یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

رزومه فاطمه محمدزاده

فاطمه محمدزاده

تخصص من

ترجمه کاتالوگترجمه فایل صوتی یا تصویریعمومیمکانیکهنرزیست شناسیادبیات و زبانشناسیاقتصادبازرگانیورزشبرق و الکترونیکصنایعفلسفهزمین شناسی و معدنفقه و علوم اسلامیمالیکشاورزی و صنایع غذاییاسناد تجاریمتالوژی و موادزیرنویس فیلم و سریالکشاورزی و صنایع غذاییسیاسینفت، گاز پتروشیمیمعماریعلوم طبیعیعلوم اجتماعیشیمیپزشکیحقوقروان شناسیعلوم پایهعمرانکامپیوترمحیط زیستمدیریت و حسابداری

بیوگرافی

با سلام و احترام

اینجانب فاطمه محمدزاده فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با رتبه ممتازی میباشم. کسب رتیه دوم کشوری در مقطع کارشناسی ارشد و معرفی بعنوان عضوی از مجموعه محترم استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد از دیگر افتخارات اینجانب میباشد و بدلیل علاقه بسیار به زبان انگلیسی همواره ارتقای سطح علمی زبان انگلیسی را در برنامه های خود گنجانده ام و دارنده مدارک معتبر از موسسات آموزش زبان انگلیسی میباشم. مقاله تدوین شده توسط اینجانب در کنفرانس بین المللی مدیریت برای ارائه شفاهی در سال 1386 پذیرفته شد و در حضور بزرگان و صابنظران صنعت و مدیریت، به ارائه شفاهی پرداخته ام. اینجانب افتخار همکاری با مجموعه محترم ایران تایپیست بمدت 12 سال را دارم و مفتخرم بعنوان مترجم برتر این مجموعه در خدمت کاربران عزیز باشم.

زبان

فارسی به انگلیسیفارسی به انگلیسی

0

مشاهده رزومه

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های انجام شده

0

میزان امتیاز

نمونه کار های من

صفحه اي وجود ندارد!