سه شنبه ۰۶ آبان ۹۹
ثبت سفارش ترجمه ثبت سفارش تایپ ثبت سفارش کتاب ورود به سیستم

نماد اعتماد
logo-samandehi
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

ترجمه تخصصی برق

متون رشته مهندسی برق سرشار از کلمات اختصاری تخصصی است و از آنجایی که برخی از این لغات معادل فارسی ندارند یا نمی توان آنها را با یک کلمه واحد نمایش داد, لذا مهارت و تکنیک اصلی در ترجمه تخصصی برق آنجایی نمود پیدا خواهد کرد که مسئول ترجمه،  آن کلمه را به صورت انگلیسی در متن اصلی آورده و بعد به صورت پاورقی توضیحی فارسی برای آن بنویسد. ترجمه جداول و اشکالی که توضیحات فنی به غیر از اعداد و اختصارات دارند نیز به وزین شدن ترجمه تخصصی برق کمک شایانی کرده و باعث می شود که مخاطب با متن ترجمه شده ارتباط بهتری برقرار نماید. با توجه به این موارد میتوان نتیجه گرفت ترجمه تخصصی برق نیازمند مترجمی است که علاوه بر آشنایی با اصول ترجمه متون عمومی، به مفاهیم و کلمات کلیدی برق نیز مسلط باشد. شخصی که منحصرا زمینه زبانی خوبی دارد نمیتواند ترجمه تخصصی برق را برای آماده سازی و یا برگردان مقالات ISI، ISC و کتب مهندسی برق با دقت و کیفیت ویژه ای انجام دهد بلکه این امر مستلزم تجربه عملی، دانش آکادمیک و مهارت کافی می باشد.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

 
ترجمه خوب در هر رشته ای نیازمند خلاقیت کافی در ایجاد جملات روان و گیرا می باشد. ترجمه متون تخصصی برق با یک استاندار کیفیتی بالا یعنی برگردانی روان و به دور از هر گونه استفاده از ترجمه های ماشینی و لغت به لغت که ضمن رعایت تمام قوانین نگارشی و با حفظ امانت داری در انتقال مفاهیم علمی، مخاطب آن با خواندن هر سطر به ادامه دادن متن تشویق شود.
 
ایران تایپیست با گلچین بهترین های حوزه ترجمه تخصصی مهندسی برق و درک حساسیت بالای ترجمه های آکادمیک، سالیان متمادی است که به نیاز فنی کاران، مهندسین و دانشجویان این رشته نسبت به ترجمه تخصصی برق پایان داده است "
 
در کنار خدمات ترجمه، "دیکشنری آنلاین ترجمه تخصصی ارشدانو "کتاب زبان تخصصی برق ارشدان" ارمغانی به پژوهشگران و دانشجویان عزیز کشور است که به همت دپارتمان ترجمه رشته مهندسی برق ایران تایپیست و انتشارات ارشدان، به منظور رفع نیاز فرهیختگان عزیز در سراسر دنیا بعنوان بهترین نرم افزار ترجمه متون تخصصی برق و همچنین دسترسی به دیکشنری تخصصی فرهنگ اصلاحات برق ارائه داده شده است.
 
 
برای آگاهی از کیفیت ترجمه تخصصی برق توسط تیم مترجمین ایران تایپیست میتوانید نمونه رایگان ترجمه برق را مشاهده نمایید. همچنین جهت انتخاب مترجم چنانچه تمایل داشته باشید میتوانید در زمان ثبت سفارش کد مترجم 5382 را درج نموده تا ترجمه دقیق و بی نقصی برق برای شما انجام گیرد.


  کافی است در وبسایت ثبت نام و سفارش ترجمه ثبت نمایید
سفارش آنلاین تایپ، ترجمه و چاپ کتاب  
صدور فاکتور رایگان است 

 
ترجمه تخصصی برق
 
در ایران تایپیست  علاوه بر ویرایش و یا ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برق، شما عزیزان قادرید تا ترجمه تخصصی گرایش های برق را به بیش از 31 زبان زنده دنیا نیز سفارش دهید.
 
ترجمه تخصصی برق الکترونیک
ترجمه تخصصی برق قدرت
ترجمه تخصصی برق مخابرات
ترجمه تخصصی مکاترونیک
ترجمه تخصصی بیوالکتریک
ترجمه تخصصی برق کنترل
ترجمه تخصصی راه آهن برقی
ترجمه تخصصی ICT
ترجمه تخصصی سیستم های کنترل برقی
ترجمه تخصصی سیستم های انرژی الکتریکی
 

در این شرکت سفارشات ترجمه رشته برق ضمانت 100% داشته و شما عزیزان میتوانیذ با مراجعه حضوری به یکی از شعبات ایران تایپیست و یا ثبت سفارش آنلاین ترجمه رشته برق از سراسر دنیا بسیاری از سفارشات ترجمه تخصصی برق را در اختیار تیم حرفه ای ما قرار دهید.  

 

  •  ترجمه فوری متون تخصصی برق
  • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC برق
  • ترجمه پایان نامه های رشته برق
  • ترجمه کتابهای تخصصی برق
  • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی برق
  • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای برق
  • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری آموزشی برق
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را مطالعه بفرمایید.
 
 
تهیه و تالیف: تیم تولید محتوای ایران تایپیست_ مهسا قبادی 4/12/95 ساعت 16:00


نویسنده: سارا کرم خانی تاریخ انتشار: 1395/6/18 تعداد بازدید: 403

کلمات کلیدی: ترجمه تخصصی برق ترجمه برق تخصصی ترین ترجمه برق ترجمه رشته برق ترجمه تخصصی رشته برق

Link: /page/ترجمه-تخصصی-برق-58.html