چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

معرفی نمایندگان (با تصویر)

ویدئوی معرفی نمایندگان

 

لیست نماینده های کشوری

نمایندگی اهواز ایران تایپیست

 

نمایندگی شهر اهواز: آقای محسن احمدی

بنده بعنوان مسئول خدمات كامپيوتري پاپيروس در شهر اهواز بسیار خوشحالم که سالیان طولانی فعالیت پربار و با کیفیتی را با ایران تایپیست داشته ام و این همکاری همچنان وجود دارد و به امید ادامه آن در سالهای آینده.

 


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش تایپ یا ترجمه یا چاپ کتاب ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

نمایندگی تهران ایران تایپیست

نمایندگی شهر تهران: آقای خانلری

حدود یک سال از شروع فعالیتمان با ایران تایپیست می گذرد. تا قبل از آن ما در خدمات کامپیوتری موعود پاسخگوی تمامی مراجعین به دفترمان نبودیم و عموم فعالیت های ما در زمینه تایپ، تحقیق و ترجمه (به دلیل محدودیت تعداد مترجم  و تایپیست ها) با کاستی روبه رو بود، اما اکنون پس از آشنایی با این شرکت علاوه بر اینکه تعداد کارهایمان بیشتر شده، کیفیت انجام آن ها نیز بهتر شده است. از اینرو از زحمات دوستان و همکارانمان در ایران تایپیست تشکر و قدردانی میکنیم و از خداوند متعال میخواهیم تا این تعامل و همکاری را به جهت افزایش بار علمی و فرهنگی کشور و مردم عزیزمان ادامه دار قرار دهد.

 

نمایندگی ایران تایپیست بهبهان

نمایندگی شهر بهبهان: آقای سوایی

انجام دقیق و سریع کلیه سفارشات دانشجویی از قبیل تایپ، ترجمه و تحقیق از مشکلات مهم نمایندگی اینجانب در رایانت شهر بهبهان بوده است. الحمد لله از زمان آشنایی و همکاری با ایران تایپیست در این مرکز توانستیم به بهترین شکل جوابگوی همه خواسته های مراجعین محترم باشیم و دیگر هیچ نگرانی در این مورد برای ما باقی نمانده است، بنابراین از زحمات دوستان و همکارانمان در ایران تایپیست تشکر و قدردانی میکنیم و از خداوند منان می خواهیم تا این تعامل و همکاری را در جهت افزایش بار علمی و فرهنگی کشور و مردم عزیزمان ادامه دار نماید. با تشکر و سپاس فراوان

 

نمایندگی تهران ایران تایپیست
نمایندگی شهر تهران: آقای حسین غفاری

همیشه انجام کارهای تایپ، تحقیق و ترجمه از دغدغه های نمایندگی ثامن در شهر تهران بوده است، زیرا این مسئله برای مشتری و مراجعه کنندگان ما از اهمیت بالایی برخوردار بود. کیفیت، دقت و سرعت لازمه ی جلب رضایت مشتری ها بود و داشتن همه ی اینها با هم برای ما سخت و شاید ناممکن بود. این مشکلات تا قبل از سال ۹۲ و آشنایی ما با ایران تایپیست وجود داشت. از زمان آشنایی و همکاری با این مرکز تونستیم به بهترین شکل ممکن جوابگوی همه خواسته های مشتری ها باشیم و حالا هیچ نگرانی در این مورد برای ما باقی نمونده و به عبارتی دغدغه ی دیروز با ایران تایپیست به آرامش خیال و لذت کار تبدیل شد. ممنونم

 
نمایندگی قم ایران تایپیست
نمایندگی شهر اصفهان: خانم نرگس عباسی

من ليسانس مترجمي زبان دارم  ودر آموزشگاهم تدريس مي كنم. ایران تایپیست را يكي از اساتيدم بهم معرفي كرد و من به هزاران نفر و دانشجو ديگر پیشنهاد دادم.. از زماني كه با اين سايت آشنا شدم خيلي از سفارشات را به این تیم واگذار کردم و ديگه هيچ گونه ترجمه اي را به دارالترجمه ای نسپردمدلیل ادامه همکاریم با این موسسه این بوده که کلیه سفارشاتم در كمترين زمان و سر تایم آماده ميشد، با كمترين هزينه، تايپ شده و با کیفیت عالی، ضمن اینکه از هرجا كه بودم مي تونستم آنلاين ثبت سفارش بزنم و این يعني صرفه جويي در وقت، هزينه و زمان. خيلي خوشحال هستم كه در خدمتشونم و اميدوارم عضو مفيدی باشم.

 
نمایندگی قم ایران تایپیست
نمایندگی شهر قم: آقای کربلائی

کافی نت شاهد در شهر قم افتخار این را دارد که در سال 1393 با توجه به فعالیت گسترده ایران تایپیست در سراسر ایران و کیفیت برتر ارائه خدمات این شرکت با بهترین کیفیت و کمترین زمان و تحویل دادن به موقع ترجمه ها و تایپ ها، همکاری نزدیک تری با این انجام دهد و الان سالهاست که کماکان این تعامل با هدف کمک به دانشجویان و محققین عزیز ادامه دارد.

 
نمایندگی هشتگرد ایران تایپیست
نمایندکی شهر هشتگرد: آقای حشمتی پور
 
تقریبا نزدیک به سه سال است که اینجانب مسئول کافی نت قائم با ایران تایپیست در تمام زمینه های ترجمه، تایپ، تحقیقات و... همکاری دارم و خیلی خیلی از عملکرد این تیم حرفه ای راضی هستم. همین امر موجب گشته تا به امروز روند این همکاری با شیب مثبتی رو به افزایش باشد. ممنون از مجموعه بزرگ ایران تایپیست
 
 
 
نمایندگی چابهار ایران تایپیست
نمایندگی شهر چابهار: آقای شهدادی

ارزانتر، سریعتر و با کیفیت ترین تایپ، تحقیق، پاورپوینت و ترجمه متون زبانهای خارجی بجز در  ایران تایپیست اصلا در ایران وجود ندارد. برایم افتخاری است که  تایپ و تکثیر و صحافی فرهنگیان نماینده رسمی ایران  تایپیست در شهر بندری چابهار است.

 

 
نمایندگی شهر گرمی ایران تایپیست
نمایندگی شهر گرمی: آقای یعثوب آقازاده

ما بعنوان خدمات کافی نت کلیک در استان اردبیل مفتخر هستیم که همکاری خود را با ایران تایپیست به مدت یکسال و اندی آغاز کرده و در این مدت همکاری، امورات کافی نت، بطور چشمگیری با سهولت برایمان صورت پذیرفته است. ضمن تشکر از متولیان امر در ایران  تایپیست لازم به عرض است که خدمات عالی و سهولت بخش ایران تایپیست قابل تقدیر میباشد.

 
 
نمایندگی رودسر ایران تایپیست
نمایندگی شهر رودسر: خانمها علی نژاد

 عصرِ رایانه رودسر بعنوان مرکز تخصصی خدمات کامپیوتری و اینترنتی واقع در شهر رودسر همکاری خود را با ایران تایپیست از  سال 1391 آغاز نموده است و در طی این سالها  همکاری بسیار خوبی با هلدینگ ایران تایپیست داشته و همیشه همراه و همقدم با گروه ایران تایپیست پرتلاش و مسئول در بخشهای گوناگونی اعم از تایپ، پژوهش و ترجمه فعالیت نموده است. امید است این تعامل با لطف ایزدمنّان در ادامه راه با کیفیت هر چه بهتر در جهت رفع نیاز دانشجویان و فرهیختگان ایران عزیز صورت پذیرد.

 
آقای آهنی
نمایندگی شهر مشهد: آقای آهنی
 
دفتر فنی پاراگراف مشهد از اینکه سالیان متمادی با ایران تایپیست در زمینه های مختلف خدمات علمی و دانشجویی در حال تعامل و همکاری با کیفیت بالایی است بسیار خرسند می باشد. امید است این همکاری در طی سالیان طولانی ادامه یابد.
 
 
نمایندگی نطنز ایران تایپیست
نمایندگی شهر نطنز: آقای شهنازی

آشنایی ما در مجموعه گالری شهباز در شهر نطنز با ایران تایپیست برایمان بسیار خوشحال کننده است. سالهاست که تسریع در انجام کارهای تایپ و ترجمه و تحقیق یکی از مزایایی این آشنایی بوده و هست.

 
 
نمایندگی اردبیل ایران تایپیست
نمایندگی شهر اردبیل: آقای بشیری

دو سالی است که با ایران تایپیست کار میکنم. سرعت و دقت موسسه من را واقعا تحت تاثیر قرار داده است. همکاری با گروه ایران تایپیست باعث افتخار هر شرکت و دفتر خدمات کامپیوتری و تایپ و ترجمه است.

 

 

نمایندگی قم ایران تایپیست
نمایندگی شهر قم: آقای علی مدینه

ما فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ به عنوان گروه آموزشی پژوهشی دانشجویان در شهر قم آغاز کرده ایم و در طی این مدت همکاری تنگاتنگ و بسیار خوبی با ایران تایپیست داشته ایم و جدا از فعالیت های پژوهشی و ترجمه، در بخشهای مختلفی نظیر اپ سازی موبایل و سایت نیز باگروه ایران تایپیست پرتلاش و مسئول فعالیت می نماییم. امید است این تعامل همچنان پربار و باکیفیت به جهت رفع نیاز دانشجویان و فرهیختگان علمی کشور ادامه پیدا کند.

 

نمایندگی مهاباد ایران تایپیست

نمایندگی شهر مهاباد: آقای بایزیدی

شرکت کامپیوتری تک پردازان شهر مهاباد سالیان طولانی است که با ایران تایپیست همکاری های گوناگونی در زمینه های مختلف دانشگاهی و دانشجویی دارد و  علت این همکاری کیفیت و سرعت خدمات و هزینه مناسب این گروه ایران تایپیستاست. بسیار خوشحالیم که در پیشبرد فآیند علمی کشور ما نیز به همراه این تیم حرفه ای مشارکت داریم.

 

ادامه

 

درخواست نمایندگی

 


نویسنده: سارا اخلاقی تاریخ انتشار: 1397/6/13 تعداد بازدید: 14576 امتیاز از 3 نظر

کلمات کلیدی: معرفی نمایندگان (با تصویر) معرفی نمایندگان ایران تایپیست نمایندگی ایران تایپیست نمایندگان ایران تایپیست اعطای نمایندگی ایران تایپیست

Link: /page/معرفی-نمایندگان-(با-تصویر)-64.html

دیدگاه کاربران

نجمه احمدپورخوئینی | 1402-7-3 ساعت 14:41:55 امتیاز :

سلام.کتاب فروشی دارم درشرق تهران به نام خودم باجواز.می توانم نمایندگی کارشماراداشته باشم؟

سيما | 1400-9-28 ساعت 17:30:42 امتیاز :

چطور ميشه با شما همكاري داشت ؟ در صورت نياز به نيرو تايپيست

جلیل معروفی | 1400-8-24 ساعت 08:39:10 امتیاز :

منم برای گرفتن نمایندگی اقدام کردم. انشالله که خوب پیش بره

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :