفحه مورد نظرتان را برای ما ارسال می کنید تا نویسندگان خلاصه محتوا را با در نظر گرفتن کپی رایت و کیفیت بالا به شما تحویل دهند.
 • هزینه خلاصه نویسی چگونه محاسبه می شود؟ در فایل های صوتی و تصویری برحسب دقیقه و در فایل های متنی برحسب تعداد کلمات محاسبه می گردد. علاوه بر این، زمینه تخصصی و زمان تحویل نیز اثرگذار هستند.
 • خدمات خلاصه نویسی گارانتی دارد؟ ما کیفیت تمامی سفارشات را تضمین می کنیم. چنانچه از انجام پروژه نارضایتی داشته باشید تا رفع کامل آن پیگیری خواهیم کرد.
 • خلاصه نویسی به چه زبان هایی انجام می شود؟ هر متن یا فایلی با هر زبان زنده دنیا قابلیت خلاصه نویسی دارند و هیچ محدودیتی نیست.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

تحلیل آماری

تحلیل آماری با PLS که نرم افزار محبوب و بسیار معروف در رشته‌های مختلف علوم انسانی برای تجزیه و تحلیل داده‌ها می باشد، در ایران تایپیست توسط آنالیزورهای حرفه‌ای مختص رشته‌های شما انجام می‌گیرد. اگر شما هم دانشجوی رشته‌های علوم انسانی مثل مدیریت، روانشناسی، جامعه شناسی و همچنین رشته‌های پزشکی و کشاورزی هستید و برای تحلیل داده‌های خود در فصل 4 پایان نامه یا پروژه‌های دانشجویی نیاز به کار با برنامه PLS دارید، روی ایران تایپیست حساب ویژه‌ای باز کنید. تحلیلگرانی که در ایران تایپیست فعالیت دارند قادر هستند با کلیه نرم افزارهای مختلف PLS مخصوصا Smart PLS کار کنند و تحلیلی بسیار دقیق از داده‌های شما ارائه نمایند. هزینه این خدمات بسته به تعداد داده‌ها و متغیرها، مدل مفهومی مدنظرتان، زمان تحویل و سایر موارد تعیین می‌گردد که نسبت به هر مؤسسه دیگری مناسب‌تر است.

تحلیل آماری با ایویوز را با تحلیلگران حرفه‌ای ایران تایپیست همراه با تعرفه‌های استثنایی تجربه کنید. ایویوز نرم افزاری بسیار تخصصی است و هر دانشجویی برای انجام پروژه‌های خود به آن نیاز دارد. اگر به هر دلیلی برای حوزه‌های مختلف تحلیل و آنالیز، پیش بینی فروش، شبیه سازی، تحلیل هزینه، الگوسازی، اقتصادسنجی و ... نیاز دارید که با نرم افزار ایویوز کار کنید، روی کارشناسان ما حساب ویژه باز کنید. تحلیلگران ایران تایپیست قادر هستند تا هر کاری که با این نرم افزار نیاز دارید را انجام دهند مثل رسم نمودار پراکنش دایره‌ای، مدل‌های ARIMA و ARCH، محاسبه سری‌های ضمنی، شبیه سازی الگوی اقتصادسنجی و ... به همه دانشجویان اقتصاد، حسابداری، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی و ... که نیاز به این نرم افزار دارند این وعده را می‌دهیم که دقیق‌ترین تحلیل داده‌ها را در سریع‌ترین زمان با کم‌ترین قیمت انجام خواهیم داد.

تحلیل آماری با SPSS و اکسل نیاز همه دانشجویان در هر مقطع تحصیلی است. ما برای پروژه‌های شما تحلیلگرانی را در نظر گرفته‌ایم که علاوه بر تجربه و تخصص بالا در زمینه کار با این نرم افزارها، دانش فنی و علمی لازم در رشته های تخصصی شما را نیز دارند. هر نوع آنالیز و محاسباتی که نیاز دارید با نرم افزار SPSS و اکسل انجام دهید ما برای شما انجام می‌دهیم. ما به خوبی می‌دانیم که دقت بالا در انجام تحلیل آماری در کیفیت کار پایان نامه، مقاله یا پروژه شما اهمیت زیادی دارد و اعتبار آن را تعیین می‌کند. به همین دلیل تحلیلگرانی که با ایران تایپیست همکاری دارند علاوه بر رزومه کاری درخشان، در آزمون‌های ورودی این مجموعه نیز نمره بالایی کسب کرده‌اند. ضمنا در طول روند کار نیز می‌توانید به طور مستقیم در ارتباط باشید تا روی کیفیت کار نظارت داشته باشید.

تحلیل آماری با پایتون یکی از خدمات ایران تایپیست است که یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین نرم افزارهای دنیا محسوب می‌شود. شما می‌توانید از همین الان با بهترین تحلیلگران کشور و خبره در زمینه کار با نرم افزار پایتون همکاری داشته باشید و در ازای آن مبلغ بسیار کمی پرداخت نمایید. اگر شما هم به هر دلیلی برای تحلیل دیتاست‌های آماری نه چندان بزرگ خود نیاز به تحلیل‌های قوی و معتبر دارید، این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا با بهترین‌ها همکاری کنید. در هر مقطع و رشته دانشگاهی که هستید و به هر دلیلی که نیاز به نرم افزار پایتون برای تحلیل دارید، با تحلیلگران ایران تایپیست مشکل خود را رفع کنید. تحلیلگران ایران تایپیست علاوه بر اینکه در زمینه کار با پایتون مهارت و سابقه زیادی دارند، نسبت به اطلاعات تخصصی رشته شما نیز کاملا مسلط هستند.

خدمات دانشجویی

تحلیل آماری داده های مختلف با نرم افزار درخواستی شما

سؤالات متداول

 • هزینه تحلیل آماری داده ما چگونه محاسبه می شود؟ برحسب حجم کار، زمان تحویل مدنظر شما و نوع نرم افزار، هزینه نهایی محاسبه می گردد. ایران تایپیست بهترین تعرفه ها را دارد.
 • از کجا مطمئن باشیم که تحلیل آماری داده های ما به دقت انجام شده است؟ در حین روند کار می توانید از طریق پنل کاربری ارتباط بگیرید و از کیفیت کار باخبر شوید. با این حال تحلیلگران ایران تایپیست علاوه بر اینکه از دانش فنی کافی در زمینه رشته شما برخوردار هستند، تجربه بالایی هم دارند.
 • تحلیل آماری داده ها با نرم افزار درخواستی انجام می شود؟ تحلیل داده های شما با هر نرم افزاری بجز نرم افزارهای مشخص شده قابل انجام است.
 • تحلیل آماری داده ها چقدر طول می کشد؟ مدت زمان تحلیل آماری داده های شما بستگی به تعداد مت...ا، حجم دیتاست و سایر عملیات ها و نیازهای پروژه شما دارد. ما در سریعترین زمان ممکن و با حفظ کیفیت پروژه شما را انجام می دهیم.

سرچ در گوگل

سرچ در گوگل یک نوع تکنیک و مهارت است. تا به حال شده به دنبال خدمات یا محصول خاصی در گوگل بگردید اما نتوانید آن را پیدا کنید؟ شاید در این مواقع فکر کنید مطلب خاصی در مورد آن وجود ندارد یا اینکه حس کنید از یکسری تکنیک‌های خاص سرچ کردن مطلع نیستید. قطعا مورد دوم درست است چون با توجه به هوش مصنوعی قدرتمند گوگل و میلیارد‌ها وب سایتی که فعالیت دارند بعید به نظر می‌رسد در مورد یک موضوع یا مطلبی خاص نتوانید به نتیجه برسید. ما در ایران تایپیست محققین و سرچ کننده‌های بسیار ماهر و حرفه‌ای در اختیار داریم که هر نوع مطلب یا موضوع خاصی که نیاز داشته باشید را در اسرع وقت برای شما پیدا کرده و تحویل می‌دهند.

سرچ در گوگل برای پاورپوینت و تحقیق درسی یکی دیگر از خدمات ایران تایپیست محسوب می‌شود. شاید شما هم نیاز پیدا کرده باشید که برای تحقیق یا پروژه کلاسی یا دانشگاهی خود از یک پاورپوینت آماده استفاده کنید یا از بهترین پاورپوینت‌های موجود ایده بگیرید ولی نتوانسته‌اید مورد مناسبی پیدا کنید. قطعا برای شما هم پیش آمده که برای تحقیق درسی خود محتوای مناسبی پیدا نکرده‌اید و زمان کافی هم ندارید. با ایران تایپیست تمامی مشکلات شما در سریع‌ترین زمان با بهترین قیمت ممکن رفع خواهد شد. ما در کنار شما هستیم تا هر نوع پاورپوینتی که نیاز دارید یا هر مدل تحقیق درسی که باید انجام دهید ولی مطلب خاصی پیدا نمی‌کنید را حل کنیم و در اسرع وقت فایل‌های مورد نیازتان را تحویل دهیم.

سرچ در گوگل برای پیدا کردن مقاله داخلی و خارجی یا کتاب‌های مختلف تقریبا چندین بار برای هر کسی پیش آمده است. پیدا کردن مقاله و کتاب پیچیدگی‌های خاص خود را دارد مخصوصا که اکثر مقالات رایگان نیستند. مخصوصا مواقعی که مقاله یا کتاب مدنظر شما حتی هنوز چاپ نشده باشد و فقط نسخه دستنویس آن موجود باشد، پیدا کردن آن کار دشواری خواهد بود. محققین ما در ایران تایپیست به حدی تجربه بالایی در این زمینه دارند که هر نوع مقاله یا کتابی که نیاز داشته باشید را در اسرع وقت پیدا می‌کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

سرچ در گوگل از دسته خدماتی است که هزینه آن برحسب نوع آیتمی که نیاز دارید، حجم کار، زمان درخواستی و پیچیدگی آن مشخص می‌گردد. هزینه خدمات سرچ در گوگل با ایران تایپیست بالا نیست و به راحتی می‌توانید از این خدمات بهره مند شوید. برای ثبت سفارش تنها کافیست در سایت ثبت نام نمایید و سپس از طریق پنل کاربری، نوع محصول، خدمات، کتاب، مقاله، پاورپوینت، تحقیق درسی و ... را مشخص کنید تا همکاران ما برحسب موارد مختلف توضیح داده شده، پیش فاکتور رایگان را برای شما ارسال کنند تا در صورت موافقت، روند کار با ارجاع اختصاصی به بهترین محققین کشور شروع شود. نحوه پرداخت هزینه کل سفارش نیز به شکل دو مرحله‌ای، ابتدای کار و انتهای آن پس از اتمام سفارش، می‌باشد. چنانچه سفارش حجیم داشته باشید، مشمول تخفیف ویژه نیز خواهید شد.

خدمات دانشجویی

سرچ در گوگل در هر نوع زمینه ای با ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • سرچ در گوگل برای پیدا کردن هر نوع کتابی انجام می شود؟ بله هر نوع کتابی که مایل باشید را در گوگل برای شما پیدا می کنیم. چنانچه نسخه الکترونیکی آن موجود نباشد اطلاع رسانی خواهد شد.
 • چه نوع مقالاتی از چه نوع داده پایگاه هایی تحویل می دهید؟ سرچ در گوگل برای تمامی مقالات در هر نوع داده پایگاه علمی انجام می شود و محدودیت ندارد.
 • برای سرچ در گوگل و انجام خدمات خاص چقدر زمان نیاز است؟ بستگی به پیچیدگی و حجم کار دارد که پس از بررسی اولیه توسط محققین ایران تایپیست، زمان تخمینی اعلام خواهد شد.
 • چه تضمینی وجود دارد که با سرچ در گوگل حتما فایل مورد نیاز بنده را پیدا کنید؟ چندین دهه در تجربه و فعالیت در این زمینه و همکاری با بهترین محققین کشور تضمین کننده خدمات ماست.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

کارهای آزمایشگاهی

کارهای آزمایشگاهی پروسه‌ای سخت و زمانبر هستند و حتما تا به حال برای شما پیش آمده که برای استفاده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه‌ها در نوبت قرار بگیرید. حتی اگر دانشجوی یک دانشگاه یا مؤسسه‌ای باشید باز هم شاید به تمامی امکانات دسترسی پیدا نکنید یا حتی دانش و تخصص کافی یا زمان مورد نیاز برای انجام آن‌ها نداشته باشید. ما در ایران تایپیست بهترین محققین و پژوهشگران کشور را در اختیار داریم که هر نوع فعالیت آزمایشگاهی را برای شما انجام می‌دهند. تمامی فعالیت‌های آزمایشگاهی از جمله ذغال سنگ، شیمی، بتن، غذا، خاک شناسی، زیست شناسی، غربالگری، ژنتیک، فیزیک و پاتولوژی و ... قابل انجام هستند. تنها کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا محقق یا پژوهشگری که در رشته مرتبط با شما تحصیل کرده انجام آن را بر عهده بگیرد و در سریعترین زمان ممکن با بهترین متدها نتایج آزمایشات را ارسال نماید.

کارهای آزمایشگاهی تنوع بسیار زیادی دارند و انجام هر کدام علاوه بر داشتن تجربه کافی نیاز به اطلاعات و دانش تخصصی دارند ضمن اینکه گاهی اوقات زمان زیادی هم می‌گیرند. محققین و پژوهشگران برتر کشور در رشته‌های مختلف دانشگاهی در ایران تایپیست دور هم جمع شده‌اند تا هر نوع فعالیت و کار آزمایشگاهی را از مقاطع دبیرستان گرفته تا آخرین مقطع دانشگاهی را برای شما انجام دهند. محققین و پژوهشگران این مجموعه تمامی آزمایشات را با داده‌های واقعی انجام می‌دهند و برای شما ارسال خواهند کرد. چندین سال سابقه طولانی در این زمینه و تخصص و دانش کافی در هر رشته باعث شده تا کیفیت کارهای آزمایشگاهی که در ایران تایپیست انجام می‌شوند کاملا مورد رضایت مشتریان قرار گیرد.

کارهای آزمایشگاهی هزینه متفاوتی دارند. برحسب اینکه چه نوع کار آزمایشگاهی و با چه حجم کاری نیاز داشته باشید، چه مدت زمانی برای تحویل نتایج در نظر گرفته باشید و پیچیدگی مراحل کار، هزینه نهایی متفاوت خواهد بود. ایران تایپیست برای انجام پروژه‌های آزمایشگاهی شما بهترین محققین کشور را استخدام کرده که علاوه بر داشتن رزومه کاری قوی، در آزمون‌های ورودی این مجموعه نیز نمره بسیار خوبی کسب کرده‌اند به همین دلیل کیفیت انجام کارها را تضمین می‌کنیم. چنانچه حجم کار آزمایشگاهی شما زیاد باشد، علاوه بر اینکه تخفیف ویژه دریافت خواهید کرد، شرایط پرداخت خاصی هم در نظر گرفته خواهد شد تا راحت‌تر بتوانید هزینه‌های آن را پرداخت نمایید.

کارهای آزمایشگاهی با هر نوع تخصص و زمینه‌ای که باشند حتما باید توسط افرادی که دانش آموخته رشته مربوطه هستند انجام شود. هر رشته پیچیدگی‌های کاری خاص خود را دارد و صرفا نمی‌توان این پروژه‌ها را به کسانی که تجربه طولانی دارند واسپاری کرد و حتما باید در این زمینه تحصیل کرده هم باشند. ایران تایپیست با اطلاع کامل از این قضایا، هر پروژه را به فرد اختصاصی آن واگذار خواهد کرد. به عنوان مثال پروژه سفارشات مربوط به آزمایشگاه شیمی فقط به کسانی واگذار می‌گردد که در یکی از شاخه‌های علم شیمی تحصیل کرده باشند و ... در طول روند کار نیز می‌توانید از طریق پنل کاربری با محقق یا پژوهشگر اختصاصی خود در ارتباط مستقیم باشید و روی کیفیت انجام پروژه نظارت داشته باشید.

خدمات دانشجویی

انجام کارهای آزمایشگاهی در رشته های مختلف با ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • کارهای آزمایشگاهی در چه زمینه هایی انجام می دهید؟ هر نوع کار آزمایشگاهی در هر زمینه و شاخه دانشگاهی در ایران تایپیست انجام می شود.
 • از کجا بدانیم داده های کارهای آزمایشگاهی و نتایج آن واقعی هستند؟ تمامی داده های حاصل از انجام آزمایشات و تست های مختلف با فرمت مدنظرتان ارسال می گردند تا نسبت به واقعی بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 • چقدر باید بابت انجام کارهای آزمایشگاهی رشته خود در ایران تایپیست هزینه کنیم؟ بستگی شدید به نوع کار آزمایشگاهی و فوریت کار شما خواهد داشت اما تضمین می دهیم که نمونه چنین تعرفه هایی را در هیچ مؤسسه پژوهشی پیدا نخواهید کرد.
 • کارهای آزمایشگاهی ما را چه کسانی انجام می دهند؟ کسانی که فارغ التحصیل یا دانش آموخته رشته تحصیلی شما هستند و از طرفی تجربه انجام چنین کارهایی را دارند.

تصویرگری کتاب کودک

تصویرگری کتاب کودک یکی از مهم‌ترین مراحل تألیف این نوع کتاب‌هاست و یقینا هر مؤلفی به این مرحله رسیده که تصویرگری کتاب خود را به چه کسی واگذار کند؟ حتی شاید براساس نوع کتاب و سبک نوشتاری و ...، هنوز به طور دقیق مطمئن نباشید که کدام روش تصویرگری بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت؟ ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین تصویرگران کتاب در حوزه کودک از سراسر کشور آماده خدمات رسانی در این زمینه است. تصویرگری کتاب‌های کودک شما را با هر نوع تکنیکی که مایل باشید انجام می‌دهیم. برای تصویرگری کتاب، طبق هر متد از جدیدترین روش‌های پیاده سازی استفاده خواهد شد تا جذابیت کتاب شما چندین برابر شود. چنانچه برای تصویرگری کتابتان نیاز به استفاده از متدهایی مثل لیتوگرافی، اکریلیک، خودکار و جوهر، کلاژ، آبرنگ یا هر نوع متد و تکنیک دیگری دارید ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

تصویرگری کتاب کودک شما توسط بهترین تصویرگران کشور انجام خواهند شد. تنها کافیست پس از نگارش کتاب با ما تماس بگیرید. چنانچه مایل بودید کل فایل کتاب یا بخشی از آن را برای ما ارسال کنید تا در طی مشاوره رایگان به شما بگوییم کدام یک از روش‌های تصویرگری کتاب برای شما بهترین گزینه است. خدمات مشاوره رایگان، کار با بهترین تصویرگران کتاب از سراسر کشور، تعرفه‌های بی نظیر و استثنایی و تضمین کیفیت انجام کار تنها بخشی از خدماتی است که از طریق همکاری با مجموعه ایران تایپیست نصیب شما خواهد شد. تصویرگرانی که در ایران تایپیست فعالیت دارند به خوبی با مسائل مختلف حوزه کودکان آشنایی دارند و مطلع هستند که برای این رنج سنی، تصاویر خیلی بیشتر از متن و محتوا جذابیت ایجاد می‌کند و هر گونه نقص و ایراد در این بخش، تأثیر نامطلوب زیادی خواهد داشت. برهمین اساس ابتدا بهترین نوع شیوه تصویرگری کتاب کودک انتخاب می‌شود و سپس از بهترین متدها برای پیاده سازی آن استفاده می‌گردد تا نتیجه کار برای شما رضایت بخش باشد.

هزینه تصویرگری کتاب کودک در ایران تایپیست در نوع خود بی‌نظیر است چون به شما تضمین می‌دهیم که نمونه چنین تعرفه‌هایی را با این میزان سطح کیفیت کاری در هیچ مؤسسه دیگری پیدا نخواهید کرد. قیمت نهایی پس از مشخص شدن نوع تکنیک تصویرگری، زمان انجام کار (عادی یا فوری) و همینطور حجم کار مشخص می‌گردد. برای اطلاع از هزینه نهایی تنها کافیست پس از ثبت نام در سایت و ورود به پنل کاربری، سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما براساس فاکتورهای مختلف در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتور رایگان برای شما ارسال نمایند. چنانچه با هزینه مشخص شده مشکلی نداشتید، ابتدا 60% آن در ابتدای شروع پروژه و مابقی پس از دریافت فایل تسویه خواهد شد. کیفیت انجام خدمات در ایران تایپیست کاملا تضمین شده است و چنانچه در حین روند کار از کیفیت آن ناراضی باشید فورا به شخص دیگری محول خواهد شد. تصویرگرانی که در ایران تایپیست استخدام شده‌اند نه تنها رزومه کاری قوی در زمینه تصویرگری کتاب کودک داشته‌اند بلکه در آزمون ورودی مجموعه نیز قبول شده‌اند. کیفیت انجام کار برای ما بسیار مهم است به همین دلیل فقط کسانی که واقعا صلاحیت انجام خدمات و شایستگی لازم را داشته باشند استخدام خواهند شد تا بتوانیم کیفیت پروژه را برای مشتریان خود تضمین کنیم.

خدمات دانشجویی

تصویرگری کتاب کودک با تکنیک های مختلف در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • چه تکنیک هایی برای تصویرگری کتاب کودک انجام می شوند؟ تمامی تکنیکهای تصویرگری از لیتوگرافی، اکریلیک، مداد رنگی و ذغال گرفته تا نوع کلاژ و دیجیتال فری هند در ایران تایپیست انجام می شوند.
 • از کجا بفهمم کدام تکنیک تصویرگری کتاب کودک برای کتاب من مناسبتر است؟ قبل از سفارش می توانید از مشاوره رایگان استفاده نمایید تا بهترین تکنیک را انتخاب کنید.
 • تصویرگری کتاب کودک به چه کسانی محول می شود؟ کسانی که تجربه کافی و سابقه رضایت بالای مشتریان از نحوه عملکردشان ثبت شده باشد و در آزمون ورودی ایران تایپیست نیز قبول شوند.
 • برای تصویرگری کتاب کودک چقدر باید هزینه کنیم؟ بستگی به حجم کار، نوع تکنیک و زمان درخواستی شما دارد.

صفحه آرایی

صفحه آرایی با زرنگار در ایران تایپیست توسط بهترین افراد صفحه آرا در کشور انجام می‌پذیرد. تمامی دانشجویانی که قصد دارند برای کتاب و پایان نامه خود با این نرم افزار کار کنند ولی فرصت یا مهارت کافی ندارند، ما در ایران تایپیست با آخرین نسخه رسمی نرم افزار زرنگار این کار را انجام می‌دهیم. تمامی خدمات با زرنگار قابل انجام است از جمله اضافه کردن انواع خوشنویسی، اعراب گذاری برای کتاب‌های عربی، اضافه کردن رسم الخط‌های مختلف فارسی، نوشتن فرمول، رسم نمودار، سه بعدی کردن تصاویر، تایپ اشعار و ادبیات فارسی با چیدمان مصرع و بیت به طور اتوماتیک و ... انجام می‌پذیرد. هزینه نهایی آرایش و چیدمان صفحات کتاب، مقاله و پایان نامه شما بسته به نوع قطع، نکات ویرایشی، زمان تحویل سفارش، تک رنگی و چند رنگ بودن، نوع قلم و تیترهای مختلف فرق خواهد کرد. با مشخص شدن این موارد و صدور پیش فاکتور، در دو مرحله هزینه این خدمات پرداخت خواهد شد.

صفحه آرایی با ایندیزاین به دلیل پیشرفته بودن بسیار زیاد این برنامه از عهده هر فردی ساخته نیست و برای اینکه کیفیت نهایی کار بالا باشد فقط باید افراد حرفه‌ای در این زمینه، سفارشات را قبول کنند. ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین افراد صفحه آرا در کل کشور آمادگی کامل خود را در ارائه این خدمات برای کتاب، پایان نامه، مقالات فارسی و انگلیسی، مجله، روزنامه، قراردادهای رسمی با سازمان‌های مختلف و ... اعلام می‌کند. افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، سابقه کاری طولانی دارند و می‌توانند خروجی مناسب برای فتوشاپ یا پرینت هم بگیرند و به فرمت درخواستی شما پروژه را تحویل دهند. انواع کتاب‌های آموزشی، رمان، شعر و ادبیات، مقالات، کتاب فارسی و انگلیسی، کتاب آموزشی، کلیه قراردادهای شرکتی و سازمانی و ... با نرم افزار ایندیزاین عمل صفحه آرایی می‌شوند. حتی می‌توانید برای اطلاع پیدا کردن از روند کار، مشاوره رایگان هم داشته باشید.

صفحه آرایی با لاتکس و ورد از دیگر خدمات ایران تایپیست در این زمینه است و مشابه همیشه بهترین افراد صفحه آرا از سراسر کشور استخدام شده‌اند. همکاران ما در کار با نرم افزار لاتکس امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌دهند. به عنوان مثال می‌توانید سفارش خود را برای کلیه کتاب‌ها و مجلات، قراردادهای سازمانی و شرکتی، پایان نامه و ... ثبت نمایید. حتی در ایران تایپیست در مواقع لزوم افراد صفحه آرا افزونه‌های مختلف بر روی لاتکس نصب می‌کنند تا نیازهای شما پاسخ داده شود. لاتکس برنامه‌ای بسیار حرفه‌ای است و کار کردن با آن مهارت و تجربه کافی نیاز دارد. در مواقعی که به امکانات نرم افزار لاتکس نیاز ندارید و با نرم افزاری مثل ورد نیز سفارشات شما قابل انجام هستند ما این کار را توسط بهترین افراد صفحه آرا انجام می‌دهیم.

صفحه آرایی کلیه کتاب ها، مجلات، روزنامه ها، قراردادها و هر نوع متنی که داشته باشید با هر نرم افزار دلخواه شما در ایران تایپیست انجام می‌شود. هزینه انجام این خدمات بسته به نوع نرم افزار، درخواست‌های اختصاصی که از صفحه آرا داشته باشید، زمان انجام سفارش (عادی یا فوری)، پیچیدگی فرایند کاری و ... محاسبه می‌گردد. پس از مشاهده پیش فاکتور، چنانچه مایل به همکاری بودید، با پرداخت نصف هزینه کل، انجام سفارش کلید خواهد خورد تا نصف مابقی برای زمان تحویل سفارش پرداخت گردد. تجربه و سابقه کاری افراد صفحه آرا برای کار با نرم افزارهای مختلف و سابقه فعالیت طولانی در کنار رضایت بالای مشتریان، تضمین کننده کیفیت کار خواهد بود.

خدمات دانشجویی

صفحه آرایی با نرم افزارهای دلخواه شما در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • صفحه آرایی با چه نرم افزارهایی انجام می شود؟ این نوع خدمات برای هر نوع کتاب، مجله و مقاله با آخرین نرم افزارهای مربوطه مثل لاتکس، ایندیزاین و ... انجام می شود.
 • امکان پرداخت قسطی هزینه صفحه آرایی هست؟ بله در شرایط عادی در دو قسط و در شرایطی که سفارش حجیم داشته باشید مشمول پرداخت با شرایط ویژه خواهید شد.
 • کدام نوع نرم افزار صفحه آرایی برای ما بهتر است؟ اگر هنوز نمی دانید که صفحه آرایی کتابتان باید توسط کدام نرم افزار انجام شود، در طی مشاوره رایگان به شما خواهیم گفت.
 • صفحه آرایی سفارشات چقدر طول می کشد؟ زمان ثابتی ندارد. هزینه کل بسته به حجم کار، نوع نرم افزار، درخواست های جانبی و ... به شکل پیش فاکتور رایگان مشخص می گردد. 

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای کلیه مجلات و ژورنال‌های معتبر از جمله IEEE و ISI را به دست محققین و مؤلفین برتر کشوری در ایران تایپیست بسپارید. ما برای تمامی دانشجویان رشته‌های مختلف مقاطع تحصیلی دانشگاهی که مایل باشند با توجه به پایان نامه خود یک مقاله با کیفیت استخراج کنند و سپس با ویراستاری و سایر موارد آن را برای سابمیت کردن و پذیرش گرفتن آماده کنند، خدمات ارائه می‌کنیم. مقالاتی که در ژورنال‌هایی مثل IEEE و ISI و مشابه آن چاپ می‌شوند، شرایط خاص خود را برای گرفتن پذیرش دارند و باید یکسری نکات و دستورالعمل‌ها رعایت شوند. دانشجویان برای انجام این کار یا فرصت کافی ندارند، یا از مهارت و دانش تخصصی کافی برخوردار نیستند و یا اینکه بخشی از کار را انجام داده‌اند و به هر دلیلی متوقف شده، ما برای همه دانشجویان خدمات ارائه می‌کنیم. ایران تایپیست به دلیل تعامل و همکاری حرفه‌ای که با ژورنال‌های مختلف داشته و همچنین بیش از 7000 مؤلف و محقق حرفه‌ای از سراسر کشور، کیفیت مقالات را تضمین نموده و به شما شانس بالایی برای پذیرش مقاله خواهد داد.

استخراج مقاله از پایان نامه برای مجلات تخصصی داخلی و خارجی را با محققین و مولفین برتر کشور همراه با تعرفه بسیار مناسب تجربه کنید. اگر در حال تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی هستید و برای گرفتن مدرک نیاز به استخراج مقاله دارید یا اینکه مقطع تحصیلی خود را تمام کرده‌اید و می‌خواهید برای افزایش شانس پذیرش خود، مقاله در مجله تخصصی داخلی و خارجی معتبر به چاپ برسانید، روی مهارت و تجربه بالای محققین و مولفین ما حساب ویژه باز کنید. کسانی که کار استخراج مقاله از پایان نامه انجام می‌دهند افرادی حرفه‌ای و با تجربه بالا و همچنین دارنده مدرک دانشگاهی مرتبط با حوزه تحصیلی شما هستند به همین دلیل بر روی تمامی جنبه ها تسلط کامل دارند. چندین سال فعالیت در این حوزه به ما کمک کرده تا نسبت به دستورالعمل‌های تهیه و نگارش مقاله در تمامی مجلات تخصصی معتبر داخلی و خارجی تسلط داشته باشیم و در اسرع وقت مقاله‌ای با کیفیت از پایان نامه شما آماده کنیم.

استخراج مقاله از پایان نامه برای همایش‌های مختلف ملی و بین المللی جزو فعالیت‌های همیشگی دانشجویان، جامعه اساتید و محققین فعال کشوری است اما متأسفانه مشکل بزرگ در این رابطه نداشتن فرصت و زمان کافی یا تجربه و مهارت مورد نیاز برای استخراج مقاله و یا هر دو مورد می‌باشد. ما به خوبی می‌دانیم که هر چقدر کیفیت مقاله استخراج شده بیشتر باشد، روی درجه اعتبار شما اثر بهتری خواهد داشت و حتی زمینه ساز آشنایی دانشگاه‌ها و مؤسسات مختلف با اساتید و پژوهشگران برای همکاری و جذب سرمایه خواهد بود. به همین دلیل ایران تایپیست برای این کار بهترین محققین و مؤلفین سراسر کشور را که در زمینه تخصصی شما تحصیل کرده‌اند استفاده می‌کند. حتی اگر فرصت کمی برای آماده سازی مقاله داشته باشید ما این کار را در اسرع وقت برای شما انجام خواهیم داد. حتی تمامی مراحل انواع ویراستاری و آماده سازی متن نیز قبول می‌کنیم.

استخراج مقاله از پایان نامه علمی و پژوهشی، آزمایشگاهی و تئوری محور و به طور کلی استخراج کردن مقاله از هر نوع پایان نامه‌ای در هر مقطع تحصیلی دانشگاهی را با بهترین قیمت انجام می‌دهیم. پس از مشخص شدن حجم کار، زمان درخواستی برای تحویل سفارش، نوع ژورنال درخواستی، نوع پایان نامه و ... پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه برای شما ارسال خواهد شد. پرداخت هزینه هم به شکل دو مرحله‌ای، قبل از شروع سفارش و بعد از دریافت فایل می‌باشد. ایران تایپیست کیفیت کار خدمات خود را کاملا تضمین می‌کند چون سفارشات به شکل تخصصی و ویژه واسپاری می‌شوند و بهترین افراد با ما همکاری دارند. در تمام طول پروسه نیز می‌توانید از طریق پنل کاربری به طور مستقیم با محقق یا پژوهشگر خود در ارتباط باشید.

خدمات دانشجویی

نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه های مختلف در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • استخراج مقاله از پایان نامه چقدر طول می کشد؟ بسته به حجم سفارش، نوع مقاله و ژورنال درخواستی زمان تحویل سفارش متفاوت است.
 • استخراج مقاله از پایان نامه دکتری به چه کسی داده می شود؟ به محققین و پژوهشگران مقطع دکتری رشته خودتان واسپاری خواهد شد.
 • استخراج مقاله از پایان نامه برای هر ژورنال یا مجله ای که بخواهیم امکان پذیر است؟ بله کلیه سفارشات استخراج مقاله برای چاپ در کلیه ژورنال، مجلات و مؤسسات داخلی و خارجی پذیرفته می شوند.
 • چطور کیفیت کار خود را برای استخراج مقاله از پایان نامه تضمین می کنید؟ سفارشات به افرادی داده می شود که علاوه بر تجربه کافی در این کار، فارغ التحصیل رشته شما هستند به همین دلیل کیفیت کار تضمین شده است.

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از فایل صوتی و ویدیویی در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین قیمت امکان پذیر شد. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید به عنوان یک دانشجو، استاد یا مدیر بخش‌های مختلف یک سازمان و شرکت یا حتی دانشگاه بخواهید که فایل‌های صوتی و ویدیویی خودتان یا سایر منابع را به شکل پاورپوینت تهیه کرده و از آن‌ها برای ارائه و سخنرانی استفاده کنید. طبیعتا این کار علاوه بر زمان کافی به مهارت هم نیاز دارد. اگر شما هم برای انجام این کار مهارت یا زمان کافی ندارید ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین پاورپوینت را از یک فایل صوتی یا ویدیویی در اختیار داشته باشید. حتی می‌توانید درخواست‌های اضافه‌تر هم داشته باشید مثلا اگر نیاز به یک افکت یا فونت خاصی دارید، عنوان و ترتیب اسلایدها برای شما مهم است، نیاز به یک آهنگ پس زمینه یا درج ویدیو دارید، همه این موارد انجام پذیر هستند. تنها کافیست فایل صوتی یا ویدیویی خود را در داخل پنل موقع ثبت سفارش آپلود کرده یا اگر حجم زیادی دارد لینک آن را قرار دهید یا از طریق تلگرام و واتس اپ برای همکاران ما ارسال نمایید. بسته به حجم کار، زمان فایل صوتی یا ویدیویی، زمان درخواستی شما برای تحویل سفارش و موارد دیگر هزینه نهایی محاسبه خواهد شد. ایران تایپیست امکان همکاری با برترین‌ها را همراه با تعرفه‌ای بسیار مناسب فراهم ساخته است.

تهیه پاورپوینت از مطالب یک سایت در هر زمینه تخصصی و علمی و در هر صنعت کاری که مدنظرتان باشد در ایران تایپیست انجام می‌شود. اگر برای یکسری محصول یا خدمات سایت نیاز به پاورپوینت دارید یا برای طرح توجیهی کسب و کارتان پاورپوینت لازم دارید یا قصد دارید برای معرفی دوره‌های آموزشی پاورپوینت داشته باشید و مطالب و منابع از سایت برداشته شوند، کافیست به ایران تایپیست مراجعه کنید. نگران مطالب و موضوعات تخصصی هم نباشید چون در ایران تایپیست افرادی در اختیار داریم که علاوه بر تسلط کامل بر تکنیک‌های ساخت پاورپوینت و سفارشی سازی آن، در زمینه صنایع مختلف و شاخه‌های علمی تحصیل کرده‌اند و به طور کامل روی حوزه‌های تخصصی تسلط دارند. علاوه بر این در زمینه خلاصه نویسی هم مهارت بسیار بالایی داشته و بر همین اساس کیفیت خدمات تهیه پاورپوینت را تضمین می‌کنیم. در طی پروسه نیز می‌توانید از طریق پنل کاربری ارتباط مستقیم داشته باشید تا از نحوه پیشروی روند کار و همچنین کیفیت آن مطلع شوید.

تهیه پاورپوینت از مقاله و پایان نامه پایه ثابت پروژه‌های دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاهی است و بیشترین میزان تقاضا برای این نوع خدمات از سمت این قشر جامعه است. ما به خوبی می‌دانیم که مقالات و پایان نامه موضوعاتی کاملا تخصصی هستند و فردی که عهده‌دار انجام این نوع سفارشات می‌شود باید علاوه بر تسلط کافی بر پاورپوینت و مهارت خلاصه نویسی، روی موضوع و شاخه علمی شما نیز اشراف کامل داشته باشد. به همین دلیل سفارشات شما به شکل اختصاصی ارجاع داده می شوند تا کیفیت پاورپوینت مورد رضایت کامل شما واقع شود. هر نوع مقاله یا پایان نامه‌ای در اسرع وقت و کمترین هزینه با بالاترین سطح کیفیت به پاورپوینت تبدیل خواهند شد تا بتوانید از آن‌ها برای جلسات دفاع، کنفرانس‌ها و ... استفاده نمایید.

تهیه پاورپوینت از کتاب درسی و علمی یا رمان، داستانی، آموزشی و ... نیاز تمامی کسانی است که قصد دارند برای سخنرانی یا ارائه خود از مطالب آن‌ها استفاده کنند. برای اینکار نیاز به اشخاص حرفه‌ای دارید که کل کتاب را با مهارت بالای خلاصه نویسی خود تبدیل به اسلاید کنند و در عین حال نسبت به موضوعات تخصصی هم اشراف کامل داشته باشند. از طرفی تحویل به موقع سفارش در طی زمان درخواستی چالش بعدی است که در ایران تایپیست این مشکل هم رفع شده است. ما برای کتاب‌های تخصصی شما از دانش آموختگان همان شاخه علمی استفاده می‌کنیم تا کیفیت پاورپوینت تهیه شده تضمینی باشد. هزینه انجام این خدمات در ایران تایپیست بسیار مقرون به صرفه است تا همه افراد با هر نوع توان مالی بتوانند از آن استفاده نمایند. هزینه نهایی برحسب حجم کتاب، زمان درخواستی شما، زمینه تخصصی و موضوع کتاب محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال خواهد شد. چنانچه حجم پروژه شما زیاد باشد، تخفیف ویژه هم در نظر خواهیم گرفت.

خدمات دانشجویی

تهیه پاورپوینت از کلیه فایل های صوتی، تصویری و متنی در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • تهیه پاورپوینت از فایل صوتی، ویدیویی یا متنی همراه با سفارشی سازی است؟ بله هر نوع سفارشی سازی مثل اضافه کردن افکت، صوت، تعداد اسلاید یا تصویر و ... نیاز داشته باشید انجام می شوند.
 • فایل ویدیویی بنده حجیم است و امکان ارسال از طریق پنل نیست چطور برای تهیه پاورپوینت ارسال کنم؟ امکان ارسال فایل از طریق تلگرام و واتس اپ و یا حتی ارسال لینک ویدیو هم وجود دارد.
 • محدودیت زمان فایل صوتی یا ویدیویی برای تهیه پاورپوینت وجود دارد؟ خیر. تمامی فایل های صوتی و ویدیویی شما فارغ از اینکه چقدر طولانی باشند به پاورپوینت تبدیل خواهند شد.
 • امکان پرداخت قسطی هزینه تهیه پاورپوینت برای سفارشات حجیم وجود دارد؟ برای این شرایط تمهیدات ویژه به همراه تخفیف های زیاد در نظر گرفته شده است.

دیتا انتری

دیتا انتری یا ورود اطلاعات تمامی داده‌های شما در ایران تایپیست توسط دیتا انترهای بسیار حرفه‌ای قابل انجام است که سرعت بالای آن‌ها بی‌نظیر می‌باشد. برای کسب و کارهای مختلف یا حتی سازمان‌های گوناگون مشکل از جایی شروع می‌شود که حجم زیادی از داده‌های مختلف دارند و روز به روز به آن‌ها اضافه می‌شود اما سرعت ورود اطلاعات بالا نیست و از برنامه کاری همیشه عقب هستند. تنها کافیست دیتاهای خود را به شکل فایل اکسل یا هر برنامه دیگری برای ما ارسال کنید تا در هر پلتفرم یا برنامه‌ای که نیاز دارید در اسرع وقت انجام دهیم. دیتا انترهای ایران تایپیست قادر هستند اطلاعات آماری و کارت ویزیت را با دقت و سرعت زیادی ثبت کنند و حتی با ثبت درخواست بازبینی و چک صحت انجام کار را چک کنید. پس تنها کافیست کلیه داده‌های خود را برای ما ارسال نمایید تا برحسب حجم کار و زمان درخواستی، هزینه انجام این خدمات محاسبه گردد.

دیتا انتری محتواهای فروشگاهی و محصولات در ایران تایپیست توسط افرادی متخصص قابل انجام است. حجم زیاد محصولات برای سایت‌های فروشگاهی یک مسأله بزرگی است چون باید اطلاعات همه محصولات با سرعت و دقت زیاد وارد سایت شوند و گاهی اوقات علاوه بر ثبت اطلاعات نیاز به تصویر مناسب هم دارید یا اینکه ممکن است به متا تگ و محتوای فروشگاهی هم نیاز داشته باشید. در ایران تایپیست تمامی این خدمات توسط افرادی متخصص و حرفه‌ای در تمامی پنل‌های مدیریت محتوا مثل وردپرس، دروپال، جوملا، پرستاشاپ، مگنتو و ... قابل انجام است. هزینه نهایی هم برحسب حجم کار و زمان درخواستی و خدمات جانبی توضیح داده شده محاسبه می‌گردد که مقرون به صرفه ترین تعرفه‌ها را در نظر گرفته‌ایم.

دیتا انتری محتوای شبکه‌های اجتماعی با توجه به نقش بسیار زیاد آن‌ها در کسب و کار و درآمدزایی بسیار اهمیت دارد. همه کسب و کارها باید در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال داشته باشند و به همین دلیل شرکت‌هایی که به شکل حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی مختلف کار می‌کنند باید یک تیم ورود اطلاعات متخصص داشته باشند تا از رقبا عقب نیفتند. استخدام این تیم هزینه زیادی دارد شما می‌توانید از خدمات ایران تایپیست به شکل دوره‌ای استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن داده‌های خود را به شکل پست، استوری، توئیت و ... ثبت کنید. پس در هر زمینه و صنعتی که فعالیت دارید می‌توانید برای این نوع خدمات روی ما حساب ویژه باز کنید. نگران هزینه‌ها نباشید چون ایران تایپیست مثل همیشه بهترین تعرفه‌ها را در نظر گرفته است. برحسب میزان زمان مورد نیاز، زبان ورود اطلاعات مثل انگلیسی و فارسی و ...، حجم کار، هزینه نهایی محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور معتبر و رایگان خدمت شما ارسال می‌گردد.

دیتا انتری محتوای سایت و وبلاگ شما را در هر نوع صنعت کاری که هستید به ما بسپارید. محتوای سایت و وبلاگ با هر زبان و در هر زمینه تخصصی قابل انجام است. سرعت و دقت بالا برای شما و همچنین ما بسیار مهم است. چنانچه نیاز داشته باشید محتوای سایت و وبلاگ خود را در لندینگ پیج، صفحه خدمات، وبلاگ و ... در هر نوع سیستم مدیریت محتوا ثبت نمایید همکاران متخصص ما در اسرع وقت انجام خواهند شد. البته امکان ثبت خدمات اضافه مثل درج عکس، نوشتن متن alt، متادیسکریپشن، ویراستاری و چک نهایی وجود دارد که با صرف هزینه‌ای اندک خواهد بود. هزینه این خدمات برحسب حجم کاری، نوع زبان، زمان صرف شده و نوع سیستم مدیریت محتوا با کمترین تعرفه محاسبه می‌گردد.

دیتا انتری اسناد کاغذی به نوع دیجیتالی مزایای بسیار زیادی برای سازمان و شرکت‌های مختلف کشور دارد. طبقه‌بندی اطلاعات و دسترسی سریع به آن‌ها از جمله مزایای این کار است اما دقت و سرعت بالای انجام کار بسیار مهم‌تر است به همین دلیل هر فردی صلاحیت انجام چنین کاری ندارد. ایران تایپیست با در اختیار داشتن افراد حرفه‌ای و متخصص تمامی اسناد کاغذی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن در هر نوع سیستم کاری که مدنظرتان باشد، ثبت خواهد کرد. تنها کافیست از اسناد کاغذی عکس بگیرید یا آن‌ها را اسکن کنید و برای ما ارسال نمایید و در صورتی که حجم بالایی دارند برای دفتر مرکزی شعبه انقلاب پست کنید. در ایران تایپیست بهترین خدمات با کمترین قیمت‌ها برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

خدمات دانشجویی

دیتا انتری داده های مختلف در ایران تایپیست با سرعت و دقت مثال زدنی

سؤالات متداول

 • دیتا انتری محتوای سایت و وبلاگ فقط در وردپرس انجام می شود؟ خیر. در هر نوع سیستم مدیریت محتوا قابل انجام است.
 • امکان ثبت خدمات اضافه برای دیتا انتری وجود دارد؟ بله. به عنوان مثال امکان ثبت خدماتی مثل بازبینی صحت انجام کار، درج تصویر و متن alt برای محصولات و ... وجود دارند.
 • هزینه دیتا انتری داده های مختلف چطور محاسبه می شود؟ برحسب زمان مورد نیاز برای انجام کار و درخواست خدمات اضافه قابل محاسبه است.
 • دیتا انتری داده ها فقط با زبان فارسی است؟ خیر به هر زبانی که نیاز داشته باشید قابل انجام است.

تدوین ویدئو

تدوین ویدئوهای مختلف با هدف ساخت تیزر تبلیغاتی، انجام فعالیت‌های بازاریابی، ساخت مجموعه تلویزیونی، پروژه دانشجویی و ... در ایران تایپیست قابل انجام است. تدوین انیمیشن یکی از آنهاست. تیزرهای انیمیشنی برای جذب مشتری و تبلیغ کسب و کار تأثیر خیلی زیادی دارند که کسب و کارهای مختلف روی آن سرمایه گذاری می‌کنند. تدوین انیمیشن مدنظر شما با هر کیفیت و با هر نرم افزاری که نیاز داشته باشید انجام خواهد شد. هزینه تدوین انیمیشن برحسب تعداد شخصیت‌ها، مدلسازی کاراکترها، کیفیت مورد نیاز، زمان درخواستی، زمان انیمیشن و ... محاسبه می‌گردد.

تدوین ویدئوهای تیزرهای تبلیغاتی در دنیای مدرن و دیجیتالی یکی از پروژه‌های بسیار مهم است. تیزرهای تبلیغاتی نسبت به تراکت، بروشور، تبلیغات بیلبوردی و ... تأثیرگذاری بسیار بیشتری دارند البته به شرطی که تدوینگری حرفه‌ای روی آن انجام شده باشد. تدوین هر نوع تیزر تبلیغاتی مثل تیزرهای توصیفی، داستانی و تخیلی و ... در هر نوع زمینه‌ای در ایران تایپیست قابل ارائه است. تدوین هر نوع تیزر تبلیغاتی برای هر نوع رسانه جمعی که نیاز داشته باشید مثل تلویزیون، رادیو، نمایشگاه، کنفرانس و سمینار، اماکن عمومی و ... توسط بهترین تدوینگرهای کشور انجام می‌پذیرد. تدوین فیلم های آموزشی مختص سازمان و ارگان شما را با نرم افزارهای حرفه‌ای مثل ادوب پریمیر یا هر نوع نرم افزار دیگری انجام خواهد شد. تدوینگرهای ایران تایپیست سابقه بسیار طولانی و درخشانی در این زمینه دارند به همین دلیل کیفیت انجام سفارشات را تضمین می‌کنیم.

تدوین ویدئوهایی مثل سریال و فیلم نیاز به تدوینگرهای بسیار حرفه‌ای دارد که دوره‌های آموزشی خاص آن را گذرانده باشند چرا که تدوینگر باید فیلمنامه را کاملا مطالعه نموده و با هماهنگی کامل پروسه را پیش ببرد. تدوین فیلم و سریال در ایران تایپیست با هر نوع سبک یا ژانر مثل علمی تخیلی، جنایی، کمدی، درام، خانوادگی، اجتماعی و ...، در موضوعات مختلف و با توجه به اهداف گوناگون انجام می‌شود. تدوینگرهای ایران تایپیست تخصص و دانش فنی بسیار بالایی دارند که در کنار تجربه طولانی و موفق خود، کیفیت انجام کار را تضمین می‌کنند. تدوین کلیه ویدیوهای شما طبق توضیحات و با نرم افزار اختصاصی مدنظرتان قابل انجام است.

تدوین ویدئوهای مختلف برای شبکه اجتماعی اینستاگرام مثل کلیپ تبلیغاتی و بازاریابی، کلیپ‌های آموزشی، معرفی محصولات و خدمات و یا هر نوع ویدئو کلیپ دیگر در ایران تایپیست قابل انجام است. تدوینگرهای ما به خوبی می‌دانند که تدوین قوی و جذاب بر روی ویدئوها و کلیپ‌های اینستاگرام سهم زیادی در موفقیت پروسه توسعه کسب و کار و درآمدزایی شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف دارد. به همین دلیل تدوینگرهای ایران تایپیست قادر هستند با هر نوع نرم افزاری که مدنظر شما باشد تدوین کلیپ‌های اینستاگرامی شما را انجام دهند.

تدوین ویدئوهای مختلف در ایران تایپیست هزینه بسیار مناسبی دارد. هزینه نهایی برحسب حجم کاری، زمان تحویل پروژه، نوع ویدیو، سبک فیلم و سریال و موارد درخواستی دیگر محاسبه می‌گردد. نحوه پرداخت هزینه نیز به شکل دو مرحله‌ای، ابتدای پروژه و پس از اتمام کار، امکان پذیر است که برای پروژه‌های حجیم تخفیف زیاد در نظر گرفته خواهد شد.

خدمات دانشجویی

تدوین ویدئوهای مختلف با نرم افزار درخواستی در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • تدوین ویدئوهای مختلف با نرم افزار درخواستی ما انجام می شود؟ بله با هر نوع نرم افزاری که مایل باشید انجام می شود.
 • تدوین ویدئو با خدمات جانبی انجام می شود؟ بله چنانچه علاوه بر تدوین، نیاز به انجام کارهای بیشتر داشته باشید ایران تایپیست انجام خواهد داد.
 • تدوین ویدئوهای مختلف را چه کسانی انجام می دهند؟ بهترین تدوینگران کشور با مدرک تخصصی و تجربه کار طولانی کار تدوین فیلم و ویدئوهای مختلف شما را انجام می دهند.
 • چطور می توانیم از کیفیت انجام کار تدوین ویدئوهای خود مطمئن باشیم؟ تمامی خدمات ایران تایپیست همراه با گارانتی هستند. ضمنا امکان ارتباط مستقیم با تدوینگر حرفه ای اختصاصی خودتان از طریق پنل کاربری فراهم است تا کیفیت انجام کار را چک کنید.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

ویراستاری

ویراستاری ترجمه برای افزایش کیفیت، روانی متن، انتقال بهتر مفهوم لازم و است و شانس پذیرش شدن مقالاتی که ویرایش نشده باشند بسیار کم خواهد بود. ویرایش تمامی متون شما در هر زبانی در ایران تایپیست امکان پذیر است و تنها مختص زبان فارسی نیست. ویرایش متون به لحاظ فنی، ادبی و ... یک تخصص و علم است که فقط افرادی که در این زمینه مهارت و دانش کافی داشته باشند می‌توانند انجام دهند. ایران تایپیست بهترین ویراستاران کشور را در اختیار دارد که علاوه بر کیفیت کاری بالا، سرعت زیادی هم دارند. ویرایش هر نوع متنی مثل متون علمی، رمان و داستان، شعر، نمایشنامه قابل انجام می‌باشد. ویراستاران مجموعه ایران تایپیست کلیه متون ترجمه شده را به بهترین شکل ویرایش می‌کنند و در قبال هزینه بسیار اندکی گرفته خواهد شد. هزینه انجام این خدمات برحسب زبان متن، حجم کار، زمان تحویل، دست نویس یا تایپی بودن متون، زمینه تخصصی و سایر موارد مشخص می‌گردد و پیش فاکتور آن به شکل رایگان ارسال خواهد شد. هزینه کل سفارش نیز در دو مرحله، 60% در ابتدای کار و 40% نیز در پایان سفارش دریافت خواهد شد و برای سفارشات حجیم علاوه بر تخفیف‌های ویژه، تمهیدات خاصی برای پرداخت در نظر گرفته شده است.

ویراستاری علمی پایان نامه، مقاله تخصصی و عمومی، انواع کتاب‌ها و کلیه متون شما که به خاطر ایراد علمی و محتوای مجوز چاپ نگرفته‌اند را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. این نوع ویرایش نیاز به تخصص و دانش کافی دارد و حتی گاهی اوقات مؤلفین نیز توانایی کافی برای انجام آن ندارند به همین دلیل واسپاری این مرحله از کار بسیار الزامی است. اگر شما هم دوست دارید که چندین ماه از وقت خود را بابت تأیید نشدن کتاب و مقاله خود از دست ندهید و متن شما جذابیت و گیرایی بالایی داشته باشد و در عین حال سرمایه زیاد برای پرداخت هزینه‌های هنگفت ندارید، روی خدمات ایران تایپیست حساب ویژه باز کنید. اگر موضوع متون شما بسیار تخصصی است این نوع سفارش به افرادی که در این زمینه تخصص و دانش مرتبط دارند واگذار خواهد شد تا کیفیت نهایی کاملا مورد رضایت شما باشد. ویراستاران ایران تایپیست سابقه کار و تجربه زیادی در این زمینه دارند و پس از قبولی در آزمون‌های ورودی فرصت همکاری پیدا کرده‌اند.در ارتباط با نحوه محاسبه هزینه نیز باید بدانید که قیمت این نوع ویرایش برحسب حجم کار، زمان تحویل، نوع متن، نوع ژورنال و سایر موارد تعیین می‌گردد.

ویراستاری فنی مقاله، کتاب، پروژه تحقیقاتی، پایان نامه و ... را به دست ویراستاران حرفه‌ای و متخصص ما بسپارید. این نوع ویرایش برای رفع هر گونه خطا و اشتباه زبانی و فنی لازم است تا ژورنال و انتشارات مدنظر بتوانند متن شما را پذیرش کنند. ویراستاران ما برای ویرایش فنی و صوری متون شما چک لیستی از بررسی قواعد رسم الخط، معادل گذاری درست، پاراگراف بندی، رفع کج فهمی، اصلاح مکان قرارگیری نمودار و جدول، درج فهرست عناوین و تصاویر، واژه نامه، رفع اشکالات صفحات و پانویس و سایر موارد دارند تا تمامی این موارد به طور کامل چک شوند و متن نهایی عاری از هر گونه اشتباه باشد.

ویراستاری ادبی در ایران تایپیست برای رفع کلیه مشکلات متون شما که موجب انتقال نادرست مفاهیم، سنگین شدن فهم متن، مشکلات ادبی و ساختاری توسط بهترین ویراستاران کشور انجام می‌گیرد. ما در ایران تایپیست بهترین ویراستاران ادبی و ساختاری را استخدام کرده‌ایم تا کلیه مشکلات متون شما را با هر زبان مبدأ از جمله ایرادات دستوری، جملات و کلمات سنگین با درک سخت معانی، هجونویسی، املای غلط کلمات، توضیحات حذف شده، رسایی و شیوایی متن، اشکال در ارجاع دهی و نقل قول نویسی و ... را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین میزان دقت رفع کنند. ایران تایپیست کلیه سفارشات ویراستاری ادبی را به ویراستاران تخصصی در حوزه شما واگذار می‌کند تا کیفیت انجام سفارشات در سطح عالی قرار بگیرند ضمن اینکه از طریق پنل کاربری هم امکان چک کردن و ارتباط گرفتن مستقیم با ویراستار وجود دارد.

خدمات دانشجویی

ویراستاری همه متون به همه زبان های زنده دنیا در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • ویراستاری چه متونی در ایران تایپیست انجام می شوند؟ تمامی متون در ایران تایپیست توسط ویراستاران حرفه ای، ویراستاری می شوند و هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • هزینه ویراستاری متون بر چه اساسی تعیین می شود؟ براساس تعداد کلمات، نوع ویراستاری، زمان تحویل، زبان مبدأ، زمینه تخصصی یا عمومی و سایر خدمات جانبی محاسبه می شود.
 • ویراستاری متون تخصصی را چه کسانی انجام می دهند؟ ویراستارانی که علاوه بر دانش و مهارت کافی در زمینه انواع ویراستاری، در زمینه تخصصی متن نیز تحصیل کرده باشند.
 • امکان پرداخت قسطی سفارشات حجیم ویراستاری وجود دارد؟ بله علاوه بر پرداخت قسطی می توانید از تخفیف ویژه هم برخوردار شوید.

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی نیاز تمامی دانشجویان و محققین سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی است و ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که با چه مشکلاتی روبرو هستید. طبیعتا برای اینکه به درخواست هر ژورنال عمل کنید و از سبک خاصی استفاده نمایید مشکل ساز خواهد بود ضمن اینکه زمان زیادی هم نیاز دارد و طبیعتا برای رفرنس‌های درون متنی بخاطر پیچیدگی بیشتر باید زمان بیشتری بگذارید. از طرفی هم به خوبی می‌دانیم که در اکثر مواقع دانشجویان و محققین حتی اگر تسلط کامل به این مهارت داشته باشند، زمان کافی در اختیار ندارند. به همین دلیل ایران تایپیست برای رفع مشکل شما و انجام این کار به شکل حرفه‌ای، با نرم افزارهای بسیار معروف رفرنس‌دهی خدمات ارائه می‌کند. رفرنس دهی با Zotero (زوترو) یکی از خدمات ایران تایپیست است. چنانچه برای ژورنال یا مجله تخصصی داخلی و خارجی خود نیاز به سبک‌های مختلفی از رفرنس دهی داشته باشید مثل APA، Chicago، IEEE و ... تمامی این سفارشات قابل انجام هستند. علاوه بر رفرنس درون متنی، انجام رفرنس‌های خارج متنی یا برون متنی هم در ایران تایپیست انجام می‌شود.

رفرنس نویسی با مندلی (Mendeley) که یکی از نرم افزارهای بسیار معتبر دنیا و ساخته انتشارات الزویر می‌باشد خدمات دیگر مجموعه ایران تایپیست به جامعه دانشجویان و محققین کشور می‌باشد. همکاران با تجربه ما در ایران تایپیست هرگونه سفارش رفرنس دهی در مقالات، پایان نامه، پروپوزال، پروژه تحقیقاتی و ... را با نرم افزار مندلی انجام می‌دهند. این خدمات نیاز به نیروی متخصص و با مهارت کافی در کار با این نرم افزار و همچنین اصول کلی رفرنس دهی دارد و به همین دلیل ایران تایپیست بهترین و حرفه‌ای‌ترین پژوهشگران و محققین کشور را استخدام کرده است. ما به خوبی می‌دانیم که اعتبار رفرنس‌ها، دقت و صحت انجام کار اولین موردی است که توسط داوران هر ژورنال یا مجله داخلی و خارجی چک می شود به همین دلیل حساسیت زیادی برای آن قائل هستیم و بهترین افراد را استخدام کرده‌ایم. برای انجام سفارش شما در بهترین کیفیت و سریع‌ترین زمان ممکن تنها کافیست دستورالعمل اجرایی سفارش را در قالب یک فایل ارسال کنید و سبک رفرنس دهی اعم از APA، Chicago، MLA، IEEE، Harvard و ... را مشخص نمایید. در ایران تایپیست برای هر نوع ژورنال با سبک خاص رفرنس دهی، پژوهشگر و متخصص حرفه‌ای وجود دارد تا سفارش شما در بالاترین سطح کیفیت انجام شود.

رفرنس نویسی با اندنوت (EndNote) خدمات بعدی ایران تایپیست در زمینه رفرنس دهی مقالات، پایان نامه، پروپوزال، نوشته‌های علمی و حتی کتاب‌های شماست که این کار به دست بهترین و حرفه‌ای‌ترین پژوهشگران و محققین کشور انجام می‌پذیرد. ما به شما کمک می‌‌کنیم تا از طریق رفرنس دهی حرفه‌ای و کاملا درست و طبق دستورالعمل اجرایی ژورنال یا مجله تخصصی داخلی و خارجی مدنظر شما، اعتبار کار پژوهشی یا تحقیقاتی شما را حفظ کرده و تضمین می‌دهیم هیچ گونه مشکل یا ایراد در این زمینه وجود نداشته باشد. ما برای اینکه بتوانیم سفارش شما را به شکل کاملا اختصاصی به پژوهشگر و محقق مربوطه ارجاع دهیم اطلاعات کاملی از شما دریافت می‌کنیم مثل حیطه یا رشته تخصصی متن علمی شما، ژورنال یا مجله یا دانشگاهی که قصد انتشار متن خود را دارید و زمانی که نیاز دارید فایل خود را تحویل بگیرید. سپس براساس اطلاعاتی که موقع ثبت سفارش به ما داده باشید، سفارش شما را به بهترین محقق یا پژوهشگر خود واگذار خواهیم کرد.

رفرنس نویسی با ورد یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم افزارهای رفرنس دهی است که بسیاری از دانشجویان از نحوه کار با این قابلیت نرم افزار آگاهی کامل ندارند و یا اینکه فرصت کافی برای وقت گذاشتن روی این پروسه پیدا نمی‌کنند. ایران تایپیست برای کمک به شما در این زمینه و همچنین کاهش هزینه‌های سنگین این خدمات، امکان همکاری با بهترین محققین و پژوهشگران کشور را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت فراهم ساخته است. ما هر نوع رفرنس دهی درون متنی و خارج متنی را با هر سبکی که مدنظر ژورنال، مجله یا دانشگاه مدنظر شما باشد انجام می‌دهیم. در تمام طول پروسه نیز می‌توانید از طریق پنل کاربری با محقق یا پژوهشگر برتر خود در ارتباط باشید تا در جریان روند انجام کار و کیفیت آن قرار بگیرید. البته همکاران بخش پشتیبانی به صورت همه روزه پیگیر سفارشات مشتریان هستند.

رفرنس نویسی در ایران تایپیست با بهترین تعرفه‌ها انجام می‌شود. هزینه نهایی براساس حجم کار، زمان مورد نیاز و نوع شیوه و سبک رفرنس دهی محاسبه شده و سپس به شکل پیش فاکتور رایگان خدمت شما ارسال می‌شود. پرداخت هزینه هم به صورت دو مرحله‌ای یا در دو قسط، ابتدای کار و انتهای پروژه، می‌باشد. برای سفارشات حجیم شما نیز تخفیف‌های عالی در نظر گرفته‌ایم تا به راحتی بتوانید هزینه آن را پرداخت کنید.

خدمات دانشجویی

رفرنس نویسی به سبک های مختلف در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • رفرنس نویسی در ایران تایپیست با چه نرم افزارهایی انجام می شود؟ با هر نوع نرم افزاری که مدنظر شما باشد قابل انجام است.
 • رفرنس نویسی خارج متنی هم در ایران تایپیست قابل انجام است؟ هر نوع رفرنس دهی درون متنی و خارج متنی در ایران تایپیست انجام می شود.
 • چطور از کیفیت کار رفرنس نویسی محققین شما اطمینان داشته باشم؟ ما بهترین و حرفه ای ترین محققین کشور را در اختیار داریم و برای اطمینان خاطر شما تمامی سفارشات را با گارانتی انجام می دهیم.
 • امکان انجام سفارش رفرنس نویسی در نصف زمان طبیعی وجود دارد؟ هر زمانی که مدنظر داشته باشید فایل سفارش خود را تحویل خواهید گرفت.

دوبله

دوبله یا صداپیشگی تمامی پروژه‌های شما از جمله فیلم، سریال، انیمیشن، کارتون، مستند، کلیپ و ... در ایران تایپیست قابل انجام است. چنانچه بسته به نوع پروژه خود به انواع چهارصدا، سه صدا، دو صدا، تک صدا با یک گوینده زن و تک صدا با یک گوینده مرد نیاز داشته باشید ما برای شما این کار را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت ممکن انجام خواهیم داد. در ایران تایپیست حتی این امکان فراهم شده تا تن و لحن صدای مدنظر خودتان را انتخاب کنید تا دقیقا کسانی که مناسب پروژه صداپیشگی شما هستند انجام کار را بر عهده بگیرند. ما با ارائه این خدمات با قیمت مناسب سعی کرده‌ایم تا خدمتی بزرگ به جامعه دوستداران فیلم و سریال و انیمیشن کرده باشیم تا بتوانند براساس زبان فارسی به تماشا بپردازند. البته گاهی اوقات برحسب نوع پروژه خود نیاز دارید تا صداپیشگی به زبان‌های دیگر نیز انجام شود که برای این کار هم محدودیتی وجود ندارد. برخی مواقع نیاز دارید که از سه دوبلور یا تعداد کمتر و بیشتر استفاده نمایید که موقع ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و هماهنگی با بهترین دوبلورهای ایران تایپیست انجام خواهد شد.

دوبله یا صداپیشگی سفارشات مشتریان با امکان گوش دادن به صدای دوبلورها حتی قبل از ثبت سفارش وجود دارد. این خدماتی است که ایران تایپیست برای مشتریان خود قرار داده تا بتوانند خیلی راحت‌تر و با خیالی کاملا مطمئن دوبلور یا دوبلورهای مدنظر خود را انتخاب کنند. در نمونه کار هر دوبلور سعی کرده‌ایم ویژگی‌های تن و لحن صدا، پرستیژ و شخصیت هر دوبلور کاملا مشخص باشد چرا که اثر مستقیم بر روی کیفیت کار شما خواهند داشت. تمامی این نوع خدمات در جهت افزایش رضایت مشتریان و اعتمادسازی است چرا که ایران تایپیست همیشه سعی دارد بهترین کیفیت را در بین رقبا به مشتریان خود ارائه دهد.

دوبله از سفارشات بسیار حساس است چرا که اگر کیفیت کار مناسب نباشد، بازدید یک فیلم، انیمیشن، سریال و ... به طور کامل از دست خواهد رفت و حتی می‌تواند منجر به خدشه دار شدن فعالیت یک سازمان شود. به همین دلیل موقع ثبت سفارش علاوه بر اینکه می‌توانید صدای هر دوبلور آقا و خانم را گوش کرده و کد دوبلور یا دوبلورهای مدنظرتان را یادداشت نمایید، امکان مشاهده سابقه کار و نمونه سفارشات انجام شده نیز وجود دارد. از طرفی ایران تایپیست در کنار ارائه خدمات دوبله کار ترجمه نیز انجام می‌دهد. در دوبلوری یا صداپیشگی ابتدا باید متن یک فیلم ترجمه شود و سپس به شکل ویراستاری شده به مدیر دوبلاژ داده شود تا براساس آن و شخصیت‌ها بهترین دوبلورهای مناسب آن انتخاب گردند. به همین دلیل اگر متن شما ترجمه شده نیست می‌توانید سفارش ترجمه فیلم را هم ثبت نمایید.

دوبله در ایران تایپیست با بهترین تعرفه‌ها صورت می‌پذیرد تا هزینه نهایی برای همه مشتریان قابل پرداخت باشد و مجبور به صرف هزینه‌های گزاف نباشند. هزینه نهایی سفارش براساس حجم کار، نیاز داشتن به ترجمه یا آماده بودن متن ترجمه شده، تعداد دوبلورها و زمان درخواستی شما برای تحویل سفارش محاسبه می‌گردد. هزینه محاسبه شده در قالب پیش فاکتور رسمی و معتبر و البته رایگان برای شما ارسال خواهد شد تا چنانچه تمایل داشتید با پرداخت نصف هزینه کل فاکتور، انجام سفارش شروع گردد. برای سفارشات حجیم علاوه بر تخفیف ویژه، تمهیدات خاص برای پرداخت هم در نظر گرفته شده تا شرایط پرداخت برای شما ساده‌تر شود. از طرفی کیفیت انجام سفارشات نیز کاملا تضمین شده است چون بهترین دوبلورهای کشور با ما همکاری دارند.

خدمات دانشجویی

دوبله تمامی ویدئوهای شما با امکان انتخاب دوبلور در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • امکان انتخاب دوبلور قبل از ثبت سفارش وجود دارد؟ بله از طریق بخش نمونه کارها می توانید نمونه صدای هر دوبلور را گوش دهید و فرد مدنظر خودتان را انتخاب کنید.
 • متن فیلم هنوز ترجمه نشده، قبل از دوبله، ترجمه هم انجام می دهید؟ بله چنانچه نیاز داشته باشید، ویدیو شما ترجمه خواهد شد.
 • ترجمه فیلم قبل از دوبله هزینه جداگانه دارد؟ بله هزینه ترجمه به شکل مجزا طبق فاکتورهایی مشخص محاسبه خواهد شد که با توجه به تعرفه های بسیار پایین ایران تایپیست، هزینه ناچیزی باید بپردازید.
 • چطور از کیفیت ترجمه و دوبله فیلم مطمئن باشم؟ تمامی سفارشات با گارانتی همراه هستند و تنها در صورت تأیید کیفیت، روند کار ادامه پیدا خواهد کرد.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در ایران تایپیست در 11 زمینه مختلف توسط بهترین گرافیست‌ها و طراحان کشور انجام می‌شود. خدماتی جدید و جامع از ایران تایپیست که از طراحی جلد کتاب و بنر تبلیغاتی گرفته تا سربرگ، کاتالوگ و کارت پستال را شامل می‌شوند. گرافیک برای هر بخش یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش‌های پروژه‌های تبلیغاتی کسب و کارهای مختلف می‌باشد و حتی برای چاپ کتاب نیز به این خدمات نیاز دارید. این نوع خدمات به حدی مهم هستند که اگر با گرافیست و طراح حرفه‌ای همکاری نداشته باشید تمامی هزینه‌های شما به هدر رفته و اصلا نتیجه نخواهید گرفت. گرافیست‌هایی که در ایران تایپیست همکاری دارند به تمامی جنبه‌های یک کار گرافیکی ایده­آل و عالی اشراف کامل دارند. به عنوان مثال برای طراحی جلد به تمامی جنبه‌ها مثل نوع کتاب، رنگ جلد متناسب با رده سنی مخاطب، عنوان، سوتیتر، سرتیتر، مکان قرارگیری اسم اشخاص و ... توجه می‌کنند تا کتابی با جلد عالی داشته باشید. برای طراحی لوگو به افت پیدا نکردن کیفیت در صورت تغییر سایز، رنگ زمینه و لوگو و هماهنگی با رنگ برند، ارائه اتود اولیه از کار و ... رعایت می‌شوند.

طراحی گرافیکی کاراکتر در ایران تایپیست برای هر نوع فایل ویدیویی مثل کارتون، فیلم، بازی کامپیوتری، انیمیشن، تیزر تبلیغاتی و حتی کتاب و مجله قابل انجام بوده و حتی می‌توانید از گرافیست و طراح ما اتود اولیه بگیرید تا در صورت تأیید، روند کار ادامه پیدا کند. طراحی بنر در انواع بنر تبلیغاتی، بنر شبکه های اجتماعی، بنر وب سایت برای اسلایدر، بنر گیف در سایزهای مختلف، بنر تلگرام، بنر ثابت و متحرک اینستاگرام، بنر HTML5 و ... در ایران تایپیست قابل انجام است و این تنها بخشی از خدمات طراحی بنر می‌باشد. ایران تایپیست در حوزه طراحی کارت ویزیت نیز فعالیت دارد. شما می‌توانید هر نوع طراحی که برای انواع مختلف کارت ویزیت نیاز دارید را ثبت کنید تا سفارش شما به مناسب‌ترین گرافیست و طراح کشور واگذار شود. همانطور که گفتیم ایران تایپیست هر نوع طراحی گرافیکی برای شما انجام داده و در قبال هزینه ناچیزی در مقایسه با تعرفه‌های رایج بازار دریافت خواهد کرد.

طراحی گرافیک در ایران تایپیست توسط گرافیست و طراحانی انجام می‌شود که علاوه بر داشتن رزومه و سابقه کار طولانی، در آزمون‌های ورودی این مجموعه نمره بسیار خوبی کسب کرده‌اند. به همین دلیل ادعا می‌کنیم که بهترین طراحان و گرافیست‌های کشور را در اختیار داریم که می‌توانید از تجربه و مهارت آنها با پرداخت هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه‌تر از هزینه‌های رایج بازار، استفاده نمایید. بر همین اساس نیز کیفیت انجام کار تضمین شده است ضمن اینکه می‌توانید در هر مرحله به طور مستقیم از طریق پنل کاربری با طراح یا گرافیست خود در ارتباط باشید تا کیفیت انجام پروژه را چک نمایید.

طراحی گرافیک در ایران تایپیست تعرفه‌های بسیار مقرون به صرفه‌ای دارد. هزینه نهایی هر پروژه براساس نوع طراحی، حجم کار، خدمات جانبی، زمان خاص مدنظر شما برای تحویل فایل سفارش و ... محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال خواهد شد. حتی می‌توانید برای سفارش خود درخواست انجام پروژه با یک نرم افزار خاص داشته باشید. پرداخت هزینه سفارش نیز به صورت دو مرحله‌ای بوده و بخشی از هزینه در ابتدای کار و مابقی بعد از دریافت فایل نهایی پرداخت خواهد شد. چنانچه سفارش حجیم داشته باشید می‌توانید از تخفیف‌های ویژه هم بهره مند شوید.

خدمات دانشجویی

طراحی گرافیکی با نرم افزار درخواستی در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • طراحی گرافیک با نرم افزار درخواستی هم انجام می شود؟ بله با هر نرم افزاری که مدنظرتان باشد قابل انجام است.
 • طراحی گرافیک کاتالوگ و سربرگ در زمان درخواستی امکان پذیر است؟ بله اگر نیاز داشته باشید سفارش را می توان به شکل فوری ثبت کرد تا در نصف زمان طبیعی خود انجام شود.
 • چنانچه از کیفیت کار طراحی گرافیک راضی نباشیم قابل تغییر است؟ بله تمامی سفارشات دارای گارانتی هستند و گرافیست و طراح موظف به اصلاح فایل ارسالی طبق درخواست سفارش می باشند.
 • طراحی گرافیک کاراکتر را چه کسی انجام می دهد؟ کسانی که در این زمینه تحصیل کرده هستند و سابقه کاری درخشانی در رزومه خود داشته اند.

زیرنویس

زیرنویس کلیه فایل‌های ویدیویی آموزشی، علمی، پژوهشی یا هر نوع پروژه دیگر خود را به مترجمین حرفه‌ای ایران تایپیست واگذار کنید. تولید فایل‌های ترجمه مخصوص ویدیوهای مختلف به شکل چسبان یا استیک و یا SRT قابل انجام است که به ترتیب به آن‌ها هاردساب و سافت ساب هم می‌گویند. تمامی این خدمات در ایران تایپیست توسط بهترین مترجمین کشور، بدون هیچ نوع اشتباه تایپی و غلط مفهومی انجام می‌پذیرد. چنانچه فیلم و ویدیوهای شما هر نوع کیفیت و نسخه‌ای داشته باشند ما فایل ترجمه را به شکل کاملا هماهنگ و در جایگاه مناسب خود در صفحه و حتی با رنگ نوشته درخواستی شما تولید خواهیم کرد. گاهی اوقات نیز پیش می‌آید که فیلم، ویدیو، سریال، کلیپ، مستند و ... جنبه آموزشی و علمی دارند و به این معناست که فرد مترجم هم باید تسلط بسیار زیادی روی زبان انگلیسی و هم لغات تخصصی مربوط به موضوع فیلم را داشته باشد. به همین دلیل ما در این مواقع از مترجمینی استفاده می‌کنیم که در زمینه کاملا تخصصی فیلم، حرفه‌ای و با تجربه باشند و روی لغات تخصصی اشراف کامل داشته باشند. حتی اگر فایل ویدیویی شما شعر و موزیک ویدیو است و نیاز به ترجمه ای دقیق برحسب سبک و وزن شعر دارد باز هم برای مترجمین ما به راحتی قابل انجام می‌باشد.

زیرنویس به هر فرمی مثل هاردساب و سافت ساب و با فرمت SRT توسط بیش از 9 هزار مترجم حرفه‌ای و کاملا تخصصی انجام می‌شود. تمامی مترجمین ایران تایپیست علاوه بر ارائه مدرک زبان معتبر و سابقه کاری درخشان، در آزمون ورودی این مجموعه نیز قبول شده‌اند تا بتوانند به جمع بهترین مترجمین ایران بپیوندند. تمامی فایل‌های ویدیویی شما را از هر زبان مبدأ به زبان مقصدی که مایل باشید ترجمه خواهیم کرد. در ایران تایپیست 37 زبان زنده دنیا پوشش داده می‌شوند و حتی می‌توانید برای ارسال فیلم‌های خود به جشنواره، ثبت درخواست زیرنویس انگلیسی هماهنگ با نسخه فیلم داشته باشید. تجربه کاری بالا و درصد بالای رضایت مشتریان نشان دهنده کیفیت کار مترجمین این مجموعه است. از همان ابتدای شروع کار از طریق پنل کاربری با مترجم تخصصی خود در ارتباط خواهید بود تا بتوانید هم از روند کار مطلع شوید و هم اینکه کیفیت کار را به شکل نمونه مشاهده نمایید. با این حال تمامی سفارشات دارای گارانتی هستند و در صورت نارضایتی به مترجم برگشت داده خواهد شد.

زیرنویس فیلم، کلیپ، سریال و ... در ایران تایپیست با هزینه بسیار مقرون به صرفه‌تر نسبت به سایر تعرفه‌های موجود در بازار قابل انجام می‌باشد. هزینه نهایی انجام این سفارشات بسته به مدت زمان فیلم (برحسب دقیقه)، زبان مبدأ و مقصد، نوع ترجمه، زمان درخواستی، چسبیده بودن یا نبودن ترجمه فایل ویدیویی، آماده بودن یا نبودن زیرنویس زبان اصلی فیلم و سایر موارد محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان و معتبر برای شما ارسال خواهد شد. ضمنا می‌توانید در صورت نیاز پس از ثبت ترجمه برای فایل ویدیویی، درخواست دوبله هم داشته باشید که هزینه آن مجزا محاسبه خواهد شد.

خدمات دانشجویی

تولید زیرنویس به شکل چسبان یا SRT در ایران تایپیست

سؤالات متداول

 • امکان هماهنگ کردن زیرنویس با هر نسخه ای از فیلم وجود دارد؟ بله هماهنگ سازی زیرنویس با هر کدام از نسخه های فیلم هزینه ای مجزا ولی بسیار ناچیزی دارد.
 • امکان تولید زیرنویس برای فیلم های تخصصی و علمی وجود دارد؟ بله برای هر نوع فایل ویدیویی امکان پذیر است.
 • اگر زیرنویس نسخه زبان اصلی فیلم موجود باشد هزینه ترجمه کمتر می شود؟ بله کمتر خواهد شد.
 • هزینه تولید زیرنویس چسبان و SRT متفاوت است؟ بله نوع چسبان یا هاردساب یا استیک مقداری هزینه بیشتری دارد.

گویندگی

گویندگی یا نریشن همه متون خود در زمینه‌های گوناگون را با گویندگان حرفه‌ای ایران تایپیست تجربه کنید. این امکان فراهم شده که نوع گوینده از لحاظ لحن، تن و نحوه بیان به تناسب نوع موضوع قابل انتخاب باشد و حتی می‌توانید گوینده آقا یا خانم را برحسب نمونه کارهای قرار داده شده انتخاب نمایید. این خدمات برای ارتقای سطح کیفی سفارشات دقیقا مطابق با سلیقه شماست. نریشن هر نوع متن با هر نوع موضوعی در ایران تایپیست قابل انجام است. به عنوان مثال نریشن تحقیقات بازار در موضوعات مختلف همچون تحقیقات بازارهای داخلی و جهانی و منطقه‌ای، قیمت‌ها، شیوه‌های بازاریابی و توزیع با صدای رسا و تأثیرگذار انجام می‌گیرد. نریشن انواع موشن گرافی از قبیل ویدئو موشن، موشن گرافی لوگو، موشن گرافی دو بعدی و سه بعدی، استاپ موشن، اینفوموشن و ... توسط بهترین گویندگان سراسر کشور همراه با صداگذاری و اضافه شدن موسیقی دلخواه انجام می‌پذیرد. ما به شما کمک می‌کنیم تا با انجام نریشن تمامی متون شما، احتمال فروش محصولات و خدمات شما را چندین برابر کنیم.

گویندگی برای کسب و کارها با هدف بازاریابی و افزایش شانس فروش محصولات و خدمات از جمله خدمات اختصاصی و بسیار حرفه‌ای ایران تایپیست برای مشتریان است. از جمله این موارد می‌توان به نریشن تیزر تبلیغاتی، نریشن اختصاصی برای شبکه‌های اجتماعی شما، نریشن خبر، مطالب سایت و وبلاگ اشاره کرد. در تمامی این موارد می‌توانید نوع صدا، لحن بیان، تن صدا و درجه زیر و بم و کودکانه و جدی بودن، صداگذاری و اضافه کردن موزیک و سایر موارد را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. حتی می‌توانید بسته به نوع سفارش از چندین گوینده به طور همزمان استفاده کنید تا چندین نوع صدای مختلف برای تأثیرگذاری بیشتر روی مشتریان داشته باشید.

گویندگی یا نریشن متون عمومی و اختصاصی و حتی برای تلفن‌های سانترال یا گویا و یا برای کتاب‌های مختلف توسط گویندگان برتر، خلاق و با استعداد سراسر کشور انجام می‌پذیرد. تمامی این افراد دارای تأییدیه مهارت از سازمان‌های معتبر بوده و سابقه درخشانی داشته‌اند و توانسته‌اند تست‌های ورودی به مجموعه ایران تایپیست را با موفقیت پشت سر بگذارند. تمامی این سخت گیری‌ها در استخدام گویندگان برای این است که سفارشات مشتریان را با کیفیت بسیار بالا و نبود نارضایتی انجام دهیم. ما به خوبی می‌دانیم که گویندگی متون مختلف تأثیر بسیار زیادی روی اهداف بازاریابی کسب و کارتان خواهد داشت به همین دلیل بهترین گویندگان را استخدام کرد‌ه‌ایم.

گویندگی متون شما در ایران تایپیست با پرداخت هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه‌تر نسبت به رقبا انجام می‌شود. اگر نگاهی به تعرفه‌های سرسام آور این نوع خدمات در بازار انداخته باشید و سپس با تعرفه‌های ما مقایسه کنید و کیفیت کار را هم در نظر بگیرید، متوجه اختلاف زیاد آن‌ها خواهید شد. هزینه نهایی این نوع خدمات برحسب حجم کار، تعداد دقایق فیلم، تعداد گویندگان، آقا و خانم بودن، نوع و لحن صدا و سایر موارد محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان که تمامی جزئیات به همراه تعرفه‌ها در آن مشخص هستند برای شما ارسال می‌گردد. نحوه پرداخت نیز به شکل 2 مرحله‌ای است. 60% هزینه کل در ابتدای سفارش و 40% مابقی پس از اتمام پروژه پرداخت می‌گردد. اگر سفارش شما حجیم و طولانی باشد، علاوه بر تخفیف بیشتر می‌توانید از شرایط پرداخت خاص نیز استفاده کنید.

خدمات دانشجویی

خدمات گویندگی یا نریشن در ایران تایپیست توسط بهترین گویندگان کشور

سؤالات متداول

 • امکان انتخاب نوع صدای گوینده برای گویندگی متون امکان پذیر است؟ بله می توانید گوینده خانم و آقا همراه با نوع لحن و تن صدا را انتخاب کنید.
 • گویندگی فقط برای متون فارسی است؟ خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد و 37 زبان زنده دنیا پوشش داده می شوند.
 • چطور از کیفیت گویندگی متون خود مطلع شویم؟ در حین انجام کار می توانید مستقیما با گوینده خود در ارتباط باشید و کیفیت کار را چک کنید. ضمنا از همان ابتدا می توانید گوینده مدنظرتان را انتخاب نمایید.
 • گویندگی برای شبکه های اجتماعی و کتاب های تخصصی هم انجام می شود؟ بله این خدمات برای شبکه های اجتماعی، کتاب، محتوای سایت و وبلاگ و ... قابل انجام است.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش خدمات دانشجویی خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

سوالات متداول

بله، ایران تایپیست با استخدام خبره ترین افراد و با تشکیل تیم های حرفه ای و تخصصی تمامی انواع خدمات دانشجویی را با بهترین کیفیت برای شما انجام میدهد.

بله، ایران تایپیست علاوه بر ارائه به صورت حضوری، تمامی خدماتش را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز ارائه میدهد.

با توجه به نوع خدمات، تعرفه ها و هزینه ها متفاوت هستند و برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان ما در ایران تایپیست تماس بگیرید.

در خدمات دانشجویی، 21 نوع سرویس مختلف اعم از ترجمه، تایپ، بازنویسی، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب، خلاصه نویسی، تحلیل آماری، سرچ در گوگل، کارهای آزمایشگاهی، تصویرگری کتاب کودک، صفحه آرایی، استخراج مقاله از پایان نامه، تهیه پاورپوینت، دیتا انتری، تدوین ویدئو، ویراستاری، رفرنس نویسی، دوبله، طراحی گرافیکی، تولید زیرنویس، گویندگی با بهترین کیفیت ارائه میشود.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/4/3 تعداد بازدید: 28612 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: خدمات دانشجویی آنلاین خدمات دانشجویی تخصصی خدمات دانشجویی ارزان خدمات دانشجویی غیر حضوری مرکز خدمات دانشجویی

Link: /page/خدمات-دانشجویی

دیدگاه کاربران

امیرعباس آجرلو | 1401-10-18 ساعت 12:31:42 امتیاز :

سلام وقت بخیر در زمینه مدیریت دانش هم شما فعالیت دارید؟

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :