ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه متن

شرکت هلدینگ ایران تایپیست با کمک اولین دیکشنری تخصصی در ایران که محصول یکی از موسسات زیر مجموعه هلدینگ ایران تایپیست (آموزشی تالیفی ارشدان) می باشد، ترجمه تخصصی متن را نوید می دهد.


مطمئنا تنها راهی که برای ترجمه تخصصی متن شما وجود دارد، سپردن ترجمه متن شما به مترجم متخصص در رشته و گرایش شماست. هلدینگ ایران تایپیست با دقتی ویژه برای دسته بندی مترجمین به تمامی زمینه ها، با کمک آزمون های آنلاین، سوابق و نظرات مشتریان و البته مدارک تحصیلی مترجمین اقدام به دسته بندی مترجمین در زمینه های تخصصی نموده است تا شما را به ترجمه تخصصی متن برساند. در این راستا افتخار ما ارائه خدمات به صورت  24 ساعته می باشد.

برای ترجمه متن خود در تمامی رشته ها و گرایش ها می توانید از خدمات آنلاین ما استفاده نمایید.

ترجمه متن

برای دریافت نمونه ترجمه رایگان می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید:


تگ ها:
ترجمه متن انگلیسی به فارسی، ترجمه متن انگلیسی، ترجمه متن قیمت، ترجمه متن فارسی به انگلیسی، ترجمه متن شعر، ترجمه متن شعر، ترجمه متن سایت، ترجمه متن سریع، ترجمه متن تخصصی، ترجمه متن آنلاین، ترجمه ی متن. مکانيک، هنر،ترجمه متن زيست، ، ادبيات، اقتصادد، ازرگاني، برق، ورزشي، تربيت بدني،ترجمه متن الکترونيک، صنايع، فلسفه، زمين شناسي، معدن، فقه، مالي، صنايع غذايي، ترجمه متن کشاورزي، متالورژي، سياسي، نفت، معماري، اجتماعي، شيمي، پزشکي، حقوق ، روان شناسي، عمران، کامپيوتر، محيط زيست، مديريت، حسابداري، تهران، در تهران، انقلاب، در انقلاب، شيراز، در شيراز، اصفحان، در اصفحان، مشهد، در مشهد، تبريز، در تبريز، يزد، در يزد، اهواز، در اهوازنگليسي، فارسي، ، ربي، ترکي، فرانسه، فرانسوي، کردي، ترجمه متن روسي، آلماني، ترجمه متن فارسي به ترکي، ترکي به فارسي، عربي به فارسي، فارسي به عربي، فارسي به انگليسي ، انگليسي به فارسي،ترجمه متن فرانسه به فارسي،ترجمه متن فارسي به فرانسه، فارسي به فرانسوي، فرانسوي به فارسي، روسي به فارسي، فارسي به روسي، ترجمه متن کرسي به فارسي، فارسي به کردي، آلماني به فارسي، فارسي به آلماني، از فارسي به ترکي، از ترکي به فارسي، از عربي به فارسي،ترجمه متن از فارسي به عربي، از فارسي به انگليسي ، از انگليسي به فارسي، از فرانسه به فارسي، ترجمه متن از فارسي به فرانسه، از فارسي به فرانسوي، از فرانسوي به فارسي، ترجمه متن از روسي به فارسي، از فارسي به روسي، از کردي به فارسي، از فارسي به کردي، از آلماني به فارسي، از فارسي به آلمان، متون، تخصصی


عاطفه عبدی
مدیر بخش ترجمه ایران تایپیست: خانم عبدی (اطلاعات بیشتر)

Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-متن-53.html