یکشنبه ۲۶ فروردین ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه رشته علوم سیاسی

علوم سیاسی از جمله مهم­ترین شاخه های آکادمیک در دنیای امروز می­باشد که رفتار گرایی، ساختار گرایی، نهادگرایی و کثرت ­گرایی را مورد بررسی قرار داده و به منظور تحقق این امر از سوابق و مدارک تاریخی، مطالعات موردی، مدل­سازی و تحلیل­های آماری استفاده می­کند. این مسئله و اهمیت روزافزون این علم به ویژه در عرصه بین­ الملل، موجب جلب توجه دانشجویان، کارآفرینان، وکلا، سیاست مداران و سایر احزاب به مقالات و مطالب خارجی زبان و تلاش برای درک بیشتر این حوزه گردیده است و نیاز به ترجمه رشته علوم سیاسی را چشمگیر نموده است


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

به دلیل پویایی این رشته، مترجم حرفه ای در این حوزه می­بایست از تحولات سیاسی در جهان آگاه بوده و از حساسیت ترجمه اینگونه متون کاملا مطلع باشد. از طرف دیگر، واژگان تخصصی علوم سیاسی گستردگی زیادی دارند که این امر ترجمه رشته علوم سیاسی را مستلزم برگردان دقیقی می نماید به گونه ­ای که برای همگان قابل فهم بوده و در عین حال مسائل سیاسی را با دیدگاه کارشناسی در نظر بگیرد. مترجمان فعال در زمینه علوم سیاسی می بایست تخصص لازم در زمینه ­های مختلف از جمله مدیریت و اقتصاد را نیز کسب نموده و تجربه کافی به منظور ترجمه تخصصی متون علوم سیاسی را به گونه ای در خود نهادینه سازند که ضمن انتقال اطلاعات درست، از سنگینی جملات بکاهند.

مفهوم ترجمه تخصصی علوم سیاسی با مسائل سیاسی روزمره شناخته شده توسط عامه مردم کاملا متفاوت است و همین مسئله، ترجمه این رشته را نیازمند تکنیک  و مهارت خاصی می نماید.

 
"هلدینگ ایران تایپیست با در نظر گرفتن سرشت بین المللی و اهمیت ویژه رشته علوم سیاسی در عصر حاضر، مترجمینی مجرب و آگاه از اصطلاحات و پیشینه تاریخی این حوزه را گرد هم آورده است "

 

"دیکشنری آنلاین ترجمه تخصصی ارشدانو "کتاب زبان تخصصی علوم سیاسی ارشدان" ارمغانی به پژوهشگران و دانشجویان عزیز کشور است که به همت دپارتمان ترجمه رشته علوم سیاسی ایران تایپیست و انتشارات ارشدان، به منظور رفع نیاز سیاستمداران و دانشجویان عزیز در سراسر دنیا برای ترجمه آنلاین متون علوم سیاسی و همچنین دسترسی به دیکشنری تخصصی اصلاحات رشته علوم سیاسی صورت گرفته است.
 

برای آگاهی از کیفیت ترجمه تخصصی رشته علوم سیاسی توسط تیم مترجمین ایران تایپیست میتوانید نمونه رایگان ترجمه علوم سیاسی را مشاهده نمایید. همچنین جهت انتخاب مترجم چنانچه تمایل داشته باشید میتوانید در زمان ثبت سفارش کد مترجم 942 را درج نموده تا ترجمه دقیق و بی نقص علوم سیاسی برای شما انجام شود.

 


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان است 

 
ترجمه رشته علوم سیاسی
 
علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی رشته علوم سیاسی و ترجمه فوری متون تخصصی علوم سیاسی، ترجمه تخصصی مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC علوم سیاسی، ترجمه تخصصی پایان نامه های رشته علوم سیاسی، ترجمه کتابهای تخصصی علوم سیاسی، ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری، ترجمه تخصصی فایلهای صوتی و تصویری علوم سیاسی و... شما عزیزان قادرید تا ترجمه رشته گرایش های علوم سیاسی را به بیش از 31 زبان زنده دنیا در ایران تایپیست سفارش دهید:
 
ترجمه تخصصی روابط بین الملل
ترجمه تخصصی علوم سیاسی
ترجمه تخصصی مطالعات منطقه ای
ترجمه تخصصی اندیشه سیاسی در اسلام
ترجمه تخصصی دیپلماسی و سازمانهای بین المللی
 
 
ثبت سفارش ترجمه رشته علوم سیاسی به سه حالت حضوری، تلفنی و یا آنلاین از سراسر دنیا امکانپذیر بوده و همچنین ویراستاری متون ترجمه شده شما نیز انجام خواهد گرفت. از دیگر خدمات موسسه تضمین 100% ترجمه رشته علوم سیاسی و ارزیابی لحظه به لحظه آن زیر نظر تیم بازبینی در کنار ارزانترین هزینه ترجمه تخصصی علوم سیاسی است.
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

 

 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 5/12/95 ساعت 10:00

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

ترجمه ی رشته هاترجمه تخصصی مقالهلیست هزینه ترجمهترجمه تخصصی رشته های دانشگاهی

سوالات متداول

میتوانید با شماره های زیر سایت بخش ترجمه ارتباط بگیرید

بله ترجمه به همه رشته ها انجام میشود

باید سفارشتان را در سایت ثبت کنید بررسی شود و زیر 10 دقیقه از طریق فاکتور آنلاین و رایگانی که دریافت میکنید میتونید تصمیم گیری کنید.

میتوانید لینک بگیرید و لینک را داخل توضیحات سفارش بگذارید و یا پس از ثبت سفارش فایل را برای اپراتورهای ترجمه از طریق فضای مجازی بفرستید


نویسنده: زانیار بهادری تاریخ انتشار: 1395/6/2 تعداد بازدید: 8256 امتیاز از 1 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه رشته علوم سیاسی ترجمه علوم سیاسی ترجمه تخصصی علوم سیاسی تخصصی ترین ترجمه علوم سیلسی

Link: /page/ترجمه-رشته-علوم-سیاسی-63.html

دیدگاه کاربران

محمد صفاری | 1400-8-9 ساعت 08:26:25 امتیاز :

تسلطتون به تمام اصطلاحات واقعا حیرت انگیزه. احسنت به تیمتون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :