دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تایپ فوری ارزان

در عصر جدید ارتباطات، به موجب اینکه اغلب اسناد و نوشتار باید بصورت الکترونیکی ارسال شده و یا به فرمت خاصی چینش و پرینت شوند، عمل تایپ بسیار پرکاربرد شده است، اما آنچه که امروزه متقاضیان بیشتری دارد تایپ فوری ارزان می باشد که علاوه بر پیشبرد سریع ارتباطات کاری و تحصیلی، مقرون به صرفه بوده و از هدر رفت زمان و انرژی نیز به میزان زیادی جلوگیری خواهد کرد.
در نظر بگیرید زمانی که شما با حجم عظیمی از نگارش یک تحقیق یا پایان نامه مواجه هستید و یا در تلاش برای تهیه یک نامه رسمی و حتی آماده سازی یک کتاب برای چاپ می باشید، تایپ فوری ارزان علاوه بر اینکه از استرس شما به میزان زیادی خواهد کاست، از لحاظ اقتصادی نسبت به اینکه بخواهید از کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در نهایت به کیفیت مورد نیاز خود نرسیده و مجبور به تکرار عمل شوید، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
 
تعریفی که از نظر تکنیکی برای تایپ فوری ارزان میتوان بکار برد این است که 400 کلمه در نیم ساعت و 4000 کلمه در نصف روز باکیفیتی بالا انجام شود و هزینه آن نیز با اختلافی کم نسبت به تایپ عادی لحاظ گردد. تایپیست حرفه ای کسی است که با تایپ 10 انگشتی دقت و سرعتش 2 تا 3 برابر از افراد معمولی بیشتر  و به کلیه نرم افزارهای تخصصی تایپ مسلط باشد.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

تایپ فوری ارزان
        
تایپ در سریعترین زمان و با کمترین هزینه
تایپ کردن شاید در یک نگاه بسیار ساده بنظر برسد اما دارای اصول بسیار تکنیکی است. تایپ زمانی سریع انجام میشود که به حالت 10 انگشتی انجام بگیرد که این امر خود نیاز به تخصص دارد. بسیاری از ایتمها در Word و یا دیگر نرم افزارهای تایپ وجود دارد که مختص به رفرنس دهی، منابع نویسی، شماره گذاری عکس ها، حاشیه گذاری و بسیاری موارد دیگر می باشد که تنها یک تایپیست حرفه ای از کاربرد آنها آگاهی داشته و به این ترتیب بر دقت و سرعت کارش افزوده خواهد شد. همچنین، برخی از رشته ها نیاز به فرمول نویسی دارند که تنها توسط نرم ابزارهای تخصصی تایپ قابل نگارش هستند. زمانی که شما مهارت کافی نداشته باشید این فرمول نویسی ها و یا ساخت یک جدول و یا نمودار که توسط تایپیست حرفه ای در عرض چند دقیقه انجام میشود برای شما ساعتها زمان بر خواهد بود. ویرگول گذاری، نقطه ویگورا و... نیز اگر در جملات در جای خود با فاصله مناسب و یا به مقدار کافی استفاده نشوند می تواند در بیان مطلب به خواننده تاثیر اشتباهی بگذارد. از طرفی، اگر یک پروژه علمی و یا یک نامه رسمی دادگستری از لحاظ محتوا کامل و جامع باشد اما کوچکترین اشتباهی در تایپ آن بصورت غلط املایی و یا چینش نامناسب رخ دهد، مطمئنا ارزش خود را از دیدگاه خواننده به میزان زیادی از دست داده و بی کیفیت تلقی میشود. 

تایپ فوری، ارزان و اقساطی برای دانشجویان!

چنانچه دچار کمبود وقت و مهارت کافی در تایپ هستید و از طرفی نیازمند این می باشید که تایپ شما هزینه مناسبی در برگیرد، بهترین راه این است که برای یک تایپ فوری ارزان با موسسات خدمات دانشجویی حرفه ای ارتباط برقرار کنید. اگر کلمه تایپ، تایپ فوری، تایپ فوری ارزان و... را در گوگل سرچ کنید تا موسسه مناسب را به شما معرفی کند، اولین مجموعه ای که به شما نشاد داده خواهد هلدینگ ایران تایپیست است. این مسئله نشان از اعتبار و تلاشی است که در طی سالیان متمادی این مجموعه اعظیم را به بزرگترین و پرطرفدارتن مرکز تایپ تبدیل کرده است. 
امروزه ایران تایپیست که پکیجی کامل از سرعت، دقت و هزینه مناسب می باشد، با 13000 تایپیست حرفه ای با توانایی تایپ 10 انگشتی، روزانه هزاران سفارش تایپ را با فرمتهای مختلف(فایل صوتی، تایپ از Pdf و یا عکس، روزنامه، کتاب، مقاله، تایپ در اکسل، قراردادهای رسمی، اداری و حتی اعزام تایپیست به محل) از کل دنیا به صورت 24 ساعته و آنلاین ثبت کرده و به انجام میرساند. در این موسسه تفاوت قیمت تایپ عادی به نسبت تایپی که دارای جدول، شکل و... است بسیار کم بوده و شما قادر خواهید بود مبلغ تایپ را بصورت اقساط پرداخت کنید. 
 
تایپ فوری و ارزان قیمت با ضمانت
وقتی شما سفارش تایپی را به موسسه ایران تایپیست می دهید میتوانید کاملا مطمئن باشید که تمام متون تایپ شده بدون کوچکترین غلط املایی، با بالاترین دقت و چینش متناسب انجام خواهد گرفت. سیاست های کاری موسسه به این صورت است که تسویه حساب با تایپیست تا زمانی که بی نقص بودن کار بر مسئولین زیربط اثبات نگردد، انجام نمیشود. کار قبل از ارسال به مشتری توسط ناظرین موسسه کنترل مضاعف شده و بازخوانی کلمه به کلمه انجام میگیرد. در نهایت نیز اگر از نتیجه کار بعنوان یک مشتری راضی نبودید، متن برای تایپ دوباره و انجام اصلاحات به تایپیست دیگری داده خواهد شد و مبلغی اضافه از شما دریافت نمیگردد. بنابراین با یک تضمین صدرصدی در جلب رضایت شما این اطمینان داده میشود که چنانچه یکبار ایران تایپیست را امتحان کنید برای همیشه از مشتریان ثابت مجموعه خواهید بود.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

تایپ فوری و ارزان زبان های خارجه
خدمات تایپ فوری ارزان در ایران تایپیست فقط شامل زبان فارسی نمی باشد بلکه بیش از 40 زبان زنده دنیا را پوشش می دهد. قیمت گذاری بروی تایپ زبانهای مختلف براساس میزان دشواری ادبیات آن زبان و کاملا اصولی انجام شده است، در عین حال هزینه ها طوری در نظر گرفته شده که مشتریان کمترین فشار مالی را متحمل شوند. از طرفی تایپ هر زبان به متخصص مربوطه که تسلط کافی را هم بر فنون تایپ و هم زبان مورد نظر دارد، سپرده شده و میتوانید کاملا مطمئن باشید که انتخاب تایپیست به هیچ وجه براساس آزمون و خطا انجام نمیگیرد. به یاد داشته باشید که استفاده از افراد مناسب در جای مناسب بزرگترین رمز موفقیتی است که امروزه موجب رضایت تمام مشتریان نسبت به خدمات هلدینگ ایران تایپیست شده است.
 
چگونه متون تایپ شده را ویراستاری کنیم؟
گاهی ممکن است شما برای آماده سازی متن مورد نظر خود در حد معمول به تایپ آشنایی داشته و فقط نیاز به یک ویراش کلی و انجام برخی ویراستاری ها و یا صفحه ارایی ها بعد از تایپ داشته باشید. هلدینگ ایران تایپیست با دریافت هزینه کاملا مناسب و ارجاع متن تایپ شده شما به یک ویراستار و تایپیست حرفه ای این کار را انجام خواهد داد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
 
تایپ فوری
خدمات تایپ فوری
هزینه تایپ فوری
زمان تحویل تایپ
اعزام تایپیست به محل
تایپ انواع زبان های خارجه
سفارش آنلاین تایپ فوری
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 21/9/95 ساعت 16:20

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

لیست هزینه تایپ فوری ترین تایپترجمه دانشجوییراهنمای سفارش آنلاین تایپ

سوالات متداول

باید سفارشتان را در سایت ثبت نمایید تا بررسی شود و زیر 5 دقیقه فاکتور انلاین رایگان برایتان صادر شود.

بله کلیه خدمات در ایران تایپیست گارانتی خدمات دارد

بله برای تایپ کلیه زبان ها انجام میشود

به نسبت کیفیت کار زمان تحویل هزینه نسبت به هرجای دیگه بسیار پایینتر است


نویسنده: علی ضیایی تاریخ انتشار: 1395/6/18 تعداد بازدید: 11556 امتیاز از 3 نظر

کلمات کلیدی: تایپ فوری ارزان تایپ سریع ارزان ارزانترین تایپ فوری تایپ ارزان فوری ارزانترین تایپ فوری

Link: /page/تایپ-فوری-ارزان-68.html

دیدگاه کاربران

عرفان هادیلو | 1400-9-24 ساعت 08:06:12 امتیاز :

واسه من که سرم خیلی شلوغه تایپ فوری واقعا نیازه. مرسی

مژگان رضازاده | 1400-9-14 ساعت 08:01:18 امتیاز :

اولش از قیمتای خوبتون شوکه شدم الانم از تایپ عالیتون. مرسییی

تینا ایرانپاک | 1400-7-26 ساعت 08:28:17 امتیاز :

سایتتون واقعا تکه. تایپم کمتر از 2 ساعت برام ارسال شد

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :