ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله انگلیسی و ترجمه مقاله فارسی در تمامی رشته ها و گرایش ها به صورت تخصصی ارائه می شود. شاید یکی از مهمترین دغدغه های ما در زمینه ترجمه مقاله، ارائه ترجمه تخصصی با کمترین قیمت ممکن می باشد که این هدف با به کارگیری بیش از 14000 مترجم متخصص در تمامی رشته ها و گرایش ها، مانیتور کردن دائم مترجمین و برگزاری آزمون های آنلاین تخصصی در حال پی گیری می باشد.


کیفیت در  ترجمه مقاله:
  1. آزمون آنلاین تخصصی از تمامی مترجمین (شرط استخدام قبولی در آزمون می باشد  آزمون آنلاین ترجمه)
  2. ارجای ترجمه مقاله ها به صورت تخصصی در زمینه مربوطه (ترجمه تخصصی)
  3. استفاده از نظرات مشتریان در تمام زمینه ها به صورت جداگانه برای هر مترجم (اصول دیتا ماینینگ)
  4. بازبینی ترجمه های انجام شده توسط مترجمین به صورت دائم (در جهت ارتقای مترجم های ویژه)
  5. استفاده از دیکشنری تخصصی ارشدان

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه مقاله خود را ثبت بفرمایید، اپراتور در کمتر از 10 دقیقه برایتان فاکتور صادر می نماید!

سفارش آنلاین                 


درخواست نمایندگی

شما به دو صورت می توانید سفارش ترجمه مقاله را ثبت نمایید:

1- روش سنتی: حضورا به شعب ما مراجعه نمایید یا توسط پیک یا پست ارسال نمایید

2- روش آنلاین: در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین ترجمه مقاله ثبت نمایید تا به صورت رایگان توسط اپراتور قیمت گذاری شود

شمس الدین یوسف آملی

مدیریت شتابدهنده آکا و بنیانگذار ایران تایپیست: دکتر شمس الدین یوسف آملی (اطلاعات بیشتر)


مطالعه برخی صفحات مرتبط با ترجمه مقاله به شما پیش نهاد می شود:

بازدید مجازی از دفتر کار ما!

خدمات ترجمه تخصصی

لیست هزینه ترجمه تخصصی

ترجمه کتاب

ترجمه فوری

ترجمه دانشجویی

خدمات چاپ و نشر کتاب

خدمات ویراستاری

خدمات صفحه آرایی

خدمات تایپ

لیست هزینه تایپ

هزینه چاپ و نشر کتاب

در صورتی که هر گونه مشاوره ایی برای ترجمه مقاله می خواهید بدون درنگ با ما تماس بفرمایید


کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه مقاله خود را ثبت بفرمایید، اپراتور در کمتر از 10 دقیقه برایتان فاکتور صادر می نماید!ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی برای تامین مطالب پایان نامه:
ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی برای تأمین مطالب پایان‌نامه نیاز به دانش و اطلاع گسترده مترجم از موضوع دارد‌ تا بتواند با توجه به سرفصل‌های ارائه‌شده توسط متقاضی ترجمه، مطالب مفید و مناسبی را از منابع مختلف انگلیسی استخراج کرده و به او تحویل بدهد. از آنجایی‌ که پایان‌نامه تحصیلی برای دانشجویان ارشد و دکتری صرفاً به‌منزله یک تحقیق و مقاله نیست و انجام کامل و دقیق آن تأثیر به سزایی در آینده شغلی و تحصیلی در داخل و حتی خارج از کشور دارد، بنابراین لزوم انتخاب یک مترجم عالی و مسلط در زمینه تخصصی مربوطه برای ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی برای تأمین مطالب پایان‌نامه از اهمیت دوچندانی برخوردار است‌. در این راستا هلدینگ ایران تایپیست با در اختیار داشتن طیف وسیعی از مترجمین در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف، جهت ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی برای تأمین مطالب پایان‌نامه دانشجویان ارشد و دکتری انتخابی بی‌نظیر به‌حساب می‌آید. زیرا این مجموعه با وسواس و دقتی فراوان افراد واجد شرایط را از فیلترهای فراوانی عبور داده و با برگزاری آزمون آنلاین تخصصی میزان تبحر و تسلط آن‌ها را به‌خوبی موردسنجش قرار داده است. همچنین در هنگام کار ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی برای تأمین مطالب پایان‌نامه، کارشناسان موسسه ایران تایپیست پیگر روند کار بوده تا از صحت انجام آن اطمینان کامل حاصل کنند‌. شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش حضوری یا آنلاین، چند نمونه کار از مترجمین حوزه رشته تحصیلی مرتبط را رایگان دریافت کنید تا با دید بازتری بهترین را گزینش نمایید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر حتماً با ما تماس بگیرید.

ترجمه مقاله برای ارائه های کلاسی:
ترجمه مقاله برای ارائه‌های کلاسی کاری وقت‌گیر و تخصصی است. زیرا اغلب دانشجویان از تبحر و تسلط زیادی در زبان تخصصی رشته خود برخوردار نبوده و یا زمان لازم را در اختیار ندارند. از سوی دیگر این دسته از مقالات باید سریع آماده شوند بنابراین دانشجو نیاز به ترجمه فوری مقاله برای ارائه‌های کلاسی هستند. گاهی مطلب به‌تنهایی کافی نبوده و احتیاج به تبدیل به شیوه‌های ارائه به کمک نرم‌افزارهای مختلف نظیر پاورپوینت است. در این راه دانشجویان به دنبال مترجمین مسلط به رشته تحصیلی خود هستند تا علاوه بر ترجمه مقاله برای ارائه‌های کلاسی، توان ساخت اسلاید از مطالب را نیز داشته باشد و این کار در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت و هزینه‌ای مناسب انجام دهد‌. موسسه ایران تایپیست بزرگ‌ترین هلدینگ تایپ در کشور خدمات ترجمه ارزان و فوری را برای همه دانشجویان و محصلان فراهم کرده است. موسسه ما با داشتن ۱۴ هزار مترجم ۳۷ زبان زنده دنیا در تمامی زمینه‌های تحصیلی ترجمه مقاله برای ارائه‌های کلاسی شما سریع و با استاندارد و کیفیتی مثال‌زدنی انجام خواهد داد. همچنین دانشجویان می‌توانند با دعوت از هم‌کلاسی‌های خود به ترجمه مقاله برای ارائه‌های کلاسی در موسسه، کوپن‌ تخفیفی دریافت تا در سفارش‌ها بعدی از آن‌ها استفاده کنند. جهت اطلاع از نحوه سفارش و هزینه ترجمه مقاله برای ارائه‌های کلاسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای چاپ در مجله های خارجی:
ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای چاپ در مجله‌های خارجی از ارکان اساسی در پیشبرد اهداف نویسندگان و محققانی است که می‌خواهند با کسب امتیاز، رتبه و اعتبار خود را افزایش داده و جایگاه بهتری در عرصه شغلی یا تحصیلی خود به دست آورند. درواقع تمام تلاش و زحمات آن‌ها بسته به این است که کار ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی به بهترین شکل ممکن و با رعایت همه استانداردهای لازم انجام شده و ارزش واقعی پروژه نشان داده شود. بنابراین همواره نویسندگان به سراغ مترجمانی می‌روند که در زمینه تخصصی آن‌ها اطلاع و دانش کافی داشته باشند تا ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی را به شیوه‌ای ساده و روان اما حرفه‌ای انجام داده و از شرایط چاپ و پذیرش مقاله در مجله‌های خارجی معتبر و نام آشنا در دنیا مانند ISI ،CR و غیره مطلع باشد. طیف گسترده‌ای از مترجمین فارغ‌التحصیل در تمامی رشته‌های دانشگاهی در ایران تایپیست وجود دارد که علاوه بر شرکت در آزمون‌های آنلاین برای سنجش سطح تخصص و معلومات، زیر نظر تیم بازبینی کار ترجمه مقاله را انجام می‌دهند. همچنین ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای مجله‌های خارجی به علت حساسیت بالا، در موسسه ایران تایپیست به مترجمین با سابقه بالا و متخصص در رشته تحصیلی مربوط به موضوع مقاله واگذار می‌گردد‌. کارشناسان ما همه‌روزه آماده پاسخگویی به سؤالات و مشاوره رایگان شما هستند.

ترجمه مقاله های انگلیسی توسط فریلنسر ها:
ترجمه مقاله‌های انگلیسی توسط فریلنسرها و به‌صورت غیرحضوری گاهی همراه با ریسک‌ است‌، زیرا به دلیل عدم ارتباط مؤثر و نداشتن اطلاعات از سابقه کار آن‌ها، در برخی موارد خواسته‌های کارفرما به‌خوبی اجرا نشده و امکان ویرایش یا تغییر متن ترجمه شده نیز اغلب وجود ندارد. درواقع ترجمه مقاله‌های انگلیسی توسط فریلنسرها باید زیر نظر شرکت یا تیم حرفه‌ای باشد که علاوه بر دارا بودن استانداردهای لازم و سوابق، بر روند اجرای پروژه‌های کارکنان خود نظارت داشته و کیفیت کار آن‌ها را تضمین کند. متأسفانه با فراگیر شدن کسب‌وکارهای اینترنتی، ترجمه مقاله‌های انگلیسی توسط فریلنسرها در سایت‌های غیر معتبر انجام‌شده و نتیجه بد کار آن‌ها، متقاضیان و نویسندگان ترجمه را دچار سوءظن و بدبینی کرده است. اما هلدینگ ایران تایپیست جز استثنائی‌ترین مراکز ترجمه آنلاین در کشور است که کیفیت صد درصد کار مترجمین خود را با ضمانت‌نامه کتبی تضمین می‌کند. از طرفی دیگر کار ترجمه مقاله‌های انگلیسی توسط فریلنسرها در این موسسه زیر ذره‌بین قرار داشته و هر پروژه به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم کارشناسی و کنترل می‌گردد. همچنین مترجمین از میان افراد باسابقه و زبده هر رشته انتخاب و با برگزاری آزمون‌های آنلاین، نظرات کاربران و حسن انجام پروژه‌های قبلی رتبه‌بندی می‌شوند تا کارفرما با دست باز بهترین را برگزیند. بنابراین ترجمه مقاله‌های انگلیسی توسط فریلنسرها را به ایران تایپیست بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان با هزینه مناسب و کیفیتی درخورشان نویسنده انجام شود. به‌منظور چگونگی این کار حتماً با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهند.

ترجمه مقاله به صورت انلاین توسط مترجم های متخصص:
ترجمه مقاله به صورت آنلاین توسط مترجم‌های متخصص روشی نوین بوده که پس از ورود فضای مجازی به تک‌تک مشاغل و کارهای روزمره انسان‌ها ایجاد شد. قبل از آن مؤلفین و نویسندگان برای ترجمه تخصصی باید وقت و هزینه‌ای بسیار صرف می‌کردند تا بتواند دست‌نوشته‌های خود را به زبانی دیگر برگردانند. از طرفی دیگر به دلیل تخصصی بودن موضوع مقالات، پیدا کردن فردی که بتواند از پس اصطلاحات و مفاهیم رشته تخصصی آن‌ها بربیاید، کار را سخت‌تر می‌کرد. امروزه باوجود ترجمه مقاله به صورت آنلاین توسط مترجم‌های متخصص علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، نویسندگان آسان‌تر می‌توانند مقالات خود را ترجمه کنند. البته این روش نیز دغدغه‌های دیگری برای نویسندگان به وجود آورده است و آن اعتماد به وب‌سایت و موسسه‌ای است که کار ترجمه مقاله به صورت آنلاین را حرفه‌ای و توسط مترجم‌های متخصص همان رشته انجام دهد. سایت‌های فراوان با انتشار آگهی ترجمه تخصصی رایگان وجود دارند که سعی در جلب نظر متقاضیان دارند اما آن‌ها به‌جای ترجمه مقاله توسط مترجم‌های متخصص از مترجم‌های ماشینی نظیر گوگل استفاده می‌کنند که مقاله فاقد هرگونه استاندارد و ارزش علمی تحویل می‌دهند. سابقه درخشان ایران تایپیست در انتشار کتب تخصصی زیاد که سبب شده به‌عنوان مرجع زبان تخصصی ایران در محافل بین‌المللی شناخته شود، مصداقی بارز برای اثبات توانایی این موسسه در ترجمه مقاله آنلاین تخصصی توسط مترجم‌های متخصص و کار بلد آن است. این مجموعه با در اختیار داشتن ۱۴ هزار مترجم که دانش‌آموخته دانشگاه‌های معتبر در تمام رشته‌های تحصیلی هستند، کار ترجمه تخصصی را باکیفیتی تضمین‌شده و هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه انجام می‌دهد. کارشناسان ما آماده مشاوره رایگان و پاسخگویی به سؤالات نویسندگان هستند.

Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-مقاله-21.html