چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

تنظیم پایان نامه ها و کتاب

 شیوه تایپ و نگارش شما قدرت دیگری برای جلب نظر مشتریان یا داورها و اساتید میباشد. پس زمان را در دستان خود بگیرید و در سایت ایران تایپیست ثبت نام کنید. ما با متخصصان در خدمت شما هستیم
 
روزانه مطالب بسیاری اعم از پایان نامه  و یا کتب مختلف جهت به چاپ رساندن یا ثبت اثر نوشته می شود. بسیاری از فرهیختگان که معمولاً با کتاب و پروژه سر و کار دارند نقش صفحه آرایی و تنظیم پایان نامه و کتاب متون را قبل از ارسال به انتشارات خاص یا داور و استاد بهتر درک می کنند. 
 
یکی از اصلی ترین موارد در نگارش پایان نامه، رعایت ضوابط و اصول نگارش بر اساس فرمت دانشگاه مورد نظر است. حتی اگر کار پژوهشی بسیار عالی انجام شده باشد باز هم بخشی از نمره دفاعیه دانشجو بر شیوه تدوین و تنظیم پایان نامه برای فرمت دانشگاه می باشد. چه بسا که اساتیدی مانع از دفاع دانشجویان خود در موقع مقرر شده اند، زیرا دانشجویان نحوه نگارش و تدوین پایان نامه را بر شیوه ی غلط و دلخواه تنظیم نموده اند. این مورد را می توان درچاپ کتاب نیز مشاهده نمود اما متاسفانه نبود دانش و یا آموزش کافی برای اصلاح نگارش و نوشتار پایان نامه و یا کتاب منجر به ایجاد مشکلاتی برای مولفین گشته است.
 
مسلما صفحه آرایی و تایپ تخصصی و استفاده از حروف ابجد عنوان گذاری و طبقه بندی مطالب برحسب صفحه خود یک تکنیک است. اگر کسی از قبل تجربه کار کردن با این موارد را نداشته باشد از تنظیم پایان نامه و کتاب با کیفیت و در زمان مقرر محروم خواهد شد.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
تنظیم پایان نامه ها و کتاب
 
       
تنظیم پایان نامه و کتاب را به چه کسی واگذار نماییم؟
کافیست انتهای ترم تحصیلی گذری به سالن های دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیندازید تا با سیلی  از نگرانی و دغدغه دانشجویان برای تایپ و تنظیم پایان نامه مواجه شوید که همین امر منجر به ایجاد دغدغه و نگرانی بسیاری برای دانشجویان شده و آنها را از لذت بردن از این مقطع تحصیلی دور نگه داشته است یا حتی نویسنده های بسیاری که بعد از تالیف اثر خود بعلت غلطهای تایپی و نگارشی متعدد متون ارسالی شان به انتشارات، زمان زیادی را برای چاپ اثر و در نتیجه درآمدزایی از دست می دهند. تنظیم پایان نامه و کتاب باید توسط افراد متخصص و کاردان به اصول تایپ و صفحه آرایی صورت گیرد تا در انتهای مسیر از مشکلات احتمالی مصون بماند.
 

ارزانترین و سریعترین ویراستاری آنلاین تنظیم پایان نامه و کتاب

 

موسسه ایران تایپیست با بیش از ۳۰ هزار کارمند در امر خدمات تنظیم پایان نامه و کتاب در تمامی گرایش ها با تحویل حتی یک روز و کتب مختلف در تمامی زمینه های ادبی، فرهنگی، آموزشی و علمی با بکارگیری بهترین متد نگارش متناسب با فرمت مورد نظر شما این خدمات را در اختیار کاربران قرار داده است تا با ثبت سفارش حضوری و غیر حضوری و در کمترین زمان پیش فاکتور تعیین نموده و بلافاصله بعد از پرداخت کار، تنظیم و ویراستاری پایان نامه یا کتاب فوری شما را شروع می نمایند. مزیت دیگر این موسسه پرداخت اقساطی هزینه تنظیم پایان نامه و کتاب با تعرفه بسیار پایین است که خدمتی برای جلب رضایت مشتریان می باشد.


کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش صفحه آرایی خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
تنظیم پایان نامه
خدمات چاپ و نشر کتاب
صفحه آرایی پایان نامه
مشاوره در انجام پایان نامه
مشاوره در نگارش پایان نامه
مشاوره در انتخاب موضوع پایان نامه
سوالات متداول
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ 25/97/96 ساعت 17:30

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

صفحه ارایی (تنظیم) پایان نامهتنظیم مقاله به فرمت مجلهصفحه آرایی کتابهزینه صفحه آرایی و ویراستاری

سوالات متداول

بله

از لحاظ صفحه آرایی، ادیت  ویراش فنی و نگارشی، تنظیم به فرمت مدنظر و ... کتاب ها و پایان نامه ها انجام میشوند

در بخش تایپ سفارشتان را با توضیحات و ارسال فایل ثبت نمایید تا بررسی شده و زیر 10 دقیقه فاکتور آنلاین رایگان دریافت نمایید

به شرایط مختلفی بستگی دارد از جمله: تعداد کلمات و حجم، زبان، رشته، مدت زمان درخواستی و....


نویسنده: مهتاب رضایی تاریخ انتشار: 1396/6/29 تعداد بازدید: 6666 امتیاز از 1 نظر

کلمات کلیدی: تنظیم پایان نامه ها و کتاب تنظیم پایان نامه تنظیم کتاب تنظیم پایان نامه ها فرمت پایان نامه

Link: /page/تنظیم-پایان-نامه-ها-و-کتاب-78.html

دیدگاه کاربران

ShirinM | 1400-7-28 ساعت 08:27:40 امتیاز :

عالی هستین. تمام تکنیکای پایان نامه رو با جزئیاتش رعایت کردین

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :