ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تقویت رزومه

اگر دانشجو یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری می باشید و یا به دنبال کار می باشید مطالعه این صفحه برای تقویت  رزومه به شما پیش نهاد داده می شود.

شاید تمرکز بیش از حد بر داشتن مقاله آی اس آی یا علمی و پژوهشی  شما را از نگارش کتاب و تقویت رزومه در این قسمت  منع کرده است.

باید از امروز به فکر فردا باشیم! فردا خیلی دیر است!


روش تقویت رزومه:

شما به راحتی می توانید برای تقویت رزومه یکی از مباحث درسی خودتان را انتخاب و مطالب مرتبط را از کتاب ها، جزوات و اطلاعات خودتان گردآوری نمایید. سپس تنها کاری که باقی می ماند چاپ آن به صورت کتاب می باشد. همیشه کتاب در عرف از نظر رزومه بسیار قوی تر از مقاله می باشد. به این بیاندیشید که کتابتان را به محل تحصیل برده و به اساتید خود هدیه می دهید. کتابتان را به همکارانتان هدیه می دهید. کتاب را به مدیر گروه یا رئیس دانشگاهتان هدیه می دهید و چه تاثیری می تواند در خانواده شما داشته باشد. مطمئنا داشتن کتاب علاوه بر اینکه بر خودتان اثر می گذارد بر دیدگاه اطرافیان شما نیز بسیار اثر گذار می باشد.

ما راه کاری هایی برای شما اندیشیده ایم که می توانید با کمترین خرج ممکن، مولف یا مترجم شوید. مسیر رشد را برایتان هموار کردیم.

درخواست نمایندگی
          
هزینه تقویت رزومه از طریق چاپ کتاب کمتر از چاپ مقاله است!

لیست هزینه چاپ کتاب


برای دریافت مشاوره رایگان تقویت رزومه یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                476255-021

تقویت رزومه داخلی 1                                02147624763

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.


زبان تخصصی ارشدان با همکاری مترجمین شرکت ایران تایپیست

زبان تخصصی ارشدان در تمامی رشته ها


مطالعه صفحات مرتبط به شما پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

راهنمای سفارش آنلاین
خدمات پایان نامه

پیش نهاد ما به شما اخذ مشاوره رایگان در چاپ و نشر کتاب می باشد، بدون درنگ با ما تماس بفرمایید.

تقویت رزومه برای استخدام
تقویت رزومه برای استخدام تخصص ماست. اگر مدت‌ زیادی است به دنبال کار می‌گردید اما هنوز توفیق چندانی کسب نکرده و یا شغلی درشان و منزلت شما پیدا نشده است، به‌احتمال‌زیاد نتوانسته‌اید رزومه‌ای خوب و مطابق با استاندارهای لازم بنویسید و از شیوه‌های تقویت رزومه برای استخدام بی‌اطلاع هستید. یکی از بهترین راه‌ها تقویت رزومه برای استخدام دانشگاهیان و یا استخدام جهت تدریس و یا در مجامع علمی تقویت رزومه از طریق چاپ کتاب است. ایران تایپیست تقویت رزومه برای استخدام شما را با در اختیار داشتن ۴۰ هزار نیروی مجرب و متعهد در تمام زمینه‌های چاپ کتاب شامل تایپ، ترجمه، تالیف، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی و حتی اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب انجام داده و آماده ارتقای رزومه شما با هزینه ای بسیار متعادل و پراخت اقساط است‌. چاپ کتاب فوری و ارزان در انتشارات این موسسه با بالاترین کیفیت راهی مقرون‌به‌صرفه و جذاب در تقویت رزومه برای استخدام شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید‌ تا با ارائه مشاوره رایگان، شما را در مسیر به دست آوردن شغلی مناسب و درخور شایستگی‌هایتان یاری نمایند.

تقویت رزومه برای ارتقای شغلی
تقویت رزومه برای ارتقای شغلی در اساتید و فرهنگیان از اهمیت فراوانی برخوردار است، زیرا با چاپ مقالات، جزوات تدریسی و یا پژوهش های علمی خود در قالب کتاب، جایگاه و منزلت بالاتری در بین جامعه دانشگاهی به دست آورده و سبب ارتقای علمی آنها می‌گردد. این دست از اشخاص، با چاپ کتاب در تیراژ بالا می‌توانند با علاوه بر تقویت رزومه برای ارتقای شغلی، از ارتقای وضعیت مالی بیشتری به جهت چاپ کتابشان برخوردار شوند، اما چاپ کتاب مراحل متعدد و دوندگی‌های زیادی دارد که لزوم داشتن یک ناشر معتبر در چاپ کتاب دانشگاهی باکیفیت عالی را می‌طلبد. ایران تایپیست باسابقه درخشان حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی و با چاپ هزاران کتاب در زمینه‌های تخصصی و عمومی انتخابی مناسب برای چاپ کتاب در جهت تقویت رزومه برای ارتقا شغلی و علمی اهالی علم و دانش است. ایران تایپیست بعنوان یکی از پرکارترین انتشارات کشوری، تمامی مراحل چاپ کتاب را باکیفیتی ممتاز در زمانی کمتر از ۳ هفته و با تیراژ دلخواه حتی یک جلد انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که هزینه‌ تقویت رزومه برای ارتقای شغلی از طریق چاپ کتاب بسیار کمتر از چاپ مقاله ISI بوده، ضمن آنکه در ایران تایپیست همه قیمت‌ها مناسب و بی‌رقیب در سطح کشور انجام میگیرد. جهت اطلاعات بیشتر از جزئیات از طریق تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری
تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری از طریق چاپ کتاب، پیشنهاد ما به شما و از شیوه‌های رایج و پرطرفدار در بین متقاضیان ورود به بالاترین مقطع تحصیلی است، چراکه حتی با قبولی در آزمون دکتری، تنها نیمی از راه را طی کرده و قبولی شما مشروط به داشتن رزومه قوی و اثبات توانایی‌های خود به اساتید است که این مسیر با تحریم مجلات بین المللی و افزایش دلار جهت اکسپت مقالات بسیار دشوار شده است، بنابراین چنانچه قصد دارید که با تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری از امتیاز بیشتری برخوردار باشید، پیشنهاد ایران تایپیست است که در زمینه رشته تحصیلیتان کتابی تالیف یا ترجمه کنید و یا  پایان نامه تان را به کتاب تبدیل نمایید. با انجام صفر تا صد کلیه این مسیرها با استفاده از امکانات گسترده و ویژه چاپ و نشر در انتشارات ما با چاپ کتاب حتی یک جلد، شانس بیشتری برای تحصیل در مقطع دکتری داشته باشید. در نظر داشته باشید که هزینه چاپ مقاله معتبری نظیر ISI بسیار بالاتر از هزینه چاپ کتاب در ایران تایپیست است. درضمن در جدیدترین جدول امتیازدهی داوران به رزومه‌ها، داشتن کتاب چاپی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده که دلیل محکمی جهت اثبات این است که بهترین راه تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری چاپ کتاب است. کارشناسان و مشاورین ما منتظر تماس شما جهت راهنمایی از شرایط چاپ و نشر کتاب و نیز هزینه‌های آن هستند.

تقویت رزومه برای اپلای گرفتن از دانشگاه های خارجی
تقویت رزومه برای اپلای گرفتن از دانشگاه‌های خارجی دغدغه و چالش متقاضیان تحصیل و بورسیه است که کارشناسانان روش‌های متعددی را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند، اما به عقیده متخصصان و افراد اهل فن چاپ کتاب یکی از بهترین و ارزان‌ترین راه‌های تقویت رزومه برای اپلای گرفتن از دانشگاه‌های خارجی است به خصوص اگر این‌ کار در انتشاراتی معتبری مانند ایران تایپیست انجام شود، زیرا این موسسه با دراختیار داشتن تمامی ابزارها و شرایط لازم به منظور چاپ کتاب فوری و با کیفیت درجه یک بستر مناسبی جهت چاپ و نشر کتاب دانشگاهی و غیر دانشگاهی فراهم آورده است. ایران تایپیست بعنوان یکی از پرکارترین ناشرین کشوری با پایین‌ آوردن هزینه‌ها علاوه بر کمک به رونق بازار چاپ کتاب، انگیزه و اعتماد‌به‌نفس بیشتری به جامعه دانشگاهی که قصد چاپ کتاب با تیراژ کم و ارزان را دارند، نموده است. چنانچه نیاز به تقویت رزومه برای اپلای گرفتن از دانشگاه‌های خارجی دارید اما از تبحر کافی در زمینه تالیف و یا ترجمه کتاب را ندارید، ایران تایپیست تعداد بیشماری نیروی متخصص در رشته‌های مختلف تحصیلی دارد که شما را در این امر مشاوره و یاری می‌نمایند. توجه داشته باشید که چاپ کتاب علاوه بر قیمت کمتر نسبت به چاپ مقاله در ژورنال‌ها، از امتیاز بیشتری در نزد داوران کمیته بررسی رزومه‌های متقاضیان دارد. با ما تماس بگیرید تا با اطلاع از چگونگی چاپ کتاب و نیز دریافت مشاوره رایگان، گامی محکم در جهت تقویت رزومه برای اپلای گرفتن در دانشگاه‌های خارجی موردنظرتان بردارید.

تقویت رزومه برای پرسونال برندینگ
تقویت رزومه برای پرسونال برندینگ یعنی به کار بردن شیوه‌هایی که توانایی‌ها و فعالیت‌های شما را بیشتر کرده و آن‌ها را در قالبی مصور به دیگران نشان دهد تا با برند شخصی شما آشنا شوند. در این میان به عقیده بسیاری از کارشناسان، چاپ کتاب از بهترین راهکار‌های ممکن در تقویت رزومه برای پرسونال برندیگ به حساب می‌آید تا با نوشتن فعالیت‌ها و دستاوردهای خود آن‌ها را به شکلی زیبا و منحصربه‌فرد برای کسب جایگاه‌ بهتر شغلی و یا ارتقا شان اجتماعی و نشان دادن پرستیژ خود به کار ببرید. همچنین چنانچه بتوانید در زمینه تخصصی خود کتابی را از منابع معتبر ترجمه و یا به رشته تحریر درآورید، سپس آن را توسط انتشاراتی معتبری همچون ایران تایپیست چاپ و توزیع نمایید، علاوه بر تقویت رزومه برای پرسونال برندینگ، باعث سر زبان افتادن نام شما در سطح کشور و حتی دنیا شده و در اصل یک نوع استراتژی بازاریابی نوینی نیز انجام داده‌اید. انتشارات ایران تایپیست سال‌هاست که با چاپ و نشر کتاب باکیفیت دانشگاهی و غیر دانشگاهی، با هزینه‌های مناسب، راه را برای بسیاری از مشتاقان و نویسندگان جوان و جویای نام باز کرده است. درضمن این انتشارات به فروشگاه اینترنتی کتاب نیز مجهز بوده و نیز حضوری فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب را دارد که همین امر سبب افزایش اعتبار و تقویت رزومه برای پرسونال برندینگ شما می‌گردد. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از جزئیات این کار شما را بیشتر آگاه سازند.

Link: http://irantypist.com/page/تقویت-رزومه--36.html