ثبت نام کنید و سفارش دهید!
یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷
موضوعات خبری
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

نمونه ترجمه متن پزشکی/هاری/کد نمونه ترجمه A648کاربر گرامی:

شما می توانید از کد مترجم 319 ترجمه زمینه پزشکی را استفاده نمایید، برای این کار ابتدا در وبسایت ثبت نام نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید. در قسمت ارجاع به مترجم خاص می توانید کد 319 را وارد نمایید تا همین مترجم برایتان ترجمه انجام دهد. در صورتی که می خواهید بقیه نمونه ترجمه ها که توسط مترجمین دیگر انجام شده اند را مشاهده نمایید بر روی لینک زیر کلیک نمایید


ثبت سفارش ترجمه

نمونه ترجمه ها 


ترجمه: انگلیسی به فارسی

زمینه: پزشکی

موضوع نمونه ترجمه: هاریمتن اصلی به  انگلیسی: 

Rabies is a viral disease that causes inflammation of the brain in humans and other mammals.Early symptoms can include fever and tingling at the site of exposure.These symptoms are followed by one or more of the following symptoms: violent movements, uncontrolled excitement, fear of water, an inability to move parts of the body, confusion, and loss of consciousness.Once symptoms appear, the result is nearly always death. The time period between contracting the disease and the start of symptoms is usually one to three months; however, this time period can vary from less than one week to more than one year. The time is dependent on the distance the virus must travel to reach the central nervous system.


متن ترجمه شده به  فارسی :

هاری یک بیماری ویروسی است که باعث التهاب مغز در انسان و سایر پستانداران می شود. علائم اولیه شامل تب و احساس سوزش در قسمتی از بدن می باشد که در معرض ویروس قرار گرفته است. این علائم با یک یا چند علامت دیگر مثل: حرکات خشونت آمیز، هیجان کنترل نشده، ترس از آب، عدم توانایی در حرکت بخش هایی از بدن، سردرگمی و از دست دادن هوشیاری ادامه پیدا می کند. هنگامی که علائم ظاهر می شود، تقریباً همیشه مرگ اتفاق می افتد. از زمان در معرض قرار گرفتن فرد با ویروس تا شروع علائم معمولاً یک تا دو ماه طول می کشد، هرچند، این دوره ممکن است از کمتر از یک هفته تا یک سال هم در افراد مختلف متفاوت باشد. این زمان بستگی به فاصله رسیدن ویروس به سیستم عصبی مرکزی دارد.

 

*****************

شما میتوانید نظر خود را در مورد این نمونه ترجمه در زیر همین صفحه اعلام نمایید.

 مطمناً نظر شما در جهت بهبود کیفیت خدمات ترجمه خود به کار خواهیم برد.

Link: http://irantypist.com/news/نمونه-ترجمه-متن-پزشکی/هاری/کد-نمونه-ترجمه-A6486.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* ایران تایپیست هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.