چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳
ثبت سفارش ورود به سیستم
نماد اعتماد
logo-samandehi
new order
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه رشته حسابداری

حرفه ایی ترین و کارامد ترین ترجمه رشته حسابداری را اینجا تجربه کنید
 
همیشه این دغدغه را از دانشجویان حسابداری شنیده ام که در این دوره حسابداری مدرن جایگزین علوم قدیمی شده است و حال که باید همزمان با قواعد امروزی پیش برویم اما  هنوز هم  از مباحث قدیمی تدریس میشود، بنابراین این مورد راهی جز خواندن مقالات و کتاب های ترجمه شده به روز دنیا را پیش پای دانشجویان و شاغلین این مجموعه نخواهد گذاشت. 
 
یک ترجمه رشته حسابداری باید بتواند مفاهیم و اصطالاحات تخصصی حسابداری را به درستی به خواننده انتقال دهد، چه بسا که شخص بعدها در شرکتی به استخدام در بیاید و در صورت داشتن اطلاعات ناقص و حتی غلط از مباحث ترجمه شده  حسابداری سبب بروز مشکلات حسابداری در شرکت شود و یا از تقلب های صورت گرفته در اطلاعات مالی از سوی دیگر شرکت های رقیب باز بماند و حتی ممکن است در کنکور موفق نشود. 
 
برای  داشتن بهترین و باکیفیت ترین ترجمه رشته حسابداری باید چه کرد؟
 
ترجمه رشته حسابداری
 
ترجمه تخصصی رشته حسابداری
فردی که به ترجمه رشته حسابداری میپردازد باید شخصی باشد که در این رشته تحصیلات عالیه را سپری کرده باشد و با اصول ترجمه و اصطلاحات عمومی و تخصصی رشته حسابداری آشنایی داشته تا بتواند تسلط کافی بر تمامی مضامین داشته باشد، برای مثال، در اصطلاحات تخصصی رشته حسابداری کلمه disposition وجود دارد که در اصطلاح عامیانه به معنی "تمایل" میباشد اما در زمینه حسابداری به معنی "فروش" میباشد.
 
مطمئن ترین، سریع ترین و ارزان ترین ترجمه رشته حسابداری در کوتاه ترین زمان 
موسسه ایران تایپیست با داشتن مترجمانی متخصص و حرفه ای به نگرانی ها و دغدغه های شما دانشجویان و حسابداری عزیز پایان داده است. شما به راحتی میتوانید با ثبت آنلاین سفارش ترجمه رشته حسابداری و یا با مراجعه حضوری به یکی از شعبات موسسه از امکانات ترجمه زبان تخصصی حسابداری با بهترین کیفیت بهره ببرید.
 
از جمله دیگر خدماتی که این موسسه به شما ارزانی داشته است "دیکشنری ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی تخصصی ارشدان" و "کتاب زبان تخصصی حسابداری ارشدان" است که به همت و یاری گروه ترجمه رشته حسابداری ایران تایپیست و انتشارات ارشدان تالیف و انتشار یافته است تا بتوانید مشکل دسترسی به ترجمه تخصصی رشته حسابداری را برطرف سازد.
 
در موسسه ایران تایپیست شما عزیزان میتوانید ترجمه کلیه گرایش های حسابداری را به بیش از 31 زبان زنده دنیا سفارش دهید:
حسابداری صنعتی
حسابداری مالی
حسابرسی
حسابداری دولتی
حسابداری مدیریت
 
از بزرگترین مزایای سفارش ترجمه رشته حسابداری به گروه مترجمین متخصص ایران تایپیست می توان ارزان ترین ترجمه رشته حسابداری تضمینی با نظارت تیم بازرسی و بازبینی در کنار پشتیبانی 24 ساعته و حق انتخاب مترجم  توسط کاربر را نام برد.
 
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.

 

 

 

 

 

تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ 25/10/96 ساعت 16:00

مطالعه صفحات زیر پیش نهاد می شود

فوری ترین ترجمه هاتخصصی ترین ترجمه هاترجمه ی رشته هاترجمه مقاله ISI

سوالات متداول

باید سفارشتان را در پنلتان بخش ترجمه ثبت نمایید زیر 10 دقیقه فاکتور آنلاین رایگان دریافت میکنید میتوانید تصمیم گیری کنید.

برای اطلاع از انواع تخفیفات با شماره 09198282040 ارتباط بگیرید

در هر زمانی که شما بخایید برایتام قابل تحویل است اما هزینه در حالت فوری افزایش می یابد

داخل سایت بخش نمونه ترجمه ها 700 نمونه ترجمه وجود دارد هرکدام مورد تاییدتان بود میتوانید کد مترجم را داخل سفارشتان ثبت نمایید، همچنین اگر حجم سفارشتان زیاد باشد نمونه رایگان از متنتان توسط چند مترجم انجام میشود و به هرکدام مورد تاییدتان بود واسپاری میشود


نویسنده: علی برزگر تاریخ انتشار: 1396/6/2 تعداد بازدید: 6640 امتیاز از 1 نظر

کلمات کلیدی: ترجمه رشته حسابداری ترجمه حسابداری ترجمه تخصصی حسابداری مترجم رشته حسابداری

Link: /page/ترجمه-رشته-حسابداری-87.html

دیدگاه کاربران

بهار خالقی | 1400-8-9 ساعت 08:18:33 امتیاز :

چه ترجمه توپی بود. تو کارم خیلی تاثیر گذاشت. ممنون

ارسال دیدگاه

نام شما :
متیاز شما :
دیدگاه شما :
یا شما روبات هستید؟ :