چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین دارای مزایای زیادی است. شیوع بیماری کرونا درست است که همه را با سختی هایی مواجه کرد، اما منجر شد که فناوری با سرعت بیشتری پیشرفت کند. یکی از این اتفاق ها که مدت ها پیش باید می افتاد آنلاین شدن کلاس های خصوصی و عمومی بود. در حال حاضر، هر کلاسی و هر آموزشی در هر مقطعی به شکل آنلاین برای همگان امکان پذیر شده است.  

 

برای اطلاع از هزینه کلاس خصوصی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه کلاس خصوصی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و درخواست کلاس خصوصی آنلاین خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است
 
کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع دکتری

کلاس خصوصی آنلاین در هر مقطعی امکان پذیر است، حتی مقطع دکتری. به طور حتم افرادی که در این سطح هستند وقت زیادی را برای تلف کردن ندارند و باید هر چه زودتر کلاس های خود را تمام کنند و وارد بخش جدیدی از زندگی خود شوند. یک کلاس آنلاین و غیر حضوری می تواند راه چاره ای برای این افراد باشد تا بتوانند به جای وقت زیادی که در مسیر و رفت و آمد می گذرانند، تنها زمانشان را در سر کلاس صرف کنند و از باقی وقت خود برای کارهای مهم دیگر بهره ببرند. علاوه بر این مزایا، در ایران تایپیست امکان برگزاری کلاس ها در همه رشته ها در این مقطع به صورت آنلاین با بهترین استادهای کشور فراهم شده است. 

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع کارشناسی ارشد

کلاس خصوصی آنلاین در هر مقطعی به خصوص مقاطع بالا مانند کارشناسی ارشد به این معنا است که یادگیری با کمترین هزینه در اختیار دانشجویان قرار داده می شود. کلاس خصوصی با ایران تایپیست به معنای بالاترین کیفیت و آموزش پذیری بسیار است. به این ترتیب شما همیشه در حال آموزش هستید و یادگیری شما محدودیت زمانی و مکانی نخواهد داشت. حتی می توانید مدرسان برجسته ای را که در شهرهای دیگر هستند و شما به صورت حضوری هرگز به آنها دسترسی نخواهید داشت با کلاس غیر حضوری و آنلاین به خانه های خود بیاورید و از آنها بیاموزید. علاوه بر این، هزینه کلاس های آنلاین از کلاس های حضوری کمتر است. این شیوه در گذشته چندان رواج نداشت. شاید از دلایل مهم آن بتوان به دسترسی نداشتن به امکانات برای این کار اشاره کرد.

 

برای اطلاع از هزینه کلاس خصوصی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه کلاس خصوصی

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع کارشناسی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و درخواست کلاس خصوصی آنلاین خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع کارشناسی

کلاس خصوصی آنلاین در هر مقطعی امکان پذیر شده است. شما پیش از این باید برای شرکت در چنین کلاس هایی به شکل حضوری مبلغ بالایی را پرداخت می کردید. تازه ممکن بود سر کلاس آموزش کارشناسی تمام حواستان به مدرس نباشد. اما وقتی به صورت آنلاین و خصوصی کلاس بگیرید، 95 درصد حواس شما معطوف به گفته های مدرس است. ذهن شما آماده یادگیری و سؤال پرسیدن است و همین مسئله موفقیت شما را تضمین می کند. وقتی یادگیری با این عمق اتفاق می افتد، فراموشی آن هم دیرتر خواهد بود.  

برای شرکت در کلاس خصوص آنلاین کنکور کارشناسی می توانید با ایران تایپیست در تماس باشید و از کلاس هایی که برای تمام رشته ها از جمله ریاضی، مهندسی و فنی و هنر برگزار می شود سود ببرید.

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع  دبیرستان

کلاس خصوصی آنلاین برای دانش آموزان نعمتی  است که باید قدر آن را بدانند. دانش آموزان دبیرستانی می دانند که خیلی از مدرسان خوب و ورزیده در درس های این مقطع به دلیل نداشتن مکانی برای تدریس خصوصی به آنها آموزش نمی دادند. اما کلاس های غیر حضوری این امکان را فراهم کرده است تا بتوان از محضر این مدرس ها در ایران تایپیست استفاده کرد و از آنها یاد گرفت. این مزیت را نیز می توان به مزایایی که این شیوه آموزشی دارد اضافه کرد. شما در خانه بنشینید و بدون این که وقتتان در رفت و آمد کردن در شهری شلوغ به هدر برود، از کلاس خصوصی لذت ببرید و بازدهی خود را از کلاس افزایش دهید و حتی کلاس های بیشتری را ثبت نام کنید.   

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع ابتدایی

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع متوسطه

شاید پیش از تصمیم برای ثبت نام در کلاس خصوصی آنلاین در مقاطع دبیرستان و متوسطه به این فکر کنید که می توانید از فایل های ویدئویی آموزشی برای این کار استفاده کنید. مثل همان چیزی که سال ها است در دسترس است. اما با کمی تأمل متوجه می شوید که این دو شیوه اصلاً با هم قابل مقایسه نیستند. شما در زمان تماشای ویدئوهای آموزشی اگر سؤالی برایتان پیش بیاید نمی توانید آن را از مدرستان بپرسید و ممکن است تمام سؤال های شما بی پاسخ بمانند و همین مسئله سطح یادگیری شما را کاهش می دهد. در ضمن، تمرکز لازم را مانند کلاس خصوصی آنلاین نخواهید داشت. از آنجا که شما با ایران تایپیست احساس نمی کنید که سر کلاس هستید، پس قانونی هم برای قطع نکردن در زمان تماشای ویدئو برای شما وجود ندارد و به هر بهانه ای می توانید دکمه توقف را فشار دهید. همین مسئله از انسجام آموزش خواهد کاست.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و درخواست کلاس خصوصی آنلاین خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

کلاس خصوصی آنلاین در مقطع ابتدایی

امکان کلاس خصوصی آنلاین در مقطع تحصیلی دبستان و ابتدایی برای دانش آموزان در تمام سال های دبستان و در تمام درس ها وجود دارد. ایران تایپیست به دلیل همکاری با بیش از نوزده هزار مدرس در تمامی رشته ها و در تمامی مقاطع از ابتدایی تا دکتری می تواند بهترین مرجعی باشد که برای ثبت نام به آنها مراجعه می کنید. انتخاب آموزگار و معلم در این مقاطع که بچه ها هنوز کوچک هستند کار مشکلی تری است تا وقتی که بزرگ تر می شوند. بچه ها در کلاس های آنلاین به صورت خصوصی و با تماس تصویری به راحتی با معلمشان ارتباط برقرار می کنند و مشکلی از این بابت نخواهند داشت. حتی ممکن است از استرس های ناشی از کلاس های حضوری در آنها کاسته شود.

 

برای اطلاع از هزینه کلاس خصوصی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه کلاس خصوصی

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

کلاس خصوصی آنلاین برای یادگیری زبان های خارجی نیز بسیار کارآمد است. داشتن معلم خصوصی زبان بسیار در پیشرفت و یادگیری زبان بچه ها مؤثر است. به دلیل این که تمام تمرکز معلم تنها بر روی یک بچه است و فقط با او حرف می زند و اشکالات او را متوجه می شود و می تواند او را به خوبی زیر نظر بگیرد. او می تواند بر نقاط قوت او تأکید کند و به تقویت نقاط ضعفش بپردازد. اتفاقی که در کلاس عمومی زبان کمتر می افتد. انتخاب یک معلم خوب در ایران تایپیست می تواند سرنوشت یادگیری زبان بچه ها را برای همیشه تعیین کند. یک کلاس آنلاین شاید به حرف زدن کودکان به زبان انگلیسی کمک بیشتری هم بکند. زیرا دیگر برای حرف زدن جلوی معلم خجالت نخواهند کشید.   

کلاس خصوصی آنلاین زبان عربی

کلاس خصوصی آنلاین برای یادگیری زبان ها از جمله زبان عربی مفید است. زبان عربی زبان شیرینی است و با توجه به همسایه بودن ایران با چند کشور عربی خیلی خوب است که زبان عربی یاد گرفته شود. رفت و آمد و تجارت با عرب زبان ها منجر شده است که افراد بیشتری برای یادگیری آن اقدام کنند. پیدا کردن یک معلم خصوصی عرب زبان ممکن است برای ساکنان شهری مثل تهران کار ساده ای نباشد. اما دسترسی به کلاس های خصوصی آنلاین در ایران تایپیست این امکان را فراهم کرده است تا بتوان به تمام معلم های خوب و با تجربه از سراسر ایران دست یافت. یک معلم خصوصی خوب می تواند تلخی یادگیری زبان عربی در کلاس مدرسه را به راحتی به شیرینی تبدیل کند تا فرد بتواند با میل بیشتری سختی های یادگیری این زبان را پشت سر بگذارد.   

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

برای کلاس خصوصی آنلاین زبانی مثل آلمانی می توانید به ایران تایپیست مراجعه کنید. مجموعه ای که مدرسانی مسلط به هفده زبان زنده دنیا را به استخدام خود در آورده است. کلاس خصوصی زبان آلمانی برای آنها که قصد مهاجرت به این کشور را دارند و باید به یادگیری خود سرعت ببخشند لازم و ضروری است. زیرا به دلیل داشتن تمرکز در سر کلاس غیر حضوری در هر جلسه مطالب بیشتری بین شاگرد و معلم رد و بدل می شود. اگر شما باید هر چه زودتر بر این زبان مسلط شوید و برای ثبت نام در دانشگاهی در کشور آلمان اقدام کنید، بودن یک معلم خصوصی زبان آلمانی می تواند قوت قلب شما باشد و بر روند یادگیری شما سرعت بیشتری ببخشد.

کلاس خصوصی آنلاین زبان فرانسه

کلاس خصوصی آنلاین برای یادگیری زبان سختی مثل فرانسه هم مهیا شده است. شما می توانید به بهترین معلم های خصوصی زبان فرانسه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. معلم هایی از تمام کشور که دسترسی به آنها به صورت حضوری غیر ممکن است. یک معلم زبان خصوصی فرانسه می داند که چطور و از کجا باید شروع به یاد دادن این زبان سخت با پیچیدگی هایی زبانی آن کند. درست است که برخی این زبان را به اندازه زبان آلمانی خشن می دانند، اما در کلاس خصوصی ایران تایپیست مدرس به خوبی نحوه ادای کلمات را به صورت درست آموزش خواهد داد و این اتفاق ممکن است در کلاس عمومی که تعداد بچه ها بیشتر است به سادگی نیفتد و امکان آن فراهم نباشد.   

کلاس خصوصی آنلاین زبان ترکی

کلاس خصوصی آنلاین زبان ترکی نیز در ایران تایپیست ممکن شده است. زبانی که یادگیری آن کارایی بسیاری دارد. برای این که بتوانید از خدمات آنلاین این مجموعه کمک بگیرید، کافی است در سایت ثبت نام کنید و به سادگی درخواست معلم خصوصی خود برای زبان ترکی را در پنل کاربری وارد کنید. قیمت های این مجموعه به طور حتم از مجموعه های هم پایه اش کمتر است. مدرسانی که در این مجموعه هستند برای آموزش همه زبان ها تجربه و مهارت کافی دارند. چند کشور در همسایگی ما هستند که زبان رسمی آنها ترکی است. کسانی که می خواهند برای کار و تحصیل به کشورهایی مثل ترکیه و آذربایجان مهاجرت کنند، یادگیری زبان ترکی مثل زبان انگلیسی لازم به نظر می رسد.  

 

برای اطلاع از هزینه کلاس خصوصی می توانید می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید

 هزینه کلاس خصوصی


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و درخواست کلاس خصوصی آنلاین خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

خدمات دانشجوییکارهای آزمایشگاهیچاپ و نشر کتاباستخراج مقاله از پایان نامه

سوالات متداول

این مرکز با به کارگیری بهترین مدرسین در حوزه ها و دروس مختلف بالاترین سطوح استاندارد را برای کاربرانش فراهم کرده است.

تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکترا پشتیبانی میشود.

مدرسین با تجربه ای که علاوه بر سابقه بالا تدریس، خود جزو برترین های کنکوری بوده اند، در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.

خیر، این مرکز با تصویب نرخ های مقرون به صرفه و واقعی توانسته است بهترین خدمات را با کمترین قیمت ها عرضه کند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/9/16 تعداد بازدید: 20979 امتیاز 5 از 1 نظر

کلمات کلیدی: کلاس خصوصی غیرحضوری کلاس خصوصی اینترنتی کلاس تقویتی آنلاین کلاس تقویتی اینترنتی کلاس تقویتی غیرحضوری

Link: /page/کلاس-خصوصی-آنلاین

دیدگاه کاربران

منتظری | 1403-2-19 ساعت 16:59:29 امتیاز :

برای شرکت در ازمون ایلتس از کلاس خصوصی زبان این مجموعه استفاده کردم و در عرض سه ماه ایلتس 6.5 گرفتم. ممنون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :