دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه کتاب برای کسری خدمت سربازی

به دنبال راهی آسان برای نرفتن به سربازی و یا کاهش مدت زمان خدمت هستید؟
در آرزوی دریافت کارت پایان خدمت بدون دوری از خانواده و رعایت قوانین سفت و سخت نظام وظیفه هستید؟
میخواهید هرچه زودتر محدودیت سفر به کشورهای خارجی را رفع کنید؟ و یا با رهایی از سربازی سریعا وارد بازار کار شوید؟
با ترجمه کتاب کمتر از چند روز و پرداخت اقساطی هزینه در هلدینگ ایران تایپیست می توانید 4 تا 6 ماه از خدمت سربازی کم کنید.
یکی از پروژه های ساده برای کسری خدمت سربازی، ترجمه تخصصی کتاب (ترجیحا مرتبط با رشته تحصیلی) می باشد. ارگانهای پژوهشی_نظامی به جهت تکمیل اسناد و منابع طرحهای راهبردی، نیاز به ترجمه کتب و متون خارجی دارند که به جهت حجم بالا و پیشبرد سریعتر اهداف، ترجمه را به افراد واجدین شرایط در ازای کاهش مدت زمان خدمت می سپارند. مدت کسر خدمت سربازی با پروژه ترجمه کتاب بین 4 تا 6 ماه است.
 

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

ترجمه کتاب برای کسری خدمت سربازی
 
مزایای ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی
  • اتجام ترجمه نسبت به پروزه های دیگر زمانبر نیست.
  • روند اداری طولانی مدتی ندارد(حداکثر 2 هفته).
  • نیاز به امکانات پرهزینه و گسترده نیست. 
  • جمع بندی کار ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی دشوار نیست.
  • نیازی به ارائه برای دفاع از پروژه نیست.
  • در پروژه های عادی کسر خدمت مانند ترجمه کتاب، نیازی به گزینش شما قبل از معرفی طرح نیست و تنها کافیست که عدم اشتهار به مسائل منفی داشته باشید.

قوانین و شرایط کسر خدمت سربازی از طریق ترجمه کتاب
به جهت ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی نیاز است تا ابتدا نامه ای را از "بنیاد نخبگان نیروهای مسلح" دریافت کرده و سپس به یکی از سازمانها و یا مراکز نظامی برای دریافت موضوع ارائه دهید (البته شخص نیز می تواند شخصا یا از طریق استاد راهنما کتابی را پیشنهاد دهد تا پس از بررسی، تایید شود). توجه کنید اگر سازمانی کتابی را به شما معرفی نکرد لازم است تا نامه عدم نیاز را از آنها دریافت کرده و به مراکز دیگر مراجعه نمایید. از طرف دیگر؛ پروژه های کسر خدمت را میتوان بصورت فردی و یا گروهی و حتی حین سربازی انجام داد. همچنین در صورتی که رضایت نامه کتبی از سازمان امریه دهنده داشته باشید قادرید تا دریافت امریه و پروژه کسر سربازی را همزمان انجام دهید.
تفاوتی بین موضوعات ترجمه کتاب و میزان کسری خدمت وجود ندارد و معمولا مدت کسری توافقی است. اگر میزان کسری دریافت شده قابل توجه نبود میتوانید تقاضای تجدید نظر بدهید. برای کاهش مدت سربازی میتوانید حداکثر دو پروژه "غیر همزمان" ترجمه کتاب دریافت کرده تا حداقل 8 ماه کسری خدمت داشته باشید. هر تعداد پروژه که داشته باشد در یک روز داوری و دفاع خواهد شد.
مراکز ارائه دهنده پروژه ترجمه کتاب برای کسری سربازی: دانشگاه مالک اشتر، دانشگاه امام حسین، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی، ارتش، سپاه  و...
شرایط بهره مندی مشمولان از کسری خدمت در ازای ترجمه کتاب: برای کسری خدمت از طریق ترجمه، معمولا شرایط ویژه ای وجود ندارد و کافیست تا از طریق جستجو در سایت نظام وظیفه ، ارگان هایی که بر اساس رشته تحصیلی شما پروژه ای تحویل میدهند را یافته و بعد به جهت دریافت نامه برای آن ارگان مورد نظر اقدام نمایید، اما برای پروژه های بزرگتر که حتی موجب پایان خدمت نیز خواهد شد شخص نباید دانشجوی کارشناسی ارشد باشد و یا در مقطع دکتری باید پروپزال تصویب شده داشته باشد. رزومه علمی خوبی داشته و عضو سایت "بنیاد ملی نخبگان کشور" بوده و معدل کارشناسی بالای 15 و کارشناسی ارشد بالای 16 داشته باشد.

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

راهنمای انجام خدمات ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی

ترجمه کتاب برای کسر خدمت سربازی در کوتاهترین و سریعترین زمان با کمترین هزینه

 
هلدینگ ایران تایپیست در انجام پروژه های کسر خدمت بدون نیاز به مراجعه حضوری، همواره تلاش کرده است تا یاری رسان مشمولان نخبه کشوری باشد.
این شرکت اولین دارالترجمه آنلاین در ایران بوده است که جهت استخدام مترجمین، آزمونهای سه گانه مهارت_سرعت_دقت را از آنها بعمل آورده و پس از کسب امتیاز بالا، مترجمین را در رشته های تخصصی دسته بندی کرده است. بنابراین میتوانید کاملا مطمئن باشید شخصی که ترجمه کتاب را به عهده دارد صددرصد آگاه به رشته موردنظر و مسلط به امر ترجمه  است. 
ترجمه های کتاب برای کسر خدمت ضمانت داشته و در صورتیکه به هر دلیلی از کیفیت ترجمه راضی نباشید، کلیه ایرادات توسط تیم بازبینی بررسی شده و بلافاصله برای ترجمه ثانویه و رایگان به مترجم دیگری ارجاع داده خواهد شد. چنانچه ترجمه ادیت شده هم مورد قبول شما واقع نشد، مبلغ عودت داده میشود.
 
ترجمه کتاب برای پروژه سربازی چقدر طول میکشد؟
پروژه های ترجمه کتاب برای کسر مدت زمان خدمت سربازی معمولا پر حجم هستند، اما در ایران تایپیست بکارگیری 8000 مترجم حرفه ای با قابلیت تایپ ده انگشتی و همچنین تکنیک ترجمه موازی این امکان را برای شما فراهم شده است تا در سریعترین زمان ممکن "حتی در طی چند روز" پروژه را بصورت تایپ شده آماده کرده به مرکز مورد نظر ارائه دهید.
هزینه ترجمه کتاب برای انجام پروژه کسر خدمت سربازی چقدر است؟
نیازی نیست نگران هزینه های سنگین ترجمه باشید. این دارالترجمه با توجه به دانشجو و یا سرباز بودن مشمولان گرامی، پایین ترین هزینه ها را برای ترجمه کتاب لحاظ کرده است و همچنین تمعیداتی اندیشیده است تا نخبگان علمی کشور با پرداخت اقساطی هزینه ترجمه کتاب برای کسر خدمت و یا ترجمه فصل به فصل کتاب، متحمل کمترین فشار مالی شوند.
 
برای انجام پروژه های موثرتر و قویتر جهت کسر مدت زمان سربازی نیز به شما کمک خواهیم کرد، فقط کافیست پس از دریافت پروژه جهت مشاوره با ما ارتباط برقرار نمایید. 09199170040

     برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

ترجمه کتاب

هزینه ترجمه کتاب

چاپ کتاب

 

 
 

تهیه و تالیف: رایامارکتینگ

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ترجمه کتابترجمه دانشجوییخدمات دانشجوییکارهای آزمایشگاهی

سوالات متداول

بعد از دریافت پروژه کسری خدمتتان اگر به صورت ترجمه کتاب باشد با کمترین هزینهدر بازه زمانی بسیار کوتاه حتی کمتر از 7 روز کتابتان قابل ترجمه است.

بستگی به حوزه کتاب و تعداد کلمات و فورس زمانی که دارید متفاوت است

خیر، دریافت پروژه به عهده خودتان استن ایران تایپیست فقط در ترجمه پروژه کتاب برای کسری خدمت بهتان کمک میکند

برای همه پروژه ها قابل انجامه


نویسنده: علی ضیایی تاریخ انتشار: 1396/6/22 تعداد بازدید: 8969 امتیاز از 2 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه کتاب برای کسری خدمت سربازی ترجمه برای کسری خدمت سربازی ترجمه کتاب برای سربازی کسری خدمت سربازی با ترجمه کتاب

Link: /page/ترجمه-کتاب-برای-کسری-خدمت-سربازی-83.html

دیدگاه کاربران

عرفان دریاسری | 1400-8-26 ساعت 09:12:26 امتیاز :

از وقتی این قابلیتتونو دیدم سرنوشتم عوض شد. نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم

شهاب فرجاد | 1400-7-25 ساعت 08:38:58 امتیاز :

ممنون از راهنماییهای کاملتون. ترجمه کتاب تموم شد و بالاخره کسری خدمتمو گرفتم. خیلی ممنونم

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :