چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

دیتا اینتری

صفحه دیتا اینتری را صوتی گوش کنید
 

دیتا انتری یا ورود اطلاعات به سیستم‌های مختلف خدماتی است که در ایران تایپیست با بهترین کیفیت انجام می‌پذیرند. اطلاعات آماری مختلف، اسناد کاغذی، کارت ویزیت، شبکه‌های اجتماعی، سایت و وبلاگ، فروشگاهی و محصولات، همگی در زمان مورد نظرتان با سرعت و دقت بالا انجام خواهند شد. ما در ایران تایپیست بهترین تعرفه‌ها را قرار داده‌ایم تا همه صاحبان کسب و کار بتوانند از این خدمات استفاده کنند و بار مسئولیت آن‌ها را به بهترین نحو کاهش داده باشیم. ما برای این کار بهترین و حرفه‌ای ترین افراد را استخدام کرده‌ایم و برای هر پروژه گارانتی کیفیت گذاشته‌ایم.


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش دیتا اینتری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

دیتا انتری اطلاعات آماری

دیتا انتری یا ورود اطلاعات فرایندی است که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد و ایران تایپیست با دیتا انترهای بسیار حرفه‌ای که قدرت و سرعت عمل بالایی دارند این کار را برای شما انجام خواهند داد. ما در ایران تایپیست به خوبی می‌دانیم که اگر اطلاعات آماری کمی داشته باشید مشکلی وجود ندارد ولی وقتی با حجم زیادی از اطلاعات آماری روبرو هستید باید این فرایند را به یک متخصص دیتا انتری بسپارید تا طبق تجربه و سرعت بالای کاری خود این فرایند را هر چه زودتر برای شما به اتمام برساند. ایران تایپیست این مشکل را به بهترین شکل برای شما رفع کرده است.

دیتا انتری اطلاعات آماری شما در فایل اکسل یا هر برنامه و پلتفرم دیگری که نیاز داشته باشید را به ایران تایپیست بسپارید. مهم نیست که چقدر اطلاعات آماری شما گسترده و زیاد باشد، ما وارد کردن این اطلاعات به درون سایت را با سرعت و دقت زیاد برای شما انجام خواهیم داد. دیتا انترهای ایران تایپیست علاوه بر اینکه سرعت بالایی دارند و می‌توانند در طی زمان درخواستی شما ورود اطلاعات را انجام دهند، دقت زیادی هم دارند. یعنی می‌توانید طبق درخواست بازبینی و چک کردن اطلاعات را نیز ثبت نمایید.

روند کار دیتا انتری در ایران تایپیست به این صورت است که شما کلیه اطلاعات مدنظر یا همان اطلاعات آماری خود را برای همکاران ما ارسال می‌کنید و برحسب حجم کار و مدت زمانی که برای وارد کردن اطلاعات وجود دارد، هزینه محاسبه خواهد شد. ایران تایپیست برای سفارشات حجیم تخفیف‌های مناسبی در نظر گرفته است. کلیه تعرفه‌های پایه ایران تایپیست نسبت به کلیه شرکت‌های همکار داخل کشور پایین‌تر است چون به خوبی می‌دانیم که دیتا انتری اطلاعات بسیار مهم است و معمولا به دلیل مشغله کاری زیاد و زمانبر بودن این فرایند، همیشه نیاز به یک فرد متخصص وجود دارد.

دیتا اینتری

دیتا انتری اطلاعات آماری با دقت و کیفیت کاری بالا در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش دیتا اینتری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

دیتا انتری اطلاعات کارت ویزیت

دیتا انتری اطلاعات کارت ویزیت شما با کم‌ترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. کارت ویزیت بخش مهمی از کسب و کار محسوب می‌شود و دقت و مهارت زیاد در وارد کردن اطلاعات آن امری ضروری است. ایران تایپیست با در اختیار داشتن بهترین افراد در این زمینه به شما کمک می‌کند تا هر هدفی از انجام این کار دارید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

شما می‌توانید در ایران تایپیست تبدیل اطلاعات نسخه الکترونیکی کارت ویزیت به داده پایگاه مشتریان اختصاصی خودتان را با استفاده از خدمات دیتا انتری ایران تایپیست انجام دهید. یا به عنوان مثال اگر مایل باشید اطلاعات کارت ویزیت نسخه چاپی را در یک فضای آنلاین ذخیره کنید با این خدمات امکان پذیر است. ایندکس کردن اطلاعات کارت ویزیت و سپس مرتب کردن آن‌ها براساس تاریخ، مکان یا از لحاظ عددی در ایران تایپیست انجام می‌گیرد. گاهی اوقات دیتا انتری اطلاعات کارت ویزیت از نسخه موجود در فایل اکسل به فایل ورد یا برعکس هم مورد نیاز است که همکاران حرفه‌ای ما در ایران تایپیست با دقت تمام و سرعت بالا این کار را انجام خواهند داد.

کسانی که در واحد دیتا انتری ایران تایپیست فعالیت دارند علاوه بر خدمات بالا در رابطه با کارت ویزیت، آپدیت سازی اطلاعات قبلی را نیز انجام می‌دهند. به عنوان مثال چنانچه نیاز دارید اطلاعات کارت ویزیت‌های قبلی خود را متناسب با هر مشتری و شرکت به شکل اختصاصی آپدیت کنید، کافیست سفارش خود را با کمترین تعرفه ممکن در ایران تایپیست ثبت نمایید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن و با دقت بسیار زیاد این کار را انجام دهند.

تمامی تعرفه‌ها در ایران تایپیست پایین‌تر از سایر مؤسسات است تا بتوانید با صرف هزینه‌ای بسیار کمتر، ورود اطلاعات از کارت ویزیت را به شکل‌های مختلف انجام دهید. در هر مرحله از روند کار نیز می‌توانید با متخصص دیتا انتری خودتان در ارتباط باشید و علاوه بر نظارت کیفی مستقیم، نکات مربوطه را نیز ارسال نمایید. البته تیم پشتیبانی ایران تایپیست به صورت 24 ساعته پیگیر روند پیشرفت کار خواهند بود.

دیتا اینتری

دیتا انتری کارت ویزیت در سریعترین زمان در ایران تایپیست

 

دیتا انتری محتوای فروشگاهی و محصول

دیتا انتری محتوای فروشگاهی و محصول تخصص ویژه افراد متخصص ورود اطلاعات ما در ایران تایپیست است. اگر شما هم حجم زیادی از محصولات را دارید که باید اطلاعات همه آن‌ها به درستی و با دقت زیاد وارد سایت شوند و همزمان سرعت بالا هم برای شما ملاک هست. اگر علاوه بر ورود اطلاعات نیاز به ویرایش اطلاعات و سرچ و درج تصویر مرتبط دارید و یا اینکه به فردی نیاز دارید تا علاوه بر دیتا انتری، متا تگ و متا دیسکریپشن محصولات و محتوای فروشگاهی را برای شما انجام دهد، ایران تایپیست دقیقا همان جایی است که به دنبال آن هستید.

در ایران تایپیست با جمعی از بهترین افراد متخصص در حوزه دیتا انتری را داریم. این افراد پس از عبور از آزمون‌های سخت ورودی و همچنین ارائه سابقه کار درخشان و مرتبط مورد قبول قرار گرفته‌اند و امکان همکاری برای آن‌ها فراهم شده است. تنها کافیست اطلاعاتی که می‌خواهید در صفحه محصولات فروشگاه خودتان قرار دهید را برای ما بفرستید تا در هر پلتفرمی که مدنظرتان هست قرار گیرند.

در ایران تایپیست دیتا انتری محصولات و محتوای فروشگاهی شما در کلیه پنل‌های مدیریت محتوا یا CMS مثل وردپرس، دروپال، مگنتو، جوملا، پرستا شاپ، اپن کارت، سامانه گلستان، بامیلو و ... انجام می‌گیرند. حجم کار اصلا برای همکاران ما محدودیت ایجاد نمی‌کند و می‌توانید هر مقدار دیتا برای محتوای فروشگاه یا محصولات دارید برای ما ارسال نمایید تا طبق زمان درخواستی شما، ورود و ثبت اطلاعات انجام شوند.

هزینه دیتا انتری محتوای فروشگاه و محصول برحسب حجم کار، زبان (انگلیسی، فارسی، عربی و ...)، زمان مورد نیاز برای ورود اطلاعات هر محصول یا محتوا و البته درخواست‌های جانبی که توضیح داده شد محاسبه می‌گردد. ما این نوید را به شما می دهیم که کلیه تعرفه‌ها پایین‌تر از سایر مؤسسات فعال در زمینه دیتا انتری هستند و با ثبت سفارش حجیم، تخفیف بسیار خوبی نیز خواهید گرفت. دقت و سرعت بالای عملکرد و کیفیت کاری بی‌نظیر، بهترین نوع تبلیغات و درآمد برای ایران تایپیست هستند. ما اعتقاد داریم که خدمات دیتا انتری باید با هزینه‌ای معقول برای همه افراد قابل استفاده باشد.

دیتا اینتری

دیتا انتری محصولات فروشگاهی و محتوای محصول در ایران تایپیست

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش دیتا اینتری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

دیتا انتری محتوای شبکه اجتماعی

دیتا انتری محتوای شبکه اجتماعی یکی از خدمات بسیار محبوب و پر تقاضا در ایران تایپیست است. ایران تایپیست در تمامی حوزه‌هایی که کسب و کارها برای محتواهای شبکه‌های اجتماعی خود نیاز به ورود اطلاعات داشته باشند، فعالیت دارد. ما به خوبی می دانیم که فعالیت کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، یوتیوب، توئیتر، پینترست و ... یک امر الزامی برای کسب درآمد و بقای شرکت‌ها بوده و از طرفی هم به خوبی می‌دانیم که حجم اطلاعات ورودی برای درج در شبکه‌های اجتماعی بسیار بالاست. پس طبیعتا نیاز اساسی شما به عنوان مدیر یک کسب و کار، دیتا انتری اطلاعات مختلف در قالب پست، استوری، محتوا، توئیت و ... با حداکثر سرعت و بیشترین میزان دقت و خلاقیت می‌باشد.

ایران تایپیست با این نیازسنجی دقیق خود قدم بزرگی در راه خدمت به کسب و کارتان برداشته است. ما با استخدام افرادی بسیار حرفه‌ای، دقیق و با سرعت کاری بالا به کمک شما آمده‌ایم تا باری از دوش شما برداریم و نگرانی بابت وقت و هزینه‌ای که باید برای ورود اطلاعات خود صرف کنید، نداشته باشید.

ایران تایپیست آمادگی خود را برای انجام دیتا انتری کلیه محتواهای شما در تمامی زمینه‌های مختلف کسب و کار و صنایع مختلف در همه شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌کند. تنها کافیست اطلاعات و محتوایی که نیاز دارید در شبکه اجتماعی شما قرار بگیرد را ارسال نمایید. همکاران ما به طور نمونه زمان تقریبی برای درج این اطلاعات را محاسبه خواهند کرد یا اینکه شما می‌توانید با یک ویدیو کوتاه این فرایند را برای ما نمایش دهید.

هزینه نهایی دیتا انتری برای هر شبکه اجتماعی که نیاز داشته باشید براساس حجم کاری، زمان مورد نیاز و زمان درخواستی شما، زبان ورود اطلاعات مثل انگلیسی، فارسی و ... محاسبه شده و به شکل پیش فاکتور رایگان در کمتر از 5 دقیقه ارسال می‌گردد. کل فرایند کار نیز به شکل دورکاری یا آنلاین بوده و نیاز به مراجعه حضوری ندارید. فایل اطلاعات خود را می‌توانید از طریق پنل کاربری سایت و یا در صورتی که حجم زیادی دارد از طریق تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید.

تمامی هزینه‌ها بسیار پایین‌تر از سایر مؤسسات است تا همه بتوانند از این خدمات ارزشمند بهره‌مند شوند. در صورتی که حجم کار بسیار زیاد و نوع همکاری در صورت رضایت شما، دائمی باشد و با پرداخت هزینه به صورت 2 مرحله‌ای مشکل داشته باشید، تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شده است. دیتا انتری با ایران تایپیست تجربه‌ای خوشایند در طول دوران حرفه‌ای کاری شما خواهد بود.

دیتا اینتری

دیتا انتری محتوای شبکه های اجتماعی مختلف با بهترین تعرفه در ایران تایپیست

 

دیتا انتری محتوای سایت و وبلاگ

دیتا انتری محتوای سایت و وبلاگ نیاز روزانه تمامی کسب و کارهاست. ایران تایپیست در کنار شماست تا مجبور نباشید کار ورود اطلاعات محتوای سایت و وبلاگ را با صرف هزینه و وقت زیاد انجام دهید. محتوای سایت و وبلاگ شما در هر زمینه و با هر زبانی در زمان دلخواه شما انجام خواهد شد و ما برای انجام این کار کمترین هزینه را درخواست می‌کنیم. کیفیت کاری بالا، سرعت و دقت بی نظیر و همچنین رضایت مشتریان اولین و مهم‌ترین اصل کاری ما در ایران تایپیست است.

دیتا انتری محتوای سایت در هر بخشی اعم از لندینگ پیج، صفحه خدمات، صفحه وبلاگ و ... را در هر سیستم مدیریت محتوا (CMS) انجام می‌دهیم. همکاران متخصص ما در زمینه ورود اطلاعات با هر سیستمی اعم از وردپرس، جوملا، پرستا شاپ، دروپال، بامیلو و ... تجربه و مهارت کافی دارند. ضمنا اگر مایل باشید می‌توانید خدمات اضافه هم ثبت کنید مثل سرچ و درج عکس، نگارش بخش متن alt تصاویر و متا دیسکریپشن، ویراستاری محتواها و چک نهایی و ....

ایران تایپیست کل روند کار ورود اطلاعات به سایت یا بخش وبلاگ را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. تعرفه‌هایی که برای این کار در نظر گرفته در حداقل ممکن قرار دارند تا همه بتوانند از این خدمات استفاده نمایند و دغدغه‌ای بابت صرف زمان زیاد یا هزینه‌های جانبی سرسام آور نداشته باشند. در تمام طول روند کار نیز با متخصصین دیتا انتر ایران تایپیست از طریق پنل کاربری در ارتباط خواهید بود تا نکات مدنظر خود را انتقال دهید.

هزینه خدمات دیتا انتری در ایران تایپیست برحسب زمان صرف شده برای درج اطلاعات، حجم کار، نوع زبان و نوع سیستم مدیریت محتوا محاسبه می‌گردد. چنانچه مایل باشید می‌توانید خودتان فیلم کوتاهی از روند ثبت اطلاعات در سایت و وبلاگ ارسال نمایید تا زمان تقریبی برای دیتا انتری مشخص گردد.

دیتا اینتری

دیتا انتری محتوای سایت و وبلاگ در ایران تایپیست

 

دیتا انتری اسناد کاغذی

دیتا انتری از اسناد کاغذی به اسناد دیجیتالی هدف بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی خصوصی و دولتی کشور است تا هم دسترسی راحت‌تر داشته باشند و هم این‌که کلیه اطلاعات طبقه بندی شده باشد. اگر شما هم به چنین کاری نیاز دارید و قصد دارید اطلاعات سازمانی و ارگانی شما طبقه بندی شده و به شکل اسناد دیجیتالی تبدیل شوند ما این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن، دقت بالا و کیفیت مثال زدنی انجام خواهیم داد.

دیتا انتری اسناد کاغذی خود را به ایران تایپیست بسپارید چون افرادی حرفه‌ای و متخصص با سابقه کاری درخشان در این زمینه داریم که می‌توانند این کار را با دقت بالا در طی پروسه زمانی درخواستی شما انجام دهند. برای این کار می‌توانید از اسناد کاغذی خود اسکن بگیرید و برای ما ارسال نمایید و اگر حجم این اسناد زیاد هستند و امکان اسکن گرفتن یا عکس گرفتن از آن‌ها و سپس ارسال جداگانه هر یک امکان پذیر نیست، می‌توانید از طریق پست برای ما ارسال نمایید. ضمنا کسانی که ساکن تهران باشند می‌توانند به شکل حضوری به شعبه انقلاب مراجعه کرده و اسناد کاغذی خود را به همکاران ما تحویل دهند.

هزینه دیتا انتری اسناد کاغذی شما در ایران تایپیست بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. ما براساس حجم کاری، زمان درخواستی، زبان نوشتاری و درخواست‌های ویژه جانبی هزینه کل را محاسبه کرده و در کمتر از 5 دقیقه به شکل پیش فاکتور رایگان ارسال می‌کنیم. از بابت کیفیت کار نیز نگران نباشید چون علاوه بر اینکه تمامی پروژه‌ها در ایران تایپیست از گارانتی حرفه‌ای برخوردار هستند، پنل کاربری برای شما در نظر گرفته شده تا در هر لحظه با متخصص دیتا انتر خودتان در تماس باشید و بتوانید نکات مدنظرتان را ارسال نموده و روند کار را تأیید نمایید.

دیتا اینتری

دیتا انتری اسناد کاغذی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

 


کافی است در وبسایت ثبت نام نموده و سفارش دیتا اینتری خود را ثبت نمایید.

سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب

صدور فاکتور رایگان است

 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

هزینه دیتا اینتریتایپ در اکسلخدمات دیتا اینتری (ورود اطلاعات)فوری ترین تایپ

سوالات متداول

بستگی به حجم کاری شما خواهد داشت اما این وعده را به شما می دهیم تا در سریعترین زمان ممکن و مدنظر شما پروژه وارد کردن اطلاعات به اتمام خواهد رسید.

دیتا انترها یا کسانی که دیتا انتری انجام می دهند سریعترین تایپیست های کشور هستند و با اشراف کامل به موضوعات و ارجاع تخصصی پروژه ها، دقت بسیار بالا را تضمین کرده ایم.

تعرفه ها به طور کلی در ایران تایپیست کمتر از هر جای دیگری هستند و نمونه آن را پیدا نخواهید کرد. البته که تعرفه پایین در کنار کیفیت بالاست. هزینه نهایی هم براساس میزان زمان مورد نیاز، حجم کار و زبان اطلاعات مثل فارسی و انگلیسی محاسبه خواهد شد.

قطعا صفر تا صد کار شما در ایران تایپیست قابل انجام است و می توانید سفارش تولید محتوا همراه با دیتا انتری هم ثبت کنید که سایر دپارتمان های ما انجام می دهند.


نویسنده: تیم تولید محتوا تاریخ انتشار: 1400/3/18 تعداد بازدید: 23318 امتیاز 5 از 3 نظر

کلمات کلیدی: سفارش دیتا اینتری دیتا اینتری آنلاین مرکز دیتا اینتری دیتا اینتری محتوا دیتا اینتری اطلاعات

Link: /page/دیتا-اینتری

دیدگاه کاربران

لاله یزدانی | 1403-2-19 ساعت 16:53:44 امتیاز :

ازخدمات دیتا اینتری برای تبدیل اسناد کاغذی به دیجیتال استفاده کردیم. بی نظیر بود و بسیار پر سرعت

ریحانه ایوبی | 1400-9-7 ساعت 09:04:53 امتیاز :

اکثر ورودی اطلاعات پیجمونو شما انجام دادین. واقعا کارتون درسته

صابر سلیمی | 1400-7-24 ساعت 08:51:16 امتیاز :

همه مراحل دیتا اینتری سایتمونو بدون هیچ کم و کاستی انجام دادین. مرسی درجه یکا

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :