دوشنبه ۲۸ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه متون عمومی

گرفتن کوپن تخفیف  

موسسه ایران تایپیست برای جلب رضایت مشتریان گرامی خود اقدام به دسته بندی سفارشات به  متون عمومی، متون تخصصی و متون تخصصی ویژه نموده است. لذا با دانستن اینکه کدام سطح از ترجمه مناسب سفارش شما می باشد، می توانید بهترین مترجم را با کمترین هزینه برای ترجمه متون خود به کار گیرید.

فقط در صورتی از سطح ترجمه متون عمومی استفاده نمایید که متن شما دارای اصطلاحات تخصصی نباشد

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 

اگر متنی دارید که عاری از اصطلاحات تخصصی می باشد و یا اینکه ترجمه اصطلاحات تخصصی برای شما مهم نمی باشد، می توانید از سطح ترجمه متون عمومی برای ترجمه سفارش خود استفاده نمایید. موسسه ایران تایپیست به هیچ عنوان این سطح از ترجمه را برای ترجمه مقالات پیشنهاد نمیدهد. مقالات دارای اصطلاحات تخصصی رشته و گرایش شما می باشند و باید در سطح ترجمه متون تخصصی به بالاتر پرداخت گردند تا مترجم متخصص در رشته و گرایش سفارش شما به ترجمه مقاله شما بپردازد.
ترجمه متون عمومی: مترجمی که برای سطح ترجمه متون عمومی به کار گرفته می شود، متخصص در رشته خاصی نمی باشد بلکه دارای کارشناسی مترجمی یا بالاتر میباشد و تجربه ایی در زمینه تخصصی سفارش شما ندارد بلکه تجربه اش در ترجمه متون عمومی می باشد.
مثلا کلمه culture در متون عمومی به معنای فرهنگ می باشد ولی در متون تخصصی میکروبیولوژی به معنای محیط کشت می باشد. مترجم این سطح (سطح متون عمومی) با اصطلاحات تخصصی آشنا نمی باشد و به معنای فرهنگ ترجمه میکند.

فقط در صورتی که یک متن عمومی برای ترجمه دارید از سطح ترجمه متون عمومی استفاده نمایید

توجه داشته باشید فقط ترجمه انگلیسی به فارسی دارای سطح ترجمه متون عمومی می باشد و ترجمه فارسی به انگلیسی و دیگر زبان های خارجی فاقد قیمت گذاری در این سطح می باشند.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

  • آنلاین          سفارش ترجمه متون عمومی را ثبت نمایید!
  • آنلاین        فاکتور و زمان تحویل خود را مشاهده کنید!
  • آنلاین        پرداخت نمایید!
  • آنلاین        فایل ترجمه و تایپ شده خود را به صورت word دریافت نمایید!

البته شما می توانید حضورا به دفتر مرکزی موسسه ایران تایپیست یا شعب آن مراجعه نمایید و سفارش ترجمه متون عمومی خود را حضورا تحویل دهید. یا اینکه برای ما توسط پست یا پیک یا فکس ارسال نمایید. 
 
سفارش ترجمه متون عمومی خود را می توانید به صورت pdf ، word ، zip ، اسکن، عکس، برگه کاغذی... ثبت نمایید تا اپراتور در کمتر از 15 دقیقه به صورت رایگان برای شما قیمت گذاری نماید. 
تنها کاری که باید انجام دهید ثبت سفارش می باشد. 

ترجمه متون تخصصی: مترجمی که برای این سطح در نظر گرفته می شود، متخصص در رشته و زمینه سفارش شما می باشد و دارای سابقه مرتبط با زمینه سفارش شما در گذشته و موسسه ایران تایپیست می باشد. شما می توانید مطمئن باشید که تمامی اصطلاحات تخصصی متن سفارش شما به صورت تخصصی ترجمه میشود. در این سطح مترجمین گرامی علاوه بر ترجمه اصطلاحات تخصصی را به صورت فوت نوت یادداشت می نمایند تا مشتریان گرامی از ترجمه اصطلاحات تخصصی خود اطمینان حاصل کرده و بتوانند با اطمینان بیشتری به ارائه و مطالعه متن مورد نظر خود بپردازند.

در صورتی که مقاله، کتاب، کاتالوگ، وبسایت، نامه اداری و یا پایان نامه ای را می خواهید ترجمه نمایید ما به شما استفاده از سطح ترجمه متون تخصصی را پیشنهاد می نماییم.

اطلاعات بیشتر در مورد سطح ترجمه متون تخصصی

ترجمه متون تخصصی ویژه: مترجمی که در این سطح به کار گرفته می شود، دارای تخصص در رشته و زمینه سفارش شما می باشد و تفاوت آن با سطح ترجمه متون تخصصی در این است که مترجم این سطح بر مفاهیم علمی و پژوهشی رشته و گرایش شما تسلط کامل دارد و از بهترین مترجمین انتخاب می شود. این سطح از سفارش مخصوص سفارشاتی می باشد که از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و شما می خواهید به بهترین نحو ممکن ترجمه شود تا کوچکترین خطایی در آن وجود نداشته باشد.
برای ترجمه سفارش خود برای ارائه مقالات استخراج شده از پایان نامه ها، ارائه در همایش ها، ژورنال ها، کتاب های لاتین، وبسایت، نامه نگاری های رسمی و ... می توانید از سطح ترجمه متون تخصصی ویژه ما استفاده نمایید.

 

  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
مجید مسلمی
پیگیری ترجمه ایران تایپیست: آقای مسلمی (اطلاعات بیشتر)
 

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ترجمه متنترجمه دانشجوییهزینه ترجمه انگلیسی به فارسیهزینه ترجمه فارسی به انگلیسی

سوالات متداول

باید سفارش را در سایت بخش ترجمه ثبت کنید تا بررسی شود. بستگی به زبان مورد نظر و مدت زمانی درخواستی دارد.

هزینه کمتر میشود اما نباید انتظار یک ترجمه تخصصی را داشته باشید چون فقط مترجمین بخش عمومی این سفارشات را انجام میدهند

بله با افزایش 2 برابری هزینه سفارش در لاین فوری برایتان انجام میشود

خیر تنها راه ارتباطی با کارشناسان بخش است که میتوانید مواردتان را علاوه بر اینکه زمان ثبت سفارش در توضیحات قید میکنید به کارشناسان نیز اطلاع دهید تا به مترجم اطلاع رسانی کنند


نویسنده: بهاره کیا تاریخ انتشار: 1398/6/6 تعداد بازدید: 7502 امتیاز از 2 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه متون عمومی ترجمه متون ترجمه عمومی ترجمه متن عمومی ترجمه متن

Link: /page/ترجمه-متون-عمومی-67.html

دیدگاه کاربران

محمود بوجاری | 1400-8-22 ساعت 08:58:14 امتیاز :

فایلم عمومی بود. فکرشو نمیکردم اینقدر پرفکت ترجمه بشه. مرسیییی

النا عباسی | 1400-7-7 ساعت 14:26:30 امتیاز :

ترجمتون خیلی عالی بود. کامل و روون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :