یکشنبه ۰۶ فروردین ۰۲
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

���������� ���������� ����������������

فاطمه محمدزاده

تخصص من

ترجمه کاتالوگترجمه فایل صوتی یا تصویریعمومیمکانیکهنرزیست شناسیادبیات و زبانشناسیاقتصادبازرگانیورزشبرق و الکترونیکصنایعفلسفهزمین شناسی و معدنفقه و علوم اسلامیمالیکشاورزی و صنایع غذاییاسناد تجاریمتالوژی و موادزیرنویس فیلم و سریالکشاورزی و صنایع غذاییسیاسینفت، گاز پتروشیمیمعماریعلوم طبیعیعلوم اجتماعیشیمیپزشکیحقوقروان شناسیعلوم پایهعمرانکامپیوترمحیط زیستمدیریت و حسابداری

بیوگرافی

با سلام و احترام

اینجانب فاطمه محمدزاده دارنده مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر هستم. رتیه دوم کشوری در مقطه کارشناسی ارشد میباشم. بعنوان عضوی از مجموعه محترم استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد شناخته شده ام و بدلیل علاقه بسیار به زبان انگلیسی همواره ارتقای سطح علمی زبان انگلیسی را در برنامه های خود گنجانده ام و دارنده مدارک معتبر از موسسات آموزش زبان انگلیسی میباشم. مقاله تدوین شده توسط اینجانب در کنفرانس بین المللی مدیریت برای ارائه شفاهی در سال 1386 پذیرفته شد و در حضور بزرگان و صابنظران صنعت و مدیریت، به ارائه شفاهی پرداخته ام. 

زبان

فارسی به انگلیسیفارسی به انگلیسی

0

مشاهده رزومه

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های انجام شده

0

میزان امتیاز

نمونه کار های من

صفحه اي وجود ندارد!