چهارشنبه ۰۲ فروردین ۰۲
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

���������� ������������ �������� �������� 1

فرزانه عباس زاده

تخصص من

ترجمه کاتالوگعمومیمکانیکهنرادبیات و زبانشناسیاقتصادبازرگانیورزشبرق و الکترونیکصنایعمالیاسناد تجاریسیاسینفت، گاز پتروشیمیمعماریعلوم اجتماعیشیمیحقوقعلوم پایهعمرانکامپیوترمحیط زیستمدیریت و حسابداری

بیوگرافی

سلام. فرزانه عباس زاده هستم مترجم کد 7953. رشته تحصیلی بنده مهندسی کامپیوتر هست. گرایش مقطع کارشناسی، نرم­ افزار، و گرایش مقطع کارشناسی ارشد، معماری سیستم­های کامپیوتری هست. در کنار تحصیلات دانشگاهی خودم، دوره ­های تافل زبان رو در مؤسسه جهاد دانشگاهی تبریز گذروندم. و از اونجایی که به زبان علاقه داشتم، در کنار فعالیت کاری مرتبط با رشته خودم، در زمینه مترجمی زبان هم شروع به کار کردم. فعالیت من به صورت شخصی و با چندین مؤسسه هست. عمده فعالیتم با مؤسسات فعال در زمینه ترجمه، با ایران تایپیست هست، و دلیل این مسئله، پشتیبانی 24 ساعته مؤسسه و جو صمیمی پرسنل با وجود فعالیت دورکاری هست. از سال 1395، افتخار همکاری با ایران تایپیست رو دارم، و تا این لحظه بالای 2100 پروژه تکمیل و برای کاربران محترم ارسال کردم. زمینه ­هایی که ترجمه در اون زمینه ها رو ترجیح میدم، در صفحه رزومه من قابل مشاهده هست، و در صورت تمایل،  قبل از واگذاری سفارش ترجمه ­اتون، میتونین درخواست نمونه ترجمه داشته باشین. با آرزوی موفقیت برای ایران تایپیست و همه کاربران محترم.

زبان

انگلیسی به فارسی

0

مشاهده رزومه

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های انجام شده

0

میزان امتیاز

نمونه کار های من

صفحه اي وجود ندارد!