یکشنبه ۱۳ اسفند ۰۲
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

رزومه پریسا عبدی

پریسا عبدی

تخصص من

ترجمه کاتالوگتولید زیرنویس فیلمعمومیهنرزیست شناسیبازرگانیورزشفلسفهفقه و علوم اسلامیکشاورزی و صنایع غذاییاسناد تجاریمتالوژی و موادزیرنویس فیلم و سریالکشاورزی و صنایع غذایینفت، گاز پتروشیمیعلوم اجتماعیپزشکیحقوقروان شناسیعلوم پایهعمرانکامپیوترمدیریت و حسابداری

بیوگرافی

عرض سلام و ادب .

 پریسا عبدی هستم 27 ساله دارای مدرک فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور تبریز ،دارای  سابقه ی تدریس زبان انگلیسی برای همه ی سطوح به مدت 7 سال و سابقه ی ترجمه ی متون عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی را در اکثر زمینه ها از جمله حقوق، مدیریت، پزشکی، شیمی، زیست شناسی، علوم اجتماعی و... را از زبان انگلیسی به فارسی و برعکس در کوتاهترین زمان ممکن را دارم. همچنین مسلط به زبان ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی می باشم .از سال 94 با هلدینگ ایران تایپیست  در حال همکاری می باشم و این همکاری برایم بسیار با ارزش می باشد، و در این موجموعه تا کنون بیش از 706 پروژه را تکمیل کرده و تحویل داده ام و چندین بار متوالی به عنوان مترجم برتر انتخاب شده و از طرف موسسه هدایایی اهدا شده است. کد مترجی بنده 6939 می باشد ، و اولین هدف بنده در حیطه ی کاریم  جلب رضایت مشتری می باشد، با آرزوی موفقیت برای تمامی ایرانیان عزیز.

زبان

فارسی به انگلیسیفارسی به ترکی آذربایجانیترکی آذربایجانی به فارسیفارسی به انگلیسیانگلیسی به فارسی

0

مشاهده رزومه

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های انجام شده

0

میزان امتیاز

نمونه کار های من

صفحه اي وجود ندارد!