ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه وب سایت

 امروزه نه تنها داشتن یک وبسایت برای کارتان یک ضرورت است، بلکه ترجمه آن به زبان هایی که امکان سنجی فروش در آنها وجود دارد، بسیار حیاتی می باشد. ما به شما زبان های عربی، ترکی، روسی و انگلیسی را برای ترجمه سایتتان و چند زبانه شدن آن پیشنهاد می دهیم. مطمئنا ترجمه سایت شما به زبان های فوق، بر افزایش میزان درآمد شما تاثیر خواهد داشت.

برای سفارش آنلاین کافی است در سایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه ثبت نمایید. اپراتور در کمتر از 10 دقیقه به صورت رایگان برایتان فاکتور صادر می نماید!

سفارش آنلاین                 


شما به دو روش می توانید سفارش ترجمه سایت خود را ثبت نمایید:
1- روش سنتی: به موسسه یا نمایندگی ها مراجعه نموده و حضورا پی گیری بفرمایید.
2- روش آنلاین: در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه ثبت نماید.زهرا شهاب موحد
مدیر ارشدان: خانم دکتر شهاب (اطلاعات بیشتر)

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

خدمات ترجمه تخصصی

لیست هزینه ترجمه تخصصی

ترجمه فوری

خدمات چاپ و نشر کتاب

مشاوره در انتخاب موضوع پایان نامه

خدمات تایپ

لیست هزینه تایپ

در صورتی که هر گونه مشاوره ایی برای ترجمه مقاله می خواهید بدون درنگ با ما تماس بفرمایید


ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی:
ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار رایج بوده که به‌منظور افزایش ترافیک و فروش بیشتر کالاها انجام می‌پذیرد. همچنین شرکت‌های تجاری و سازمان‌های اداری اغلب سایت‌های خود را چند زبانه طراحی می‌کنند. ازآنجایی‌که زبان انگلیسی پرکاربردترین زبان زنده دنیا بوده و در اکثر کشورها به‌عنوان زبان اصلی یا زبان دوم به کار می‌رود، بنابراین بیشتر صاحبان و دارندگان ترجمه وب‌سایت به زبان انگلیسی را به زبان‌های دیگر ترجیح می‌دهند. این کار یا توسط شرکت طراحی سایت صورت می‌پذیرد و یا پس از تحویل سایت را ترجمه و به کمک افزونه‌ها به امکانات آن اضافه می‌نمایند. ایران تایپیست به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز ترجمه و تایپ ایران با نمایندگی‌های فراوان در سراسر کشور، سفارش ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی را از شرکت‌های طراحی سایت یا صاحبان وب‌سایت‌ها در کوتاه‌ترین زمان و هزینه‌ای پایین به‌ دور از خطا و اشتباهی انجام می‌دهد. اگر سایت شما در زمینه خاص و تخصصی فعالیت می‌کند، ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی آن نیاز به مهارت و تسلط مترجم دارد که در این موسسه امکان ترجمه تخصصی نیز وجود داشته و توسط مترجمین متخصص و تحصیل‌کرده همان رشته صورت می‌پذیرد و بی‌شک از بالاترین کیفیت و دقت لازم برخوردار خواهد بود. در ضمن کارشناسان ایران تایپیست با حساسیت بالا سخت پیگیر کار مترجمان بوده تا هیچ‌گونه کوتاهی در کار ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی اتفاق نیفتد. چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش هستید حتماً با مشاوران ما تماس حاصل کنید.

ترجمه وب سایت به زبان عربی:
ترجمه وب سایت به زبان عربی را اغلب افرادی که محتوای مذهبی دارند، و نیز هتل‌های بین‌المللی، آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های تجاری که با کشورهای همسایه عرب زبان کار می‌کنند، ترجمه وب سایت به زبان عربی را در جهت بهبود روابط و انتقال اطلاعات موردنیاز طرف خارجی انجام می‌دهند. برای این کار گاهی از مترجم گوگل و یا افزونه‌های رایگان و حرفه‌ای موجود استفاده می‌شود که در بیشتر موارد کیفیت دلخواه آن‌ها را ندارد. زیرا در این نوع ترجمه وب سایت به زبان عربی، متن‌ها به‌صورت کلمه به کلمه معنی می‌شود که روان نیست. همچنین مترجم‌های ماشینی دایره لغات کمی داشته و اکثر اصطلاحات را متوجه نمی‌شوند که باعث پیچیدگی و عدم انتقال منظور اصلی نویسنده می‌گردد. بنابراین توصیه کارشناسان ایران تایپیست این است که با صرف هزینه‌ای کم ترجمه وب سایت به زبان عربی را به مترجمان با تجربه و مسلط ما بسپارید تا علاوه بر زیبایی و خوانایی سایت، اعتبار آن را در بین افراد عرب زبان بالا برود. در ضمن با چند زبانه کردن سایت، شانس بیشتری برای رسیدن به رتبه‌های اول گوگل خواهید داشت که مستلزم ترجمه وب سایت به زبان عربی یا هر زبان زنده دیگر با کیفیت خوب است و ایران تایپیست با داشتن ۱۴ هزار مترجم در تمامی رشته‌های تخصصی، ضامن ترجمه‌هایی استاندارد و با ویژگی‌های مورد انتظار شما است‌ همچنین حق انتخاب مترجم را در اختیار شما قرار داده تا با خواندن نمونه کارهای آن‌ها بهترین فرد را برای ترجمه وب سایت به زبان عربی پیدا کنید. جهت نحوه سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ترجمه وب سایت به زبان ترکی:
ترجمه وب‌سایت به زبان ترکی در مشاغلی که با کشورهای ترک زبان فعالیت می‌کنند بسیار کاربرد دارد. گاهی برخی از صاحبان و ادمین سایت‌ها برای ترجمه وب‌سایت به زبان ترکی استانبولی یا آذری از مترجم گوگل استفاده می‌کنند که مسلماً کیفیت چندانی ندارد به‌خصوص چنانچه محتوای سایت تخصصی باشد، نتیجه ترجمه ارائه شده با مترجم ماشینی به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نبوده و از متن فاقد هرگونه خوانایی و روانی است. اما برای تجار و بازرگانان و نیز صاحبان مشاغلی نظیر هتلداران، آژانس‌های مسافرتی و غیره که در سطح بین‌المللی کار می‌کنند و وب‌سایت آن‌ها در کشورهای ترک زبان مانند ترکیه، آذربایجان در دسترس افراد بومی آنجا قرار می‌گیرد، اهمیت ترجمه وب‌سایت به زبان ترکی سلیس و مطابق با استانداردهای آن منطقه بسیار مهم و حیاتی است تا تمامی اطلاعات و امکانات مجموعه آن‌ها، به آنان منتقل شود. ازاین‌رو برای ترجمه وب‌سایت به زبان ترکی به سراغ مترجمین و مؤسسات ترجمه می‌روند. ایران تایپیست به کمک ۱۴ هزار مترجم خود کار دوزبانه کردن وب‌سایت‌ها را در با کیفیت بالا فوری و ارزان انجام می‌دهد تا صاحبان کسب‌وکارهای بین‌المللی بتوانند با خیال راحت در فضای مجازی فعالیت کرده و از طریق آن به درآمد بالاتری دست پیدا کنند. با مشاوران ما تماس بگیرید تا از هزینه ترجمه وب‌سایت به زبان ترکی و نحوه ثبت سفارش آنلاین آگاهی کامل پیدا کنید.

ترجمه وب سایت به زبان روسی:
ترجمه وب سایت به زبان روسی کاری پیچیده و سخت است و نیاز به مترجم دارد، چراکه زبان روسی، سخت و پیچیده بوده و فراگیری زبان انگلیسی یا عربی را ندارد. هر چند افزودن زبان روسی به قابلیت‌های سایت‌ها کمتر مرسوم است و بیشتر تجار و سازمان‌هایی که با کشورهای زیرمجموعه شوروی سابق کار می‌کنند، ترجمه وب سایت به زبان روسی را انجام می‌دهند که گاهی از مترجم‌های ماشینی و رایگان موجود در سایت‌های نظیر گوگل کروم استفاده می‌کنند ولی این قبیل نرم‌افزارها از پس اصطلاحات و مفاهیم تخصصی محتوای سایت آن‌ها برنمی‌آیند. بنابراین تجربه ثابت کرده که ترجمه وب سایت به زبان روسی را به مترجمان ایران تایپیست بسپارید. چون مترجم در این هلدینگ با محاسبات میلی‌متری و گذراندن آزمون‌های تخصصی آنلاین انتخاب شده و درجه‌بندی می‌شوند. بنابراین حتی اگر سایت شما دارای مطالب سخت و تخصصی در رشته‌ای خاص هم باشد، مترجم مسلط در آن زمینه کار ترجمه وب سایت به زبان روسی را انجام خواهد داد. در ضمن فرقی ندارد سایت پویا یا استاتیک باشد. در هر زمان که نیاز بود، از طریق ثبت سفارش آنلاین یا حضوری مترجمان ایران تایپیست در اسرع وقت ترجمه وب سایت به زبان روسی را با کیفیتی ممتاز و با قیمتی بی رقابت با مؤسسات ترجمه دیگر انجام خواهند داد. کارشناسان و مشاوران ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما در این زمینه هستند.

ترجمه وب سایت برای صادرات:
ترجمه وب سایت برای صادرات از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. زیرا تمامی اطلاعات مربوط به کالاهای صادراتی، مراحل ارسال کالا ، باید طوری ترجمه شود که دقیقاً همان چیزی باشد که شرکت بازرگانی می‌خواهد و در صورت رخ دادن کوچک‌ترین اشتباهی ممکن است، تمام سیستم زیر سؤال برود. ترجمه وب سایت برای صادرات گاهی فقط به زبان‌ انگلیسی انجام می‌شود ولی برخی از تجار که با طیف وسیعی از کشورهای دنیا کار می‌کنند، از مترجمین می‌خواهند که ترجمه وب سایت برای صادرات محصولاتشان را به زبان‌های دیگر مانند عربی، ترکی، آلمانی، فرانسوی یا روسی انجام دهند. همچنین این روزها تمام وب سایت‌ها سخت در تلاش هستند تا با کمک قوانین سئو خود را به صفحه اول گوگل رسانده تا ترافیک و فروش بیشتری داشته باشند و در مورد کسب‌وکارهای بازرگانی، ترجمه وب سایت برای صادرات در اولویت سئو سازی قرار دارد. بنابراین در این قبیل سفارش ترجمه، داشتن دانش و آگهی مترجم در حوزه بازرگانی و مسائل مربوط به آن است تا بتواند با شناخت بیشتر، اصطلاحات و جزئیات مربوط کار ترجمه وب سایت برای صادرات را به نحو احسن انجام دهد. ایران تایپیست با رویکردی منحصربه‌فرد این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده و پروژه‌های ترجمه‌ای را به متخصص و دانش‌آموخته همان رشته می‌سپارد تا در کمترین زمان با بهترین کیفیت ترجمه وب سایت برای صادرات یا هر مطلب دیگری را انجام دهند. همچنین کارشناسان موسسه در تمامی مراحل، مترجم را مشاوره و همراهی می‌کنند تا کاری بی‌نقص و شایسته یک شرکت بازرگانی تحویل دهند. با مشاوران ایران تایپیست تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.


Link: http://irantypist.com/page/ترجمه-وب-سایت-35.html